Dodaj do ulubionych

Najwiekszy atak cyfrowy w historii swiata

13.05.17, 22:36
Przestępcy zaatakowali największe banki,szpitale,koleje ,ministerstwa w ponad 100 panstwach za pomoca tzw ransomware które powstalo w amerykańskiej NSA w celu prowadzenia atakow cyfrowych w wojnach cyfrowych.Niestety przestępcy potrafili wykraść NSA te technologie ,donosil wczorajszy holenderski De Telegraaf w artykule zatytułowanym –Mikrosoft przedsięwziął srodki zapobiegawcze przeciwko atakowi cyfrowemu:
www.telegraaf.nl/buitenland/28154819/__Microsoft_pakt_cyberaanval_aan__.html
i zastosowali ja w najnowszym ataku. Pikantnym szczegółem jest fakt ze najbardziej zaatakowanym krajem jest Rosja.Cyberprzestepcy zaatakowali tam wszystkie banki,koleje,urzedy z Ministerstwem Spraw Wewnetrznych na czele donosi dzisiejszy holenderski De Volkskrant w artykule zatytułowanym –Rosja najciezej dotknieta atakiem cyfrowym :

www.volkskrant.nl/buitenland/rusland-zwaarst-getroffen-door-cyberaanvallen~a4494513/
Dzisiejszy NOS Journal pokazal tylko mape swiata z zaznaczeniem najbardziej zaatakowanych krajow swiata.Poza Rosja najwięcej atakow było w Chinach i Europie.Znacznie mniej w Ameryce.America is great again !
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.