Dodaj do ulubionych

OSZUKANA NA OLX 29 7999 9995 0652 3768 9704 0001 !

05.07.17, 18:29
Zostałam oszukana na OLX, przez sprzedawcę podającego się zupełnie za kogoś innego. Po dokonaniu przelewu na nie małą kwotę, brak odzewu i brak towaru. Konto zostało zablokowane przez OLX. Sprzedawca nie daje znaku życia, nie odpowiada już na e-maila. Dane które podał do przelewu nie są prawdziwe, należą do zupełnie innej osoby, do której dotarłam poprzez portal społecznościowy. Z tego co wiem oszust podaje ciągle inne dane osobowe, zgadza się wyłącznie numer konta. Sprawa zgłoszona została na policję, jednak szukam osób, które dały nabrać się tak samo jak ja przez tego nieuczciwego sprzedawcę. Numer konta oszusta to : 29 7999 9995 0652 3768 9704 0001 . Konto wyszukiwałam już na przeróżnych stronach internetowych i znalazłam już parę poszkodowanych osób. Może wspólnie damy radę coś zrobić w tej sytuacji. Dlatego proszę o kontakt osoby poszkodowane.

Wiem, że dowiem się teraz, że sama jestem sobie winna i OLX ostrzega przed takimi sytuacjami, jednak pierwszy raz dałam się nabrać i uwierzcie mi nie potrzebuje w tej chwili takich komentarzy, ponieważ jestem świadoma swojego błędu. I wyleczona z wszelkich transakcji internetowych. Proszę jedynie o pilny kontakt osób znajdujących się w podobnej sytuacji.
Edytor zaawansowany
  • 11.07.17, 14:36
    Witam. Zakupiłam u tego pana kamerę gopro 3 i również ogłoszenie zniknęło i żadnego kontaktu. Czy ma pani jakiś telefonu do niego? Ja też pierwszy raz zamawiałam na prośbę męża i ostatni.
  • 11.07.17, 14:37
    Witam. Miałam podobnie. Kamera gopro. Przelałam głupia pieniądze a pan zniknął z OLX. Zgłoszę sprawę na policję. Nr konta się zgadza, to jakiś bank w Sopocie. Dane niby Marcin Woliński z Warszawy
  • 11.07.17, 15:09
    Prosze o kontakt email: kacha1983@o2.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.