Dodaj do ulubionych

Tarot na szklanym ekranie

29.06.16, 22:18
Dziewczyny jakie karty byscie dopasowaly do tych tytulow?
1. Sami swoi
2. Gladiator
3. Seksmisja
4. Forrest Gump
5. Titanic
6. Dirty dancing
7. Star Wars
8. Nie lubie poniedzialku
9. Piraci z karaibow
10. Dynastia
Obserwuj wątek
    • tabularasa22 Re: Tarot na szklanym ekranie 30.06.16, 09:59
      Jak zobaczyłam tytuł wątku to pomyślałam o filmach gdzie przewija się sam tarot jako taki.
      pamiętam taki " Purpurowe skrzypce" , zrobił na mnie duże wrażenie ! Tarot pojawia się epizodycznie, ale rozwinięcie, klimat ... magiczne smile Polecam
    • donbas Re: Tarot na szklanym ekranie 30.06.16, 13:57
      Chcesz tak z g łowy co nam sie kojarzy czy wyciągnąć z talii?
      Z mojej talii tarot snów jakbym patrzyła na karty i miała dopasować to:
      2. Gladiator - 6 buław
      3. Seksmisja- 6 kielichów
      4. Forest - 8 kielichów
      5. Księżyc
      9. Piraci - 9 kielichów
      10. Dynastia- Krol monet
    • aprepope Re: Tarot na szklanym ekranie 02.07.16, 14:15
      Jak zrobie caly uklad, to wyjdzie jak w tym dowcipie o babci i dziadku wink
      1. Sami swoi: 5 bulaw
      2. Gladiator: po okladce DVD, to troche glupio, bo jeszcze nie ogladalam..
      3. Seksmisja: Krol mieczy
      4. Forrest Gump: 0. Glupiec
      5. Titanic: Wieza
      6. Dirty dancing: Giermek bulaw
      7. Star Wars: nie moje kino
      8. Nie lubie poniedzialku: ogladalam tak dawno, ze nie pamietam fabuly..
      9. Piraci z karaibow: 6 bulaw
      10. Dynastia: 10 monet
        • aprepope Re: Tarot na szklanym ekranie 08.07.16, 17:39
          e tam - karty przeciez moga, a czasem nawet musza sie w takich zabawach powtarzac smile
          ja Piratow z Karaibow, podobnie jak Star Wars i Titanica, to (wstyd sie przyznac?), ale nie ogladalam..Forresta tez nie, ale czytalamwink a jeszcze na "Nie lubie poniedzialku" i "Gladiatora" moze podasz karte, Tabulo? Bardzo jestem ciekawa Twojego zdania smile

--
          forum.gazeta.pl/forum/f,253851,Tarotowe_pogaduchy.html
          • tabularasa22 Re: Tarot na szklanym ekranie 08.07.16, 22:50
            Apre no wiesz, gladiatora nie ? ani foresta ? ani piratów ? zamurowało mnie big_grin
            Nie lubię poniedziałków to nie pamiętam za nic, wiem tylko że stary polski film .
            Piraci z Karaibów - 3 kielichy , bo tam osią są przygody trójki bohaterów , ich relacje, miłość i przyjaźń, próby, przygody , ale ciągle ich troje
            na karcie w Epic 3 kielichy dokładnie to obrazują, chociaż inny rozkład płci
            http://thumbnails115.imagebam.com/49405/0f767d494045547.jpg

Gladiator - piękny film. Epickie, dobre amerykańskie kino. Z kartą trudniej. Bohaterowi imho najbliżej do Króla Buław - w najwyższej formie. Jego zasady są niezłomne, a siła ducha napełnia nadzieją. Jest to jednak bohater tragiczny, doświadczający ogromnego cierpienia. tutaj mamy wręcz całą drogę bohatera smile taką trochę krótszą - od Wieży do Świata
            XVI Tragedia, zawalenie się porządku w jednej chwili
            XVII - nadzieja, próba odnalezienia się w nowej rzeczywistości
            XVIII - zapadnięcie się, błądzenie, obojętność
            XIX - tryumf osobowości, nowy cel ,
            XX - odnowa wiary , spotkanie z przeszłością, ale na innych zupełnie warunkach, pewność siebie, poczucie własnej wartości, ułożenie siebie na nowo
            XXI - zakończenie cyklu, dopełnienie postanowień, ulga

polecam film smile

No a Forrest, hehhe, no Głupiec wypisz wymaluj

Jeszcze się też zastanawaim nad Star Wars. Król mieczy bardzo i pasuje - to wojna, w każdej płaszczyźnie - od walki wewnętrznej , poprzez walki międzygalaktyczne po starcie jasnej i ciemnej stronie mocy. Król musi stanąć do walki , porzucić bezpieczną przystań, pomyśleć o kolektywie. Działać nie tylko we własnym imieniu. mądrze, taktycznie, duchowo.
            Tutaj bardzo pasuje mi VII Rydwan. Każdy ma coś do zdobycia, do wygrania.Jednak aby to zdobyć
            bohaterowie muszą toczyć też walkę wewnętrzną między swoją własną jasną i ciemną stroną.
            Czyli tu król Mieczy i VII Rydwan smile

Zachęcam was dziewczyny do rozbudowania swoich typów.
            Donbas, skąd u ciebie :
            3. Seksmisja- 6 kielichów
            4. Forest - 8 kielichów

Apre :
            3. Seksmisja: Krol mieczy - jak ty na to wpadłaś ???
    • aprepope Re: Tarot na szklanym ekranie 08.07.16, 23:13
      ale co, ze jak na to wpadlam (Seksmisja/Krol mieczy) - tak dobrze, czy ze tak zle? wink jak cos, to ja moge to uzasadnic wink
      Nie ogladam filmow, bo trzeba, musze, czy cos przegapie w zyciu - ja tam wole angielskie komedie i takie rozne europejskie produkcje smile

--
      forum.gazeta.pl/forum/f,253851,Tarotowe_pogaduchy.html
      • rrozsypana80 Re: Tarot na szklanym ekranie 09.07.16, 12:44
        Krol mieczy w seksmisji? Hmmm raczej same krolowe. Stuhr i Lubaaszenko i mi tu jakos pod krola nie podchodza. To raczej jakies kolo fortuny bo slepy los im pozwolil obrocic bieg historii. Takie trafilo sie slepej kurze ziarno

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka