Dodaj do ulubionych

poszukiwany / poszukiwana

12.07.16, 21:17
ochotnik do pary :d w sensie dla mnie smile
Taki mi przyszedł do głowy pomysł , że może ktoś chciałby się ze mną powymieniać kartami dnia ? Potrzebuję ochotnika do ćwiczeń tongue_out w zamian oferuję swoją skromną osobę również jako króliczka doświadczalnego.
Robimy tak : ja stawiam karty na dzień kolejny danej osobie, po jego upływie dana osoba weryfikuje, po czym stawia dla mnie na kolejny dzień. Nie musi to być co dzień, jak wyjdzie, każdy czasem ma rozmaite przerwy , więc bez ciśnienia smile
Wstępnie przez okres powiedzmy dwóch tygodni, żeby nie było że od razu małżeństwo tongue_out
zapraszam smile
Edytor zaawansowany
  • lilijova 12.07.16, 21:21
    Ja mogę jeśli się nikt chętny, ale bez kart dla mnie bo na chwilę obecną nie ma to sensu. Chyba, że z opóźnionym zapłonem jak wrócę do życia smile
  • tabularasa22 12.07.16, 21:25
    nie no lili, jak karty dnia bez kart ? big_grin
    Nie kumam, bo np. w zagadkach znakomicie ci idzie, a ty coś marudzisz że nie teges , no weź.
    Wchodzisz teraz czy czekasz na następną edycję ?
  • lilijova 12.07.16, 21:29
    Za 5 min sprawdź maila tongue_out
  • aprepope 12.07.16, 21:30
    ja ja, ale jak ktos bardziej potrzebujacy, to moge oddac miejsce..wink
  • tabularasa22 12.07.16, 21:38
    ok, liliova w następnej edycji big_grin
    Apre , kochana , wyciągnę ci dziś karty na jutrzejszy dzień i zaczynamy big_grin
  • aprepope 12.07.16, 21:50
    Wstepnie na jeden tydzien, ok? a potem albo przedluzysz ze mna umowe, albo odbijany wink
    ale jak Ty chcesz Tabulo - ile kart, na jakie kwestie te dzienne - ja to najchetniej ciagne 1 na dzien, ale w ramach cwiczen ide nawet na rozklad dzienny wink
  • tabularasa22 12.07.16, 22:02
    spoko, 1 tydzień smile zobaczymy
    ja wyciągam 3 zazwyczaj, wg schematu jak poniżej , tak mi pasuje, a ty proszę jak tobie wygodniej , najchętniej - czyli 1 ok smile rozkłady zostawmy na specjalne okazje smile
  • tabularasa22 12.07.16, 22:00
    Dla Apre , karty na 13.07.2016
    karta dnia - 2 Buław oho, dzień zapowiada się aktywnie, może aż nadto, bo trochę będziesz się zastanawiać którędy droga, którą opcję wybrać , tu kusi, i tam też. moga byc jakieś plany biznesowe, tworzenie nowych podwalin na przyszłość, spoglądanie na horyzont, wyczekiwanie jakiegoś znaku która jednak droga lepsza. Talia CM Gilded, karta jest bardzo wymowna.
    Rada - 3 Kielichy a może ktoś pomoże ? nie odtrącaj jutro życzliwej dłoni osób trzecich, może spróbują ci pomóc w rozterkach, a może odciągną trochę na bok i zaproponują jakiś relaks, spotkanie smile Daj się porwać , choćby i na forum tongue_out
    Ostrzeżenie - Rycerz Monet to nie jest dzień na odkładanie spraw, wycofywanie się, nadmierną ostrożność, jeśli coś masz do zrobienia to zrób to !
  • aprepope 12.07.16, 22:13
    To ja mam po weryfikacji Ci wyciagnac, czy dzis? i tak szczerze - bardziej chcesz pocwiczyc na kims, czy tez chcesz otrzymywac karty dnia?
  • tabularasa22 12.07.16, 22:16
    po weryfikacji, tak żeby było na zmianę smile
  • aprepope 12.07.16, 22:34
    Dobra, jak tak, to ja moge nawet dwa tygodnie, jak coswink Weryfka kiedy ma byc - jutro wieczorem, czy pojutrze, jak minie cala doba?
  • tabularasa22 12.07.16, 23:36
    weryfikacja na wieczór, albo pojutrze - jak najdzie wena smile bez ciśnienia. I potem wyciągasz dla mnie na kolejny dzień. Nie chcę żeby to był jakiś przymus, bo wiadomo - bywamy zajęte, zmęczone, wyjeżdżamy , mamy kiepski dzień itp.
    I zależy mi na wzajemności - chcę poćwiczyć na jakimś innym osobniku i dostać karty też , popatrzeć jak to działa smile
  • aprepope 13.07.16, 20:07
    2 Buław
    W miare aktywny dzien - bylam myslami troche przy swoich sprawach, a troche sprawach znajomych mi ludzi, a to hamowalo moja aktywnosc, bo sie troche tym rozpraszalam.
    Rada - 3 Kielichy
    Wedle rady - staralam sie troche podzielic uczuciami i emocjami z Forumkiem.
    Ostrzeżenie - Rycerz Monet
    Wzielam to ostrzezenie doslownie - idac do sklepu wzielam przy okazji duza torbe z nowymi rzeczami (darami dla Czerwonego Krzyza) i jeszcze stara reklamowke ze sloikami, ktore chcialam przy okazji wrzucic po drodze do odpowiedniego kontenera, ale pamietajac o tym ostrzezeniu, to wlozylam te sloiki w stabilny, plastikowy koszyk, zeby mi to po drodze nie "pierdyklo" wink
    i jeszcze te 2 bulawy, to jak szlam ulica, to po drugiej stronie dostrzeglam z oddali znajomego, ktoremu sie chyba podobam jako kobieta..on mnie nie widzialam, a ja jeszcze specjalnie sie odwrocilam z oddali w jego strone i patrzylam moment, jak idzie ulica w strone swojego domu - taki odruch, moze dwubulawowy.
  • tabularasa22 14.07.16, 08:42
    dziękuję Apre
    2 buławy to dla mnie chyba najbardziej enigmatyczna karta, bardzo ciężko mi jakoś ją przyswoić, umiejscowić, poczuć. Podobnie mam z trójka buław.
    Cieszę się, że skorzystałaś, zwłaszcza z karty ostrzeżenie.
    Ja zwróciłam uwagę, że jak sobie kładłam karty na dzień, to przeważnie nie pamiętałam, dopiero wieczorem jak zaglądałam do notatnika, to mi się przypominało co to ja mam zrobić albo nie zrobić big_grin
    Jak otrzymam karty od ciebie, to liczę że moje zaangażowanie i pamięć będą silniejsze smile
    to jeden z celów tego pomysłu - mobilizacja Tabuli big_grin
  • aprepope 14.07.16, 19:12
    Wyrobilam sie szybciej, niz przypuszczalam, ale z rozwiazaniem zagadki prosze na mnie jeszcze poczekac, jak sie da. Popatrzylam sobie w necie na te karty z talii, ktorej uzywasz.
    Nie mam Rider-Waite`a, a przy takiej wymianie kart, to by byla najpraktyczniejsza, ale bede uzywac Golden Dawn, bo wiem, ze znasz.

Karta dnia: 10 monet.
    Glownym tematem dnia bedzie pewno rodzina, obowiazki, pieniadze, planowanie. Rozmowa telefoniczna, lub spotkanie z kims z rodziny, sprawy dzieci, finanse, zobowiazania - w 10 monet moze byc wszystkiego po trochu - od gry zespolowej, przez spory wydatek, po spacer z dziecmi. Mozliwe, ze bedziesz interesowac sie swoim otoczenie ogolnie - to moze byc i przeglad jakichs domowych dobr, wyjscie z domu w czyms ladnym, jak i oplacenie rachunkow - nie bedzie to "pusty" dzien, ale moze wcale takich nie masz.

Rada: 7 pucharow: jak szykowalam sie do wyciagniecia Ci kart, to pomyslalam, ze moze sie pojawic 7 pucharow - nie wiem czemu, ale mialam taka mysl. Mysle, ze przy tej 10 monet, to koniecznosc odsapniecia, odplyniecia chocby na kwadrans od miliona rzeczy wokolo - czy dom, czy forumki, to w tym wszystkim znajdz czas na chwile relaksu. Wybieraj to, co jestes w stanie tego dnia wykonac i co jest Ci faktycznie potrzebne, a odrzucaj sprawy, ktore beda kosztowac Cie duzo czasu, a nie przyniosa wiele w ogolnym bilansie dnia.

Ostrzezenie: XX. Sad. Przy 10 monet, jako karta dnia i 7 pucharow, jako rada, to mysle, zebys umiala wybrac to, co jest w tym dniu najwazniejsze - stawiaj siebie, dzieci, rodzine, sprawy osobiste, zyciowe na absolutnie pierwszym miejscu - dwie mocne karty 10 monet i XX. Sad i w tej calej ilosci obowiazkow i spraw 7 pucharow radzi Ci sie nie "zgubic" w tym wszystkim.

Milego piateczku, milego weekendu Ci zycze smile
  • tabularasa22 14.07.16, 22:14
    Oh .. 10 Monet ... uprzejmie donoszę że już się zaczyna spełniać ... niespodziewanie o godz. 20 , czyli już po twoim wpisie poczyniłam pewne plany ... kasa wypłynie niemała smile
  • tabularasa22 15.07.16, 22:22
    weryfikacja smile
    10 monet - dentysta smile wiadomo kosztuje, ale warto smile tym razem jednak niespodzianka, zmieniłam punkt usług i zapłaciłam o połowę mniej smile poza tym pół dnia przesiedziałam z bąblami
    7 pucharów - no właśnie ten relaks, pomna tych kart, przestałam się miotać, i robiłam dziś zabawki , gniotłam modelinę, było malowanie, klejenie i zabawa smile czytanie książek i mnóstwo śmiechu
    XX Sąd - poszłam za interpretacją i zostawiłam to czego nie skonczyłam w pracy na poniedziałek , chyba że chodzi o zaległą papierologię, którą muszę zrobić, a jej nie tknęłam. No jakoś w weekend mnie czeka pewnie.
    Dziękuję bardzo - o to chodziło !
  • tabularasa22 15.07.16, 22:23
    aaa - i jeszcze przybył mi obraz do dekoracji chałupki, ale zagadki nie będzie, bo osłupiałam jak go zobaczyłam , hehhe, córa machnęła i zastąpi mój bohomaz smile
  • aprepope 15.07.16, 22:31
    Mnie sie tez podoba smile Dzieki za weryfikacje - no to faktycznie "bogaty" dzien smile To ja sobie czekam cierpliwie na karty na ktorys tam dzien dla mnie i pozdrawiam Cie serdecznie smile
  • tabularasa22 16.07.16, 18:51
    Karty dnia na 17.07.2016 dla Apre
    karta dnia - I Mag
    jaki piękny dzień smile Czyżby jakaś wycieczka ? coś zaplanowałaś na ten dzień ? Będzie udana niedziela, pogodny dzień z dużą doza aktywności, może goście wokół stołu, jakaś rocznica, toasty.
    rada - Rycerz Buław
    działaj kochana smile Daj z siebie ile chcesz, bo możesz innych zainspirować, pobudzić do działania. Jutro będziesz mieć dużo energii, starczy na cały dzień i noc....wink Jeśli zaproponują ci ekstremalną wyprawę - skorzystaj smile nie wykręcaj się tylko odwagi i do dzieła smile
    ostrzeżenie -XIX Słońce
    Ale ale, uwaga, aby ten piękny entuzjazm i ogień nie zamienił się w parzący promień. Uwaga na humory otoczenia - ich widzimisię też trzeba wziąć pod uwagę smile Mogą ci też dokuczać może jakieś dzieciaki - cierpliwości. Przyszła mi do głowy też podwyższona temperatura, gorączka, przegrzanie. Uwaga więc na zmiany ciepło-zimno, żeby ci się nie przyplątało jakieś przeziębienie. Jak sauna to może raczej nie jutro.
    Pozdrawiam i miłej niedzieli smile
  • tabularasa22 16.07.16, 19:16
    a jeszcze zapomniałam napisać - bo to Słońce 1+9 i tak mi się skojarzyło, że karta ostrzega cię, żebyś z tej 1 - Mag nie przeskoczyła do 9 - Eremita, i nie została sama ze swoimi planami, pomysłami, realizacjami itp. smile
  • aprepope 16.07.16, 20:51
    a ja to widze tak, ze w ostrzezeniach jest niedojrzalosc, ego, lub..nic niekorzystnego, by sie czuc ostrzezonym - tak mam w rozkladach pro i kontra - jak w kontrach wypada korzystna karta, to znaczy najczesciej, ze nie ma wiele przeciw wink Wielkie dzieki i oczywiscie weryfka bedzie szczegolowa !!! smile
  • aprepope 17.07.16, 11:59
    Juz donosze, ze te Karty Dnia faktycznie realizuja sie niedlugo po ich wylosowaniu...bo nie minal kwadrans od mojego krygowania sie, ze to Slonce, to jaka tam goraczka..ale Ty jestes podwojna Mamusia i intuicyjna Tarocistka, to wiedzialas, co piszesz..i rozpoznalas zanim sie pojawila, bo chwile potem uslyszalam w domu "a Ty to nie masz goraczki?" i jeszcze raz o polnocy podobne pytanie, ale po polnocy juz ochlonelam. Powody stanu podgoraczkowego byly chyba dwa (raz, to jajeczkowanie), a dwa, to mialam na mailu tyle ezo-informacji, a mozg mam niewielki, to musial pracowac na potrojnych obrotach..i z tego podekscytowania sie przegrzalam wink Reszta weryfikacji po 22-giej - patrz, ja nigdy nie rozpatruje kart pod katem zdrowia, to bym tego Slonca w ostrzezeniu nie rozpatrywala rowniez w takim wymiarze..ale Ty sobie poradzilas z tym wysmienicie! smile
  • aprepope 17.07.16, 22:02
    Myslalam, ze bede mogla o 22-giej juz wszystko zweryfikowac, ale to nie przy Magu i tym Rycerzu bulaw - moj dzien sie jeszcze nie skonczyl...dlatego weryfka dopiero jutro i oczywiscie karty dla Ciebie, Tabulo. Pozdrowionka!
  • tabularasa22 18.07.16, 22:17
    No mów mi .... po takim mamuśkowym treningu to jestem wrażliwa na temperatury na 1000 kilometrów nawet jak widać big_grin
  • aprepope 18.07.16, 22:36
    no wlasnie....czujnik taki, ze heeeeee-jjjjjjjjj wink
  • aprepope 18.07.16, 22:32
    Czesciowa weryfke (XIX. Slonce) juz napisalam w poprzednim poscie, a teraz reszta:

Karta dnia - I. Mag
    Sprawdzilo sie - piekny dzien! smile choc pod wzgledem pogodowym strasznie ponury (Slonce w ostrzezeniu, jako brak swiatla dziennego). Zadnej rocznicy, toastow i gosci nie bylo tego dnia i przyznam, ze Mag sie mi z tym jakos nie kojarzy - moze dlatego, ze to tak, czy inaczej jedynka. Bylo pare godzin rozmow online z kolega, na ktorego niedawno wyciagnelam Maga w sensie Sygnifikator smile Pisalismy o ezoterycznej stronie zycia i tym podobne... Mialam tego dnia sporo energii i swietny humor - czulam sie, jak "mlody Mag" - przetanczylam w goracych, dyskotekowych rytmach w tym dniu lacznie dobrych kilka godzin. Muzyka brzmiala mi jakos jeszcze lepiej, niz zwykle..i tanczylo sie mi jeszcze fajniej, niz zwykle..i nie mialam checi na tance przytulance w parze, a dynamiczne i solo - tak sie u mnie zamanifestowal ten Mag smile

Rada: Rycerz Buław
    Oj energii mialam duzo nawet poznym wieczorem - wziela bym sie tego dnia za te wyryfikacje dla Ciebie o 22-giej, jak planowalam, ale przy takiej karcie-radzie, to wiesz...wink Zreszta w ciagu dnia bylam sympatycznie "zaczepiana", robiono mi masaz pleckow goracymi dlonmy, jak pisalam na laptopie do kolegi, no i moze poszla bym do lozka z jakas ksiazka, gdyby nie ta Twoja rada...a Rycerz bulaw nie zacheca raczej do uczty intelektualnej wink Nie bede opisywac detali, ale bylo magicznie-bulawowo. Jak mi napisalas, ze mam dzialac i sie nie wykrecac, to dzialalam i sie nie wykrecalam wink Bardzo sie mi podobalo, ale obawiam sie, ze sasiadka mnie slyszala..pewno dlatego na drugi dzien sie na mnie patrzyla takim zaciekawionym wzrokiem..ale sie usmiechala wink Chcialam Jej powiedziec, ze to przez Rycerza bulaw, ale mogla by nie zajarzyc wink

Ostrzeżenie - XIX. Słońce: w poludnie bylo tak ciemno, ze musialam pozapalac w domu oswietlenie, zeby nie dostac jakiegos spadku nasttroju, bo bylo jak zima o 18-tej i to latem w niby "bialy" dzien.. Dopiero okolo 16 zaczelo sie troche przejasniac i tak, byly dzieciaki!!! Dobrze, ze je przyuwazylismy..bo by bylo po naszych kwiatach przed oknem w salonie uncertain Dzieci sasiadow przyszly sobie powyrywac wszystkie kwiaty z naszego mini-ogrodka - nie, zeby do wazonu..a zeby porozrzucac potem ich platki po calym podworku - slyszalam juz jakis czas temu od kilku sasiadek, ze juz im tak pozalatwialy niemal wszystkie kwiatki i byly afery..i jak juz gdzie indziej nie moga, to poszly szukac dalej.. Takie male szkraby po gora 5 lat. Ja to na nie lekko nakrzyczalam, ale mnie sie dzieci nie boja, to przychodzily znowu, ale jak moj maz ich zgromil i dal wyklad tonem generalskim, to az ja stanelam na bacznosc wink ale to pomoglo - zostawily krzewy kwiatowe w spokoju.

Nie za bardzo detaliczne te moje weryfki? Inaczej nie potrafie wink Dla Ciebie juz rozklozylam karty na jutrzejszy dzien i w nastepnym poscie je podam smile
  • tabularasa22 18.07.16, 22:46
    wow Apre
    szczegółowość extra smile dużo daje do nauki . Tego Maga muszę bardziej rozpracować widzę w takich sytuacjachsmile Cieszę się z tego twojego rycerza - o to chodzi !
    A Słońce poszło koncertowo , fiu fiu
  • aprepope 18.07.16, 22:57
    Karta dnia: XVII. Gwiazda
    No i pieknie - moze sie troszke mieszac radosc z obawami, moze sie jakos pieknie wzruszysz, jakas romantycznosc w sercu, poetycko-romantycznie bedzie w jakims aspekcie tego dnia? Piekna karta, moze byc bardzo pozytywnie inspirujaca smile

Rada: 4 bulaw
    Taka strazniczka domowego ogniska - stabilnosc, ale z ogniem smile Trzymaj piecze nad domem i jego klimatem. Szukaj szczescia i radosci tego dnia nie gdzies poza, a wlasnie w swoim bliskim otoczeniu.

Ostrzezenie: 5 mieczy
    Czasem milczenie jest zlotem..lepiej przy tej karcie nie opowiadac o sobie, nie dac sie wciagnac w pojedynek slowny, a z karta Gwiazda i 4 bulaw, to mysle, ze nie dac komus zamacic w Twoim osobistym i domowym szczesciu, nie macic mysli jakims przykrym tematem - jak cos, to wiecej sluchaj, niz mow, czy pisz, a to co ktos powie, czy napisze, to podziel przez dwa i nie przykladaj do tego zbyt wielkiej wagi.

Milego dzionka, prawdziwie gwiezdno-bulawowego! smile
  • tabularasa22 18.07.16, 23:35
    Oby oby gwiazda zadziałała jak parasol smile
  • tabularasa22 20.07.16, 23:17
    Apre wybacz - ta 4 buław rozciągnęła się do dziś , miałam epizod 5 Mi , więc nadrabiam big_grin
    weryfikacja i karty dla ciebie podam jutro .
    Dobranoc i snów kolorowych smile
  • aprepope 21.07.16, 17:58
    a nie ma co do wybaczenia - ma byc na luzie, wiec spoko - ja poprzegapialam i ten post i nastepny - myslalam, ze jeszcze nic nie ma od Ciebie, wiec calkiem nie nadazylam..ale juz z ciekawoscia czytam smile
  • tabularasa22 21.07.16, 09:27
    Oj Apre, cóz to był za dzień.
    Gwiazda - hmm, wiesz że trudno mi to ogarnąć ? generalnie mam tendencję do bujania w obłokach , gdzieś blisko gwiazd smile najlepiej nocą więc może wyszła, bo pracy mam troszkę mniej, więc wyobraźnia ruszyła z kopyta.
    4 buławy / 5 Mi - to była naprawdę dobra rada i wartościowe ostrzeżenie. zapamiętałam te karty , i chyba to mnie uratowało przed emocjonalną demolką domowego ogniska. Zaczęło się bardzo niewinnie. od tego bujania doszłam niestety do różnych przykrych myśli, które wywołały we mnie wielką złość. Bardzo wyraźną, gdyż od dłuższego czasu czułam się wyśmienicie i lekko, a tu taki atak złego humoru. No i zaczęło się - podniesiony głos, niecierpliwość i cały komplet zachowań domowego terrorysty. Pomna jednak rady smile kazałam bąblom się do mnie nie zbliżać przez jakiś czas, potem wysłałam na dwór żeby ochłonąć, no i już potem się pozbierałam i było miło. Uratowałam dzień i poszliśmy spać bez spięć smile
    Dziękuję bardzo . karty dla ciebie na jutro podam wieczorkiem smile
  • aprepope 21.07.16, 18:14
    Ostrzezenie a´la 5 mieczy nie wygladalo ladnie, wiec bardzo sie ciesze, ze ta karta na ostrzezenie i rada jakos Ci sie przydaly. Podobnie, jak w 3 mieczy, nie bardzo wiem, czy to my bedziemy "ofiara" tej energii, czy tez radzic innym, by sie ewakuowali przed nami..wink Gwiazda to jednak karta umiejetnosci refleksji, glebszego rozumienia, wiec to pewnie mialo duzy wplyw na Twoje zalagodzenie calej sytuacji.. Czasami tak jest, ze nasze mysli i wlasnie te "refleksje" moga sie w nas zaczac gotowac - ja mam na to tez swoj sposob, ale Twoj byl swietny! Jestem z Ciebie bardzo dumna i wiesz, nie dziwie Ci sie, ani czasem sobie, a najwazniejsze, to sobie z tym prawidlowo radzic, zeby nie ranic nie tylko innych, ale i siebie nie dobic calkiem wink Pozdrowienia serdeczne!
  • tabularasa22 21.07.16, 22:55
    Apre , karty dla ciebie na 22.07.2016
    talia Golden Universal
    1. Królowa Mieczy - to będzie dzień ! Chyba trzeba będzie załatwić kilka spraw i powiedzieć na zimno co się myśli bez wdawania się w sentymenty. Na karcie królowa wygląda na wyraźnie zirytowaną, unosi rękę w geście trochę zniecierpliwienia ,trochę czarowania, jakby ręką starała się zmienić coś dokoła niej, ukarać , pokierować wg swojej woli. Możesz jutro poczuć, że trzeba stawić czoła jakiejś trudnej sytuacji , bez emocji , kierując się logiką.
    2 . Rada 8 Kielichów no i tutaj mamy tez potwierdzenie - choćby się waliło i paliło zmykaj z niewygodnej sytuacji , choćby piekło i bolało nie ma już co się oglądać za siebie. W lżejszej wersji - koniec błogiego leniuchowania , bez ciebie się nie zawali i poczeka - zajmij się sprawami urzędowymi. Na karcie kielichy stoją równo ustawione - nic im nie będzie jak odwrócisz nieco swoją uwagę od radosnych uniesień i porobisz trochę rzeczy , które odkładałaś na później. Tym bardziej że piątek, szkoda żeby wisiało przez weekend.
    3. Ostrzeżenie - X KF - ta karta w sytuacjach codziennych wychodzi mi czasem na kierowanie autem big_grin a więc jutro trzymaj się przepisów, nie szarżuj, ostrożnie i oczy dookoła głowy. W ogóle ze wszystkim - nie przebiegaj na czerwonym świetle, nie przytrzymuj noża w zębach bo akurat sięgasz po widelec big_grin w papierologii śledź wszystko co drobnym druczkiem napisane. Uważaj co mówisz, żeby nie chlapnąć czegoś, czego byś żałowała. A jeśli i tak coś niespodziewanego się wydarzy - to pamiętaj - zachowaj zimną krew smile
  • aprepope 22.07.16, 22:50
    1. Królowa Mieczy
    Jeszcze mialam nadzieje, ze ta Krolowa, to jakims ostrym narzedziem przytnie chociaz jakies kwiatki...ale nie interesowaly mnie dzis wcale "sprawy przyziemne", czyli "uj" zrobilam "praktycznego". Od rana rozmyslalam tylko o koniunkcjach, opozycjach i kartach. Po 19-tej doszly mnie pierwsze informacje o sytuacji w Monachium, gdzie mieszka moja kolezanka i pracuje w centrum handlowym, wiec wieczor pozamiatany.
    2. Rada 8 Kielichów
    Zadnych spraw do zalatwienia nie mialam i nie widze w tej karcie takich. Od przyjaciol przychodzily rozne wiadomosci - jedni sie z czegos w zyciu cieszyli..drudzy sie czyms smucili..a wiec i ja tu sie cieszylam, gdzie indziej robilo sie mi faktycznie przykro, ale staralam sie byc silna, zeby to ogarnac i nie psuc ludziom dobrego nastroju - najtrudniej bylo mi cieszyc sie z tych wiadomosci radosnych, jak przychodzily zaraz po tych mniej wesolych..
    3. Ostrzeżenie - X KF
    Mysle, ze tu w polaczeniu z 8 kielichow mowila o zmianie nastroju, ale dzis wlasnie nieuniknione. Przy karcie glownej (Krolowa mieczy) myslalam juz o tym, jak sie zdystansowac - chyba wylacze tv wink Mam nadzieje, ze nic dzis nie "chlapnelam" - moze we wrozbie dla Free, w energii Krolowej mieczy, to mozliwe. Karty od Ciebie sie zrealizowaly mysle ksiazkowo..smile

Jutro wyciagne Ci karty na niedziele, ok?
    Pozdrowionka i milej soboty!
    Anka
  • aprepope 23.07.16, 20:00
    Troche chaotycznie wczoraj zweryfikowalam..ale to przez te energie 8 kielichow, wiec Sorry! Bede w domu spowrotem okolo 22-giej, to wylosuje Ci karty.
  • aprepope 23.07.16, 22:26
    Tabulo, stawialam Ci karty dnia, a moj maz wlaczyl w tv jakis amerykanski serial ponoc dokumentalny o nawiedzonych domach..ja rozkladalam w jadalni, ale slyszalam ten program "jednym uchem" i wylosowalam same glupawe karty..zdenerwowalam sie, poszlam do salonu, pokazalam mu karty i zabronilam wlaczac tego programu wiecej "w tym domu" wink i przelaczyl, zrozumial, bo jest ezoterycznie kumaty..smile ale nie bede drugi raz losowac...a te, co sa, to sa teraz niewiarygodne...

Moja wina, moje zaniedbanie, bo wiedzialam, ze niedlugo bedzie ten serial i powinnam to zalatwic przed braniem sie za karty, ale juz nie cofne czasu i w takim razie, jesli sie nie obrazisz, to postawie Ci jutro wieczorem, juz bez zaklocen z zewnatrz, ok???

Kolorowych senkow!
    Anka
  • aprepope 24.07.16, 20:16
    odezwij sie Tabulo, bo ja tu od wczoraj siedze, jak na szpilkach i czekam na jakies slowo od Ciebie..uncertain wiem, ze pewno niepotrzebnie panikuje, pewno gdzies wybylas, bo super pogoda..smile
  • tabularasa22 24.07.16, 21:21
    tak tak jestem już
    otumanione świeżym powietrzem
    spaniem pod namiotem, zielenią i fajową atmosferą
    karty ok nie ma sprawy smile mogą być w stanie niezakłóconym

Czytałam weryfikację moich - cóż, dziękuję za pociechę, ale myślę że nietrafione jak i moje interpretacje, no ale trudno, to jest wpisane w te próby smile

na dziś kończę i nie będę się rozpisywać bo mam szok tlenowy i muszę poleżeć smile
    widziałam zagadkę z poradnikami - ale numer !!! hhaha , no i to jest to, jak karty chcą to gadają jedna przez drugą big_grin
  • aprepope 24.07.16, 21:30
    Ja mysle, ze karty od Ciebie bardzo trafione - Krolowa mieczy jako karta dnia super, bo przeciez planowalam zajecia a`la Krolowa monet, wzglednie bulawowa, a wyszlo wlasnie a´la mieczowa i ta 8 kielichow, jako ostrzezenie i X. Kolo Fortuny, jako rzeczy, ktore sie dzieja, raz przyjemniejsze, raz smutniejsze (8 kielichow), tez swietnie - moim zdaniem super karty, nie wiem o co Ci chodzi..
  • tabularasa22 25.07.16, 09:24
    No nie wiem, jak opisałaś ten dzień, to zupełnie nie widzę tego. Królowa Mieczy na same rozmyślania ? No może ... może ja po prostu nazbyt egzaltowanie do tego podeszłam, nie każdy dzień jest wszak obfity i wyrazisty, jakbym chciała w interpretacjach. Królowa Mieczy na rozmyślania ... ok, przyjmuję do wiadomości.
    8 kielichów - no tu też miałaś dzień pod znakiem czasem słońce czasem deszcze, ale nie wiem jak miałbym to zobaczyć w tej karcie, nie widzę tego
    KF - ok, tu nie tak źle smile zmiany nastroju , życiowy kołowrotek w mikroskali smile
  • aprepope 27.07.16, 15:33
    Ta Krolowa mieczy - nie same rozmyslania...szukanie informacji w ksiazkach, pisanie maili, rozmowy telefoniczne, rozwazania intelektualne, a gospodarstwo domowe tego dnia mnie interesowalo najmniej... 8 kielichow, to trudne i czasem skrajne emocje. To mocna karta i do tego Brama. Dla mnie ten dzien byl emocjonalnie za obfity...bo w energii Krolowej mieczy, to bylam emocjonalnie nieprzygotowana, stad ta rada X. Kolo Fortuny...w 8 kielichach byla i radosc z dobrych wiesci od rodziny i przyjaciol i strach...wiele godziny myslelismy, ze terrorysci zrownaja Monachium z ziemia..nie wiedzielismy ilu ich jest, ile maja bomb - wszyscy zapomnieli, czego to bylo tragiczna 5 rocznica tego dnia....ale sobie niestety przypomnielismy uncertain Karty wyciagnelas adekwatne.
  • aprepope 24.07.16, 22:28
    Talia oczyszczona, kazda karta oddzielnie, mam dobre warunki, wiec powinno sie udac..wink

Karta dnia: VII. Rydwan
    Sporo obowiazkow tego dnia moze na Ciebie czekac, jak i moze byc pokusa wywiniecia sie z nich, lub zwyczajnie niemoznosc ruszenia z jakas sprawa. Moze sie wiele dziac, lub bedziesz miec tego dnia spore nadzieje, ze jakas sytuacja, sprawa, tego dnia sie "zadzieje". Taki dzien, ktory jak przeminie, to nie bedziesz do konca pewna, czy byl dobry, czy sredni..
    Ostrzezenie: 7 mieczy
    Pilnuj swoich spraw i rzeczy - doslownie i w przenosni..nie daj sie komus "wpuscic w maliny", nie wsluchuj sie w czyjes "gorace wiadomosci", ale i sama nie przekazuj jakies plotki - wraz z karta Cesarzowej, jako rada, to mysle, ze nie prowadz zadnych gierek, pokaz klase i dzialaj otwarcie. Twoje wymowki i wykrety w polaczeniu z VII. Rydwanem moga nie byc tego dnia za dobrze przyjete, a i nie wierz kazdej informacji, ktora tego dnia uslyszysz - unikala bym "mega okazji", "promocji waznej tylko dzis" i tego typu rzeczy.
    Rada: III.Cesarzowa
    w tym dniu stawiaj na 1. miejscu swoj komfort i zadowolenie bliskich - badz uwazna, by nie przeoczyc (2 x 7-ka) potrzeb wlasnych, jak i swoich bliskich, lub konkretnie jakiejs waznej kobiety w Twoim zyciu. Pij wystarczajaco duzo plynow, moze jakies soczyste owoce beda dobrym pomyslem na deser tego dnia. Niech szeroko pojeta kobiecosc bedzie rownie wazna, jak rutyna dnia codziennego. W ferworze dnia nie zapominaj o kobiecym cieple i opiekunczosci - w stosuku do innych, ale i do samej siebie.. Milego dzionka Ci zycze! smile
  • tabularasa22 25.07.16, 09:27
    się zaczyna realizować
    bąbel w nocy kaszlał że hej
    i siedzi dziś w domu, więc mam do ogarnięcia powyjazdowy bajzel torbowy, pracę i bąbla smile
    Cieszy mnie Cesarzowa - dam radę , dzwoniła też rodzicielka, że mogę sobie iść do niej po rosołek na obiad, to skorzystam, nie ? nie wypada odmówić big_grin
  • tabularasa22 26.07.16, 08:44
    weryfikacja :
    VII Rydwan - to był dzień kręcenia się w kółko . Między pracą, zupą, kupą, chorym bąblem i bajzlem domowym. Skutkiem czego padłam wieczorkiem z wrażeniem że nic nie zrobiłam.
    7 Mieczy - no Apre, koncertowo, zwijałam się wczoraj w korespondencji , żeby nakłonić cię do większej łaskawości big_grin zależy mi na naszym zestawie forumkowym. Poza tym nie było jakichś sensacji. Ot młyn jak co dzień. Dostałam sms-a o mega promocji w ccc. Ale się nie wybieram bo wzornictwo kuleje tam coraz bardziej. Aa, czekaj. Dostałam maila od exusa z prośbą o pewien papier. Może powinnam przemyśleć czy mu go wysłać. Bo coś czuję że może jakieś kwity na mnie chce zebrać. Prośba niewinna, ale kto go tam wie. Chyba postawię rozkład wysłać czy nie.
    Cesarzowa - No jak to ja - pani i władca na krańcu świata. Domek pod okiem. Płyny o tak - gorąco, a po diecie biwakowej ledwo się ruszam i postanowiłam przejść na płynną dietę na kilka dni.

Dziękuję bardzo za karty oraz udział w projekcie. Niniejszym kończę pierwszą edycję.
    Druga dla chętnych po powrocie z wakacji smile ok 10 sierpnia.
    Ciao ! Dobrego dnia , lepszego niż wszystkie poprzednie razem wzięte !
  • aprepope 27.07.16, 22:59
    Dzieki Tabulo za weryfikacje!

No wlasnie, ludzie widza w Rydwanie postep, a ja glownie duzo obowiazkow, ktorym jako-tako trzeba sprostac, zeby sie Rydwan nie wywrocil, bo sie wiele rzeczy dzieje szybko. W rozkladach na 3 karty (na srodkowej), to czesto obserwuje, ze wypada na przeszkody, zastoj.
    VII. Rydwan wypada mi np., jak sie komus dziecko rodzi, bo sie zaczyna "jazda".
    A patrz, ja nawet nie zauwazylam, ze mnie do czegos namawiasz wink
    Ja rowniez dziekuje - jakby bylo tak, ze sie po 10 sierpnia nikt nie zglosi, to ja chetnie, ale mysle, ze bedzie jakas chetna. Pozdrawiam i dzieki za wszystkie karty i ostrzezenia smile
  • tabularasa22 28.07.16, 12:00
    no właśnie Rydwan to chyba następny do wywiadu, jak zakończę z tą dwójka kijów, bo mam jeszcze trochę przemyśleń do wpisania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka