Dodaj do ulubionych

Miejsce Karola ;)

16.07.16, 22:15
aaa, niech sobie inni tez poczytaja:

a wiec, kolego sympatyczny...wyciagnelam talie (karty sa okragle) z okraglego ich pudelka, a ze ich pare dni nie uzywalam, to postanowilam najprosciej w swiecie policzyc karty, czy wszystkie sa, czy zadna sie gdzies mi nie zagubila i...przekladam karte, po karcie..rewersem do gory (o ile dobrze nazywam) i niby wszystko ok..az tu jestem gdzies przy karcie powyzej 70-tki, wiec koncze liczenie, a tu nagle karta wyskoczyla mi i sie odwrocila - zrobila "salto" i sie pokazala obrazkiem do gory...zgadnij ktora.

No pomysl..podpowiem, ze Wielki Arkan.
Edytor zaawansowany
  • aprepope 16.07.16, 22:18
    Dodam, ze sie mi ukazala w pozycji prostej, wiec to nie negatyw i jakos sie mi skojarzyla z Twoim Kinem urodzinowym, ale moze zle kombinuje..wink
  • karoll3k 16.07.16, 22:48
    bralem kiedys udzial w pewnym konkursie gdzie nalezalo narysowac ulubiona karte z Wielkich Arkan. Gdzieś tam pewnie sobie zawieruszony wizerunek Maga leży, czy mam go poszukać? tongue_out
    W końcu według Majów urodziłem się jako Jaguar, czyli Biały Mag - z tym skojarzyłaś?
    No i narwany jaki, aż salta robi haha zupełnie jak ja ostatnio nad jeziorem big_grin
  • aprepope 16.07.16, 22:59
    BINGO!!! smile
  • aprepope 16.07.16, 23:03
    Karolu..a Ty wiesz jaka karte mi wyciagnela Tabula na jutro..no wink Jutro chyba pofikam wink
    Lece na maila pozyczyc Ci magicznych snow, a Magika z tej talii jeszcze zdazymy przedyskutowac..wink
  • karoll3k 16.07.16, 23:20
    oj znam ja ta karte dobrze, moglbym miec na czole wytatuowana staroslowianska madrosc: "jak nie moge, to przez noge i znowu moge" wink z reszta lapiąc wschodnie akcenty zabrzmi to "ja magu" - ja moge, ja potrafię. Także wszystko dzięki mnie, ale i przeze mnie.. Ot zwykły kowal swego losu,
    ciekaw jestem jak wyglada ten kowal na Twojej talii? wink
  • aprepope 17.07.16, 11:48
    ahh Ty wzrokowcu..ile razy na ten temat rozmawialismy? liczy sie wnetrze czlowieka! wink a wiec Magik z talii Circle of life nie wyglada na "taniego kuglarza", ani bawidamka.. mozna powiedziec, ze ten Mag jest faktycznie bialym Magiem..wink za niedlugo pstrykne fotke i wstawie wraz z sentencja z ulotki..smile
  • karoll3k 17.07.16, 14:06
    od razu wzrokowcu.. oczy to jedno z narzedzi poznawczych, gdyby byly zbedne to i talii tarota nie byloby az tyle, wystarczyly by nazwy albo numerki kart tongue_out a tak mozna doglebnie zinterpretowac symbolike danego autora..
  • aprepope 17.07.16, 14:41
    a wiec pamietaj i nie zapominaj: oczy to (tylko) jedno z narzedzi poznawczych...a w kobietach liczy sie glownie wnetrze(!)..i nie mam tu oczywiscie swego wnetrza na mysli, a kobiet wokol Ciebie, Magu.. To, co "mozemy zobaczyc", ma oczywiscie w materialnym swiecie swoja wartosc i o tym tez dobrze pamietac.. Mag, to swiadomosc, to jego domena..ale poczucie panowania nad sytuacja jest w kazdej dziedzinie dosc zludne. No co, nie moge Ci tylko slodzic..smile W Magu jest sporo czarowania, a czasem ciut brak prawdziwie glebokiej refleksji nad..druga strona wink i to tak, jak tamten As - jedynka..ale u Ciebie to nie moze miec negatywnego aspektu - karta zrobila salto, ale ustawila sie po nim rowniutko i tego sie trzymajmy wink
  • karoll3k 17.07.16, 15:01
    dojrzałe wnętrze wspaniale odwzorowuje się na zewnątrz, jedno wiąże się z drugim wink
    bo bywa tak, że pod wspaniałym opakowaniem skrywa się nieciekawe wnetrze, dobrze wiem na co patrzeć :p nie myśl, ze to jedynie domena kobiet, dostrzegać to co na pozór niewidoczne, mądrość nijak ma się do płci. wink
  • aprepope 17.07.16, 12:20
    "Gdy czlowiek poszukuje madrosci, to kazda poczyniona ofiara bedzie wynagrodzona."

http://thumbnails116.imagebam.com/49541/8cc35a495402335.jpg

w celu powiekszenia kliknij fotke wink
  • karoll3k 17.07.16, 15:06
    ładna karta, mag niczym sw. Mikołaj wink
    łagodna, emanująca madroscia i doswiadczeniem postac, opanowana..
    wlasnie, czy nie opanowanie jest domena maga? tam w tle za nim skrywa sie mala bestia o czerwonych slepiach.. Kazdy z nas nosi w sobie taka bestie, ktora nalezy poznac, oswoic i trzymac na wodzy. Pasuje tu powiedzenie "licho nie spi" - i tego nalezy pilnować, jako swiadomy czlowiek, by nie popasc w pyche, a z pokora i dawka samokrytyki szukac ciagle tej madrosci, miec swiadomosc wiecznego ucznia. Z reszta, czy bycie alfa i omega nie jest po prostu nudne? wink
  • aprepope 17.07.16, 15:19
    Z wygladu, wypisz wymaluj Ty Karolu, choc trzeba przyznac, ze wizja przyszlosci..za jakies 50 lat?
    Czy bycie alfa i omega jest nudne? No nie wiem, akurat mnie to nie nudzi wink ale to pewno tylko dlatego, ze raz bywam alfa..raz omega..a rzadko sie mi udaje jednoczesnie wink Wieczny uczen..ponoc uczymy sie cale zycie i glupi umieramy..ale Mag juz nie jest Glupcem..czyli nie pierwszoklasista, a uczen pierwsza klasa wink
  • karoll3k 17.07.16, 15:13
    znalazlem swojego maga sprzed kilku lat, ołówek zdążył stracić na jakości.. uncertain

www.imagebam.com/image/335c9b495418431

ah kiedy wróci ten czas, gdzie skupienie pozwalało na tarcie kartki grafitem godzinami...
  • aprepope 17.07.16, 15:21
    a wlasnie chcialam Cie poprosic...smile

Piekny, tylko czemu taki pochylony - bardziej mi przypomina obraz ukrzyzowanego Jezusa..uncertain
  • karoll3k 17.07.16, 15:42
    skupienie, medytacja - to wtedy bylo najwazniejsze wiec i odwzorowane na rysunku wink
    ale czas plynie, troche sie pozmienialo, dzisiaj mag mialby twarz z przeszywajacym wzrokiem, nabral pewnosci siebie, sporo czasu spedzil z symbolicznym jeleniem i wiele sie od niego nauczyl tongue_out
  • aprepope 17.07.16, 15:52
    ile to juz czasu, tak mniej/wiecej, od czasu tego konkursu na rysunek ulubionej karty WA?
  • karoll3k 17.07.16, 16:15
    prawie 3 lata, duzo i nieduzo, ale nauczyly mnie ze jedna chwila, jedno miejsce, jedna osoba moze zmienic wszystko, wystarczy byc otwartym na zmiany, nie bac sie ich i doswiadczac doswiadczac doswiadczac... wink
  • aprepope 14.08.16, 11:53
    Od jakiegos tygodnia sie zastanawiam nad wstawieniem tu fotek moich kart I. Maga z talii, ktore mam - czy to bedzie odebrane ezoterycznie, czy egocentrycznie? smile Nie dzis, ale w srode, na przyklad.
    Co Ty na to - moge, Karolu? smile
  • karoll3k 14.08.16, 12:38
    Przecież jestes odważna, jestes?
    Dziwne pytanie, nie odpowiem big_grin
  • aprepope 14.08.16, 13:20
    Ja tak, ale nie wiem, czy Ty..smile
  • karoll3k 14.08.16, 13:45
    gdybyś byla, nie pytalabys o zgodę.. No chyba ze coś knujesz po swojemu, stad jakieś gierki.
  • aprepope 14.08.16, 20:06
    Tytul zrobilam "miejsce Karola", to zapytalam bohatera, czy nie bedzie miec nic na przeciwko.
    Spokojnie - tylko obrazki Magow z moich talii, nie ma sie czego bac..chociaz wink
    W srode wstawie - juz bez zadnego komentarza, tylko fotke..
  • karoll3k 14.08.16, 20:18
    Nie pitol, ok? smile nadal uważam ze pytanie dziwne, bo co ma wspólnego 'moj watek' (który sama stworzylas) do zdjęć Twoich kart? Logiczne bylo by zestawienie kart w osobnym wątku, jeśli czujesz taka potrzebę (jak wiele pierdolek występujących w jednolinijkowych tematach). Dlatego dostrzegam jakieś kombinowanie.. No ale próbuj, co mogę mieć przeciwko? Bać się nie mam czego, a jeśli Ty próbujesz namolnie jakiś strach wzbudzać - to uważaj zebys nie żałowała, nie toleruje takich metod.
  • aprepope 14.08.16, 20:56
    Wiesz co, jak Ty masz sie tak uprzedzac, ze ja chce "namolnie jakis strach wzbudzac", to ja juz nic nie chce smile

Zapytalam tylko dlatego, ze byla sprzeczka i nie chcialam, zeby zdjecie kart Mag bylo przez Ciebie jakos zle odebrane...ale ja nie musze, a Ty sie mozesz wyluzowac, pozdrawiam.
  • karoll3k 14.08.16, 21:23
    No to masz naukę o wodniku, który wodne emocje ogląda z powietrza. On emocjonalnie w sprzeczkach nie uczestniczy, w ogóle w świat emocji wchodzi jedynie kontrolowanie, kiedy jest mentalnie pewien ze mu nie będą szkodzić, są po prostu zbyt gęste (co ma swoja dobra stronę, pozytywne emocje też się przezywa x10). Zbędne wiec jest oglądanie go przez pryzmat panującej atmosfery, w końcu on i tak tkwi w swoim świecie (nazwalas to nirwana).
    Niepotrzebnie też insynuujesz ze będę się bal.. Nie podoba mi się taki ton, wiec dezaprobata jest naturalna, szczególnie kiedy mam świadomość i widze, ze przenosisz w różne miejsca atmosferę kłótni nie mającej związku z nimi..
    A na pytanie nadal nie odpowiem inaczej, niż pytaniem, czy jestes odważna..
  • aprepope 14.08.16, 21:49
    Wcale, panie Wodniku znaku chinski wg rocznika i oczywiscie Mezczyzno na 1000%. U mnie odwagi 0 smile
  • karoll3k 14.08.16, 21:55
    ciekawy zestaw, retoryczne pytanie i dwie przeciwstawne odpowiedzi na nie, można by w ramkę włożyć, albo do lamusa...
  • aprepope 14.08.16, 21:59
    Ty jestes ciekawy zestaw? Jak tak mowisz..smile
    Szkoda ramek - do lamusa..smile
  • aprepope 14.08.16, 20:58
    Spoko - nie bede wstawiac zadnej fotki zadnych kart..smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka