Dodaj do ulubionych

ksiega pochwal i zazalen

15.08.16, 12:26
Poniewaz juz za chwileczke juz za momencik pogaduchy beda obchodzic dwa miesiace istnienia chcialabym w jednym miejscu zebrac Wasze wizje na ksztalt forumka. Co chcecie dodac, co zmienic, co eliminujemy, co zostawiamy. Tytul jest zaszloscia z poprzedniej epoki ale mam nadzieję, ze nikogo nie razi. Forum jest czastka kazdego z nas i to my je tworzymy nadajac mu taki a nie inny ksztalt. Jesli zbierzemy "do kupy" nasze wizje łatwiej bedzie nam sie tu wspolnie działo.
Edytor zaawansowany
  • aprepope 15.08.16, 13:10
    Pragne pochwalic:

Tabule za arcyciekawe, tresciwe, wszechstronne wpisy, z humorem i ogolnie z klasa smile

Adoptowanemu - forumkowemu Koneserowi, za recenzje talii kart i nie tylko..smile

Uli za swietne watki cwiczebne z kartami Tarota, ktore sa wysmienita okazja do rozwoju!

Karolowi za to, ze ogolnie jest mlodym Magiem wink

Rozsypanej za bycie od pewnego czasu zwyczajnie madrzejsza od nas.

Free za sympatyczny, inteligentny humor i wpisy czasem pieknie refleksyjne smile

Donbas za ciekawe spostrzezenia na temat Tarota i nie tylko, z ktorymi sie z nami dzieli.

na koniec Sobie, bo beze mnie nie bylo by tego mini-Forumka wcale wink
  • rrozsypana80 15.08.16, 13:21
    Hahahahaha cos niesamowitego! smile Apre usmialam sie serdecznie. Ale właśnie właśnie o to chodzi suma sumarum niezła z nas drużyna. I na tym składzie właśnie zależy mi szczególnie, żeby filar pozostał. wink
  • rrozsypana80 15.08.16, 13:27
    I prosze nie traktowac "mi" jako jednoosobowego zarządu bo tak nigdy prawde mówiąc nie czułam. Czuję się jednym z trybikow a ze kiedys powiedzialam inaczej to bylo to wymierzone w działania konkretnej osoby wink po złości.
  • aprepope 15.08.16, 13:50
    Powiedzialas swego czasu, ze Ty jestes Zalozycielem..a Zarzadem nazwalam Cie tylko dlatego, by moc "bezkarnie" skrytykowac Twoj brak wlasnej talii..smile Taka asekuracja, ale okazala sie skuteczna, matko Zalozycielko..smile Badz dalej madrzejsza od nas tu czasem rozwydrzonych dzieciakow..smile

Jestesmy jak taka wloska rodzina - czasem strach sie bac...ale jestem z nas Wszystkich bardzo dumna, nawet jak sie lapiemy czasem za lby i to na ogol z mojej inicjatywy....ale lubie Was bezwarunkowo smile U nas jest wszystko: milosc, seks, slodka nienawisc, refleksja, rozwoj, dysputy.
  • aprepope 15.08.16, 14:02
    aaa i chcialam pochwalic wszystkich, co ze mna ogolnie wytrzymuja - podziwiam wink choc z Wami tez nie zawsze jest rozowo..to szczerze zazalen nie mam do nikogo i o nic na tym Forumku, a w temacie Forumka ogolnie, to chyba oby nie gorzej? Inni beda moze bardziej obiektywni, niz ja...wiec kazda krytyke (lub pochwale) przyjmiemy chyba wszyscy z wdziecznoscia smile
  • adoptowany 15.08.16, 18:52
    nie wiem co powiedziec, jedno wiem,..kochani bardzo Wam dziekuje za cieple uczucia i cala lawine energi jaka mi przesylacie, sciskam serdecznie, jeszcze raz THx.
  • aprepope 15.08.16, 18:58
    ooooo, jak pieknie napisales, Adopto.. ja mialam nadzieje, ze jakies cieplo wyczuwasz smile
    Rozsypana prosze zwyczajowo o serwetke, bo sie wzruszylam..

Ludzie, pochwalili nas i to jaaaaaaaak!!!!!!!!!! smile
  • rrozsypana80 15.08.16, 19:00
    Serwetka prosze... raz! wink
  • aprepope 15.08.16, 19:09
    Dziekuje, Rozsypana smile
    Druga i trzecia sobie podalam juz sama, bo mi jedna przy takich slowach nie wystarczy..smile
  • karoll3k 15.08.16, 21:31
    Ja tam nie będę nikogo wyszczegolnial, boi wszyscy jesteśmy zajebisci (wedle zasady JA TO INNY TY) - pisze to jako człowiek z imieniem Karol, nie jako Karol tongue_out a ze tam jeden, czy druga pracuje ujemnie na swoje konto to juz osobista sprawa, wszak każdy odpowiada za siebie, to na kogo mam się żalić?
    Aa wiem, na autora skryptu, bo forum jest nieporęczne, mało wygodne (nieprzejrzyste) no i nie ma opcji edytowania postów, jak się strzeli literówkę to juz zostaje na amen..
  • aprepope 15.08.16, 21:37
    Edycji nam tez brakuje..uncertain
  • aprepope 15.08.16, 21:47
    ale my takimi pierdolkami, jak literowki, to sie nie przejmujemy - wazne, ze bedac fizycznie tak daleko od siebie, mozemy sie spotkac tu w jednym miejscu smile
  • karoll3k 15.08.16, 21:58
    O, to kolejna sprawa, na innych forach są avatarki to można mieć namiastkę tego face to face jak się wstawi swoje lico smile
  • aprepope 15.08.16, 22:05
    tak - jeden wstawi lico, a 200 innych cos z filmu fantasy wink ale mozesz otworzyc watek, gdzie sie tak tu nam przedstawisz, bo przeciez fotki mozna wstawiac w posty.

a jakas pochwala bedzie, czy tylko zazalenia? smile
  • rrozsypana80 15.08.16, 22:10
    No przeciez byla pochwala Apre "wszyscy jestesmy zajebisci"wink
  • aprepope 15.08.16, 22:17
    a takie "uogolnienie" wink a to przepraszam, nie zrozumialam wyrazenia - zajebisci, a to pochwala, fakt smile
  • aprepope 19.08.16, 13:20
    Dwa miesiace obchodzimy - zanim z tej okazji wycisne sobie dobry soczek i wypije za Wasze zdrowie, to mam zazalenie, ze nikt inny, poza mna, nie sprowadzil tu ani jednej nowej osoby, ale moze cos sie zmieni w tym temacie. Wszystkiego NAJ Wszystkim Amatorom Tarota i nie tylko smile
  • adoptowany 19.08.16, 14:41
    Aprepope nieskromnie pozwole sobie przy tej okazji zauwazyc,ze to i dla mnie taki sam dwumiesieczny jublieusz, wlasnie mija dwa m-ce mojej fascynacji Tarotem. W tym momencie wychylam poobiedni kieliszek australijskiego Merlota,Kochani no to oby nam sie...dzialo teraz i zawsze.
  • aprepope 19.08.16, 14:55
    Powaznie??? To serdecznie gratuluje i przyznam Ci sie szczerze, ze w drugim miesiacu mojej fascynacji Tarotem, to nie mialam nawet 1% wiedzy, ktora Ty masz obecnie o Tarocie.... Na zdrowie! smile
  • adoptowany 19.08.16, 15:02
    e tam, przesadzasz,tak dwa miesiace,ale jeszcze czesto bladze jak dziecko we mgle. Nasze zdrowie, ide nalac sobie drugiego..hi..hi chyba juz dzisiaj z kartami raczej nie pogadam..mam ochote sie tak weekendowo urznac..ha..ha.!!
  • rrozsypana80 19.08.16, 15:20
    Ooo jak pieknie obchodzimy miesiecznice smile
  • adoptowany 19.08.16, 15:29
    rrozsypana80 napisała:

> Ooo jak pieknie obchodzimy miesiecznice smile

obchodzimy bosko,bo czyz wino to nie nektar bogow? ..8)
  • aprepope 19.08.16, 15:41
    ja tak mysle o herbacie z cytryna i cukrem wink
  • adoptowany 19.08.16, 15:45
    Aprepope, wywal cukier oslodz miodem, w polaczeniu z cytryna to faktycznie iscie boski smak, moja zona i ja uwielbiamy taka wlasnie herbate.
  • aprepope 19.08.16, 15:49
    Nie no miodzik tak i to u mnie tylko bio, ale jak "wyjdzie", albo nie mozna sobie pozwolic, to ja jestem za ta "trucizna" - tak, jak konserwuje owoce, tak i mnie "konserwuje" wink
  • aprepope 19.08.16, 15:47
    Urznac weekendowo? To jest jakis pomysl wink Takie cos tez jest na mojej liscie zyczen, tylko jeszcze weekendu nie wybralam..wink

ale jesli chodzi o Twoje 2 miesiace, to nie przesadzam wcale, a wcale - pamietam jaki byl wtedy moj poziom wiedzy..ja Ciebie "wycenialam" na ponad 1 rok doswiadczen z kartami Tarota, dlatego mnie zaskoczyles... Pamietam, ze pisales o 1,5 roku zainteresowaniami ezoterycznymi, jesli dobrze wtedy zrozumialam, ale ze to u Ciebie dopiero 2 miesiace, to az trudno jest mi uwierzyc..powaznie szacun, bo ja wtedy, to bylam calkiem zielona.
  • adoptowany 19.08.16, 16:23
    czy to nieswiadome? nie wiem,..takie subtelne sygnaly popychajace w kierunku Tarota to odbieralem juz od jakis okolo dwoch lat, wtedy jeszcze jako zagorzaly katolik nie chcialem wchodzic w jakies 'zabobony', tak wowczas traktowalem wszelkie dzialania ezo..skoro z katolicyzmu wyroslem,pustki nie moze byc,a wiec musial sie pojawic Tarot,.. a Marsylski przysnil mi sie,..razem z zawolaniem ..vive la France !! i oto w taki sposob jestem wsrod Was...8)
  • rrozsypana80 19.08.16, 18:46
    Viva la France... pieknie Adoptowany no po prostu pieknie! smile My sie bardzo cieszymy, ze jestes wsrod nas. Jak zapewne zauwazyles przyjelysmy Cie z otwartymi ramionami i duuuuzo ciepla w Twoim kierunku kierujemy smile
  • adoptowany 19.08.16, 22:14
    zauwazylem, zauwazylem juz od pierwszych chwil, odkad tu jestem..Rrozsypko, i powiem tak..calym sercem wspieram Was i duchowo jestem z Wami..Dzisiaj jestem w szampanskim humorze..8)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka