Dodaj do ulubionych

w czasie deszczu dzieci sie nudza

02.09.16, 17:01
,..i nie tylko dzieci,wiec pomyslalem sobie moze skoro nudze sie i mam juz serdecznie dosyc miesiecznic, rocznic apeli itp pod egida pana A.M. to postawie sam z wlasnej ciekawosci Karty Marsylskiego w polaczeniu z pytaniem ,..kto jest odpowiedzialny za smierc pana Lecha Kaczynskiego? Oto Karty,....

po srodku XIII Smierc

ponizej z lewej Krol Kielichow //// obok z prawej IV Cesarz

na dole 9 Bulaw

Komentarz,..jasno i jednoznacznie widac, skandaliczne bledy zalogi, pana generala i posrednio rzadu jako calosci,i o zgrozo,bo wszyscy w/w. sa absolutnie przekonani,ze nie maja sobie nic do zarzucenia, bo w tym zakresie tj. dzialalnosci 36-go spec. pulk.lotniczego swoja robote wykonywali znakomicie,..arcywymownie swiadczy o tym ta 9 ka Bulaw, symbol zadowlenia z pracy. Zwracam uwage,ze nie ma zadnego tzw. wroga zewnetrznego, co objawiloby sie jakims Krolem Mieczy badz 9tka z tej samej rodziny mieczy.Tu wiec upada teza o bombie,zamachu, mgle, czy czyms podobnym.
Obserwuj wątek
    • aprepope Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 02.09.16, 18:32
      Mam te same poglady na te sprawe, co Ty i widac Twoje karty, choc mysle, ze nie ma co pewnym ludziom odbierac "sensu zycia" wink
      Mnie ze wzgledow tarotowych interesuje rozklad, ktorego uzyles - jakie sa pozycje w tym rozkladzie - co to za rozklad, tak zwyczajnie?
      • adoptowany Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 02.09.16, 19:13
        Apre mowie calkiem serio, ja nie mam zadnych sympatii politycznych, a wiec i pogladow politycznych jako takich...noo, jesli juz tak,na sile mialbym wskazac, to cos w stylu liberalno-lewicowym,a ze de facto obecnie nie ma takiej reprezentacji w sejmie, wiec nie zawracam sobie tym glowy.
        Uklad kart,coz na poczatku mojej przygody przypomnialem sobie, co Pati pisala o ukladach Tarota, ze jest ich zatrzesienie i kazdy jest dobry, ale bardzo dobry jest tylko dla jego autora, ktory go po raz pierwszy stworzyl! No, wiec wykombinowalem sobie,ze dla pytania 'kto?' dla mnie bedzie najlepszy zwykly czteroelementowy krzyz, i tak linia pozioma w nim,to bezposrednia personifikacja,czyli osoby/a szukana, natomiast karta dolny element, to przyczyny i zaszlosci zwiazane bezposrednio z ta/ymi szukanymi osobami, a na gorze,jak widac mam potwierdzenie,to moze byc czesciowe, badz tak jak w tym przypadku bezdyskusyjne i calkowite..u mnie ten krzyz jeszcze nie ma nazwy, aaaa, i jeszcze czasem w srodek wstawiam sygnifikator, jesli chce obejrzec jakas konkretna, znana osobe,ten rodzaj krzyza z sygnifikatorem swietnie mi sie sprawdza w krotkoterminowych przepowiedniach tydzien, m-c, nie dluzej.
    • aprepope Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 02.09.16, 19:40
      Sorry, ale nie ma jak edytowac - kazdy wie co kto mial na mysli, prawda? wink

ale patrz Adopto, jakby Twoje poglady byly bardziej konserwatywne, prawicowe (i mimo wszystko stawialbys Tarota..), to Twoja interpretacja byla by inna....no "nie ma bata" wink

Ja staram sie nie cwiczyc na sytuacjach, gdzie ludzie stracili zycie, choc pewno jest to tragiczne zdarzenie, jak wiele innych i nie mam nic na przeciwko stawianiu na wypadki, wojny, jak ktos chce...ale cos slyszalam, ze w tej kabinie pilota byly teksty w stylu "napijesz sie piwa? alez oczywiscie!" i powiem, ze z jednej strony do dzis nie moge w to uwierzyc, bo to wrecz zenujace, choc skutki oplakane i jakims wielkim zaskoczeniem taki styl, to dla mnie nie byl, mimo wszystko...pamietam tez te afere, kiedy Kaczynski, tylko nie jestem pewna ktory, zmuszal pilota do ladowania i potem go szkalowal, bo on odmawial...

Pokoj ich Duszom, bez wzgledu na winy i powody.
    • rrozsypana80 Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 02.09.16, 21:59
      Ciekawy temat Adoptowany. Zastanawiam sie tylko z czego wywnioskowales błędy załogi? Tak sobie patrze na te karty i sie zastanawiam cesarz to Putin? Król kielichow to Kaczynski? Smierc i do tego ognista 9 bulaw. Dla mnie te karty sugeruja, ze byc moze cos jest w teorii szurnietego Antka i 9 bulaw mowi zostaw to w spokoju. Nie pytaj. Prawda jest taka, ze my tej prawdy nie poznamy... smile
      • rrozsypana80 Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 02.09.16, 22:05
        Aha moje poglady sa bardziej lewicowe niz prawicowe. Obecnie z braku dobrego wyboru na naszym rodzimym politycznym rynku wybieram mniejsze zło. Dla mniejszym złem jest zadziorny pis z stuknietym Antkiem, ktory mysli chyba, ze jest Pilsudskim niz po klaniajaca sie zachodowi. No ale daleko mi mimo wszystko do prawicy.
      • adoptowany Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 03.09.16, 12:48
        no wlasnie,czy Cesarz to,..Putin?? ,..czy raczej sam pan LK ??
        Rrozsypka, moze nam jeszcze ktos napisze co widzi w tym ukladzie?
        Bylbym wdzieczny, ja uwierzylem 9 Bulaw ..pan Lech Kaczynski, bo niestety to nad nim i Krolem Kieliszka zawisla ta Smierc..

• rrozsypana80 Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 03.09.16, 12:58
          Kaczynski w ogole mi pod cesarza nie podpada. Ale to w ogole. Miekki byl nie cesarski. On byl tym slabszym bliznieciem. Stery wiodl Jarek. Zawsze tak wsrod blizniat jest, ze jedno jest prowodyrem a drugie nasladowca. Lech byl rowniez pod wplywem zony, ktora byla rozsadna ale i bardzo empatyczna kobieta. Nie no zdecydowanie ta osobe sygnifikuje bardziej krol kielichow niz cesarz. Mozliwe, ze cesarz to niekoniecznie Putin. Moze to np pan dowodca albo pilot pan Protasiuk. Tylko czy oni moga wypasc w takiej karcie skoro obok nich jest glowa panstwa? Wydaje mi sie ze ten cesarz to ktos kto dzierzy podobna wladze ale zdecydowanie mocniej trzyma ja w garsci niz krol kielichow. Stad moj wniosek od razu Putin!
    • karoll3k Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 04.09.16, 19:26
      Wiesz, moim zdaniem ten wypadek byl/jest sprawdzianem dla naszego spoleczenstwa, mocno podzielonego. To szansa na rozwoj, i zrzucenie z siebie tego brzemienia wiecznie pokrzywdzonego Polaka. Nawet nasz hymn w tym swietle jest do d.., bo dlaczego jak litanie powtarzamy te linijki strachu i nawolywania do walki obronnej? Przed czym? Przeciez podswiadomosc sciaga wydarzenia na wzor utartych przekonan. Gdzies mi w tv dzisiaj przemknelo 'zmieniaj siebie, a razem z Toba wszystko sie zmieni' , dlatego apeluje do wszystkich, badzcie czlowiekiem w pierwszej kolejnosci, a dopiero polakiem, slazakiem, goralem itp.
      • rrozsypana80 Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 04.09.16, 19:33
        O tak badzmy człowiekiem w pierwszej kolejnosci nie sposob sie nie zgodzic ale ta martyrologia narodowa nie wziela sie Karol znikad. To historia, ktora dala nam w kosc, w duzej mierze przez nasza wlasna glupote, chec zarobienia itd no ale mimo wszystko sporo tez krwi niewinnej bylo w tym przelanej, wiec... wilki w owczej skorze tez istnieją wink
        • karoll3k Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 04.09.16, 19:51
          A wyobraz sobie brak historii, swieze pokolenia z czysta karta, bez brudzenia ich bledami przodkow..
          To jest wlasnie pobudka ludzkosci, komunikacja na globalna skale, poszerzenie swiadomosci.. kopiuj wklej idzie do lamusa, zaczyna rzadzic kreatywnosc..
          Era wodnika! smile
            • karoll3k Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 04.09.16, 20:21
              Wystarczy swiadomosc, ze mozna, i kazdy wedle wlasnych mozliwosci zacznie zyc po swojemu.
              Osobiscie np bardzo jestem wyczulony na zawisc, chec zemsty itp, ilez to juz dysput prowadzilem na ten temat, zwracajac komus uwage z prosba o nutke samokrytyki.
              Warto wzbic sie ponad siebie, przyjrzec sie temu, ile z naszych zachowan jest rzeczywiscie naszych, a ile wynika z tzw automatu.
              Adoptowany, chaos? Moze to efekt zmian, ktore trwaja? Wez przyklad Polski sprzed 30 lat, wiedzielismy tyle, ile nam powiedzieli, dostawalismy warianty wyboru, a nie sam wybor. Dzis ludzie czuja wiecej tej prawdziwej wolnosci, i nawet jesli taka samowolka czyni chaos, to nie boje sie jej jesli jest wykonywana z szacunkiem do innych, to wladzy zalezy na konkurencji a nie czlowiekowi, bo natura ludzka jest milosc, wystarczy spojrzec drugiemu w oczy..
              • rrozsypana80 Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 04.09.16, 21:18
                Nie dostawalismy wariantow wyboru tylko raczej brak mozliwosci wyboru w ogole. Nawet w kwestiach zakupow. Kupowalo sie to co bylo. Czyz nie? Teraz mamy duzo wyboru tylko w ktorym kierunku to zmierza? Nowe pokolenia sa bardziej wirtualne niz realne a to tez ogranicza wybor
                • karoll3k Re: w czasie deszczu dzieci sie nudza 04.09.16, 21:39
                  Zyjemy w swiecie manipulacji, nie dziwne wiec ze sa jej ofiary. Natomiast patrzac na tych mlodszych od siebie mimo wszystko jestem zadowolony, bo tak jakby dojrzewaja mentalnie nieco wczesniej, a trzeba pamietac ze i zycie w swoim czasie daje odpowiednie lekcje, adekwatne do wieku oraz pojawiajacych sie wraz z nim celow. Ba, co tu mowic o dzieciach, zmiany dotycza wszystkich, sam mam na koncie kilka spowodowanych pezemian, u osob o wiele starszych ode mnie, wystarczy poruszyc odpowiedni temat, trafic w odpowiedni punkt i przedyskutowac. Coraz czesciej slysze 'kurcze, masz racje gowniarzu' - co bylo nie do pomyslenia jeszcze kilkadziesiat lat temu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka