Dodaj do ulubionych

Watek dla cichych czytelnikow forumka

04.09.16, 17:09
Kochani czytacze ciekawa jestem kim jestescie i ile Was jest. Pokazcie sie nam. Przedstawcie sie, dajcie znak zycia smile To watek dla Was a my na pewno przyjmiemy Was z otwartymi ramionami smile
Edytor zaawansowany
  • batolina 04.09.16, 18:05
    Batolina big_grin Padam w ramiona big_grin
    Niespełniona tarocistka, która bardzo by chciała, lecz nie potrafi, więc tylko podczytuje big_grin
  • rrozsypana80 04.09.16, 18:13
    Ojej smile Witam Cie kochana w naszym malym gronie big_grin Taaaadamm czerwony dywan dla niespelnionej tarocistki. Fajnie, ze jestes baw sie z nami roznymi obliczami tarota dalej. Moze z czasem sama cos dodasz. Gdybys chciala jakas karte od nas to smialo zapraszambig_grin
  • batolina 04.09.16, 18:22
    Dzięki big_grin
  • rrozsypana80 04.09.16, 18:13
    Ojej smile Witam Cie kochana w naszym malym gronie big_grin Taaaadamm czerwony dywan dla niespelnionej tarocistki. Fajnie, ze jestes baw sie z nami roznymi obliczami tarota dalej. Moze z czasem sama cos dodasz. Gdybys chciala jakas karte od nas to smialo zapraszam big_grin
  • rrozsypana80 04.09.16, 18:24
    Ps. Gdybyś chciala cos z nami przeinterpretowac to smialo. Na pewno zrobimy burze mozgow i razem damy rade smile
  • adoptowany 04.09.16, 19:06
    Witam Cie Batolina,...8) wiedzialem, ze tu bywasz i nie tylko Ty..8)
    Kochani dolaczam sie do apelu Rrozsypki, smialo walcie tu jak w dym,kazda opinia jest cenna, zwlaszca,ze jak to mowia, gosc na chwile widzi na mile...8)
  • karoll3k 04.09.16, 19:14
    Potwierdzam, popieram i polecam! Ah, no i witam wink
    Piekny apel Rrozsypana, chyba sie do kupy zbierasz :p
  • rrozsypana80 04.09.16, 19:28
    Karol taaa jak to czytam to przyszedl mi do glowy wierszyk z pamietnikow
    Ku pamieci, mieci kupa wpisal sie Alojzy D..a

Proponuje nie poruszac tematu kupy zatem tongue_out Rozsypana to rozsypana no i juz smile
  • karoll3k 04.09.16, 19:55
    Mowisz jak rasowa waga, z rogami baranka, hehe wink
    A to ma swoj urok, spontan w cenie, wiec badz sobie, jak najbardziej wink
  • rrozsypana80 25.09.16, 12:29
    Podbijam temat. Kochani bardzo chcemy Was poznac wiec nie ukrywajcie sie smile
  • tomatelloo 25.09.16, 14:38
    daje znak życia...tongue_out hehe a na serio...ja tu właściwie prawie nowy. Taki tam Tomek, pod 30, mający malutkie marzenia uczuciowesmile
  • rrozsypana80 25.09.16, 15:11
    Tomatello Ty juz takim cichym czytaczem nie jestes wink chyba
  • rrozsypana80 25.09.16, 15:13
    Ale fajnie, ze sie odzywasz. No i bedziemy kminic te Twoje marzenia uczuciowe jak cos, razem z Toba smile
  • tomatelloo 25.09.16, 17:40
    nie lubie rzucać się w oczytongue_out ale staram się być w miarę na bieżącowink) na pewno każda pomoc się przyda, by te marzenia spełniłytongue_outwink
  • inter.pretation 25.09.16, 17:27
    No i ja. Wciąż raczkująca pocichu, ale z wielką ochotą na rozwój mimo. Czytam dużo. Przy okazji chciałam zweryfikować kartę z zeszłej niedzieli od Adopto. Paz mieczy. Ani menda ani dżuma mnie nie spotkała. To był bardzo miły i spokojny tydzień. Chyba że... Ale nie wiem. Może w skrócie. Pracuje jako inspektor jakości w Anglii, za każdą znaleziony defekt jest nagroda pieniężna. Więc tak przyppomniałam o tym mojemu szefowi, on oczywiści zaczął przygotowywać papiery. "Nagrodą" jest rónież wyświetlane moje zdjęcie na monitorach w całej fabryce, a że szefuncio miał moje okropne zdjęcie, zaczęłam rezygnować, nie zgadzać się, nie chciałam już tej nagrody. Ale szefuncio uparce chciał mi ją dać, aż zaproponował, że mogę przynieść swoje nowe zdjęcie. Czy myślicie, że może to być to? Miłej końcówki niedzieli! smile
  • rrozsypana80 25.09.16, 17:41
    Jak najbardziej moze to byc to! Drobna sprzeczka. Mila wersja pazika mieczy tym razem. Dzieki za weryfke choc to wrozba Adopto byla ale kazda weryfikacja na wage zlota smile
  • adoptowany 25.09.16, 18:31
    Interko dziekuje za potwierdzenie, tak to bylo to, dwa niestatysfakcjonujace warianty,ale samo wydarzenie jako takie chyba dobre? ,..8)
  • inter.pretation 25.09.16, 18:42
    Wydarzenie pozytywne. I ta cała sytuacja zabawna. Zero spiny wink Dziękuję smile
  • owieczka1972 29.09.16, 21:49
    Hej tu Owieczka smile czytuję, porównuję z tym co sama czuję smile czasem się samo weryfikuje, pozdrawiam smile

--
    Noblesse oblige- zauważył kocur i nalał Małgorzacie do smukłego kieliszka jakiegoś przeźroczystego płynu.
    - To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata.
    Kocur poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
    - Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
  • rrozsypana80 29.09.16, 21:56
    Czesc Owieczko smile witaj w naszym malym gronie
  • tabularasa22 29.09.16, 22:11
    ooo owieczko witaj smile
    a co się zweryfikowało ? podaj jakiś przykład plsss.
  • adoptowany 30.09.16, 14:48
    Owieczko pozdrowienia, od barana..zodiakalnego barana. 8)
  • owieczka1972 30.09.16, 17:56
    owieczka to zodiakalny strzelec smile co do weryfikacji, macie trochę inne spojrzenie na niektóre karty niż to jakie występuje na większości ezo blogów i tym podobnych, czasami trafniejsze bo bardziej w kontekście niż takie ,,ogólnie a może trafię albo dopasuję co mi pasuje'' Podoba mi się na przykład interpretacja pod konkretny rozkład, wtedy widać bardziej smile a co do pytania w wątku ,,kto to taki vol 9" u mnie mag + słońce...stawiałabym na Pana o odmiennej orientacji ? smile czyżby sprawiedliwie panujący Prezydent miasta Słupska ? smile albo się nakręciłam bo ten Pan u mnie ciągle na myśli smile pozdrawiam

--
    Noblesse oblige- zauważył kocur i nalał Małgorzacie do smukłego kieliszka jakiegoś przeźroczystego płynu.
    - To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata.
    Kocur poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
    - Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
  • adoptowany 30.09.16, 20:20
    ano, ponownie witaj,nadal trwam w niemocy i kompletnym braku sil, wiec nie biore kart do reki, czuje, ze nic z tego by nie wyszlo, wiec nie opre sie na przykladzie,ale powiem tak, trenuj swoja intuicje i rozwazaj nawet najdziwniejsze warianty,bo wprawdzie znaczenie kart te uznawane przez blogi itp. wychodzi z doswiadczenia,to taka zgodna z prawda, srednia statystyczna wielu ezoterykow, ale nie jest czyms sztywnym. To twoja intuicja powinna zdecydowac, jest tak, czy tak.To kwestia treningu, wystarcza max. 3 karty na kolejny dzien,twoja analiza + zapis, i drugiego dnia widzisz, jaka karta byla lustrzanym zapisem rzeczywistosci, milego wieczoru..8)
  • rrozsypana80 30.09.16, 23:51
    Haha Owieczko przeniose to jutro pod watek z zagadka. Nic jeszcze nie moge powiedzieć wink

Fajnie, ze podobaja Ci sie nasze "madrosci" tarotowe. Cieszy mnie ta opinia. Fakt kazde z nas chyba mysli nieco intuicyjnie ale z tym jest dokładnie tak jak mowi Adopto.
  • maruda_202 03.02.17, 12:04
    Witam! Ja także poczytuję Was namiętnie od jakiegoś czasu smile. O tarocie nie mam zielonego pojęcia, ale z uwagą śledzę Wasze interpretacje, podoba mi się to coraz bardziej, więc kto wie... może kiedyś wink
  • donbas 12.02.17, 21:28
    Ponieważ nasza adminka niezmiernie zajęta, więc ja w Jej imieniu : witamy na pokładzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka