Dodaj do ulubionych

co Was nakierowalo na tarot?

25.09.16, 15:45
Przyszla mi do głowy taka mysl, zeby powymieniac sie tu doświadczeniami co nas tak uksztaltowalo, ze siegnelismy po karty tarota. Co bylo takim zapalnikiem? Mysle, ze w wiekszosci przypadkow to jakas sprawa uczuciowa, z ktora sam człowiek nie daje sobie rady wiec szuka pomocy gdzies gdziekolwiek i wtedy otwiera sie tarot.
U mnie to bylo tak, ze tarot mnie kusil od zawsze. Moj maz mi mowil, ze to niebezpieczna zabawa i odciagal mnie od pomyslu. Od dawna czytalam sobie wpisy na szkolce. Ale tylko czytalam. Interpretowac odwazylam sie jak kolezanka miala zalamanie uczuciowe i powiedziala o układzie jaki postawila jej wrozka. Potem poznalam inna kolezanke, ktora tez sie podzielila ukladem od wrozki i kminilam go razem z nia. Potem zaczelam interpretowac wiecej i wiecej cudzych ukladow. Traf chcial, ze i u mnie pojawil sie watek sercowy. Poprosilam o wrozbe. Inaczej zinterpretowalam karty, ktore otrzymalam i stwierdzilam, ze to pora, zeby samej zaczac stawiac karty. Sila napedu zaczelam stawiac sama na wszystko prawie. Sobie i innym rowniez. Moje karty sprawdzaja sie zawsze, tylko interpretacje czasem sa o kant tylka potluc ale wciaz sie ucze. Czerpie ta swoja wiedze zarówno z moich doswiadczen jak i Waszych. Wszystko, nawet krytyczne spojrzenia, odnotowuje sobie skrupulatnie w pamieci i uzywam. Moja wiedza jest o niebo wieksza niz pol roku temu ale wciaz mi daleko do mistrza. Wsluchuje sie w siebie i w Was. I wiecie co? Tarot to fantastyczna droga. Jest jak zycie. Niewazne ile przezyles, zawsze do samego konca masz cos do zrobienia do nauczenia i ciagle Cie cos zaskoczy. I tak samo tarot.
Edytor zaawansowany
  • lola1104 25.09.16, 16:08
    zgadzam sie z Toba rozsypko. dokladnie tak jest jak piszesz ba samym koncu. mnie to tarota sprowadzila tez milosc. nieszczesliwa niestety.
    pozdrawiam niedzielnie
  • rrozsypana80 25.09.16, 16:13
    Lola trzymaj sie dzielnie bo ja wylosowalam u Ciebie 3 mieczy na to co sie teraz bedzie dzialo po tym jak on sie odezwal. Bedzie niestety bolało. Stawiaj karty, wychodz do ludzi. Rozmawiaj z nami nie badz sama. Powodzenia!
  • rrozsypana80 25.09.16, 16:15
    Nie powinnam karty ciagnac nie proszona ale... no zlamalam zasady.
  • lola1104 25.09.16, 17:01
    rozsypko.....zaraz spadne z krzesla z szoku juz Ci pisze o co chodzi
  • lola1104 25.09.16, 17:11
    otoz jak napisalam posta co nakierowalo was na tarota, na spokojnie odlozylam telefon myslalam ze i tak nie ma Cie na forumie wiec nie sprawdzalam czy cos odpisalas.
    poszlam do salonu zrobilam sobie kawy i mowie cholera wyciagne 3 karty na 3 pytania.....az mnie same rece swedzialy
    to bylo jakies 20 minut temu !!
    1. czy mu sie podobalo to co odpisalam mu na te zdjecia ktore mi poslal - Sprawiedliwosc
    2. czy "moge " teraz go ja "atakowac" kontaktem , kokietowac - 3 MIECZY
    3. czy moge mu zlozyc zyczenia czy bedzie sie cieszyl, na dzien chlopaka 30.09 (wiem,nie smiej sie ze to dziecinne,to ma wymiar bardziej symboliczny dla mnie,bo rok temu 30.09 byly pierwsze zblizenia miedzy nami)

3 mieczy atakuje zewszad. nie dosc ze 20 min temu mnie, to Tobie
    a malo tego rozsypko.......
    mnie jeszcze 2 dni temu jeszcze raz 3MIECZY bo robilam przed snem taki rozklad 6kartowy i wsrod tych 6 kart ukazalo sie 3MIECZY na zagadnienie "wynik koncowy"

takze ja juz z tymi 3mieczami za pan brat jesli chodzi o tego lobuza.
    ja juz miewalam nawet wiosna 3mieczy na niego......
    ja juz zaprawiona w bojach polamana sercowo duszowo dziewucha . tak sobie krwawie od 2 lat przez niego
    najpierw mna wstrzasaly te 3miecze
    teraz - "aaaaa, 3miecze, czyli nic nowego miedzy nami"

ehhhhhhh
  • lola1104 25.09.16, 17:20
    za to wczoraj zadawalam inne 3 pytania
    staram sie zawsze zadawac inne zeby nie bylo zy pytam o to samo tarota
    1. czemu mi poslal te zdjecia (nigdy w zyciu mi nie poslal zdjec i nigdy w zyciu nie zagadal pierwszy takze to byl 8 cud swiata nad wisla) - ksiezniczka kielichow
    2. jaka jest jego reakcja na moj odpis na jego zdjecia - 5mieczy (nie wiem jak to rozumiec,nie odpisal mi potem juz nic, wiec te 5mieczy jako cisza?) dlatego dzis zapytalam czy mu sie podobal moj odpis - wyszla sprawiedliwosc # osobiscie nie umiem tego zintepretowac moze pomozesz rozsypko
    3. czy bedzie miedzy nami dalej kontakt - Diabel

i teraz najwieksza zagwozdka , bo o ile wszyscy dobrze wiemy co oznacza diabel, to gdzies wyczytalam ze diabel moze oznaczac tez ze on niejako poprzestawia szyki wywroci i pokrzyzuje plany i wlasnie nie bedzie tego komtaktu zamiast zeby byl ......diabelsko ognisty................
  • rrozsypana80 25.09.16, 17:36
    Czemu poslal te zdjecia? Paz kielichow... no emocjonalnie niedojrzaly jest. Bawi sie. Potrzebuje byc w stanie wiecznego uniesienia emocjonalnego. Podbija hustawke nastrojow. Odpowiedzialas zapewne nie tak jak by chcial to i 5 mieczy. Chce awantury. Oj i diabel na kontakt. Mysle ze bedzie bo diabel to uzaleznienie a ten pan jest uzalezniony od Ciebie jak i Ty od niego. Ta relacja jest toksyczna trochę albo bardziej niz troche. Lolu ja wiem, ze ciezko sie z tego wyrwac w diable.
  • lola1104 25.09.16, 17:40
    dziekuje za pomoc w interpretacji kart. jestes super.
    wiem ze toksyka na maxa coz mam Ci wiecej rzec ...... jest z nim kontakt - zle, nie ma kontaktu - jeszcze mi gorzej, łaże wtedy struta nabuzowana tak mi go brakuje
  • rrozsypana80 25.09.16, 17:21
    Lola ale czy to warto sie tak meczyc? Jesli same cierpienia to relacja nie zdaje egzaminu.
  • lola1104 25.09.16, 17:29
    tak....bo ja go kocham przeciez jestes kobieta wiesz o czym mowie.
    watpie zeby ktorykolwiek facet potrafil tak czuc. ja pitole.

• rrozsypana80 25.09.16, 17:46
    Wiem o czym mowisz. Oj nawet nie wiesz jak bardzo smile
    Nie przekonam Cie na pewno.
    Wiesz na samym poczatku durny powiedzial łatwiej odejść niz wytrzymac. Dlugo sie tego trzymalam. I guzik prawda. Odejsc jest trudniej. Łatwiej jest tkwic w bagnie i miec nadzieję.
  • rrozsypana80 25.09.16, 17:49
    Nie stawiaj juz kart teraz na to Lola. Poczekaj. Sprawdzimy za jakis czas. Teraz wszystkie beda pokazywac to samo. Musi sie temat ulezec chwile.
  • lola1104 25.09.16, 17:56
    okay dziekuje, jestes wspaniala madra Kobieta. a ja odkladam karty do szuflady , czas pokaze co dalej
  • rrozsypana80 25.09.16, 18:10
    Nie odkladaj pociagnij na cos innego! Np wylosuj mi karte dnia na jutro. smile
  • lola1104 25.09.16, 18:38
    jestes tego pewna Rozsypana ......
    wlasnie wyciagnelam karte.
    a poniewaz mamy te sama talie.....mkzesz zobaczyc jak piekna ona jest w swoim obrazie.....
    prince of wands.

ufffffffff !
  • lola1104 25.09.16, 18:38
    czekam z niecierpliwoscia na weryf jutro wieczorem ........
  • rrozsypana80 25.09.16, 18:50
    Paz bulaw piekna karta. Wiadomosci. I nawet wiem skad ta ksiezniczka w ogniu a w rogu baran... baran to ja i baran to durny. No coz będzie reakcja na moje slowa. Mysle, ze to to.
  • rrozsypana80 26.09.16, 20:52
    Lola weryfikuje pazia bulaw. Duuuuzo maili w pracy, zaskakująca i fajna wiadomość od Rodrigez i tona wiadomosci bezwartosci od kolegi z liceum. Ostatnia wiadomosc to bylo bez sensu wklejone zdjecie z polki w jakims monopolowym. Nie bardzo wiem o co chodzi. Rozumiem odnowienie kontaktu ale te wiadomosci sa takie od czapy. Dzieli sie kazdym ruchem, mysla... dziwne to jakies smile
  • rrozsypana80 26.09.16, 20:59
    Tylko co z tym baranem w rogu karty? Ostatecznie mozna by uznac, ze baran to kolega z liceum choc nie zodiakalny smile
  • lola1104 26.09.16, 21:10
    rozsypko gdzie Ty widzisz tam baranka? ja nie widze.
    czyli karta sie sprawdzila rozumiem
  • rrozsypana80 26.09.16, 21:28
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/d2/8f/fb/d28ffb0e24fec4b756e086d8cb0ef566.jpg

Pod prawa dlonia
  • lola1104 26.09.16, 21:30
    ja Ci wyciagnelam Prince of Wands.......
  • lola1104 26.09.16, 21:37
    Lolu wyciagnij mi karte na jutro : ) : *
  • lola1104 26.09.16, 21:38
    kurde co ja pisze Rozsypko

przepraszam za chochlika po prostu juz pozno padam na twarz
  • inter.pretation 25.09.16, 18:34
    Sprawa uczuciowa, tak. Ale zamawiałam rozkład na relację. Pierwszy, drugi rozkład wprowadził mnie w szok. Wszystko było prawdą, jeśli chodzi o to co u mnie się działo i z nadzieją na przyszłość co on czuł, czuje. I od tego momentu, dość niedawno, zaczęłam się interesować tarotem, energią itp. Choć wciąż mało wiem, ale z każdym dniem więcej, prawie codziennie, w miarę możliwości dużo czytam to mam nadzieję, że nastąpi ten przełomowy dzień i z odwagą będę sięgała po karty. Właśnie nastąpił nowy etap, bo zdecydowałam się na zakup nowych kart tarota Ridera Waite'a.
    Lola, wiem co czujesz, ale zupełnie nie wiem jak dodać Ci otuchy. Jest ciężko. Ale będzie dobrze, kiedyś, szybciej bądź trochę później, ale będzie kiss
  • adoptowany 25.09.16, 18:48
    u mnie to byl impuls,najpierw byl sen a w nim okrzyk vive la france,a za jakies 12 godzin przypadkowo ganiajac po kanalach telewizora natrafiam na film dokumentalny Tajemnice Tarota Marsylskiego, ..8) przypadkiem!?
    obejrzalem i zrobilo mi sie goraco w dloniach,tydzien pozniej mialem swoje karty Tarota Marsylskiego i ksiazke do nauki juz w reku,..i pilnie sie ucze przez cale ranki,ze swej cudownej Tarotowej pierwszej czytanki..8)
  • rrozsypana80 25.09.16, 18:55
    Z niecierpliwością czekalam na Twoj wpis tu Adopto. Ciekawa bylam co Cie popchnelo! Przypadki jak widac chodza po ludziach smile
  • rrozsypana80 25.09.16, 18:56
    Jak juz bedziesz miala karty to zamawiamy sobie po karcie dla kazdego smile zeby przetestowac talie smile
  • inter.pretation 25.09.16, 19:02
    Oczywiście!!!! smile
  • adoptowany 25.09.16, 20:57
    nurtowala mnie jedna rzecz,a dotyczaca moich wizji, Rrozsypka wie o czym mowie, sprawa wloska,czy pare innych wczesniej, a ostatnio dwa dni temu widzialem explozje w parterowmym budynku o charakterze rozrywkowym , dzis wiadomo co i gdzie sie stalo, ale postanowilem zadac pytanie - ,..jak oceniasz moje pozazmyslowe mozliwosci?
    Krolowa Monet
    Krol Monet
    XXI Swiat
    hmm,..harmonia w swiecie materialnym i co?? czy potrafie przenikac dalej, niz bliskie swoje podworko? Wyglada,ze tak..cieszy mnie to,ale z drugiej strony wiedza bywa ciezarem,skoro nie masz wplywu na to co sie gdzies wydarzy,a jak Wy widzicie te karty?
  • rrozsypana80 25.09.16, 21:18
    Pierwsze skojarzenie jak patrze na te karty to ziemia!
  • rrozsypana80 25.09.16, 21:56
    Adopto krolowa denarow rozsadek + krol denarow sila + swiat. Absolutnie potrafisz przenikac.
  • tabularasa22 26.09.16, 22:34
    Mnie od dawna tarot uwodził, ale czas poświęcałam astrologii. Pamiętam, że kilka lat temu, nie wiem już dziś z jakiej okazji czytałam wątki na szkółce tarota, ale jakoś nie kupiłam talii. Byłam tak zajęta rodziną, że nie było na to miejsca. Punktem zwrotnym okazała się zmiana konfiguracji domowej smile
    Rozstanie, przeżycie i w końcu nowy styl życia. Więcej czasu wieczorem, cała pracownia dla mnie. Tak to wróciłam z powrotem smile Kupiłam talię, którą kilka lat temu widziałam na wizycie u wróżki , i nie mogłam zapomnieć. Najpierw czytanie, książki, potem małe rozkłady, karty dnia. Gdy zobaczyłam jak wiele rzeczy się sprawdza , to zachęciło mnie do dalszej nauki smile tak to powoli zgłębiam smile
    za jakiś czas chcę pójść na jakiś kurs, trochę poszukać towarzystwa , mentora może. Zobaczymy.
    Moje czytanie ma zazwyczaj bardzo ... intelektualny charakter. Nie czuję emocji ( zawsze proszę karty aby pomijały moje życzeniowe myślenie, emocje) . Po prostu pojawiają się myśli. Nie robi mi się ciepło , ani chłodno. Czasami medytuje chwilę, koncentruję się. Wszystko pojawia się w głowie. Rzadko obrazy. Te później. Po prostu mam wędrujące ciągi myślowe.
  • rrozsypana80 26.09.16, 23:19
    Adoptowany ma obrazy, Ty Tabulo masz ciagi myslowe a ja sama nie wiem... mam tak, ze cos mi podszeptuje, ze ta a nie inna karta dominuje uklad, ze tu mam sie skupic. I mam tak, ze.ciarki po plecach nieraz mi przechodza. Nie jest to ciag myslowy. Nazwalabym to podszeptem, intuicja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka