Dodaj do ulubionych

poszukiwany / poszukiwana II

07.10.16, 09:51
No nic, muszę jakoś zaradzić temu tarotowemu lenistwu big_grin
Ogłaszam poszukiwanie partnera do kart dnia. Wymieniamy się się wróżbami. Ja dla kogoś wyciągam karty na kolejny dzień. Osoba po upływie dnia weryfikuje i rewanżuje się kartami dla mnie. Nie musi być to tak codziennie jeśli nie mamy czasu lub weny.
Tak przez okres powiedzmy 2 tygodni. Ilość kart , pytania - jak kto chce - chodzi o naukę, próbowanie rozkładów, rozwiązań.
Ktoś chętny ?
Edytor zaawansowany
  • rrozsypana80 07.10.16, 12:18
    Ja ja ja wybierz mnie wybierz mnie wink
  • tabularasa22 07.10.16, 13:33
    Oki ! Dzisiaj wieczorkiem wyciągnę ci karty na jutro smile
    Juhu ! Dzięki za zgłoszenie !
  • lola1104 07.10.16, 17:45
    ja tez poprosze. potem ja wylosuje dla Ciebie
  • tabularasa22 07.10.16, 22:37
    Lulu to ćwiczenie w parach. Nie wyrobię na kilka stron i taką ilość kart smile zapraszam za dwa tygodnie na III edycję, ok ? chyba że dasz ogłoszenie i ktoś ci się wcześniej do pary zgłosi smile
  • lola1104 07.10.16, 22:45
    okay jasne. pozdrawiam 😄
  • tabularasa22 07.10.16, 22:43
    Hej Rozsypko smile oto karty dla ciebie. Dzień ogólnie - 5 buław. Oho, nie będziesz miała za dużo spokoju, ciągle ktoś będzie cię zaczepiał - w mało wybredny sposób. Jakieś utarczki , nieporozumienia. Jeśli facet - będzie cię wkurzał i prowokował, jeśli dzieci - to ponad twoją cierpliwość.
    Rada - XII Dyndalski smile ty natomiast masz to olać, dyndać i powiewać big_grin stoicki spokój, nie daj się wmanewrować w sprzeczki. Odpuść sobie. Aktywność fizyczna też chyba niezbyt wskazana - nie forsuj się. Zwyczajnie się wyluzuj.
    Ostrzeżenie - As Monet. No i zagwozdka - przed czym tak dobra karta może ostrzegać ? Może nie wszystko złoto co się świeci ? Dwa razy się jutro zastanów. Jak spotkasz super promocję - może lepiej sobie darować. Jak cię ktoś zaprosi na super film - uwaga , bo może to jednak ty będziesz musiała zapłacić za bilety. As monet pokazywał mi się też jako biżuteria - jeśli nosisz jakieś bliskie ci kosztowne przedmioty, to uwaga na zgubę jutro smile
  • rrozsypana80 07.10.16, 23:42
    Tab mam dla Ciebie karty smile
    Atmosfera dnia Cesarzowa... oj bedzie iscie po królewsku. Bedziesz jutro kobieca, madra, panujaca nad wszystkim i wszystkimi. Każdego faceta okrecisz sobie wokol palca jak nic. Btw czy szykuje sie jakas impreza? Moze kogos rzucisz na kolana..
    Ostrzezenie Giermek denarow ano kochana nie wszystko zloto co sie swieci. Nie zachwycaj sie dobrami materialnymi i zwroc uwage na inne dziedziny zycia
    Rada 10 denarow. Korzystaj z rodzinnej atmosfery i z tego co Ci los jutro podaruje. Ciesz sie chwilami z dziecmi i niczego ani im ani sobie nie żałuj

smile
  • tabularasa22 08.10.16, 22:48
    Weryfikacja smile
    No więc zadbałam dziś o siebie ! Farbowałam włosy moim nowym zestawem kolorystycznym , pół dnia spędziłam leniwie z turbanem , i wyszły cudowne !!!jestem zachwycona czupryną.
    Po czym ruszyłam na zakupy, z wielką ochotą żeby nabyć jakieś dobra godne cesarzowej. Hihihi. Bardzo chciałam wydać kasę na siebie. Zachowałam jednak kupę rozsądku. To chyba ten giermek jednak. Tak na wstrzymaniu trochę jechałam, i dokładnie analizowałam czy ten zakup będzie naprawdę w punkt. Tak to właśnie wróciłam tylko z jedną bluzką.
    Zrobiłam za to mega zakupy do domu na cały tydzień. Wieczorek z dziećmi, miło i przyjemnie. Bąblowi wypadł pierwszy mleczak. Afera że hej. Radość i łzy były smile teraz się głowię co - jako wróżka zębuszka - właduję mu pod poduszkę big_grin
    Dziękuję za karty, od kogoś lepiej się pamięta jednak w ciągu dnia.
  • rrozsypana80 08.10.16, 23:02
    Wloz mu 5zl u mnie sie sprawdza. Chociaz ostatnio dziewczyny narzekaly, ze pieniazek niepapierowy... hehe u mnie wrozka zebuszka dziala razy dwa dla tej szczerbatej i tej drugiej tez musi byc.

Moja weryfikacja.
    Po tym strasznym tygodniu bylam ledwozywa. Sluchajcie ile dni pod rzad mozna pracowac od 9 do 22 lub 23? Wstalysmy kolo poludnia. Pobawilysmy sie w malego chemika wypaprujac wszystkie przyprawy jakie byly w domu. Wydatek jeden zaliczony. Maz wrocil z pracy podirytowany oczywiscie mnie ochrzanil za glupie zabawy z dziecmi. Puscilam mimo uszu. Ochrzanil mnie potem jeszcze pare razy tez puscilam mimo uszu. Zirytowalam sie na tescia ale obylo sie bez afery wiekszej, szybko sobie odpuscilam. Potem zadzwonila moja mama przekonujac mnie do usg piersi. No kolejny punkt podnoszacy mi cisnienie ale przeszlo. Na koniec Jula upuscila tablet i szybka pekla na pol. Polowa tabletu niesprawna. A dziecko mi mowi mamus napiszesz mi lisst do Mikolaja to znow mi tablet przyniesie. Wydatek nr 2.
    No wiec i 5 bulaw bo po takim tygodniu latwo mnie rozdraznic i byly momenty zapalne. Wisielec bo jakos to sobie odpuscilam. As denarow bo wydatki wydatki. Zaraz Ci postaawie karty na jutro
  • tabularasa22 08.10.16, 23:24
    O żesz, no to miałaś dzień sad mój tablet też pęknięty, ale w rogu i na razie działa big_grin
    zapisuję - As Monet - niespodziewane wydatki. Jak na karcie - ręka a na niej wielki denar smile
    Przewrotnie - stanęłaś przed szansą wydania sporej gotówki big_grin
  • rrozsypana80 09.10.16, 00:04
    Dokladnie szansa na wydanie... as to zwykle szansa na cos i tu w tym ostrzezeniu rowniez szansa. smile
  • tabularasa22 08.10.16, 23:21
    Karty na niedzielę:
    Dzień - Rycerz Mieczy . Oh my , znowu chyba ktoś będzie ci działał na nerwy. W powietrzu zawiśnie kłótnia. Może czeka cię jakaś niemiła niespodzianka.
    Rada - II Kapłanka. Po rak kolejny stoicki spokój. Podejdź do sprawy rzeczowo ale zarazem miękko. Zastanów się, o co tak naprawdę chodzi, bo może przyczyny tej "napaści" będą zupełnie inne niż na pierwszy rzut oka. Intuicja podpowie. Czasem ktoś się wścieka z byle jakiego powodu tak zastępczo, a prawdziwe sedno jest gdzieś głębiej.
    Ostrzeżenie - 3 kielichy. Nie przesadź z alkoholem big_grin w poniedziałek do pracy. Spotkanie towarzyskie może nie być tak miłe i satysfakcjonujące jak to się będzie wydawało.
  • rrozsypana80 09.10.16, 00:02
    Oj Tab u Ciebie jutro dzien w atmosferze giermka denarow... no konsekwentny ten tarot. Bedziesz zatem praktyczna, malouczuciowa i generalnie dzien jak dzien bez wiekszych atrakcji.
    Rada: krolowa mieczy. Trzeba bedzie byc chlodnym i zdecydowanie sie od czegos odciac albo od kogos. Uzyj maksymalnie intelektu, niech rozum goruje nad emocjami.
    Ostrzeżenie: krol kielichow. Ktos bedzie probowal Cie podejsc emocjami. Nie daj sie na to nabrac. Pod ta owcza skora kryje sie wilk. Trzeba bedzie jednak zmrozic tym lodowatym spojrzeniem krolowej sniegu i pokazac, ze jest Ci to obojetne i podejsc sie nie dasz. Mozliwe, ze ktos pod wplywem procentow uzewnetrzni ukryte ja przed Toba. Nie sluchaj.
  • tabularasa22 09.10.16, 22:30
    Hihi smile a weryfikacja będzie pouczająca smile
    Otóż byłam dziś na grzybobraniu ! Dzieć mały wpadł na pomysł i jakoś udało się wybrać. Dotychczas w życiu udało mi się znaleźć 1 grzyba, ale dziś byłam cierpliwa i skupiona i .. wróciłam z wiaderkiem prawdziwków. Wyprawa przednia, konsekwencja przydatna i owocna ! Łono natury, las, deszcz. Jak to na zielonych monetach smile brawo !
    Co mi przychodzi do głowy z K. Kielichów to starsze moje dziecko, które próbowało jak mogło się wymigać od wyprawy, marudziło przed w trakcie i po. Były łzy, błagania, szantaże i skargi. No masakra. Ja jednak, jak prawdziwa mieczowa mamuśka byłam nieustępliwa i twarda, rzeczowo zagnałam do auta i przegoniłam po lesie. Nie znalazło ni jednego grzyba of course big_grin
    Dzień wyjątkowo udany ! Grzybki się suszą. Jestem dumna jak paw !
  • rrozsypana80 09.10.16, 23:20
    Czyli giermek denarow jako owoce zbiorow. Zapisuje
  • rrozsypana80 09.10.16, 23:35
    Aaa no i tem wiesz ja tez jestem z Ciebie dumna Tab smile
  • rrozsypana80 09.10.16, 23:19
    Hej Tab. Moja weryfikacja. Dzien uplynal w sumie spokojnie. W domu. Bez awantur. Choc moj maz ostatnio wyraznie szuka zwady. Chodzi za mna i mnie krytykuje i dodatkowo udowadnia, ze jestem glupsza od niego. Wczoraj wypalil ze Dania to kraj Beneluxu i dzis odkrecal kota ogonem, ze on tak nie powiedzial i tam inne takie. W sumie nie reaguje na to. Powiedzialam co swoje, usmiechnelam sie z politowaniem i nie kontynuowalam tematu. On za to gadal i gadal. Jakos tak spokojnie na zewnatrz a wewnatrz jakos podminowana jestem. Nie wiem natomiast przed czym ostrzegala 3 kielichow. Odezwal sie do mnie moj hinduski dawny uczen. Moze chodzi o to, ze to nieszczere jakies sama nie wiem smile alkoholu jeeszcze dzis nie bylo. Dopiero w planach mam piwo. Jutro nie ide do pracy bo ide z dziecmi do lekarza na kontrol wiec chyba nie przesadze smile
  • rrozsypana80 10.10.16, 14:13
    Jak skonczylam te weryfikacje naplynely straszne wiesci o smierci kolezanki z pracy. Wprawdzie znalam ja z widzenia tylko ale wiedzialam, ze walczy z rakiem. Byla taka pelna nadziei zbierala na kolejna chemie, na przekor rakowi zrobila piekna sesje zdjeciowa, na ktorej wygladala jak bogini... i zgasla niestety. Zaraz po tym, doslownie 5 minut moze kolega podeslal news o smierci Wajdy. Myslisz, ze to moze byc to ostrzezenie w 3 kielichow? 3 kielichy radosc, przyjazn, dzialanie w grupie a tu bach... nie ma radosci jest przemijanie ludzie odchodza...
  • tabularasa22 10.10.16, 18:16
    Bardzo mi przykro Rozsypko z powodu śmierci koleżanki. Śmierć w pobliżu zawsze przynosi smutek.
    3 kielichów - na moje oko po prostu z kartami się nie wstrzeliłam. Nie wiem jak można odnieść to jako ostrzeżenie . Może jedynie " nie chwal dnia przed zachodem słońca" nie ciesz się na wyrost - na tej pozycji, po weryfikacji .
  • rrozsypana80 10.10.16, 18:19
    Moze tak byc nie chwal dnia przed zachodem slonca...
  • rrozsypana80 09.10.16, 23:32
    Karty na poniedzialek Tabulo.
    Atmosfera dnia: 7 kielichow ojjj.... rozmarzysz sie, nie bedzie Ci sie nic chcialo, zatopisz sie w blogim mysleniu izolujac sie totalnie od rzeczywostosci. W pracy nie bedziesz mogla w ogole sie skupic, dzieciom popuscisz na zasadzie a daj ty mi dzis dziecko spokoj. Moze jakies wino, ksiazka i dluga kapiel w wannie?
    Rada: Głupiec no prosze do tego bedziesz pewnie zmuszona do udawania, ze Ci sie chce. Improwizuj. Udawaj prace, troske a co... w koncu kazdemu sie nalezy trudny poniedzialek po niedzieli. Jak ktos zlapie na udawaniu to udawaj glupia smile
    Ostrzeżenie: 9 monet no sama nie wiem moze uwazaj na portfel zeby Ci ktos nie ukradl. Moze tez byc tak, ze poczujesz wypalenie jakies i nie powinnas sie poddawac
  • tabularasa22 10.10.16, 22:09
    hhihi, to się uśmiejesz. 7 kielichów spełniło się dosłownie i wprost - utonęłam pomiędzy garami. Po raz pierwszy od kilku miesięcy ugotowałam zupę big_grin skrobałam kroiłam, obierałam mieszałam doprawiałam itd. Robiłam jeszcze rybę w marynacie , tosty , sok i inne. Hhehe, tak że garki pełne i nie wiem z którego mam jeść teraz big_grin
    Rada : a tak, miałam wyśmienity humor, doprawiałam na żywioł, nie przemęczałam się w robocie, i przyznałam że nie potrafię rozwiązać pewnego problemu i przepchnęłam aferę na jutro big_grin
    Ostrzeżenie - nie mam pojęcia przed czym mogła ostrzegać 9 monet sad spokojny dzień, portfel na miejscu. Nie wiem, może pewność siebie i dzisiejsza nonszalancja zwróci jutro wynik.
    Dziękuję !
  • rrozsypana80 10.10.16, 22:15
    Ooo jak cudnie sie 7 kielichow zrealizowalo.... doslownie! Hahaha usmialam sie szczerze smile
  • tabularasa22 10.10.16, 22:25
    Karty dla rozsypki na jutro
    Dzień - Giermek Mieczy. Chyba taki dzień jak co dzień - główkowanie w pracy, trochę nerwów, rozkminiania zawiłości branżowych. Może dzień opanuje jakaś plotka, news firmowy.
    Rada - Rycerz Kielichów - hehhe, Rozsypko tryskaj radością i sympatią. Na wesoło podejdź do dnia, z pogodą, wiarą we własne siły. Kielich wzniesiony wysoko - jak coś ci leży na sercu to wywal bez zbędnej rezerwy. Nie duś w sobie reakcji, nie pozuj. Kawa na ławę smile
    Ostrzeżenie - XIII Śmierć . Taka ciężka karta tu , może w kontekście wydarzeń - to komunikat wprost, żebyś się nie zadręczała czarnymi myślami.
  • rrozsypana80 10.10.16, 22:35
    O rety rety smierc w ostrzeżeniu juz sie boje...
  • rrozsypana80 10.10.16, 22:55
    Tab Twoje karty na jutro to:
    Atmosfera dnia- krolowa denarow. Mysli bedziesz miala skupione na materii, czyms przyziemnym. Praca, dom, finanse. Poradzisz sobie ze wszystkim idealnie i bez problemu.
    Rada: Cesarzowa - badz kobieca, wladcza, elegancka i nie pokazuj nikomu slabosci. Jestes dzielna, madra, perfekcyjna
    Ostrzezenie: Sila. Po prostu uwazaj, zeby sie nie.zmeczyc zbyt mocno. Sezon jesienno chorobowy w pelni wiec moze cos na przeziebienie wez, zeby nie stracic tej swojej mocy, ktora wyraznie jest z Toba
  • rrozsypana80 10.10.16, 22:57
    Zwroc uwage ze na 3 karty masz az 2 AW
  • tabularasa22 11.10.16, 08:59
    wow ! No niech się spełni ! Cudne karty smile
  • tabularasa22 12.10.16, 08:30
    hej hej Rozsypko. Wybacz że nie weryfikowałam, ale zrobiłam sobie wieczór Cesarzowej i wylegiwałam się wieczorem i już nie miałam siły w komputer patrzeć.
    Dzień był z tych jak co dzień. Tematy przyziemne na ogół najbardziej na tapecie - rachunki , ogarnianie bąbli, pracy, telefony itd.
    Miałam zamiar wczoraj urządzić sobie marszobieg , ale zrezygnowałam z powodu ostrzezenia big_grin jeszcze trochę smile W poniedziałek rzuciłam palenie big_grin jestem na zmianę zadowolona i wkurzona, ale it's now or never big_grin
  • rrozsypana80 12.10.16, 09:03
    Gratuluje Tab smile smile
  • rrozsypana80 11.10.16, 23:56
    Tab weryfikuje. Giermek mieczy bo caly dzien spedzilam nerwowo na uzeraniu sie z durnym. Krol kielichow jako rada no coz nie powinnam tej rady sluchac bo sie uzewnetrznilam i dostalam obuchem po głowie wraz z ta śmiercia. Durny w sposób bardzo sadystyczny i chamski oznajmil koniec. Oszolomilo mnie. No ale coz teraz tylko poprawic korone i zapitalac dalej
  • rrozsypana80 12.10.16, 00:09
    Karty na srode
    Atmosfera dnia: 4 kielichy. Wyglada na to, ze sie czyms zniechecisz, cos odwolasz, zmienisz zdanie, bedziesz bardziej na nie niz tak. Moze czyjs foch nie do pokonania albo Ty strzelisz focha.
    Rada: Kaplanka wsluchaj sie w siebie i swoja intuicje. To najlepszy doradca na jutro. To co Ci podpowie intuicja bedzie tym wlasciwym
    Ostrzezenie: as denarow mmmmm szansa na wydatki.
    Powodzenia!
  • tabularasa22 12.10.16, 21:25
    Rozsypko , cierpienie cierpieniem ale chyba służy twoim łączom energetycznym bo twoje kary się sprawdzają !
    Otóż strzeliłam dziś wielkiego focha. Dopiero pod koniec dnia , ale ciśnienie mi się podniosło oj wysoko. Dostałam " propozycjęniedoodrzucenia" , która jednakowoż wmanewrowuje mnie w coś co mi się średnioo podoba, a i intuicja właśnie podpowiada że mimo znakomitej oferty to mnie będzie to kosztować więcej niż oferenta. W grę wchodzą pieniądze, i ten As właściwie to mi bardzo do tego pasuje - to pozorna szansa i kolejny pomysł bez pokrycia .
    Mój jutrzejszy dzień w Królowej Mieczy - oj, będę się z tym pewnie gryzła. Odmowa przystania na propozycję postawi mnie w bardzo złym świetle i muszę się nastroić żeby to unieść.
  • tabularasa22 12.10.16, 08:34
    Oooo ! A to ci dzień ! A ja myślę , że to bardzo dobrze że wywaliłaś wszystko. Sama wiesz jakie to potrafi być duszące. A on pokazał wszystkie karty i teraz już żadnych złudzeń nie będzie. Nie będziesz też mieć żalu do siebie że czegoś nie powiedziałaś.
    Trzymaj się dziewczyno. Za rok o tej porze wszystko będzie inaczej smile
  • rrozsypana80 12.10.16, 21:05
    Karty na czwartek dla Tab

Aura dnia Krolowa mieczy oj chyba bedziesz probowala sie wyrwac z jakis uzaleznien krepujacych Cie. Moze to rzucanie palenia da Ci sie we znaki? Uważaj tylko żebyś nie przesadzila z ta walka bo moze okazac sie ze ostatecznie bedziesz sfrustrowana. Mnie sie ta karta pokazala kiedys jako wizyta u dentysty.
    Rada Ksiezyc pozwol sobie na chwile marzen. Zatop sie w iluzji i plyn razem z tym ksiezycem. Ze nierealne to co? Wazne ze marzysz i odpoczywasz
    Sprawiedliwosc: unikaj osadow bo moze sie okazac, ze nie jestes w nich sprawiedliwa i odmierzasz kogos swoja miara. Zwłaszcza w stosunku do dzieci chyba. Nie badz zbyt surowa
  • tabularasa22 12.10.16, 21:29
    Bosz Rozsypko idziesz jak burza !
    o Królowej Mieczy pisałam już - tak, na pewno będę się wściekać i próbować z twarzą wyjść z sytuacji jaka się dziś przyplątała. Fajki by sie przydało i to jak !!!! No ale jakoś się trzymam, trzeci dzień dziś. Ćwiczę żeby pogłębiać oddech i produkować więcej tak teraz potrzebnych endorfin big_grin
    Ciekawa rada. Może rzeczywiście jakiś chwilowy romantyzm wyjdzie mi na dobre smile
    Ostrzeżenie mnie powala - jutro planowałam wybrać się do sądu !! Mam papiery do złożenia. Oczekuję też na pewną decyzję. Może to jutro właśnie ?
    To będzie dzień !
  • rrozsypana80 12.10.16, 21:47
    O kurczaki z tym sadem mnie powalilas! Skoro to ostrzeżenie to chyba musisz na cos uwazac. Przejzyj papiery
  • tabularasa22 14.10.16, 08:41
    Weryfikacja
    Dzień wybitnie mieczowy. Dużo bardzo zgryzoty, frustracji. Jedna nieprzyjemna rozmowa. Odmówiłam przyjęcia propozycji.
    Księżyc - oj, dałam się też ponieść fantazji. Na koniec dnia jednak nadeszło super refleksja. I w sumie taka całodzienna maligna i szukanie dziury w całym sprawiły, że na koniec tak już miałam dosyć tych "przeżyć wewnętrznych" że doszłam do paru konstruktywnych wniosków. Tak że faktycznie, jak Księżyca nie lubię , tak wczoraj jednak okazało się, że w życiu bywa bardzo potrzebny smile
    Ostrzeżenie - no cóż, do sądu się wybrałam. Załatwiłam trochę papierologii. Zobaczymy jak to pójdzie smile
    Pozdrawiam
  • tabularasa22 12.10.16, 21:48
    Karty dla Rozsypki na czwartek :
    Karta dnia - Królowa Denarów smile wiesz co , kup sobie coś. Na chandrę i różne takie pomaga ekstrawagancja zakupowa big_grin może i na chwilę, ale warto i tak. Jutro będą do tego sprzyjające okoliczności smile Może wpadnie jakaś premia, albo ktoś doceni twoją kompetencję smile Materialna strona życia do o sobie znać w kojący dla ciebie sposób.
    Rada: XII Wisielec . Już po raz kolejny Rozsypko, więc i ważny ten przekaz. W świetle wydarzeń jakie relacjonujesz - czas na odpoczynek, odcięcie się od tej wysokiej amplitudy przeżyć. Czas żałoby, przemyśleń, medytacji, starania się o inne spojrzenie na świat. Nie ulegaj porywom, nie szamocz się, przyjmuj. Wysiądź z pędzącego pociągu. A może jakiś zabieg relaksacyjny ? Duże emocje kumulują się w ciele. Gdybyś tak mogła poddać się jakiemuś masażowi , może działanie poprzez ciało przyniosłoby ulgę?
    Ostrzeżenie - 9 buław. karta bardzo wymowna. Pamiętaj, że czasami przeciwnik jest zbyt silny i wyrafinowany. Nie ulegaj poczuciu winy. Ktoś jutro może chcieć od ciebie więcej , niż jesteś na to gotowa.
  • rrozsypana80 12.10.16, 22:36
    Kurcze ta 9 bulaw. Właśnie mnie wzmocnil taarot i Twoja interpretacja Tabulo. Kurcze zaczynalam miec poczucie winy jak przeanalizowalam karty Loli. Dokładnie przed paroma minutami pomyslalam sobie no kurde cios w brzuch dostalam ale odpowiedzialam na to jeszcze gorzej. Zaczynalo mnie to dreczyc. Szczerze mówiąc żałoba nie jest taka wielka jak sie spodziewalam. Chyba juz wcześniej mialam dosc. Dzis nie bylo lez a nawet taki spokoj w sercu jakby mi kamien spadl. Taki radosny ten spokoj. Skorzystam z tej denarowej. Jutro wracam do pracy wiec ona tu tez pomyslnie wrozy... i powisze sobie w tym dyndalskim. Podelektujmy sie spokojem
  • rrozsypana80 14.10.16, 21:09
    Czesc Tab weryfka. Denarowa rozciagnela sie na wczoraj i dzisiaj.... Cyferki cyferki w robocie. Trzeba sie bylo skupic i mocno liczyc smile dzis kupilam sobie nowe kremiki przeciwzmarszczkowe i zafundowalam maseczke na facjate smile Troche sie zawiesilam ale z zaloby powoli wychodze. Wyrzuty sumienia no byly. Przeprosilam za swoje zachowanie na samym koncu i czuje sie z tym lepiej. Jest honorowo i w zgodzie z sama mna a co on z tym se zrobil to juzz jego problem. Jest naprawde niezle smile
  • rrozsypana80 14.10.16, 21:18
    Karty dla Tab na sobote

Atmosfera dnia: giermek mieczy. Ojjj. Ktos Ci nadepnie na odcisk a ze Ty na odwyku to i afera gotowa. Nieprzyjmne fluidy tego dnia wokol Ciebie ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej juz pod wieczor
    Rada: krol denarow. No kochana mozesz spoczac na laurach. Zabezpiecz to co uzyskalas a przyniesie Ci to dodatkowy profit
    Ostrzezenie: kaplanka. Podziel sie swoja madroscia i wiedza z innymi. Wyjdz do ludzi nie skupiaj sie w sobie. Moze napisz jakas fajna zagadke na forum?
  • tabularasa22 17.10.16, 08:48
    jestem jestem smile w weekendy staram się bywać , robić coś, albo odpoczywać i mało zaglądam do komputera, bo potem trudno mi się oderwać.
    Giermek Mieczy na szczęście się nie ujawnił. Sobota była fajna, spacerowa. Potem rodzinna impreza. Naprawdę super.
    Natomiast Kapłanka - o tak, na koniec dnia miałam mega trudną rozmowę związaną z różnymi rodzinnymi tajemnicami i trupami. Bardzo ciężko, ale i oczyszczająco .
    Dzięki !
  • rrozsypana80 15.10.16, 20:47
    Tabulo odezwij sie jak Ci tam? Martwie sie wiesz...

Twoje karty na jutro to:

Atmosfera dnia: 3 bulawy. Jutro bedzie Twoj czas. Jestes na pewnej pozycji i nie pozostaje Ci nic wiecej jak dzialac po prostu. Moze uda Ci sie jutro wywalic na zawsze tego trupa z szafy? Przejdzie chec na papieroska? W każdym razie wszystko czego sie podejmiesz sie uda.
    Rada: 10 kielichow. Spedz te niedziele z dziecmi. Zagrajcie w jakas gre. Zrobcie cos wspolnie. Wzmocni to i Ciebie i dzieciarnie i doda sily na caly tydzień a przy okazji docenisz wartosc tego co masz.
    Ostrzezenie: kaplanka identyczne jak dzis. Moze to pora, zebys przestala cos przemilczac i cierpliwie znosic?
  • tabularasa22 17.10.16, 09:04
    Już wracam smile Oj , niedziela była faktycznie fajna. Odwiedziłam z bąblem ciekawą wystawę. Połaziłam, poleniuchowałam, pojadłam słodyczy - dzień dziecka smile Cały dzień z bąblami. Faktycznie cieszę się z nich, bardzo je lubię te moje dzieciaki. Naprawdę się udały smile
    Z nałogiem nieźle sobie daję radę. jakoś nieczęsto mi się chce palić, na ogół zapominam. Z czego się bardzo cieszę.
    I znowu Kapłanka ... no cóż, ciężar tajemnicy faktycznie na mnie spoczywa. Często mi ciąży i często o tym myślę , że to nie fair. Ale wyjść dobrych z sytuacji nie ma. Jak ujawnię wszystko, to g...o się rozpryśnie o ubrudzi również pokrzywdzonych i niewinnych. Może po prostu nie powinnam się tym aż tak zadręczać.
    Powodzenia
  • rrozsypana80 17.10.16, 09:08
    A wiesz o tym nie pomyslalam, ze to ciezar tajemnicy. Kurcze czasem lepiej nie ujawniac wszystkiego tak jak mowisz. Puszka Pandory powinna byc ukryta. Zagrzeb to i zapomnij. Milego dnia smile
  • rrozsypana80 16.10.16, 23:12
    Tab dzis Ci kart nie stawiam bo az sie boje... daj znac czy wszystko ok?
  • tabularasa22 17.10.16, 22:59
    rozsypko , karty na jutro
    - ogólnie - 10 Mieczy . Trzymaj się dziewczyno. Jutro ciężki dzień. ktoś może zrobić ci mega aferę, bardzo cię zranić. Smutno mi jak patrzę na tę kartę. Życzę ci , żeby to jednak był zabieg akupunktury smile
    - rada - 2 kielichy. Szukaj przyjaciela, wsparcia. Nie przechodź sama przez trudne chwile. Wyciągnij rękę. Ciekawe, bo w moich kartach dla ciebie konsekwentnie w radach kielichy. Tak , jakby karty sugerowały ciągłe oczyszczanie, pokazywanie emocji. Nic nie kisić, nie zamykać się w samotni.
    - ostrzeżenie - 3 buław. Jutro daj spokój z jakimiś planami, zaczynaniem nowych przedsięwzięć. Nie wybiegaj gdzieś daleko w przyszłość. To jeszcze nie czas.
  • rrozsypana80 17.10.16, 23:07
    O rany znowu? Chyba sie domyslam kto sad chociaz nie wiem jakim cudem ... tylko nie kielichy... ech Tab juz mi zle
  • tabularasa22 18.10.16, 22:56
    Rozsypko , jak tam się czujesz ?
    Mam karty na jutro. Nie najłatwiej.
    karta dnia - 8 Mieczy , kolejny trudny dzień. Mnóstwo spraw na głowie, a ręce z waty.
    W ostrzeżeniu - 5 buław, więc tym bardziej uważaj na ataki , zjadliwych współpracowników, zaczepki płynące z otoczenia.
    Na szczęście w poradzie - 5 Mieczy. Wal między oczy big_grin koniec miękkiej gry. Co wyrzuciłas to wyrzuciłaś z siebie. Teraz możesz pokazać pazury i bronić się wszelkim dostępnymi środkami.
    W wątku obok analizujemy piątki - no i patrz ! az dwie na jutro !
  • rrozsypana80 19.10.16, 06:53
    Hej Tab jest ok nic przerazliwie strasznego sie nie wydarzyło wczoraj. W zasadzie niewiele sie wydarzylo. Dzien jak codzień. Jest tylko jeden akcent, ktory go wyroznil. Zebralysmy sie do przedszkola nie na ostatnia chwile jak to zwykle bywalo (aczkolwiek do pracy sie spoznilam wiec nic to nie dalo echh) i dotarl do mnie prezent od jednego z moich hinduskich uczniow. Piekny zielono złoty szal. Cieszylam sie z niego jak dziecko (2 kielichow). W przyszlosc of course zbytnio nie wybiegam robie wszystko na styk smile

Ta 10 mieczy to chyba to, ze padlam w sumie szybko no i pewnie moj stan myslowy. Na dzis tez miecze ufff jakos chyba to przezyje..
  • rrozsypana80 19.10.16, 06:55
    A te piatki hmm akurat te ruchliwe wiec jakos to bedzie....
  • tabularasa22 19.10.16, 08:29
    oj to dobrze smile super że akurat w tym aspekcie 10 Mieczy nie sprawdziło się tak paskudnie smile
  • rrozsypana80 20.10.16, 07:26
    Weryfka: 8 mieczy jako totalna blokada jak najbardziej. Szukalismy komody i masakra. Albo nam sie nie podobala albo kolor nie ten albo cena wywindowana w gore. Czulam sie sfrustrowana. Ostatecznie zdecydowalismy kupic nie w tym kolorze co chcielismy.
    Piatki bo maz troche powarczal jak codziennie. Mnie sie nie chce tego juz nawet sluchac wiec go omijam. A on sie wscieka, ze go omijam i koło sie zamyka.
  • rrozsypana80 19.10.16, 07:54
    Karty dla Tabuli na srode

Atmosfera dnia 3 mieczy ojej mnie ta karta pokazuje zranienia nie tyle duszy co ciala ( hahaha kiedys chyba jeszcze na Szkolce opowiadalam Wam jak mi sie zrealizowala na pewne spotkanie). Mam nadzieję, ze nie bedzie to dla Ciebie mocno bolesne. Moze to drasniecie nozem przy robieniu sniadania a moze po prostu no te dni.
    Ostrzeżenie 9 bulaw. Nie zostawiaj spraw jakimi sa, nie nadstawiaj drugiego policzka. Patrz przetrwalas juz rozne zawieruchy a jednak stoisz na dwu nogach, nawet jesli jestes cala poraniona. Pora przestac czekac na cios i wyrwac sie z tego zakletego kregu.
    Rada: 7 bulaw. Energia siodrmek to zawsze jakas uluda. Tak wiec nie tyle co kłam ale nie pokazuj calej prawdy. Omijaj niezreczne kwestie i mow tylko polprawdy. Badz sprytna i dyplomatyczna. Cale szczęście bulawy to ulotna chwila wiec juz wieczorem odetchniesz z ulga
    Milego dnia
  • tabularasa22 19.10.16, 21:53
    hej hej ! Weryfikacje. Jestem cała !!! big_grin dzień nie taki zły. Bardzo zmienny. najpierw wesoły i fajny, a pod koniec jakoś pewność siebie mi opadła. Zaliczam go jednak do udanego, bo musiałam dzisiaj walczyć ze swoimi demonami - czyli uporczywym przekładaniem spraw na później. Udało mi się to sporej części. Ta 9 buław to na bank to - tyle tam tych buław za plecami że ja już tu się schowam z moim małym co nieco. A guzik. Zwalczyłam lenistwo. Ta siódemka to ogarnęła wszystko. Walkę z własnymi słabościami, i dyplomację. Nie pominęłam niezręcznych kwestii, ale przedstawiłam je uczciwie i dyplomatycznie. ;P
  • tabularasa22 19.10.16, 22:02
    a mam dziś nowy pomysł. Karty dnia 2.0 :d level up.
    Moja propozycja : Rozsypko wylosuję dziś dla ciebie jedną kartę dnia na jutrzejszy dzień. Kartę która określi ten dzień, jego klimat, najważniejszy rys. Nie podam tu jaka to karta.
    Po upływie jutrzejszego dnia, kiedy tam będziesz miała czas - pomyślisz jaki to był dzień, jakie karty do nie go pasują - 2 lub 3 ( dla ułatwienia tongue_out) i podasz te karty tutaj z opisem dlaczego tak lub bez opisu. Wtedy podam jaką kartę ja wyciągnęłam, i skonfrontujemy to sobie. Co ty na to ?
  • rrozsypana80 19.10.16, 22:34
    Wchodze w to. Pomysl dobry. Czasem mam wrazenie, ze karty dnia wylosowane wczesniej nakierowuja nasz dzien. Brawo za pomysl smile
  • rrozsypana80 20.10.16, 22:48
    No wiec tak moj dzisiejszy dzien to chyba 9bulaw + 2kieliszki+ swiat. Duzo pracy a mnie wszystko na ostatni moment zostalo bo wcześniej robilam jakbym chciala a nie mogla. No to na koniec jak grozila 10 bulawa trzeba bylo sie spiac w sobie. A 2 kieliszki wieczorem bo kolejna fala uczuc wylanych w kierunku pewnej osoby. Poczulam sie sprowokowana poniekad ale nie zaluje. Ostatecznie wszystko sie jakos co bylo do zrobienia podokanczalo i na jutro nic nie zostaje wiec swiat.
  • tabularasa22 21.10.16, 09:00
    ram pam pam ! Wyciągnęłam przedwczoraj 9 buław !
    Ta karta bo pewnie pokazała główny nurt - trzeba było zabrać się do pracy bo tyły naciskały. Sam na sam. Pomyślałam, że to też będzie karta przeżywania czegoś innego niż otoczenie chce. Oni o mydle ty o powidle.
    Niezły początek smile
    Teraz twoja kolej Rozsypko , daj znać jak wyciągniesz na który dzień to będę pilniej studiować co się wydarza smile
  • rrozsypana80 21.10.16, 11:13
    Ale ja Ci wyciagnelam ta kartę na wczoraj. Możesz dodac swoje spostrzeżenia z tego dnia. A jesli wolisz to wieczorem wyciagne na jutro smile
  • tabularasa22 21.10.16, 11:29
    Aaaa, czyli synchronicznie smile
    Dobra to dzień mój wczorajszy - właściwie to też blisko mi do 9 buław !! Dużo rozmyślań nad własną sytuacją, nawet porobiłam notatki z moich refleksji żeby nie zapomnieć . Poczytałam trochę art. psychologicznych, pospychałam trochę roboty na dziś.
    Ponieważ czasami nachodzi mnie przemęczenie i rozmaite lęki to mam ochotę p.....ć wszystkim i nic nie robić. Postanowiłam się zmierzyć z tą myślą. Efekt był bardzo uspokajający więc na luzie jestem gotowa do 10 bułek big_grin potem o już heja big_grin
    Kolejną kartą może być XIX Słońce - sporo zajmowałam się sprawami dzieci. Było mi też jakoś dobrze ze sobą. Podobałam się sobie i ganiałam w ostro czerwonych spodniach big_grin
    i jak ?
  • rrozsypana80 21.10.16, 14:23
    Hahahaha a mnie wyszedl Rydwan taaaadam w sumie koresponduje z ganianiem w czerwonych spodniach
  • tabularasa22 21.10.16, 15:11
    Ooo Rydwan! heheh, może być , brykałam jak Asterix wczoraj za bąblami big_grin
  • rrozsypana80 22.10.16, 12:26
    Tabula mam karte na dzis zbieraj wrazenia. Wieczorem sprawdzimy! Nie moge sie doczekac big_grin
  • tabularasa22 22.10.16, 13:57
    hej hej zbieram zbieram smile
    ale sprawdzimy jutro bo dziś mam zamiar 3 kielichy a może i 9 kielichów ( wychylić ) ;P
  • tabularasa22 23.10.16, 21:50
    Jestem !
    To był dzień ! To mogły być 3 kielichy - oh si ! Było miłe spotkanie przy stole, pyszne jedzenie i serdeczności.
    9 kielichów - oh si ! Coś koło tej liczby pucharów wychyliłam
    7 pucharów - był stół uginający się od jadła, i nie wiadomo było co jeść
    Diabeł - oh si si ! Ciasto było nieprzyzwoicie smaczne, nie dało się od niego oderwać. Smak nieziemski , a konsystencja obezwładniająca. A potem klub, trans-bans big_grin super muzyka i wyskakałam się mocno.
    XIX Słońce - dzień był dla mnie bardzo udany, po prostu piękny !

Rozsypko mi ja 2 tygodnie. Dziękuję ci więc za udział i zaangażowanie smile
    Wybacz że nie wyciągnęłam ci już karty na ostatnie dni. Nie dałam już rady.
    Uściski, i z niecierpliwością czekam cóż to za karta ci się objawiła na wczoraj smile
  • rrozsypana80 23.10.16, 22:09
    Wiedzialam, ze dzien musial byc udany. Taaadaaam ta ostatnia karta to giermek bulaw. W sam raz na towarzystwo smile

Oj cala przyjemnosc po mojej stronie. Fajna sprawa te ostatnie dwa tygodnie.
  • tabularasa22 23.10.16, 22:24
    Ooo Giermek Buław ! Nie doceniałam tej karty ! Fakt, byłam wczoraj lekkoduchem i wesołkiem tongue_out towarzystwo rozmaite , przyjemne, trochę też niespodziewanych spotkań smile dziękuję bardzo !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka