Dodaj do ulubionych

Zima w kartach tarota

11.01.17, 20:55
Kiedys pytalam juz o jesien i Tabula znalazla idealnie jesienna karte smile teraz zastanawiam sie nad zima. Chyba najbardziej zimowo kojarzy mi sie as mieczy. W initiatory ten jeden miecz blyszczy jak sopel lodu i dodatkowo przebija lodowa korone. Obok dwie zielone galazki jak zapowiedz wiosny... no i oczywiście wymowa tej karty rowniez jest lodowata az do bolu. A Wy jakie macie skojarzenia?
Edytor zaawansowany
  • 11.01.17, 21:11
    tak,to doskonale skojarzenie zimna stal ostrej klingi miecza przeszywajaca korone Krolowej Sniegu,i oto kolejna ksiazka dla Rozsypki,...8)
  • 11.01.17, 21:17
    Hmmm myslalam, ze mi podsuniesz inny zamysl na zime.... Tak ladnie intuicyjnie kojarzysz
    Ohhh krolowa sniegu... czyzbym miala sie czegos od niej nauczyc?
  • 11.01.17, 21:20
    moze chlodnego dystansu do zycia?Chyba lepszej karty jak As Mieczy, kojarzacej sie z zima nie widze
  • 11.01.17, 21:32
    Wiesz co chyba akurat dystansu najciezej mi sie nauczyc. Zwłaszcza chlodnego smile

Cieszę się, ze tak samo w takim razie te zime widzimy
  • 11.01.17, 22:01
    krolowa mieczy. zima zła.
  • 11.01.17, 22:03
    Hmmm w sumie tez moze byc smile prawie jak krolowa sniegu
  • 13.01.17, 23:08
    U mnie królowa mieczy to wypisz wymaluj królowa śniegu z bajki. Biało niebieska i te zausznice. Ale z zimą kojarzy mi się też moja 2 mieczy, zresztą prowokatorka zakupu tej a nie innej talii. Pierwsze skojarzenie jakie miałam albo jedno z pierwszych nt tej karty to tancerka na lodowisku.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.