• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Zodiakalna zagadka,..

• 11.01.17, 21:38
    Drogie Panie sposrod wszystkich 12-tu znakow zodiaku, dwa sa mi szczegolnie bliskie, potraficie wskazac ktore to?
    Edytor zaawansowany
    • 11.01.17, 21:44
      Znak pierwszy Świat - wodnik
      Znak drugi Krol denarow - byk
      • 13.01.17, 13:10
        rrozsypana80 napisała:

> Znak pierwszy Świat - wodnik
        > Znak drugi Krol denarow - byk
        Kazda z Was ma idealnie taki sam wynik doslownie 50/50
        i tak,...
        ,..Rozsypko, jako jedyna bylas w tych dwoch odpowiedziach, najblizej pelnego sukcesu,
        Twoje.. W jak ....waga
        i Twoje.. B jak ...baran

tak,ze i same karty Swiat i Krol Monet b. ladnie wpisuja sie w te dwa znaki..gratki...8)

gratuluje,bo podziwu godna jest intuicja Liljowej i Tabuli wynik prawie idealny, wierze ze gdybyscie podparly sie kartami byloby 100/100,..obie razem podalyscie komplet barana i wage, ale jest super! Dziekuje za poswiecenie mi chwili czasu..8)

• 13.01.17, 13:46
          No chyba jednak nie trafilam. Swiat ok koresponduje troche z waga ale czy krol monet moze symbolizowac barana???? Nie no nie wydaje mi sie. Cesarz, bulawy a i owszem ale monety na pewno nie pasuja do barankow smile aleeee cieszy mnie bardzo, ze baran jest w tych Twoich ulubionych
          • 13.01.17, 13:47
            Ale dziewczyny czesciowo trafily smile brawo
        • 13.01.17, 15:00
          oż kurcze, a tak myślałam
          była XI Sprawiedliwość i Rycerz Mieczy
          w moim astro kole RM tez jest przyporządkowany wadze, więc przemknęło mi że może to znak przeciwny do wagi - Baran , a mogło być tak pięknie big_grin
          • 13.01.17, 15:43
            ..faktycznie to dwie osoby skrajnie odmienne, a waga i baran takie wlasnie sa..8)
            • 14.01.17, 18:38
              A dlaczego, że zapytam. Może rozwiniesz tu temat troszkę?
              • 14.01.17, 21:00
                donbas napisała:

> A dlaczego, że zapytam. Może rozwiniesz tu temat troszkę?

,..ano prosze, to sa moje obserwacjie. Na astrologi nie znam sie,...Jesli wpisac caly zodiak w kolo to widzimy,ze baran i waga sa idealnie naprzeciw siebie,a znane mi dwie osoby spod tych znakow wypadaja tak.. i tak baran, to pracowity, zawziety osobnik,z niewielka doza cech przywodczych, czasami bywa uparty, jednak w dyskusjach i dzialaniach zawsze dajacy przekonac sie mocnym argumentom i sile prawa,bywa ze czasem buja w obokach.. teraz wezmy wage owszem tez pracowita,uparta /to akurat jest tozsame/,jesli chodzi o jej wyrozniajaca sie ceche to skromnosc ,az do bolu,dalej niechec do wielkich zgromadzen i ewentualnych wystapien na nich /odwrotnie do barana, ktory lubi towarzystwo/, natomiast we wszystkich wlasnych dzialaniach jest straszna pedantka i formalistka,
    • 12.01.17, 00:06
      Nie znam się na tym w ogóle a już w połączeniu z kartami... ale na ślepo rak i byk/baran wink
    • 12.01.17, 12:16
      Waga i Wodnik lub Rak smile
      • 12.01.17, 22:04
        odpowiedz juz jutro,..8)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.