Dodaj do ulubionych

Zagadka wyzwanie dla Owieczki

11.01.17, 21:59
Zgaduj zgadula tarotowe ktora z moich wad dominuje tej zimy?
Edytor zaawansowany
  • 18.01.17, 21:18
    Bosze przepraszam ale mam taki ujowy początek roku że nie zauważyłam zadania. Karty dla rozsypki to: Sprawiedliwość Wieża Kapłanka uff... no nie wiem może podważanie wszystkich pewników, ustaleń i autorytetów w pełnym przekonaniu ze Ty i tak wiesz najlepiej ? wink

--
    Whatever happens in your future, I am sure there are those who would be pleased to share it with you. But remember there is a difference between being wanted and being loved
  • 18.01.17, 21:48
    tak w ogóle to jestem tu, czytam ale jestem dziko zmęczona i wszystko się wali łącznie z komputerem który mi padł przez jakieś wirusy i okazało się ze mój były mąż mi go postawił na nowo, no kto by pomyślał, no zresztą ja z nim żyję w zgodzie, a co do kart na styczeń, co to w rozkładzie na nowy rok były, to na pewno przyszło oświecenie w postaci gwiazdy która przykryła mi 10 denarów, ale niestety nie tak jak przewidywałam, bo jutro składam wymówienie, pierd..lę kasę nie spędzę w tej firmie ani dnia dłużej, zresztą rodzina na tym skorzysta, czyli dzieci, mogę sobie pozwolić posiedzieć trochę z nimi nawet do lata, wyhamowuję trochę

--
    Whatever happens in your future, I am sure there are those who would be pleased to share it with you. But remember there is a difference between being wanted and being loved
  • 18.01.17, 21:56
    Odwaznie Owieczko.... smile a w sumie moze to i dobrze. Kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi przeciez ale tez nie pije szampana, no nie?

A co do cechy to myslalam o lenistwie ale podwazanie wszystkich autorytetow tez mam we krwi. Po prostu wiem swoje i juz.
  • 18.01.17, 22:39
    mój organizm woła pomocy, jak się rozstawałam z moim mężem to miałam mega grzybicę na całym ciele, koszmar którego nie mogłam się pozbyć dopóki się umysł nie uspokoił, teraz dostałam takiego mega uczulenia że cała jestem w pęcherzach, to psychosomatyczne, nie mam wyjścia muszę się ratować

--

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.