Dodaj do ulubionych

Zerwana przyjazn

18.04.17, 12:39
Na poczatku roku zerwala mi sie przyjazn z kobitka, z ktora od 3 lat bylysmy bardzo serdecznie blisko. Ostatnio relacja szwankowala i odnioslam wrazenie, ze jest nierowna. W sensie, ze jak ja potrzebowalam sie wygadac to ona bardzo olewacko traktowala to. Nie wnikala w problem w ogole tylko rzucala takie plytkie hasla "wyspij sie jutro bedzie lepiej". Powiedzialam jej co odczulam i ze fajnie bylo jak ona potrzebowala wsparcia a teraz to jakos mniej fajnie jest. I sie obrazila. Zblizaja sie moje urodziny i spytalam kart czy dostane chociaz zyczenia od niej. Wyszlo tak:
Diabel Gwiazda Wieza

W moim odczuciu nie sa to karty pozytywne.Plonne moje nadzieje. Ale moze ktos ma inne odczucia?
Na pytanie czego ona ode mnie oczekuje na ten moment wypadlo mi 10 mieczy. Dziwne bo przeciez juz ktorys miesiac z rzedu struktura jest rozwalona wiec co jeszcze powinno runac?

Obserwuj wątek
    • lola1104 Re: Zerwana przyjazn 18.04.17, 20:06
      karte 10mieczy raczej bym odczytywala ze ona juz nic od Ciebie nie oczekuje. tak metaforycznie juz to wszystko sie skonczylo, upadlo.

a co wrozby na jutro hmmmmm
      kurcze ja bym w tym widziala ze ona napisze ale nic poza tym. zyczenia i wieza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka