Dodaj do ulubionych

ktoś mi postawi karty na pracę? Plissss

03.05.17, 20:38
Czy szanowne koleżanki postawią mi karty na pracę? Sprawa jest taka: zrezygnowałam z dotychczasowej. Miałam propozycję innej od czerwca. Nie byłam przekonana. Umówiłam się jeszcze dodatkowo z inną firmą na tel. po 15 maja na wszelki wypadek. Sprawa ew. podjęcia już umówionej od czerwca rozwiązała się sama- dostałam tel. że nie. Co mam zrobić w tej sytuacji? Jak się potoczą sprawy nowej roboty? I tak w ogóle na tę pracę? na tę czy inną? W ogóle nie wiem co robić teraz.
Edytor zaawansowany
  • 03.05.17, 22:50
    Oj Doni..... sad
    Postawilabym Ci karty ale sama boje sie wyniku. Wiesz jak moje ostatnie karty slabo wychodza.

Jesli nikt inny sie nie zglosi to postawie jutro.
  • 03.05.17, 22:59
    Eee tam. Nie boj się wyniku. Ja sama nie wiem czego chcę. To ma być dodatkowa robota. Taka aby mi pokryła ratę. Rata nie jest duża. W sumie na dorobienie.Chciałabym żeby była... w miarę płatna i niezobowiązująca czasowo oraz intelektualnie niezbyt absorbujaca. I takiej szukam. Absorbujace mam już za sobą ( korpo i te sprawy) i nie szukam takiej. To ma być robota aż do czasu zbycia tej mojej nieruchomości. Taka "na chwilę", na przeczekanie. Ale na razie muszę ją mieć, żeby ułożyć swoje sprawy.
  • 04.05.17, 18:44
    Hej Donbas! Koleżanki Ci pewno niedługo wykonają szczególowszą wróżbę, ja wylosowałam na tę firmę, z którą jesteś dodatkowo (?) umówiona na tel. po 15. Nie wiem kto komu podał ten termin, ale wg moich kart, to było danie "nadziei" bez pokrycia w rzeczywistości: Gwiazda, 3 mieczy, Głupiec. Dołożyłam Księżyc. Mam nadzieję, że się nie sprawdzi, o ile jeszcze Ci na tej firmie do 15. będzie zależało.... Powodzenia!
  • 04.05.17, 20:25
    Dziękuję ezogracjjo. Gwoli wyjaśnienia to ja podałam ten termin, co może zmienia postać rzeczy? Czy wg ciebie to wszystko jedno i nie zmienia?
  • 04.05.17, 21:15
    Jak Ty zaproponowałaś, to może odezwij się zwyczajnie wcześniej i się dowiesz, czy czekają, no chyba, że nie chcesz dać im poczucia, że jesteś "w potrzebie". Po kartach wątpie, że (w tej konkretnie) firmie wyjdzie coś realnego, może dlatego, że jak sama napisałaś, z jednej strony musisz mieć pracę, a z drugiej, to sama nie wiesz, czego chcesz.
    Co na ten temat w Gwiazdach, bo czytałam, że jesteś mocno w temacie, a ja w tym noga, więc zazdraszczam wink W jakim Ty jesteś czasie numerologicznie, jeśli to nie tajemnica, bo tak to wygląda nielekko dla Ciebie - życzę dużo siły, farta, powodzenia!
  • 04.05.17, 22:24
    Dziękuję ezogracjo za docenienie moich umiejętności, ale przyznam, że w temacie "gwiazd" do maestrii brakuje mi bardzo wiele. Zresztą zarówno w tym jak i pokrewnych tematach tj numerologia czy tarot człowiek uczy się całe życie i ciągle jest to mało. Co do mojego roku numerologicznego to wg liczenia systemem światowej numerologii ( a nie wg Pani Lobos) jestem w roku osobistym nr 4/22. Piszę podliczbę bo to jedna z liczb mistrzowskich i może ma tu znaczenie? Ale tego nie wiem. czwórka niby nie jest taka zła ale w numerologii jestem chyba najsłabsza, więc nie umiem dobrze sobie tego zinterpretować. Niestety jestem też w szczycie 2/11 co nie jest podobno dobre ( a jest nawet złe) w sytuacji gdy w swoim portrecie numerologicznym nie ma się dwójek. Nie lekko to ja mam od paru dobrych lat i doprawdy nie wiem kiedy się skończy ta fatalna passa i czy w ogóle. Trochę to jednak moja wina jest ,a nie wyłącznie losu, ponieważ jak właśnie ten los postawił na mojej drodze nieprzychylnych mi ludzi, to popełniłam potem parę nieprzemyślanych do końca decyzji (zresztą pod wpływem tranzytu Urana do Marsa - na zasadzie "jak nie teraz to nigdy"), których negatywne skutki odczuwam do dziś i pewnie będę jeszcze długo. To jest zresztą cała skomplikowana historia, i zdarzyły się sytuacje, które normalnym ludziom się nie zdarzają. Po prostu splot zupełnie niewiarygodnych okoliczności. Cały temat to się chyba na książkę nadaje. Jak będę miała kiedyś czas to może napiszę pod warunkiem, że nadmiernie nie zaprzyjaźnię się z Alzheimerem. Fart by mi się bardzo przydał. Mam dobry solariusz ( tak sądzę) na ten rok, ale prawie połowa roku minęła a farta jak nie było tak nie ma.
  • 04.05.17, 23:15
    Znasz się na Astrologii sto razy lepiej, niż ja, bo ja nawet nie wiem o czym piszesz... big_grin

Wiesz, niektóre kobitki ciężej znoszą 4., niż nawet ten 7., choć ponoć osobisty ma mniejszy wpływ, niż klasyczny numerologiczny, ale jak wszędzie, zdania są pewno podzielone. Jeśli to nie kwestia jednego, dwóch lat, a dużo dłużej, to trzeba się nad tym pochylić konkretnie. Jak ktoś powie, że taka karma, to też nikogo nie urządza, bo nikt nie chce się męczyć, zresztą sama napisałaś, że to pewna konsekwecja, więc poprzedniego wcielenia nie ma co w to jeszcze mieszać, choć pewne błędne koło zalatuje jakimś starym i nadal nie rozwiązanym problemem i wymaga znalezienia korzystnego rozwiązania, bo ono zawsze jest, zresztą jesteś na forum ezoterycznym, to znajdziesz, czego szukasz, jeśli w tym policzalnym świecie trudniej to odnaleźć. Tyle ludzi przypomina, że pewna jest tylko zmiana, to ona prędzej, czy później przyjść musi... smile Odezwałam się, bo wiem, jak to jest, jak się czeka i czasem parę słów lepsze, niż milczeć. Koleżanki będą miały dla Ciebie pewno dużo więcej podpowiedzi, a ja wylosowałam jeszcze tak orientacyjnie: 10 buław, Giermek monet, 4 buław i dołożona 6 monet. Wiesz, Ty sobie wzięłaś i tak za dużo na barki i teraz już jakaś nisko płatna praca, ale za to w dobrej atmosferze, to by było na ten czas dobre. Zrezygnowałaś z roboty nie mając innej pewnej, więc zagrałaś dość odważnie, ale czasem i tak trzeba... Spokojnej nocy i relaksujących, ale i inspirujących snów Ci życzę.
  • 05.05.17, 09:34
    Moje karty mowia tak
    Co bedzie z ta Twoja praca 10 kieli, rycerz bulaw, 4 bulaw
    Co masz teraz zrobic 2 kieli, as denarow, as mieczy
    Czego oczekiwac nie mozesz 4 kielichy, 7 kielichow, 6 denarow
    Rezultat finalny 8 bulaw, 8 mieczy, wisielec

Troche duzo tych kart. Moze przesadzilam.
  • 05.05.17, 13:16
    Jak Wisielec kończy rozkład to dupa blada.ale poczekam na twoją interpretację. Może jakieś wskazówkiz tego rozkładu mi się jednak przydadzą
  • 06.05.17, 11:28
    No właśnie Wisielec na koncu mowi o zawieszeniu. Wsparty 8 mieczy znaczy, ze w sumie chyba nie ma wiekszych mozliwosci ruchu. Szach mat spowodowany przedwczesna chyba ( zbyt szybka i emocjonalna decyzja o przerwaniu poprzedniego stosunku pracy). Nie było listu intencyjnego chyba i wszystko zalatwiane na gebe niestety.

Kurcze Doni te karty nie sa fatalne ale do dobrych to im daleko. Chcialabym Ci cos madrego powiedziec tylko nie wiem co.
    Patrz w pytaniu co masz teraz zrobic jest 2 kieliszkow na pierwszej pozycji. Sugeruje to chyba, ze powinnas sie zwrocic w kierunku rodziny i bliskich przyjaciol bo ktos z nich jest w stanie pomoc. Asy sugeruja chyba, ze nie ma co ogladac sie za siebie. Zaczelas nowy etap, wiec jak juz sie powiedzialo A to trzeba powiedzieć B. Odwrotu nie bedzie ale mozesz pojsc do przodu.
    Co bedzie z ta Twoja praca ano bedzie sie cos dzialo. W tych bulawach jest ruch. Tym bardziej w 4 bulaw. Na pewno zostaniesz dostrzezona w swoich staraniach tyle, ze obawiam sie, ze ta 10 kielichow na poczatku mowi, ze lepiej to juz bylo..

Podsumowujac prace jakas dostaniesz na pewno tyle, ze to nie bedzie nic godnego uwagi. Ponizej kwalifikacji i mozliwosci. Za szybka decyzja, luki w ustaleniach zrobily swoje.
  • 06.05.17, 13:38
    Rzucenie poprzedniej pracy to nie była taka emocjonalna decyzja. Myślałam o tym trochę. Najpierw sobie załatwiłam tę nową zanim złożyłam wypowiedzenie. Ale w sumie do nowej też nie byłam w 100% przekonana. W między czasie dostałam nową propozycję tę gdzie się umówiłam na tel po 15- tym. W sumie nawet mi ulżyło że dostałam tel że nie ale w tej sutuacji jestrm trochę w czarnej d... może coś dorywczego na razie poszukam. Właśnie dlatego to pytanie bo nie wiem czy szukać czy taniej chałupę sprzedawać . Bo jak sprzedam to i tak się stąd wynoszę gdzie jestem. Tylko nie wiem ile ten stan potrwa i czy w ogóle mi się opłaca tej roboty szukać. Bo na 2 miesiące raczej nie ale na 8 czy 10 to już raczej tak. No po prostu dylemat szekspirowski. I szlag mnie trafia bo jakaś taka słaba decyzyjnie jestem teraz. Takie ciepłe kluchy wyłażą ze mnie jakoś teraz.
  • 06.05.17, 13:45
    Ano wlasnie to jest ten szach mat. 8 mieczy.

Trzymam kciuki! No jakos to byc musi. Powodzenia
  • 05.05.17, 18:39
    pozwol Doni, ze i kolega postawi Ci karty,..dwie

4Miecze - zawieszenie, spokoj i wyciszenie tak bardzo potrzebne po zawirowaniach, nie unikaj go potem nabierzesz energi do dalszych staran, a moze to juz ten wlasciwy moment? w kazdym razie to akurat w Twoim przypadku mowi ta czworka.
    V Kaplan - acha,bo to na dwoje babka wrozyla,czyli ten Kaplan moze pomoc,ale nie musi, jest wladny ale czy zainteresowany? Gdyby bylaby to Kaplanka,byloby lepiej, bo ona sama jest troskliwa dawczynia nadzieii i milosci,czyli wychodzi mi ze raczej musisz liczyc na wlasna aktywnosc w zakresie staran o prace,..coz latwo nie bedzie,ale nie jest beznadziejnie..trzymam kciuki..8)
  • 06.05.17, 18:34
    Dziękuję
  • 15.05.17, 17:13
    i jak tam ta firma na telefon, jest jakaś weryfka? nie znam się na Astrologii, więc nie mogę tego zweryfikować....ale ponoć jutro o 6 rano Merkury przechodzi z Barana w Byka, czy coś w tym stylu...a jeśli Merkury odpowiada za komunikację, to Baran nie bardzo, a Byk stabilniej, to od jutra warto rozmawiać o pracy i pieniądzach? Mam nadzieję, bo jutro mam taką rozmowę smile
  • 15.05.17, 18:24
    Z firmą na tel się posypało. Następna :jaki będzie wynik 9 buław/ król monet/ 5 mieczy. Chociaż czekam na odzew ale po takich kartach to już raczej teoretycznie.Jakoś widać nie mam na razie szczęścia.
  • 15.05.17, 18:43
    Weryfikacja jest dla mnie cenną sprawą, choć oczywiście bardzo szkoda, że się z tą firmą nie udało.
  • 15.05.17, 21:22
    Ciekawe bo 9 bulaw to uparte stanie na obranej przez siebie pozycji (takie niemalze z Seksmisji:"nie wstane tak bede lezal!") po tym krol monet, ktory jest gwarantem stabilnosci. Dalej kontynuacja jakby tego uporu z 9 bulaw. BTW krol monet na prace jest przeciez calkiem dobry... I nagle na koncu "z d...y wzieta" paskudna 5mieczy. Ktos Ci chyba Doni dolki podkopal na to wyglada.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.