Dodaj do ulubionych

Predyspozycje

16.07.17, 23:09
Czy ktoś kiedyś próbował odczytać z kart predyspozycje zawodowe albo szczególny talent?
Edytor zaawansowany
  • 16.07.17, 23:56
    ,..tak,to ciekawe doświadczenie,kiedys zrobilem sobie ocene i przegląd własnych możliwości, fajna sprawa bo uczy pokory i szybciutkomozna zostać sprowadzonym na ziemie, ale lepsza najgorsza prawda niż zycie złudzeniami w matrixie, pozno ide spac dobranoc
    ps. w każdym razie polecam, każdy powinien to sobie zrobić.
  • 17.07.17, 06:55
    A komuś?
  • 17.07.17, 23:15
    ,..nie, i chyba nie zrobie,bo to zawsze jest jakas forma osadu,a tego unikam jak ognia, to zbyt osobiste sprawy,lepiej gdy to my sami przyglądamy się sobie.
  • 17.07.17, 11:49
    Ja nie robiłam ani sobie - znam predyspozycje smile ani nikomu smile
    Kiedyś dawno jedna wróżka postawiła karty na moją córkę, aby to określić. Odetchnęłam gdy usłyszałam że ma duże zdolności do nauki języków obcych big_grin niestety weryfikacja kosztowała mnie sporo nerwów big_grin języki idą jej najgorzej ze wszystkich przedmiotów big_grin

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.