Dodaj do ulubionych

Jak to jest z 8 Mieczy?

08.08.17, 18:26
W czerwcu stawiałam sobie karty na sytuację finansową na 4 miesiące (włącznie z czerwcem - jako obecna sytuacja). czerwiec i lipiec wyszło modelowo i się sprawdziło. natomiast na sierpień wyszło mi 8 mieczy. I zonk. Wprawdzie sierpień jeszcze się nie skończył ale pierwsze 8 dni tego miesiąca są bdb i raczej mi nie wskazują mi na 8 Mieczy. Chyba, że coś przeoczyłam i czegoś nie wiem albo sytuacja się rozwinie w kierunku 8 Mieczy (co na razie wydaje się nieprawdopodobne raczej). Ale jeśli nie - to może mi powiecie jakie są wasze sugestie czy doświadczenia w pozytywnych aspektach tej karty w kwestii finansów???
Edytor zaawansowany
  • 08.08.17, 20:01
    W sprawach finansowych 8 mieczy wskazuje, że pieniądze kręcą się wokół tematów związanych z żywiołem powietrza, czyli planowania, pisania, liczenia/rozliczania, przemyśleń... Są to też wszelkie ruchy dotyczące spraw bankowych, zmian konta, lokat, ale raczej via internet, niż bezpośrednio. Ósemka informuje o cyklu, powtarzalności, wytrwałości... Może zjawi się pomysł na to, by zacząć inwestować, odkładać na coś.
    Ogólnie są to intelektualne ruchy w sprawach dotyczących finansów.

--
    www.youtube.com/watch?v=CvFH_6DNRCY
  • 08.08.17, 21:19
    Doni 8 mieczy to w odróżnieniu od 9 i 10 mieczy,(w których zlo dopada delikwenta) jest karta ostrzegajaca i warunkowa, będzie zle jeśli nie wykażesz się czujnoscia i madrym przeciwdzialaniem,natomiast jeśli podejdziesz do zagrozenia roztropnie to skończy się tylko na nim, czyli na samym ostrzeżeniu.Rzecz dotyczy roniez finansów.

--
    ,..czasem bywasz Magiem,a najczęściej maglem zdarzen- by A.
  • 09.08.17, 10:27
    Mnie 8 mieczy w zeszlym miesiacu pokazala duzo nadgodzin (przymusowe uwiezienie w pracy) co sila rzeczy przeklada mi sie na finanse bezposrednio.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.