Dodaj do ulubionych

Karty dnia - lancuszek

18.08.17, 17:38
Sluchajcie a gdybysmy zrobili sobie lancuszek z kart dnia? W sensie jedna osoba losuje dla kolejnej I interpretuje. Osoba z wylosowana karta losuje karte dla kolejnej itd itd. Oczywiscie weryfikacja obowiazkowa jako, ze jest to najlepsze kompendium wiedzy smile

To co zaczynamy zabawe?
Wylosuje karte dnia dla pierwszej osoby chetnej a potem niech lancuszek dalej sie kreci.
Edytor zaawansowany
  • owieczka1972 18.08.17, 21:54
    jeszcze jestem w pracy ale wchodzę w to smile komu mam wyciągnąć jak wrócę do domu?

--
    Whatever happens in your future, I am sure there are those who would be pleased to share it with you. But remember there is a difference between being wanted and being loved
  • rrozsypana80 18.08.17, 22:16
    Kurde Owieczko jutro u Ciebie dzien pod znakiem 10 mieczy.... uwazaj, zeby w ferworze walki i uniesien i zakanczania dotad nieskonczonych spraw nie wylac dziecka z kapiela. Staraj sie byc ostrozna z emocjami. Ufffff uwazaj na portfel, za kolkiem i ogolnie na siebie.
    Chyba, ze masz w planach szatkowanie kapusty badz inne kulinarne przedsiewziecia wymagajace ostrych ciec.
  • donbas 19.08.17, 00:47
    Świetny pomysł, chociaż trochę nas tu mało " do pieczenia chleba" . Amoże to i lepiej? Ale w kwestii formalnej proponuję dać temat " na górę" żeby się nie zawieruszył. I jak rozumiem ciągniemy tylko jedną kartę?
  • rrozsypana80 19.08.17, 09:04
    Ale to co, ze nas malo?
    Jestesmy jak ogniwa lancuszka wszak i tak smile

• owieczka1972 19.08.17, 01:14
    kurde po południu grila planuję z psiapsiułą i jej dziećmi i jeszcze kolega do mojego syna przyjeżdża na cały dzień, tak że cały dom ludzi mi się szykuje, i na solarium idę rano, co może się nie udać? Na szczęście nie jestem jutro w pracy bo na pewno coś by się spier ten tego... zobaczymy

--
    Whatever happens in your future, I am sure there are those who would be pleased to share it with you. But remember there is a difference between being wanted and being loved
  • owieczka1972 19.08.17, 22:55
    no więc weryfikacja, najpierw solarium, zepsuło się stojące i pierwszy raz musiałam pójść na leżące, zawsze się bałam ale jest błogo i można zasnąć nawet smile ps. nie jestem nałogowcem solariowym chcę po prostu zachować grecką opaleniznę. Po drugie grill, jak już wszystko przygotowałam to zaczęło padać i nadal pada więc z grila nici, ale wypiłyśmy winko w domu. Wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. A ta 10 mieczy to raczej mój upierdliwy nastrój chyba miał wpływ na wróżbę, bo wczoraj i dzisiaj w nocy się przypieprzałam do wszystkich i wszystkiego, jak ktoś ma zły humor to i powietrze go wkur...wia

--
  • owieczka1972 19.08.17, 01:15
    to komu wylosować kartę?

--
  • adoptowany 19.08.17, 05:06
    ,..dzień dobry, wobec tego i ja poproszę o karte na sobote lub niedziele.

--
    ,.I'm a real smooth dancer, I'm fantasy man
    Master of illusion, magic touch in my hand
    All the stages are empty when I steal the scenes
    A beggar of love, second hand hero...King of Dreams..,
  • donbas 19.08.17, 10:47
    A ja poproszę adoptowanego o karty na poniedziałek. To ważny dzień dla mnie bo mam zaćmienie w szalenie ważnym punkcie horoskopu. I ciekawa jestem jaki będzie ten dzień.
  • adoptowany 19.08.17, 11:17
    ,..Doni, zyczenie zostanie spełnione, ale proszę o odrobine cierpliwości,a postaram wyrobić się do wieczora, przeszkadza mi ten caly domowy zgiełk, niby tylko dwie osoby w całym domu, a zawsze cos się dzieje, przynieś, wynieś ,pozamiataj..smile

--
  • adoptowany 19.08.17, 15:01
    ,..dobra wiadomość jest taka, udało mi się wygospodarować wolna chwile, akurat wrocilismy z zakupow, natomiast druga wiadomość to ta poniedzialkowa karta,..hmm Doni jeśli to co planujesz na poniedziałek możesz przesunąć na inny termin to zrob to, bo karta to Krolowa mieczy,ale to nie kobieta,a instytucja która ma na względzie jedynie swój interes i spodziewa się od Ciebie jakiejś daniny finansowej, dosyć poważnej,

--
  • donbas 21.08.17, 19:32
    Weryfka QMieczy od Adopto: niestety nie mogłam odłożyć dzisiejszego spotkania. Ale pomimo obaw związanych z zaćmieniem i tą QMieczy , odbyło się ono w przyjaznej atmosferze ( jak mi się wydaje z QMonet). A może była to QMieczy w swojej jasnej odsłonie? Racjonalna i " treściwa" , jasno formuująca swoje myśli. Była to osoba z dalekiego, dalekiego kraju a sprawa dotyczyła spraw zawodowych. I rzecz dotyczyła wprawdzie pieniędzy ale tych, które ta Q chce mi dać- oczywiście, że nie za darmo tylko za wykonanie konkretnego, jasno określonego zadania. W perspektywie wygląda to obiecująco ale jak się sytuacja rozwinie czas pokaże. Jak na razie jestem zadowolona ze spotkania.
  • adoptowany 21.08.17, 21:07
    ,..w takim ten mój alarmistyczny ton był interpretacyjnym bledem,czyli niepotrzebnie strach miał wielkie oczy, ale cieszy mnie, ze to idzie w dobrym kierunku, w każdym razie to spora suma, bo widziałem ja w formie złotego naszyjnika z przyczepionym do niego dużym czerwonym kamieniem,Doni powodzenia.smile

--
  • owieczka1972 19.08.17, 22:43
    Dla adopto karta dnia na niedzielę to ósemka denarów, no nie będzie to dzień odpoczynku smile Sprzątanie i porządkowanie, walka z brudem, bałaganem i własnymi niedoskonałościami smile Ale potem jaka satysfakcja z dobrze wykonanej pracy smile

--
  • adoptowany 19.08.17, 23:57
    ,..i już mogę potwierdzić te interpretacje Owieczko, jutro (w niedziele) od rana jestem w pracy, będę walczyl i z własnymi niedoskonałościami i zmowieniami naszych klientów, THx..smile

--
  • owieczka1972 20.08.17, 19:13
    myślałam że żona cię do porządków zagoni wink

--
  • adoptowany 20.08.17, 19:16
    owieczka1972 napisała:

> myślałam że żona cię do porządków zagoni wink

,..no nie,bo od drugiego zawalu Ewka traktuje mnie badzo ulgowo, smile
    >

--
  • rrozsypana80 19.08.17, 23:01
    Ciesze sie Owieczko, ze ta paskudna karta tylko tak sie spelnila. Nie wylalas zadnego dziecka z kapiela chyba co? wink

Doni wylosuj mi karte.
    Tym samym ja moge komus wylosowac.
  • donbas 20.08.17, 19:29
    Wieczorem będziesz miała kartę.
  • donbas 20.08.17, 22:20
    Karta dnia na poniedz dla rozsypki to Kapłanka. Wyglada na to rozsypko, że dzień będzie pod wpływem skupienia. Być może dowiesz się o jakiejś " tajemnicy" . Radzi też aby powściągnąć swój język, za dużo się nie wywnętrzać w szczególności do obcych i dwa razy pomyśleć zanim się....nic nie powie. Może też jakaś miła niespodzianka?
  • rrozsypana80 20.08.17, 22:30
    Kaplanka na wakacjach... masz ci los smile
  • rrozsypana80 21.08.17, 23:02
    Kaplanka zrealizowala mi sie jako tworczy dzien, poniekad zdobywajacy wiedze ale i mega wydatki. Bylysmy w Ocean Parku we Wladyslawowie. Fajne miejsce dla dzieci. Nauka i zabawa w jednym. Bilety dosc kosztowne ale my mialysmy za darmo bo w zeszlym tygodniu otrzymalysmy zwiedzajac domek do gory nogami. Myslalam, ze nie wygeneruje to wiekszych wydatkow a jednak. Najpierw kupilam na ulicznym straganie krowki cukierki. Cena jak za zboze. Na 100g za 3, 99 weszly moze 3 cukierki (hehe moja matematyka i naiwnosc). I wiecie co na pierwszym cukierku zostawilam zeba (cholera jasna! Ja wiem, ze zab musial byc popsuty i poszedlby na czymkolwiek innym ale co mnie podkusilo na te cukierki!). Potem poszlysmy na obiad I do biedronki co wygenerowalo kolejne koszty. W koncu uliczne stragany z pamiatkami. Kupilam dzieciakom breloki lemury (maskotki od breloka odpadly na trampolinie), jakies inne breloki i weze do ukladania a'la kostka rubika. Cena wezy byla zaskakujaco niska bo tylko 4 zl. Mysle se fajnie bo pewnie dzieci zaraz rzuca w kat. No I co wrocilysmy do osrodka i nasze weze sie rozpadly. Linka puscila. I teraz siedze sobie i mysle jaaaa pikole ta Kaplanka to chyba odwrocona byla. Jestem mistrzem wyrzucania kasy w bloto, ot i co!
    Niech sie skoncza te wakacje bo widmo bankructwa mam przed oczami.

To komu mam karte wyciagnac???
  • donbas 22.08.17, 10:31
    Zachowałaś się jak typowa Kapłanka, odpowiedzialna mama sprawiająca radość innym. Bez perrorowania, że to niepotrzebne a tego się nie da. Poszłaś za głosem intuicji. A że wydałaś dużo pieniędzy? To pewnie pokazałaby inna karta. Nie miej wyrzutów sumienia z tego powodu. Czasem radość sprawiona bliskim jest warta wszystkich pieniędzy. A czas się nie wraca i rozmyślając o tym popsujesz sobie i innym dobry nastrój. A na drugi raz wyciągnij z tego wnioski i powściągnij swoją rozrzutność.
  • donbas 25.08.17, 20:46
    Jak łańcuszek to łańcuszek. Poproszę kartę na poniedziałek. Zaczynam nową pracę i trochę się boję.
  • adoptowany 25.08.17, 21:36
    proszę, taka karta na poniedziałek dla Doni..typowa sytuacja na początku nowej pracy = 5 monet, fakt tu sa mocne obawy,ze ta praca Cie przytłoczy, ale jeśli będziesz czujna i ostrozna unikniesz klopotow i to wlasnie zawodowych, bo i takie ta karta zapowiada!! bądź czujna i powodzenia na nowej zawodowej drodze..smile

--
  • donbas 04.09.17, 08:32
    Poproszę na jutro czyli wtorek
  • rrozsypana80 04.09.17, 23:09
    Król mieczy. Dobry czas na rozcinanie supłów życiowych, które rozwiązać się nie dają. Będziesz kierowała się chłodną kalkulacją a emocje pójdą na bok. No i gitara. Może to dobry czas na negocjacje?
    Oby tylko nie było żadnego chirurga ani dentysty po drodze jutro.
    W sumie to chyba wcale nie zła karta jak na dzień. Powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka