Dodaj do ulubionych

Wakacyjna zagadka

24.08.17, 10:24
hej hej smile
jestem ! Mówiłam gdzie wyjeżdżałam w zeszłym tygodniu ??? jeśli nie, to zapraszam do zagadki smile
1. Dokąd wyjechała Tab na krótki 5-dniowy urlop ? ( podpowiedź- wojaż zagraniczny)
2. Co widziała ? zwiedziła ?

Nagroda - karta na dowolny temat lub uśmiech z podziękowaniem smile
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: Wakacyjna zagadka 24.08.17, 11:30
      Gdzie byla Tabula i co widziala?
      Krolowa bulaw + Ksiezyc + Wisielec

Same AW cos takiego.

Zartem bym rzucila, ze no niech zgadne Sardynia ale to zarcik tylko chyba dla mnie zrozumialy bo ostatnio ktos chwalil mi sie wakacjami w Sardyni i se tak skojarzylam.
      Na powaznie to przygladam sie tym kartom i mysle sobie miejsce pelne zycia a jednoczesnie zagdkowe i wcale nie oczywiste na pierwszy rzut oka. Nie jest to zaden chyba popularny kurort. Miejsce jak bajka. Dwie wieze i ta wisielcza jaskinia kojarza mi sie z ruinami. Jakies zamki, ruiny cos co kiedys tetnilo zyciem a teraz jakby zasnelo. Myslalam o coraz bardziej ostatnio popularnej Albanii ale chyba to nie to. Moze Rumunia i zamek Drakuli?
      Albo moze jakis kierunek wschodni (nie wiem skad ta mysl) moze Olesko na Ukrainie? Litewskie Kowno?
      • adoptowany Re: Wakacyjna zagadka 26.08.17, 14:43
        ,..no proszę o maly figiel przeoczyłbym zagadke, a gdziez to tym razem wybrala się nasza Tabula??
        10 Kielichow+Glupiec+4Bulawy,..no to tak zdecydowanie południe Europy, przejezdzalas teren górzysty,bo te gory widze na wszystkich kartach, no i teraz..czy ten krzyz który widziałem to symbol chrzescijanskiej Chorwacji,czy...element z flagi Greckiej?? i co z tych dwóch mam wybrać??,..zdaje się ze bardziej gorzysta jest jednak Chorwacja i na nia tez postawie.

--
        ,.I'm a real smooth dancer, I'm fantasy man
        Master of illusion, magic touch in my hand
        All the stages are empty when I steal the scenes
        A beggar of love, second hand hero...King of Dreams..,
        • tabularasa22 Re: Wakacyjna zagadka 28.08.17, 10:29
          Adopto u ciebie piękne karty smile chociaż pytanie było podchwytliwe bo kierunek niewakacyjny - daleka północ - a mianowicie Islandia. 10 Kielichów - wyjazd rodzinny, była dosłownie sielanka. Głupiec - mój młodszy bąbel oszalał z zachwytu a starszyzna pozakopywała topory wojenne i wszyscy bawiliśmy się jak dzieci smile No i 4 buławki - wspólne zwiedzanie, wycieczki , baseny , rejsy itd. itd.
          A kraj górzysty oczywiście smile Brawo brawo !
          Zapraszam po kartę lub szczery uśmiech Tabuli big_grinbig_grin
          • adoptowany Re: Wakacyjna zagadka 28.08.17, 17:52
            ,..Twój uśmiech w pełni mnie zadawala,cudowny! THx, ..a przy okazji zebym nie był leniwcem to sprawdzając dokładnie w sieci, jaki kraj poza Grecja ma symbol krzyza w swojej fladze,to być może zaskoczylbym i wytypowal te wulkaniczna wyspe, a Islandia ma taki sam jak Grecja tyle ze kolory sa inne..wiec widziałem to co trzeba tylko wytypowanie chybione..pyszna zagadka.

--
            ,.I'm a real smooth dancer, I'm fantasy man
            Master of illusion, magic touch in my hand
            All the stages are empty when I steal the scenes
            A beggar of love, second hand hero...King of Dreams..,
      • tabularasa22 Re: Wakacyjna zagadka 28.08.17, 10:19
        nooo pięknie !! bo i wycieczka tęga smile
        Otóż byłam .. na Islandii !! Gratuluję celności ! Miejsce zagadkowe, nieoczywiste, księżycowe, mroczne i przepiękne. Byłam w jaskini lawowej też ! Zasnęło - tak , pełno tam uśpionych wulkanów smile kraina nie z tego świata, zachwycająca krajobrazami i połaciami nietkniętymi przez cywilizację.
        a bawiłam się jak Królowa big_grin
        Jeszcze raz gratuluję i zapraszam po nagrodę - szczery uśmiech big_grin lub kartę
          • rrozsypana80 Re: Wakacyjna zagadka 28.08.17, 11:01
            Jaskinia! Jakie to oczywiste w tym Wisielcu a ja przedobrzylam haha
            I nie ten kierunek ale bylo blisko

Tab a moze byc i usmiech i karta??

Wyciagnij mi prosze karte na aure ogolna wokol mnie w tym tygodniu. Dzis mam ostatni dzien urlopu i chcialabym wiedziec jaki bedzie powrot do rzeczywistosci smile

• tabularasa22 Re: Wakacyjna zagadka 30.08.17, 09:07
              hej Roz smile tak jak myślałam płynny - 3 kielichów smile
              Nastrój wakacyjny prędko cię nie opuści, tym bardziej że i aura cudowna za oknem. Przyjaciele i rodzina nie zapomną o tobie, w pracy nikomu nic się nie będzie chciało mimo że to koniec miesiąca , a ty będziesz myśleć jak tu na grilla gdzieś wpaść i się jeszcze zrelaksować zanim dopadną nas jesienne słoty smile
    • tabularasa22 Re: Wakacyjna zagadka 26.08.17, 23:03
      Dzięki kochani za udział !! Fajne odpowiedźi ! Jeszcze ktoś może? Podam rozwiązanie jutro wieczorem. Strasznie mam duzo na głowie po tym wyjeździe, początek roku za pasem, więc mało sie udzielam sad cieszę się jednak że tyle aktywności tu smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka