Dodaj do ulubionych

Tab randkuje - Edycja jesienna :D

04.09.17, 10:02
Hej hooo ! Z jesienią powracam do tematu randkowania trochę. Via internet na razie z zamiarem spotkań.
Zapraszam Was do prorokowania big_grin powiedzmy po dwie karty :
1. Osobowość ogólnie , typ człowieka
2. Rada dla mnie odnośnie znajomości .

Udział biorą : Pan T. , Pan R. , Pan M. i Pan A.

Obiecuję rzetelną weryfikację smile Podziękowania i kartę na co kto sobie będzie życzył smile
Edytor zaawansowany
  • donbas 04.09.17, 21:13
    Ja już się pogubiłam w panach. Przypomnij który nowy a który z poprzedniej edycji.
  • tabularasa22 04.09.17, 21:30
    Oj Donbas co ty big_grin wszyscy nowi big_grin
  • donbas 04.09.17, 21:43
    Hahaha. Dobre. Masz zdrowie! Fantastyczne te Twoje wątki. A tak na marginesie - wszyscy "starzy' odpadli? No, no., masz wymagania, czy po prostu ci faceci teraz tacy beznadziejni? Co za czasy! Na marginesie - Ostatnio poznałam pana lat 82. Nosz - czemu ja nie urodziłam się wcześniej? Co to byli wtedy za mężczyźni! Gdzie są teraz? Latarka by się przydała i mikroskop.
  • tabularasa22 04.09.17, 22:41
    Tak, wszyscy odpadli. Chyba wszystkich już zweryfikowałam ? pogrzebię i sprawdzę.
    Oj mam wymagania , złorzeczą na mnie że grymaszę big_grin
    A jakoś wcale nie są tacy beznadziejni. Całkiem normalni, ale nie dla mnie. Jakoś nikt mnie nie porwał smile więc cóż, wypoczęłam na wakacjach i mogę się trochę pospotykać. A przy okazji dostarczyć wam materiału badawczo - szkoleniowego big_grin
  • rrozsypana80 04.09.17, 23:02
    Tab szaleje...
    Hehe a na zdrowie w sumie!
    Jak się trochę ogarnę to z chęcią posprawdzam tych kandydatów. Prawie jak w randce w ciemno kandydat nr 1 kandydat nr 2 kandydat nr 3 ooo i zaskakujący kandydat nr 4. 😊
  • rrozsypana80 05.09.17, 07:51
    No dobra to kandydat number one T

Osobowość: królowa buław + 8 buław

Rada: Cesarzowa + 2 denary

Pan bulawiany jest czyli ognisty charakter. Baran, lew bądź strzelec. Obstawiam, że baran bo aż dwie buławki hehe. Zastanawiam się tylko czemu wyszedł w królowej a nie królu? Może jest w tym jakiś żeński pierwiastek. Buławy by mi pasowały do skłonności plotkarskich w żeńskim wyłudzaniu. Tak czy siak pan zdecydowanie wie co chce a czego nie chce. I raczej osiąga swoje cele w szybkim tempie. Przedstawiciel handlowy? Marketingowiec?
    Ma spory temperament. Nie da się go przeoczyć w towarzystwie. Zwraca na siebie uwagę (niekoniecznie świadomie taki po prostu jest). Sporo pomysłów ma. Ciężko się z nim nudzić. Chyba kocha sport i to nie kanqpowy. Chociaż to zwykle jest przypisywane do znakow ognistych a ja np. niekoniecznie lubię się męczyć. Za to lubię pooglądać np. meczyk w tv. Dlatego z tym sportem to też tak ostrożnie myślę u tego osobnika chyba, że biega jak ta pani na 8 buław. Na pewno jest bystry i żywiołowy. Może mieć dar słowa i świetnie nawijać makaron na uszy. Wydaje mi się, że jest dość bezpośredni i nie potrzebuje prowadzić działań zakulisowych. Jego urok załatwia wszystko. Raczej będzie szczery i będzie się wyrażał dość klarownie. Jak nie wpadniesz mu w oko będziesz wiedziała jak wpadniesz to też. Wow kurcze jaki fajny typ widzę go jako pozytyw z Diabła wink

Rada dla Ciebie: bądź pewna siebie jak ta Cesarzowa, nie pokazuj słabości bo pan się znudzi. On szuka silnych jednostek, których nie przytłoczy swoją osobą. I nie bierz znajomości całkiem na serio. Wiesz ta 2 denarów to nic zobowiązujacego i tak go traktuj.

Ps. Jeśli zdarzy się seks (a to całkiem możliwe) to będzie mega ognisty.
  • tabularasa22 05.09.17, 12:36
    oooo Rozsypko bardzo dziękuję za tak obszerne omówienie. Będę się bacznie przyglądać. Myślę, że może być dużo prawdy w tym co widzisz. Faktycznie jest to człowiek bardzo wprost, nie owijający w bawełnę, bezpośredni i żwawy - to z rozmów internetowych. Wysoki, szczupły. Z tego co pamiętam to chyba grafik. Sportowy zapaleniec chyba tez nie, ale np. obecnie jest na wyprawie na innym kontynencie, i to bynajmniej nie autokarowej. Myślę że wyszedł w królowej, bo jest dosyć ciepły , wesoły, pozbawiony szorstkości. Ma spory dystans do siebie, kawa na ławę, ale w nieinwazyjny sposób. Dobrze się rozmawia.
    Do spotkania raczej na pewno dojdzie. Chcemy się poznać, a plany raczej nie wykraczają poza to jedno spotkanie, które jak pokazały moje doświadczenia , może wszystko zmienić smile
    A w ogóle to trzymam kciuki żeby się sprawdziło co napisałaś wink
  • tabularasa22 05.09.17, 12:41
    aaa, sprawdziłam - znak Bliźnięta
  • rrozsypana80 06.09.17, 08:40
    A no dobra bliźnięta też bywają żywiołowe haha
  • adoptowany 06.09.17, 08:01
    zaczne od końca pan A,..nooo, raczej na nie, on nie da Ci tego czego oczekujesz,..ale na meza kandydat jak to się mowi przyzwoity,jednak ognia nie będzie,..w tych sprawach to klocek z niego/

pan M.,.. IX Eremita = to wieczny poszukiwacz, tylko Bog raczy wiedzieć czego,..sredniak bez polotu,

pan R ,..I Magik = czyli jemu będzie zalezalo na zdobyciu Twoich wzgledow, ten dosyć dobrze rokuje,a w każdym razie będzie bardzo się staral,..tylko czy Ci się spodoba,bo to już inna sprawa

i na koniec pan T,..= As mieczy, zdaje się,ze z niego raczej nie Tomasz, a Wilhelm Zdobywca,..fizycznie pociąga Cie najbardziej i nie bez powodu,gosc potrafi wprowadzić kobiete w dobry nastroj, a dodatkowo ma tez i inne walory,wiec sprawdzi się tez jako ktoś na dluzej,a po namysle uważam ze to najlepsza partia dla naszej Tabuli,

--
    ,..nie boj się,dla każdego zawsze jest tajemnicze potem = by A.
  • rrozsypana80 06.09.17, 08:41
    Hmm pan T i pan R jakby pokrywają się z moimi kartami smile
  • adoptowany 06.09.17, 09:46
    ,..fakt, i o tyle ciekawe,ze wcześniej przed napisaniem swojego postu nie czytałem Twoich! Ciekawe jak Tabulce uda się tych panow rozkminic w realu,

--
    ,..nie boj się,dla każdego zawsze jest tajemnicze potem = by A.
  • tabularasa22 08.09.17, 14:42
    Drogi Adopto dziękuję za pochylenie się nad moimi sprawami.
    Faktycznie pan A. mocno mnie już irytuje. Dialog posiada cechy poczucia humoru i energii jakie lubię, ale brakuje konkretu, jasności. Moje apele przechodzą bez echa . Nie wiem nawet jak wygląda bo broni wizerunku jak niepodległości. Raczej do pożegnania jak nie odpowie na ultimatum jakie właśnie wysłałam.

Pan M. - ojjjjjj dużo tu wyszło spraw. Byliśmy na spotkaniu. relacja krystalicznie czysto kumpelska. Bardzo miły, tzw. dobry człowiek. Zero chemii - z mojej strony. Odniosłam wrażenie że mało doświadczony, bez szczęścia w relacjach z kobietami. Młodszy ode mnie a mimo to sprawia wrażenie b. dojrzałego. Pewnie stąd ten Eremita. Czasem może wyskoczymy na rower tak dla towarzystwa.

Pan R. - oj ten krąży, ale czuję że bardzo się zastanawia czy aby do siebie pasujemy. Dosyć poważnie traktuje nawiązywanie relacji, i jasno komunikuje że zwyczajnie trzeba mu kobiety do domu i już. Faktycznie robi wrażenie spokojnego, stabilnego mężczyzny a casanowy. Jak coś robi - to na poważnie. Wygląda bardzo dobrze. Taki typ co mamie by się spodobał big_grin Zostawiam na tym wolnym ogniu. Na jego miejscu już 10 razy bym się zaprosiła na spotkanie, a on dalej pisze. Nie chcę go jednak pozbawiać inicjatywy , więc siedzę cicho , może w końcu wydusi to zaproszenie big_grin

Pan T - via net naprawdę fajny. podoba mi się najbardziej z tej grupki smile czekam aż wróci z wojaży i obyś miał rację !!!! dam znaki wink
  • rrozsypana80 09.09.17, 19:49
    Ojjj chyba nie zdążyłam z resztą panów przed weryfką... I teraz się zastanawiam ciągnąć czy już nie..
  • tabularasa22 10.09.17, 13:11
    hej Roz .
    Na pana M. już raczej nie smile tu pozamiatane. na pana A jeszcze możesz smile czekam na odpowiedź na ultimatum wciąż. Nie wiem czy będzie znajomość dalsza czy nie .
  • rrozsypana80 06.09.17, 08:38
    Pan R
    Osobowość 9 mieczy + król buław
    Rada dla Tab: 4 denarów + 9 buław

Pan chyba z dużą dozą kompleksów ale skrzętnie to ukrywa pod pozą króla buław. Nie pamiętam kto kiedyś coś takiego powiedział ale zapamiętałam sobie to zabawne zdanie. Wykastrowany król lew. On czuje potrzebę udowadniania przede wszystkim sobie swojej wartości.
    Rada dla Ciebie trzymaj się swojego i już. Cokolwiek on nie zrobi i nie powie.
  • tabularasa22 05.06.18, 11:53
    Weryfikacja
    Pan T.

Roz „Ma spory temperament. Nie da się go przeoczyć w towarzystwie. Zwraca na siebie uwagę (niekoniecznie świadomie taki po prostu jest). Sporo pomysłów ma. Ciężko się z nim nudzić. Chyba kocha sport i to nie kanqpowy. Chociaż to zwykle jest przypisywane do znakow ognistych a ja np. niekoniecznie lubię się męczyć. Za to lubię pooglądać np. meczyk w tv. Dlatego z tym sportem to też tak ostrożnie myślę u tego osobnika chyba, że biega jak ta pani na 8 buław. Na pewno jest bystry i żywiołowy. Może mieć dar słowa i świetnie nawijać makaron na uszy. Wydaje mi się, że jest dość bezpośredni i nie potrzebuje prowadzić działań zakulisowych. Jego urok załatwia wszystko. Raczej będzie szczery i będzie się wyrażał dość klarownie. Jak nie wpadniesz mu w oko będziesz wiedziała jak wpadniesz to też. „

Adopto „i na koniec pan T,As mieczy, zdaje się,ze z niego raczej nie Tomasz, a Wilhelm Zdobywca,..fizycznie pociąga Cie najbardziej i nie bez powodu,gosc potrafi wprowadzić kobiete w dobry nastroj, a dodatkowo ma tez i inne walory,wiec sprawdzi się tez jako ktoś na dluzej,a po namysle uważam ze to najlepsza partia dla naszej Tabuli

Roz – wypisz wymaluj ! Świetny facet . Osobowość bardzo fajna. Praktycznie nie mogliśmy się nagadać. Jedno przez drugiego. Konie z nim można kraść. Jednak energia była bardziej mentalna niż ognista. Gadaliśmy jakbyśmy się znali od lat jako przyjaciele. Chemia … marna. Okazało się że to dosyć drobny mężczyzna, specyficznej postury, mimo że ode mnie wyższy sporo. Nie jestem jakaś wielka, ale przy nim wydawało mi się, że góruję siłą fizyczną nad nim, co zaważyło na dystansie. Byłam skłonna dać temu jeszcze szansę, ale pan nie. Potem jeszcze trochę gadaliśmy via net jako znajomi, aż w końcu kontakt się urwał.

Adopto – jak wyżej. Pan energiczny i bezpośredni. Spodobał mi się , dobrze się czułam, bo ja gaduła jestem i lubię lotny umysł. Jednak Pan był bardziej na nie. Pokumplowaliśmy się chwilę i słuch zaginął. Chociaż .. gdybym chciała to bym go bez trudu odnalazła, bo wykazał się zdumiewającą otwartością jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, pracy, namiary itd.
  • tabularasa22 06.06.18, 09:16
    Pan M
    adopto : pan M.,.. IX Eremita = to wieczny poszukiwacz, tylko Bog raczy wiedzieć czego,..sredniak bez polotu,

Tab : Pan M. - ojjjjjj dużo tu wyszło spraw. Byliśmy na spotkaniu. relacja krystalicznie czysto kumpelska. Bardzo miły, tzw. dobry człowiek. Zero chemii - z mojej strony. Odniosłam wrażenie że mało doświadczony, bez szczęścia w relacjach z kobietami. Młodszy ode mnie a mimo to sprawia wrażenie b. dojrzałego. Pewnie stąd ten Eremita. Czasem może wyskoczymy na rower tak dla towarzystwa.

No moi drodzy wyobraźcie sobie, że znajomość trwa do dziś, ma się dobrze i zapewne potrwa. To bardzo fajny kolega. Adopto – bardzo celnie – wieczny poszukiwacz. Natomiast ja nie mogłam się bardziej pomylić – relacje z kobietami idą mu idealnie, utrzymuje kilka naraz i w żadną się nie angażuje big_grin powiadam wam Casanova przez duże C , chociaż nie widać tego po nim było. Czasem chodzimy do kina albo na spacer. Plotkujemy jak stare psiółki. IX Eremita jako arkan wielki nie wyszedł bez powodu – chociaż wygląda na przeciętnego dużo czyta, o samorozwoju , o relacjach , chodzi na kursy rozmaite, szkolenia. Zgodnie jednak z kartą jest to jego osobista sprawa, jest niezależny, nie pragnie związku. Adopto gratulacje raz jeszcze
  • tabularasa22 06.06.18, 17:07
    Adopto :
    pan R ,..I Magik = czyli jemu będzie zalezalo na zdobyciu Twoich wzgledow, ten dosyć dobrze rokuje,a w każdym razie będzie bardzo się staral,..tylko czy Ci się spodoba,bo to już inna sprawa

Roz : Pan R
    Osobowość 9 mieczy + król buław
    Rada dla Tab: 4 denarów + 9 buław

Pan chyba z dużą dozą kompleksów ale skrzętnie to ukrywa pod pozą króla buław. Nie pamiętam kto kiedyś coś takiego powiedział ale zapamiętałam sobie to zabawne zdanie. Wykastrowany król lew. On czuje potrzebę udowadniania przede wszystkim sobie swojej wartości.
    Rada dla Ciebie trzymaj się swojego i już. Cokolwiek on nie zrobi i nie powie.

Z tym panem było zabawnie.

Panu zależało tak umiarkowanie. Podobałam mu się, ale baaardzo się wahał. W końcu zaproponował mi , uwaga big_grin podwiezienie na imprezę , na która się wybierałam. No to strzeliłam focha, że mnie osobiście nie zaprosił nigdzie tylko jakieś podwózki na 5 minut proponuje. Na to on śmiertelnie się obraził. Na jakiś miesiąc smile wrócił , ale już tylko pogadać. Po czym zniknął w odmętach sieci.

Mi tak sobie się podobał, typ takiego solidnego faceta, dosyć zadufany w sobie. Trochę mi brakowało bystrego żartu, polotu. Było sympatycznie ale dosyć letnio. Myślę że opisaliście go celnie, dużo myślał, kombinował, ostatecznie kulawo.
  • tabularasa22 14.06.18, 15:05
    Adopto żyjesz ?
    Bo mi jeszcze jeden Pan został, ale straszniem ciekawa czy pamiętasz jaka była karta smile
    Tutaj historia arcyciekawa, najbardziej zawiła ze wszystkich tongue_out
  • tabularasa22 14.06.18, 15:06
    Pan A otóż, bo nikt chyba inny nie postawił na niego kart, a szkoda big_grin
  • donbas 14.06.18, 22:11
    Chyba ja stawiałam i Rozsypka na pana A ale nie mogę znaleźć tego wątku. Kiedy był pan A?
  • tabularasa22 14.06.18, 23:29
    to nie na tego smile tu w tym wątku jest nowy pan A.
    poznałam go łącznie z tymi
    jakoś tak przemknął niezauważony, nawet adopto karty nie wpisał
  • rrozsypana80 16.06.18, 13:06
    Dobra Tab nie trzymaj nas w niepewności i zweryfikuj wróżbe Adopto na pana A. smile

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • adoptowany 16.06.18, 18:30
    o tak, pliss...Tabulko bo to niebawem minie rok od pierwszego postu, smile

--
    black water
  • adoptowany 21.06.18, 19:39
    jestem,jestem..ech zabij,ale nie pamiętam, zaczynamy nasz proces reemigracyjny, duże zamieszanie,a wiec wkradla się tu nam tez jakas nerwowość,jakis czas będę w stanie forumowego uśpienia. pozdr A. smile

--
    black water
  • tabularasa22 23.06.18, 22:51
    ooo dawaj dawaj, może jakiś komitet powitalny zrobim
    chlebem i solą i dobrą wróżbą powitamy big_grin
    a w jaki rejon się sprowadzacie ?
  • tabularasa22 18.06.18, 09:45
    No dobra kochani big_grin
    historia z panem A. jest przedziwaczna. Otóż po moim ultimatum jesiennym Pan się wycofał. Na miesiąc tongue_out
    Po czym wznowiliśmy ciuciubabkę. Około listopada doczekałam się jednego zdjęcia. Kołomyja czatowa trwała do grudnia, gdzie wobec braku zaproszenia gdziekolwiek na spotkanie zerwałam z nim kontakt, jak i porzuciłam portal i wszelkie internetowe poszukiwania. Jakież było moje zdziwienie, gdy w marcu Pan A. się odezwał z propozycją spotkania.
    Żeby nie było tak lekko, przeciągnie trwało do końca maja - o nieba, po drodze znów były rozstania i powroty. Nic tu nie było normalnie. W końcu jednak nastąpiła godzina 0 big_grin spotkaliśmy się no i całkiem przypadliśmy sobie do gustu tongue_out
    Mamy bardzo wiele podobnych doświadczeń w życiu, to samo poczucie humoru. Po raz pierwszy nie miałam odruchu wstecznego. Polubiliśmy się smile no i ... ta dam, czasem się spotykamy ! Nie jest to często, bo obowiązki bo to bo śmo itd. ale gadamy ze sobą codziennie, coraz więcej o sobie wiemy. Tak że moi drodzy , ogłaszam koniec edycji póki co, bo zatrzymuję się przy Panu A.
    Adopto - fakt, nie jest to typ podrywacza, i jest nieco "klocek". Gdyby nie moja determinacja i cierpliwość do niczego by nie doszło, ale jakoś tak mnie do niego ciągnęło że nie mogłam darować smile
    Dziękuję kochani ! Jeśli ktoś ma życzenie - zapraszam po odbiór nagrody w postaci karty na dowolny temat smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka