Dodaj do ulubionych

Niejasny rozkład

11.11.17, 01:55
Karty stawiane dziewczynie, której się odnowił kontakt z panem z przeszłości.

Jak on widzi ich sytuację rycerz buław + 5 kielichów + 6 bulaw
Jak widzi ją w tej sytuacji Sąd + as kielichów + 6 mieczy
Jak widzi siebie w tej sytuacji 5 denarów + 6 mieczy + 2 denarow
Co ukrywa przede nią 2 denarow + królowa denarow + Pustelnik
Do czego będzie dążył 2 mieczy + 10 denarow+ as bulaw
Czego będzie unikał rycerz denarow + królowa buław + 6 denarow

Zwróciłam uwagę w pierwszej kolejności na karty, które się powielają 6 mieczy i 2 denarow. 6 mieczy czyli są fizycznie oddaleni (co jest potwierdzone) ale duchowo jego zdaniem gdzieś tam się kontaktują. On widzi ten mentalny kontakt zarówno po swojej jak i po jej stronie. Możliwe, że stąd właśnie nastąpiła jakiś przełom w kontaktach. Fizycznie kontaktu nie było ale oni wymienili się mailami (internet świetnie pasuje do mieczy, Czyż nie?). 2 denarów zarówno na pozycji jak on siebie widzi w tej konkretnej aktualnej sytuacji jak i co ukrywa sugerowalaby, że on w zasadzie nie widzi się wcale bo nie może podjąć decyzji co z tym fantem zrobić. Powoduje to zmienność emocji i kroków jakimi się kieruje. Bo jednego dnia myśli tak a na następny zmienia już punkt widzenia. Wydaje mi się, że on widzi obecną sytuację tak, że nastąpił kontakt albo wymiana informacji (rycerz buław) ponieważ każde z nich gdzieś tam się z żalem oglądało w przeszłość (być może jakaś tęsknota) a 6 bulaw sugerowalaby przełamanie tej w kółko się kręcącej energii z piątek. Wyjście z impasu, zwycięstwo. Z tym, że wcale nie jestem pewna czy to zwycięstwo w pozytywnym aspekcie bo może być na zasadzie, że ktoś tu kogoś przetrzymał, wygrał.
Jak widzi ją w tej sytuacji? Sąd w połączeniu z asem kielichów sugerowalby, że on sądzi, że ona wybaczyła to co spowodowało ciszę między nimi. Z tym, że wciąż tu widać oddalenie więc wybaczenie na odległość?
Jak widzi siebie w tej sytuacji? Chyba nie do końca mam pomysł jak ugryźć te 3 karty. Może, że nie dostrzega jakiejś okazji (bądź okazja go omija) przez tą odległość i brak umiejętności podjęcia decyzji? Przecieka mu coś między palcami?
Co ukrywa przed nią? Że targają nim zmienne uczucia bo ma obecnie u boku stałą partnerkę. W związku z tym zamierza się oddalić.
Do czego będzie dążył? Znów jakieś wahania. Pomiędzy rodziną a jakimś ogniem, który się w nim tli albo okazją? Z tym, że do wahań to raczej się nie dąży dlatego chyba tu powinna być inna interpretacja. On nie będzie się wahał a będzie próbował chyba trzymać dwie sroki za ogon. Czyli co będzie dążył do romansu w cieniu rodziny? Z tym, że ona o tej rodzinie nic nie wie. Przynajmniej tego nie potwierdza. I poza tym jakoś niekoniecznie te karty mi korelują z tym Pustelnikiem z poprzedniego pytania.
Czego będzie unikał? Tu jak wół widać, że będzie unikał równego podziału energii pomiędzy sobą (rycerz denarów) a nią (królowa bulaw). Coś w stylu niewiele ci mogę dać ale wcale niekoniecznie dlatego, że niewiele mam tylko wcale nie chcę.
Co myślicie?
Edytor zaawansowany
  • lolus85 11.11.17, 11:48
    Jak spojrzalam na te karty..choc nie znam sie tak dobrze jak Ty.ale wydaje mi sie,ze on odezwal sie dla wlasnej satysfakcji..zeby sprawdzic czy ona jeszcze cos do niego czuje itp.i chyba mu sie to udalo bo jest karta sukcesu.ale moim zdaniem on nie zamierza kontynuowac z nia tej znajomosci i relacja sie urwie.i wydaje mi sie,ze on kogos ma.(ta krolowa monet..moze nawet staleho) moze odezwal sie dla takiej odskoczni np.pogadac z inna kobieta. To takie moje spostrzeżenia po zobaczeniu tych kartsmile
  • ewkakonewka89 11.11.17, 14:12
    a ja to widze tak...karty osobowe w przypadku tego mężczyzny pokazuja sie w rycerzach natomiast karty osobowe reprezentujace ja pokazuja sie w królowej, dla mnie swiadczy to o tym jak ona go postrzega dla niej on jest tylko rycerzem czyli nie uwaza go za kogos kto jest stabilny finansowo i emocjonalnie, chyba w tym jest problem, nie widzi go w królu czyli on jej w 100proc nie oodpowida pod wzgledem zachowania, stalości uczuć i statusu moze nawet wieku...dla niej to taki rycerzyk ,ona wychodzi w krolowej czyli ona tak sie czuje wobec niego, jest bardziej stabilna emocjonalnie i moze tez albo jest starsza od niego albo czuje sie mądrzejsza....mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi....chyba na tym polega jej dylemat w 2 monetach
  • rrozsypana80 11.11.17, 14:54
    No ale te karty są zdecydowanie na jego myśli, nie na nią. Z tym, że możliwe, że tarot jest przewrotny i mógł jej myśli pokazać. Generalnie coś w tym jest ona się uważa za bardziej dojrzałą emocjonalnie niż on. Wręcz, że ona wie lepiej a on to jeszcze nie wie nic.
    A i jeszcze oni nie mieli ze sobą kontaktu od ponad 2 lat. Ona tak naprawdę nie wie co przez ten czas się w jego życiu zadziało więc jego statusu związkowego nie można na ten moment zweryfikować. Kontakt jest na zasadzie takiego chyba ostrożnego macania, badania sytuacji z obu stron. Nic konkretnego. Za to ona ma do niego spory sentyment więc odnowienie kontaktu cofa ją niejako w tył.
  • ewkakonewka89 11.11.17, 15:45
    Jakoś to rzuciło mi się w oczy i dlatego to napisałamsmile dla mnie tarot mówi tylko o przyszłości, nie udziela rad nie wspomina tylko pokazuje przez nasza podświadomośc to co sie wydarzy, wszystko zalezy jak to odczytamy, daletego z mojego punktu widzenia moze sie spotkaja badz beda rozmawiac ponownie i tak ona go bedzie odbierac....i w ogole mam wrazenie ze zawsze jak sie komus robi karty to pokazuja wszystko dla danej osoby, wszystko to czego ona sie dowie lub doswiadczy... ja tak osobiscie uwazam smile)
  • ewkakonewka89 11.11.17, 15:47
    ale kazdy ma własny odbiór kart, dlatego skoro Ty je kładłas to mysle ze Twoja intuicja najlepiej wyjasni ten układ, bo chyba kazdy inaczej odbiera kazda karte, myśle że Ty Rozsypana80 najlepiej to odczytasz smile)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka