Dodaj do ulubionych

Choinkowa zagadka

16.12.17, 14:31
Jaka choinka będzie w tym roku u mnie i jakie kolory ja zdominują??

Kto się zmierzy z tym zadaniem i wyciągnie karty?

Dla każdego chętnego z góry dziękuję + uśmiech a po niedzieli krótki rozkład na dowolne zagadnienie

Czas start.... Najpóźniej do poniedziałku rano!

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • dagmara500 Re: Choinkowa zagadka 17.12.17, 12:27
      Wyszly mi karty: 9 mieczy,8 kielichow,krolowa kielichow
      9 mieczy pokazaly chyba choinke ,ze bedzie okazala,ze bedzie miala duzo kolcow,galezi gesta.miecze mi sie kojarza z kolcami a,ze 9 to duzo ich bedziesmile8 kielichow pokazaly,ze bedzie kolorowa jak fajerwerki w tle. Nie bedzie dominujacego koloru tylko rozne.krolowa kielichow chyba pokazala,ze bedzie piekna,dorodna,nedzie wprowadzala uczuciowa atmosfere.
      • rrozsypana80 Re: Choinkowa zagadka 18.12.17, 09:30
        Hehe dziwna ta 9 mieczy na choinkę ale... Masz rację, ma dużo igieł jest gęsta i ma nawet jeszcze szyszki. Może jeszcze to, że jest sztuczna 😊
        Dokładnie tak. Kolorowa i bez żadnego motywu przewodniego. Totalny misz masz.
        100% trafności. Dzięki. 😊 😊
        To na co chcesz rozkład?

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

• dagmara500 Re: Choinkowa zagadka 19.12.17, 09:50
          Ogolny na strefe uczuciowa.czy w 2018 r. Wejde w jakis powazny zwiazek??czy pojawi sie taka osoba?teraz niby jestem w relacji ale jest poczatek a ona juz sie psuje i nie ma tego czegos fajnego co powinno byc i to na poczatku wuec watpie zeby to przetrwalosad
            • rrozsypana80 Re: Choinkowa zagadka 30.12.17, 15:11
              Dagmara sorry za opóźnienie ale wcześniej nie mogłam się ogarnąć.
              Twoje karty na pytanie czy wejdziesz w związek uczuciowy w 2018 roku to:
              Król denarów + Głupiec + Cesarzowa

No tak zdecydowanie ktoś się pojawi. Król denarow to taka rzeczowa i mega konkretna partia. Bez żadnych wzlotów, same konkrety. Nie będzie komplementów będą czyny. Niewiele polotu. Będzie to dla Ciebie nowość. Stąd ten Głupiec. Chociaż mam wrażenie, że Ty się w sumie w tej relacji odnajdziesz. Cesarzowa jest zawsze na swoim miejscu i patrzy na wszystko z góry. Emocjonalnie możesz być trochę osamotniona ale ta karta jest bardzo pomyślna dla kobiet i dobrze wróży związkom.
              Wyciągnęłam też kartę radę dla Ciebie. Jest to 2 denarów. Myślę, że ona mówi o tym, żebyś nie rozmieniała się na drobne. Trzymaj się jednej opcji i nie ciągnij wielu srok za ogon. Nie rozmyślaj też zbyt dużo i nie analizuj.

Pomyślności! 😊

--
              /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka