16.02.18, 17:16
,.obiecałem, to wiec proszę, oto ona. Adoptowany zamowil sobie w dalekiej krainie urodzinowy prezent, sponsorowany przez malzonke (?) i coz to jest takiego??

--
King of Dreams
.. I'm fantasy man
Master of illusion, magic touch in my hand
All the stages are empty when I steal the scenes
Edytor zaawansowany
  • gonzalita89 16.02.18, 20:22
    dobry wieczórsmile chetnie wezmę udział, karta która wylosowałam mówi o nowym początku, wiec pierwsze skojarzenie , że może dziecko?smile drugie jakies zwierzątko...albo coś związanego z dzieckiem lub zwierzęciem. Pozdrawiam!
  • adoptowany 16.02.18, 23:04
    ,..Dziekuje i poczekajmy jeszcze..smile zdradzisz co to za karta?

--
    King of Dreams
    .. I'm fantasy man
  • gonzalita89 17.02.18, 10:54
    jasne:_) ostatnio drukuje sobie rożne talie i ćwicze na nich, to karta BOCIAN z kart Lenormand.
  • adoptowany 17.02.18, 12:37
    ,..nie znam tych kart, ich symbolika,a wiec i archeotypy kompletnie sa mi nieznane, mam wiele talii,ale one wszystkie bazuja na klasyce, czyli R-W lub Marsylskim.

--
    King of Dreams
    .. I'm fantasy man
  • adoptowany 17.02.18, 22:51
    ,.poza Gonzalita jakos nie widać więcej chętnych, ale poczekajmy do jutra, wieczorem podam rozwiązanie. smile

--
    one of these days
  • adoptowany 18.02.18, 19:36
    ,..niby nie to, ale musisz wiedzieć,ze ptaki, to moja pasja od lat hodowałem w Polsce, a i tu dorobiłem się w ubiegłym roku pięknej rodziny kosow, zalozyly u nas w ogrodzie gniazdo i wykluly się trzy malutkie kosieta..8)

--
    all my life
  • gonzalita89 21.02.18, 22:30
    oj hahah poległam na zagadce big_grin ale moze faktycznie pokazało to Twoje zainteresowanie albo może Bocian jako transport lot lub sama trase okreslilo Twojej przesylki, w sensie ze leci do Ciebiebig_grin hahh no nic, ale te zagadki fajna sprawa aby pokombinować nad interpretacją kart
  • adoptowany 21.02.18, 22:42
    ,..przy zagadkach dobrze jest zaufac własnej intuicji bardziej, niż opisom z książki, chociaż i one sa przydatne,wiem to trudne, bo nadal nie zawsze trafiam,najwazniejsze aby jednak nie zrazac się niepowodzeniami i powoli isc dalej,zawsze beda lepsze i gorsze dni, długo korzystasz z tej Talii? czujesz ja? bo to ważne,

--
    it's gonna be a long night
  • gonzalita89 23.02.18, 18:46
    Talia wydawala mi sie łatwa ze względu na obrazki, zaczelam sie dopiero interesowac tymi kartami i widac ze jeszcze dluga droga mnie czeka nim nabiorę wprawy i bede mogla sama przypasowywac im skojarzenia z wlasnego doswiadczeniasmile wiec czy ja czuję trudno jeszcze mi cos na ten temat powiedziec
  • adoptowany 23.02.18, 20:07
    ,..cos podowiem, może kiedyś będziesz mogla wejść do sklepu ezo, koniecznie zrob to i popros o możliwość obejrzenia kart, jeśli to będzie możliwe, wtedy na początek nie wyjmuj ich z pudelek,a tylko weź w dłonie, ..
    talia która jest dla Ciebie i która pracując z nia będziesz doskonale czula zrobi się przyjemnie ciepla do pomocy w nauce wybierz jeden(w zupelnosci wystarczy) tarotowy podręcznik, który? taki który dla Ciebie będzie już od pierwszych stron zrozumialy w swoim przekazie,poza tym kup koniecznie Symbole Tarota pana Suligi to tak mala encyklopedia, bardzo przydatna zawsze.

--
    sweet tolkin' women
  • gonzalita89 24.02.18, 17:01
    Bardzo dziękuję za radę, skorzystamsmile
  • adoptowany 24.02.18, 18:09
    ,..jeszcze tylko sprostuje jedna rzecz,podajac autora pomyliłem nazwisko,Autor to pan Tomasz Suma, a nie Suliga.
    smile

--
    szalenstwo majki skowron
  • rrozsypana80 18.02.18, 12:41
    6 kielichów + 7 kielichów + 6 buław

Coś co ma wymiar sentymentalny i kojarzy Ci się błogo z przeszłością. W dodatku pozwala na małe oderwanie się od rzeczywistości i jakże błogie poczucie zadowolenia! Ociera się to o nałóg...
    Wiem, że lubisz puścić dymka więc obstawiam coś w tym kierunku. Moje typy to: fajka taka jak z dawnych obrazków, shisza - fajka wodna, która też nieco podchodzi pod te obrazki lub zestaw do yerba mate 😊
    To coś co pozwoli Ci bardzo przyjemnie zagłębić się we wspomnieniach. Ach zazdroszczę...

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • adoptowany 18.02.18, 19:26
    inać,ze najwyższy czas zerwac ze spoglądaniem za siebie,.
    skoro kielichy to stan ducha, wiec 6 bulaw jest zegarkiem, ale trudne to było do wych,..Rozsypko swietnie wyczulas stan emocjonalny,od dłuższego czasu pływam w sentymentalizmie, powrotach do przeszlosci itp.ale w koncu mam już tego serdecznie dosyć, a prezent ma mi pomoc wyrwac się z tego regresu myśli i apatii i dlatego tym prezentem jest zegarek z Tajlandii,..8) ma on mi przypomwycenia,..nie zgadlbym

--
    all my life
  • adoptowany 18.02.18, 19:31
    Rozsypko sorki, ale wcielo mi polowe tekstu, trudna zgadka, swietnie udało Ci się wychwycić mój stan emocjonalny, brawo!!
    zegarek ma mi przypominać,ze najwyższy czas zerwac z apatia i wlasna stagnacja, te kielichy no, no brawo!!
    6 bulaw jest zegarkiem z Tajlandii, ..8) nie fajka, nie inne takie tam,ale to w sumie tez nalog, kolejny w kolekcji G-shock,

--
    all my life
  • rrozsypana80 18.02.18, 20:46
    Zegarek też mi przebiegł przez myśl ale że o zegarkach już było przy innej prezentowej okazji to stwierdziłam, że to by było zbyt proste ale.... Najciemniej pod latarnią 😉

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka