Dodaj do ulubionych

Karty internetowe - co sądzicie?

09.03.18, 14:59
Z góry przepraszam Rozsypana, że tak Ci ostatnio spamuję forum i zadaję mnóstwo pytań, ale jak mam to zebrane "w jednym miejscu" to jest mi łatwiej ogarnąć własne wnioski na ich temat wink Otóż moja przyjaciółka, dość regularnie korzystająca z pomocy wróżki przebywa od dłuższego czasu za granicą i postawiła sama sobie karty internetowe - rozkład partnerski na znajomość z facetem, z którym spotyka się tak "w kratkę", on nie chce się chyba bardziej zaangażować, jak robi się poważniej to wycofuje się. Różne ludzie mają zdanie w temacie kart internetowych, czy mają w ogóle jakąkolwiek wartość, mi osobiście sprawdzają się, więc jestem za smile Zainteresował mnie natomiast rozkład jaki koleżanka postawiła, a dokładniej interpretacja.
1. Jej postawa - 3 buław (osoba 1 czuje się dobrze w tej relacji i nawet jeśli czasem zdarza się sytuacja konfliktowa, to nie na długo)
2. Jej uczucia - 10 kielichów (pozytywne emocje tryskają tak mocno, że powstaje pytanie, czy się szybko nie skończą)
3. Jej myśli - giermek buław (osoba 1 wiele musi jeszcze przemyśleć, ale na spokojnie, bez zbędnych emocji)
4. Co wnosi do relacji - 7 denarów (uczucie zawodu, że pewne sprawy opóźniają się i planowany rezultat nie został jeszcze osiągnięty)
5. Co osoba 2 wnosi do relacji - świat (spełnienie, harmonię, spokój, poczucie, że warto tę chwilę zachować na zawsze)
6. Osoba 2 - postawa - 5 denarów (osoba 2 sądzi, że osoba 1 utrzymuje kontakt z litości, ma obniżone poczucie własnej wartości. Możliwe kłopoty finansowe)
7. Osoba 2 uczucia - 6 kielichów (osoba 2 to osoba, która zaszyła się we wspomnieniach, wraca myślą do kogoś znajomego sprzed lat)
8. Osoba 2 - myśli - kapłanka (osoba 2 przed samym sobą boi się przyznać, że ktoś skutecznie zawrócił mu w głowie)
9. Na czym opiera się relacja - rycerz buław (ciągłe zmiany, niezależnie od tego, do czego się odnoszą, mogą przytłaczać)
10. Przyszłość relacji - rydwan (orientacja na wspólny cel - wszystko się poukłada. Warto szczerze rozmawiać). Rozkład ten postawiła na najbliższy miesiąc czy dwa i pokazała mi do przeanalizowania i powiem szczerze nie jestem przekonana do tej interpretacji..
Edytor zaawansowany
  • adoptowany 09.03.18, 20:05
    ,..jakos nie mam przekonania do kart internetowych,brak w nich osobistej interakcji jaka wystepuje podczas fizycznego kontaktu z prawdziwa wlasna talia, wiec dla mnie taki rozkład jest mało wiarygodny,ale może nie mam racji,bo czegos nie wiem.to moja opinia. pozdr. A.

--
    it's my life
  • rrozsypana80 09.03.18, 20:54
    Ale za co przepraszasz? Przecież to forum więc z samej definicji każdy może się wypowiedzieć 😊

Podobnie jak Adopto nie bardzo wierzę w te internetowe rozkłady. Czasem używam ale traktuje je z przymrużeniem oka.
    Te opisy przy poszczególnych kartach w rozkładzie są bardzo ogólnikowe i działają jak horoskop (w sensie jak cos odnosi się do wszystkiego to nie odnosi się do niczego).

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • monkaaa85 09.03.18, 21:39
    No właśnie i ja zastanawiam się czy w ogóle mogę ten rozkład czytać po swojemu, ale wydaje mi się ze tak. Tzn. swoją interpretację zrobić.. chodzi mi też o to, że jeśli kumpela juz raz postawiła rozkład na swoje pytanie, nawet internetowy to teraz jeśli zadzwoni do tej swojej wróżki to karty mogą wyjść mylące.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.