Dodaj do ulubionych

Ćwiczenie. Wygląd w tarocie

09.03.18, 21:17
Już kiedyś był taki wątek o wyglądzie. To teraz ćwiczenie mam. Pod spodem znajdziecie kilka opisów wyglądu. Kto dopasuje kartę?
Dyskusje też mile widziane

1. Mezczyzna z siwizną we włosach. Ostre rysy. Oczy jasne i bardzo chłodne spojrzenie.
2. Osoba sporego wzrostu. Chuda postura ciała. Ręce i nogi nienaturalnie długie, krótki tułw.
3. Osoba okrągła, raczej niska. Włosy ciemne czasem ostrzyżone na pazia. Ubiór raczej urzedowy, skromny, mundurków sty
4. Kobieta o włosach długich brązowych lub rudych. W zwiewnej sukience. Sprawia wrażenie osoby kruchej, którą najdrobniejszy uscik zmiażdży.
5.Osoba w typie szarej myszki, można ją z pewnością łatwo przeoczyć bo nie wyróżnia się w tłumie. Rozciągnięte bure swetry, jeansy. Wzrost średni
6. Kobieta o wybitnie długich paznokciach często pomalowanych na czerwono. Również szpilki czerwone. Spojrzenie magnetyczne, takie, że nie sposób go zapomnieć.

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • rrozsypana80 09.03.18, 21:18
    *tułów oczywiście

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• monkaaa85 09.03.18, 21:53
    Mogę spróbować, zawsze to nowa wiedza smile smile
    1. Król mieczy
    2. Wieża
    3. Paź denarów
    4. Królowa kielichów
    5. Umiarkowanie
    6. Królowa buław albo cesarzowa albo moc
    Tak mi się kojarzy wink
  • liu.jo 10.03.18, 09:39
    1. Krol mieczy
    2. Smierc
    3. Giermek denarów
    4. Gwiazda
    5. Księżyc
    6. Krolowa buław
    Ale jeszcze się nad swoimi odpowiedziami zastanowię wink
  • donbas 10.03.18, 21:48
    1. Król Mieczy jak nic
    2. Pustelnik (może być też Wieża bo długa ale moja Wieża dość "gruba" więc z tą chudością to nie bardzo)
    3. 8 denarów lub Giermek Denarów
    4. Kapłanka
    5. 5 Monet
    6. Diabeł(czyli diablica) ew QBuław
  • rrozsypana80 11.03.18, 13:26
    No to teraz ja Wam powiem jaką ja miałam kartę na myśli w tych opisach 😊

1. No oczywiście wszystkie macie rację to król mieczy
    2. Wieża
    3. Paź denarów aleee przeszło mi przez myśl, że podobnie mogłaby wyglądać zachowawcza 4 denarow
    4. Kapłanka
    5. Umiarkowanie
    6. Żeńska wersja Diabła. Tu byłam ciekawa czy zgadnięcie mój zamysł. Trudne to było. Doni szacun.

Świetnie Wam poszło! 🎖🎖🎖
    Wybór nagrody za udział należy do Was 😊

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 11.03.18, 13:47
    Kolejne 4 opisy gdybyście chciały się dalej bawić 😊

7. Okrągła buzia. Blada cera. Pełne kształty
    8. Pasemka kolorowe we włosach. Generalnie zmienny wygląd bez swojego stylu stałego. Częste zmiany koloru włosów zwłaszcza.
    9. Mężczyzna barczysty, dość umięśniony z wyraźną tendencją do chodowania brzuszka. W sile wieku. Włos od blondu po brąz.
    10. Kobieta w typie Kleopatry. Ciemne włosy, blada skóra, wypielęgnowana. Władcze ale zarazem pociągające spojrzenie. Dbałość o detale.

--
    /T.Edison/

• monkaaa85 11.03.18, 16:23
    7. Księżyc
    8. Giermek pucharów
    9. Król denarów
    10. Królowa denarów
  • monkaaa85 11.03.18, 16:21
    Ja już mam nagrodę, cieszy mnie ze coraz lepiej interpretuję karty i coraz lepiej je czuję smile smile smile taki mały sukcesik wink
  • monkaaa85 11.03.18, 16:27
    Skoro mowa tutaj o wyglądzie - mogę wtrącić wątek jak wygląda osoba w karcie kochankowie? Tak mi wyszło na pytanie jak ktoś ocenia moją fizyczność/wygląd. Znaczy co widzi we mnie cechy i damskie i męskie? big_grin 😂 czy waha się w odbiorze? Na tej karcie jest para spleciona w uścisku, ogólnie fajna karta. Podoba mi się burza rudych loków u kobiety smile ja mam loki, ale nie burzę tylko (w moim mniemaniu) rzadzizna do ramion a męski to raczej charakter niż wygląd big_grin
  • lolus85 12.03.18, 06:48
    1.krol mieczy
    2.wisielec
    3.paz monet
    4.krolowa kielichow
    5.5 monet
    6.krolowa bulaw

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.