Dodaj do ulubionych

Ćwiczę dalej:)

12.03.18, 17:19
Jak będzie się przedstawiało moje życie uczuciowe do końca maja? Sprawiedliwość - królowa buław - król denarów. Przestaną mnie blokować sprawy z przeszłości, porozliczam wszystkie niezamknięte choćby tylko mentalnie, pozamykam wszystkie niedomknięte drzwi. Będę poznawać interesujących ludzi, będę się podobać, może nawet w centrum zainteresowania będę (oby nie przesadnie), w każdym razie będę zwraca na siebie uwagę. Nie jestem pewna króla denarów, nie jestem pewna czy nie oznacza faceta, bo właśnie plącze się przy mnie taka swieżynka, na moje oko w typie tego króla i chce wyciągnąć na kawę wink ale na niego kart stawiać nie zamierzam i na razie nie czuję się gotowa na coś nowego..
Edytor zaawansowany
  • monkaaa85 12.03.18, 17:22
    Ciekawy opis królowej denarów znalazłam odnośnie partnerstwa - "trzeba wam wiedzieć że w bólu rodzi się nowe. Bolesne przeżycia w partnerstwie mogą zostać użyte do przemiany i całkowitej odnowy. Doświadczenia stają się bagażem zyciowej mądrości i służą budowaniu nowego". To tez by pasowało..
  • rrozsypana80 12.03.18, 21:02
    Ale Ty masz tam króla den a nie królową 😉

Król kalkuluje co mu się opłaca

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • monkaaa85 12.03.18, 21:14
    Oj tfu odnośnie królowej buław to było wink
  • rrozsypana80 13.03.18, 07:28
    Sama nie wiem czy to tak można bulawianą opisać. Jej ból to katastrofa. Ona nie będzie dusić go w sobie jak Kapłanka. Dla mnie ból królowej buław to katastrofa dla otoczenia. U niej emocje wezmą górę i zrobi piekielną awanturę. W dodatku ma zadatki do stalkingu. Będzie ścigać delikwenta. Jawnie pokaże zazdrość. Wściekła buławianka to dopiero hetera. I zanim jej przejdzie to pan, który ją skrzywdził dostanie za swoje na pewno.

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• rrozsypana80 13.03.18, 08:15
    Ten opis ja bym bardziej użyła do królowej denarów, która w każdej sytuacji poradzi sobie koncertowo. Ewentualnie do Cesarzowej.
    Królowa mieczy też będzie dumnie zadzierać głowę ale ona nie oprze się zemście a że jest piekielnie inteligentna to wie gdzie mieczem przyłożyć.
    Królowa kielichów zaś wpadnie w histerię i będzie stalkować swoim bólem.

A tak naprawdę to nikt nie jest taką czy siaką kartą. W różnych sytuacjach wykazujemy różne cechy właściwe dla różnych arkanum.

--
    /T.Edison/

• monkaaa85 13.03.18, 09:27
    hmm ja to raczej rozumiem jako ogólne spojrzenie na kartę, jako sytuację, relacje a nie konkretne cechy królowej buław. Ja zauważam u siebie cechy wszystkich, no może poza królową kielichów. Jej po prostu we mnie najmniej wink
  • monkaaa85 24.03.18, 17:49
    Hmm jak poczytałam o tych kartach dworskich to by wychodziło ze w tym kontekście i w tym pytaniu oznacza jednak mężczyznę w typie króla denarów, czy się mylę?
  • rrozsypana80 24.03.18, 18:50
    Wiesz co ciężko mi się odnosić do takich ogólnych pytań. Zbyt duża przestrzeń dla tarota i odpowiedz nie musi odnosić się do jakiejs konkretnej sytuacji bądź osoby i być równie ogólna jak pytanie. Konkretyzuj bardziej pytania to dowiesz się więcej. Tutaj król denarów i królowa buław wcale niekoniecznie muszą się odnosić do osób. Raczej jest to ogólna aura sytuacji. 😊

--
    /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.