Dodaj do ulubionych

taki sen,..

17.10.18, 22:22
jako memento,.. przemierzy kwarte trójząb Neptuna
iskra na wodzie,a niebo luna.

--
black water
Edytor zaawansowany
  • adoptowany 17.10.18, 22:25
    ,..no proszę, cos mi zzarlo litere,prawidlowy drugi akapit /.../ iskra na wodzie,a w niebo luna.
    uff. no to by było na tyle.

--
    black water
  • camaretto 18.10.18, 08:03
    Te świetne proroctwa , piszesz adopto jak Nostradamus.Wieszcz francuskiego pochodzenia pisał o Saturnie i Neptunie, mimo że Neptun został odkryty dopiero w 20.wieku. Od kiedy mamy lunety tej klasy. Współcześnie wiele "rozrabiania" już by nie uchodziło , gdyby nie brak możliwości amatorów astronomii i brak zainteresowania ośrodków naukowych dla wszystkiego co nie jest kwazarem. Wiele z współczesnych teorii naukowych starożytni "odkryli" już ponad 2000 lat temu.Teraz dopiero można je "zobaczyć", po rozwoju technicznym.
    U mnie nablogu moje "odkrycie" Ameryki, czyli - założenie, że Chrystus i jego urodziny z kometą są ..prawdziwą datą.
    Horoskopy 3-04-33 i 19 - 03-33 to dni Wielkanocy i Św. Paschy - rocznicy śmierci chrześcijańskiego Rabbiego. Oba to daty możliwie widzialnych z Izraela zaćmień Księżyca i Słońca. Oprócz Mela Gibsona i filmów "Pasja" oraz "Apokalyptica" nikt o tym jakby nie pisze. Biała plama TAKIEGO zdarzenia? Być nie może. Ofiara... z więźniów to jedyny ślad. Od tej pory Jezus "zakazuje"dalszych ofiar, alel NT nie pisze dlaczego. Dlaczego????

Adopto - dlaczego lunie w niebo ????

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile
    stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  • adoptowany 18.10.18, 08:34
    dwa dni temu przysnila mi się mapa zatoki gdańskiej,a na mniej więcej jej srodku srodku bardzo jaskrawa, duza kula ognia,
    a ze takie wyraźne sny za każdym razem mi się sprawdzają, to pozwoliłem sobie na taki wlasnie w stylu Nostradamusa dwuwiersz,a kwarta to jedna czwarta roku,ten sen wzbudza mój niepokoj, bo to miejsce lezy na szlaku promowym z Gdanska do Szwecji, mam nadzieje,ze pisząc o tym dosłownie wplyne na bieg wydarzen i odpedze w ten sposób to 'cos'.

--
    black water
  • camaretto 18.10.18, 09:39
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23960950,mierzeja-wislana-kaczynski-pierwsza-lopata-zostanie-wbita.html
    Trafiłeś w wydarzenia dotyczące ekologii , niedawno Kaczyński "pracował" na plaży. Na hali - a dokładniej w hali był wcześniej, ;D ale to mu nie wystarczyło. Pomnik "Łopata" został rzucony już za poprzedniej kadencji rządu. Teraz chce wpuścić morze do Zalewu na Mierzei, co może zagrozić gatunkom chronionym i krajobrazowi, ale w Gazecie Wyborczej nie mam abo, więc muszę posłużyć się innymi mediami. W ogóle, adopto, myślałam o tobie dziś rano, i po prostu WPADŁAM w tym momencie kiedy pisałeś drugiego posta, na ten artykuł.
    Mieszkańcy nad Zalewem oczywiście przeciwko, ale PiS przecież ani o chrześcijaństwie ani o ekologii nie wie nic. Niestety o ekonomii też nie, ale śledztwo prywatne dot. banków zachodnich też zakończyłam przed chwilą. Tak że po przeglądzie prasy dojdą następne tematy, ale w odpowiednich pytaniach,bo te wydarzenia może i przychodzą proroczo właśnie w snach? Sprawach które nas interesują- dostajemy "instrukcję obsługi"?
    Pojęcia nie mam co o tym myśleć. Czasami myślę o "proroczych " snach, mowie kart i wahadełka a' propos zeszłorocznych katastrof, gdzie astrologia NIE MOGŁA mieć żadnego wpływu na katastrofy, bo asteroidy pochodziły z Pegaza. Powodowały w miesiącu- na który wskazał wyraźnie Tarot - cyklony i pływy morskie. Teraz - czytam o "Czaszce" - wymarłej komecie -już drugi raz, a tu na następnych stronach znów o huraganie "Michaelu" W zeszłym roku mi się jeszcze śniły, tak jak i o Borach Tucholskich- ta katastrofa zniszczyła wiele. W ogóle - wichury często mi się śnią. Z pozycji domu, gdzie muszę się zablokować . Albo budzę się ze snem w pamięci - burza wielka - atu niebo nade mną czarne, muszę pranie i koty zabrać do domu.
    Może więc to morze... nie chce ingerencji w ekologię ujścia Wisły. A promy o zanurzeniu 4 m to nie walka o niepodległość i suwerenność, tylko następny wybieg PiSmaków w walce wyborczej z PO...
    Bogowie/Bóg - mówią do nas cichutko..

--
  • adoptowany 18.10.18, 10:32
    ,..i jak zwykle z interpretacja tak i tu tez jest kłopot, dlatego ufając własnej intuicji oparłem się na dwuwierszu, to najlepszy sposób, a jak będzie to czas pokaze, pytanie pozostaje pytaniem, czy to dosłowny obraz wydarzen, czy tylko symbolika tego co ma się wydarzyć w przyszłości w tamtym miejscu..
    a to ze się wzajemnie przyciągamy to nic nowego,czy dziwnego..

--
    black water
  • camaretto 18.10.18, 11:10
    Jasne, choć rzeczywistość działa na wielu różnych poziomach. Wdepnęłam po prostu na"inny" kanał informacyjny, w poszukiwaniu moich odpowiedzi - i z miejsca trafiłąm na "TO". Afera o ekologię zaczęła się nie wczoraj, i nie tylko na Malcie. Pewno niekoniecznie jutro się zakończy.
    Patrzę po raz drugi na to samo i znów widzę inne treści, tu za dużo tu za mało - jak człowiek chce się wyrazić bardziej autorytatywnie to musi powiedzieć coś w rodzaju "teraz mówi krawcowa" a "teraz ekonomista"
    Na szczęscie tu jest koniec tej schizy - TU pisuje mistyczka i tarocistka big_grin
    Lecę wróżyć, bo ja... też od paru dni/tygodni odgrzewam patelnię z byłymi facetami...A tu piękny wątek wróżebny.

Z telepatii mamy 500+ big_grin

--
  • adoptowany 29.10.18, 07:40
    a jednak doszło do dwóch strasznych tragedii i to nie była mapa zatoki gdańskiej(!), a dzisiaj te nieszczęsne wody wokół Indonezji (iskra na wodzie),wczoraj dzień wczesniej (a w niebo luna) Leicester to przecież tak blisko mojego domu, i wiadomość ze wśród ofiar była nasza rodaczka, przesympatyczna pani Iza Lechowicz,

--
    black water
  • camaretto 05.11.18, 18:29
    Iskra w niebo, a na wodzie tragedia, mapa zatoki i możliwa katastrofa ekologiczna to mógł być "pretekst" To "normalne"jeśli chciałeś "uchwycić" "meridian sił". Tak nota bene - adopto - nie wiem jak tam z twoim angielskim zatrudnieniem, ale na ogół nie mówi się "w niebo luna",aczkolwiek w niebo lecący helikopter, czyli wzwyż albo iskra - rozbijający się helikopter to zjawiska, które przypominają twoje - na początku niezrozumiałe sformułowania. Blisko mieszkasz, więc napisałeś o niebezpiecznej Mierzei, to jeszcze jeden "namiar", który nosiła twoja "nieświadomość". Nostradamus TEŻ pisze z pozycji Francuza, losy Francji obchodzą go bardziej, aczkolwiek wiele ze zdarzeń tyczy się Żydów. Tyle tylko, że nowoczesna polityka "bez" Żydów by nie istniała - Einstein i pozostali fizycy byli Żydami, Hitler był był pochodzenia żydowskiego, tam też jest wieczny "tygiel zapalny" Bliskiego Wschodu.

--
  • adoptowany 05.11.18, 21:20
    ,..hmm, moje angielskie zatrudnienie,praktycznie już od dwóch miesięcy nieistnieje,zreszta dotyczy to także mojej zony,a dlaczego pytasz? Natomiast to co we snie było jakas zamkinieta pusta przestrzenia, a mi kojarzylo się z zatoka gdanska(a dlaczego to tego nie wiem) najwyraźniej było tym pustym parkingiem na którym rozbil się helikopter tego Tajlandczyka, Galimatias, ale masz racje, można domniemywać (z duza doza prawdopodobienstawa ) ze takie sny dotycza raczej miejsc nam bliskich, Licesterto bliziutko mnie, Wroce na chwile do pierwszego akapitu ..>> przemierzy kwarte trójząb Neptuna<< to mi nie dawalo spokoju, co to niby mialby być!?? ... Dzis na brytyjskich portalach news i zdjecie olbrzymiego mężczyzny z trojzebem w reku,.. to pierwszy w historii człowiek który oplynal wszystkie cztery strony brytyjskiych wod morskich, czyli mowiac krotko oplynal wpław Wielka Brytanie. Nie lada to wyczyn. w każdym razie jedno jest pewne takie sny dotycza nas i naszego najbliższego otoczenia..acha, jestem wrogiem każdej formy rasizmu, gdziekolwiek mialby on miejsce, to ochyda i krok od zbrodni słowem bądź czynem..pozdr, A 8)

--
    ,..turn to stone-live at wembley
  • camaretto 06.11.18, 12:16
    Yes I will at the moment turn tostone life....but true
    OK, ohyda,po polsku.Gościu opłynął kawałek świata,zresztą dobrze że mówisz, bo skojarzenia nie ulegają wątpliwości. Uświadamiasz, ile może klawiatura telefonu ... Luna - księżyc,czy luną deszcze czy lunął deszcz? Ja przy Ewie Tylman opisałam raz zjawę, której "noz zeslisnal sie po zebrach". Anuszka odpisała natychmiast, zaznaczając że kumple z zagadek 100% obecności, ale jakoś niepiśmienni. Rzeczywiście: zebry - pasy to miejsce z filmów z kamer przemysłowych z parą i Adasiem, z którym moim zdaniem chciała chodzić, po prostu.W mojej wizji z kolei zjawa była ugodzona nożem w okolicy serca, który ześliznął się po żebrach i początkowo przebił klatkę piersiową w okolicy serca. Krew zapewne zmyła zimna woda, i niewiele było widać, za wyjątkiem autopsji.
    On teraz ponoć jest bohaterem Brytyjczyków, bo mimo że się rozbił wykierował na puste miejsce bez tłumu.
    Ale lepiej nie tłumaczmy na polski gazet brytyjskich big_grin.Nie rozumiem, jak oni z tego tekstu mogą coś zrozumieć, aczkolwiek niby rozumiem londyński, wzorowy akcent nieźle, to każdy oprócz czystej mowy lektorskiej mi się myli.
    Aha, i a aha pisze się tu z samym h. Nie przejmuj się, jestem tłumaczem - wieloletnim - języka sąsiadów - i mi się też myli, a inteligentne , i z doktoratem kumpele z w różnych częściach świata piszą po polsku z coraz większą ilością błędów. Mimo, że korespondujemy po polsku, angielsku,niemiecku, rosyjsku... nikt tu nie jest święty. To tylk0o język, i moi kumple , którzy przez wiele lat żyli w Rosji też zapominają niektórych struktur,a ja nie akceptuję upierdliwie moskiewskiego akcentu, bo tak się nauczyłam. Za to niemiecka moja rodzina świetnie mówi po polsku,lepiej niż Polacy, którzy wyjeżdżają do Niemiec. Ale po 45 latach w Polsce i tak zdarza się im sadzić błędy gramatyczne. Iskra w niebo -odwracasz bieg czasu, to mi się jeszcze kojarzy, on spadł - w dół. Benzyna i helikopter - to iskra. W niebo - to odwrócony bieg wydarzeń, z nieba. Spadł.
    Mnie śnią się czasami burze i cyklony - ale dosłownie - tak jak napisałam w wierszu kiedyś, Szarej balladce - biegnę we śnie ,a wiatr kiedy blokuję dom,"zrywa sny" , zaczyna się cyklon. Później okazuje się, że w domu jest zamknięta moja znajoma z amerykańskiego nabrzeża. Albo nad nami burza, więc ściągam ciuchy i suszarkę z balkonu. Tyle moje doświadczenia - na pewno nie wszystkie.

--
  • adoptowany 06.11.18, 14:10
    przepraszam, ale brak polskich liter (oraz braki językowe) niestety daja się u mnie zauwazyc, nie luna czyli księżyc,a łuna ognia, kula ognia..na cale szczęście takie sny nie sa zbyt często, nie lubie ich, bo wprowadzają niepokoj i metlik w glowie.. własne dociekania wole opierać na intuicji i tarocie,sprawniej mi to idzie.Unikam kontaktu ze zmarłymi, nie chce komukolwiek zaszkodzić,chociaz ta nieszczesna Iwonka Wieczorek nieustannie siedzi mi w glowie, cos mi karze ja laczyc z marynarzem mieszkającym w kamienicy lub bloku we Wloclawku,ale nic kompletnie z tego obrazu nie rozumiem.

--
    ,..turn to stone-live at wembley stadium
  • camaretto 06.11.18, 15:00
    No łuna to łuna, to się kojarzy z iskrą, a mnie z wypadkiem z benzyną w tle. Oki- doki. Widzisz, to tak jak z tą zebrą.
    big_grin

--
  • camaretto 06.11.18, 15:22
    PS. Wiele z ludzi zaginionych albo nie żyje naprawdę, to tak jak pisałam o tym przykładowym jasnowidzu...albo nie mają najmniejszej chęci na kontakt z rodziną. Wiele z rodzin pod pozorem chorób psychicznych i poprawności "wcześniej" młodych ludzi chce utrzymać kuratelę rękami policji. Być może uciekła z marynarzem i nie chce się przyznać, być może "oszczerstwa" w rodzaju prostytucji wycisnęły na dziewczynie złe piętno..Moja rodzina najlepszym jest przykładem do niepoprawności .."na odwrót". Obciążona wiecznym tłumaczeniem się osoba chce zniknąć, zwłaszcza gdy istnieją roszczenia - alimenty, itp. Oglądałam kiedyś namiętnie oprócz Strefy 11 serie kryminalne i o zaginionych. Nie da się tego opisać. W pewnym momencie, kiedy panie - matka i córka doszły do zenitu "kłamstewek" na temat spolegliwego charakteru ojca, odzywa się telefon ze ... Szczecina. Znam go, mówi głos w słuchawce, jest kanarem w naszym mieście.
    Możesz sobie wyobrazić ich miny...
    Moje karty na gorąco - A Mieczy/o, QPentakli. Dla mnie to ciemna strefa Mocy - dziewczyna nie żyje, była nierozsądna, trochę rzucała się w oczy. Będą musieli "przekopać " dane o kobietach w tej okolicy, wtedy śledztwo ruszy z miejsca, ale do tego trzeba i inteligencji,i może nowoczesnej techniki... 2 - 1 -2Buław. Nie ma magii w materialistycznym świecie ludzi. Ludzie nie wyparowują, mimo że by czasami chcieli.
    Obok jest dużo zdjęć matek, które nie płacą alimentów big_grin ; może chcą wpaść na trop?

--
  • adoptowany 23.01.19, 07:14
    ,..no wlasnie moja interpretacja snu beznadziejna,..bo>> do przemierzy kwarte (od 17. 10 ubr. kiedy pierwszy raz pisalem mija kwarta,czyli jedna czwarta roku i czas tu się zgadza ) trójząb Neptuna (symbol władzy ) iskra na wodzie (tu nie widze znaczenia,moze race odpalane na gdańskiej scenie?) a w niebo luna (swiatelko do nieba)<< ...czyli co !? (swiatelko do nieba) czyli ??
    jak myślicie,czy to był sen związany z wydarzeniem w Gdansku?? no ale tego to sam nie wiem,

--
    ,.via miami
  • rrozsypana80 23.01.19, 11:34
    Neptun jest symbolem Gdańska...
    Brak mi tu czegoś co by symbolizować miało nóż albo rany zadane tym narzędziem - co wydaje się być meritum sprawy.
    Kula ognia, łuna... Można to podciągnąć pod światełko do nieba.
    Problem z wizjami Nosterdamusa był taki, że można je było zinterpretować post factum dopiero więc może i tak byc z Twoim snem

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • adoptowany 23.01.19, 11:46
    tak, interpretacje post factum slabo się bronia, jedynie czas..to dokładnie się sprawdzilo >>równo kwartal.

--
    ,.via miami
  • camaretto 06.04.19, 16:50
    Adopto,może otwiera ci się Trzecie Oko, i stąd takie sny?
    Cholera,zalałam klawiaturę i dotychczasowe kłopoty z laptopem i oprogramowaniem robią się jasne, kiedy kasują się wypowiedzi i mieszają programy. Jak widzicie, to nie styl, teraz piszę wolno z użyciem dwóch klawiatur - tej programowej też, ale ta też miała awarię. Może nieprzypadkowo-coś przypadkowo nie ma takich rzeczy, ja ją naprawiałam, ale te kłopoty są teraz już okropne, wszystkie słowa sklejają się po opublikowaniu,wyskakują jakieś funkcje,grzeje wentylator. Coś mi się wydaje, że jak nie wirus to przemarsz wojsk. Naprawiłam coś wodą z łososiem dla kota klawiaturę,więc Bracia Koral okazali się błogosławieni dla elektrolitów, dlamnie i promo ich łososia zbawienne. O TO "aha" chodziło. Wiemy zatem, na czym stoimy, ja sobie przypomiałam różne blokady i zapomniane kody, wiedzę fizyczną, orazparę sklepów zpromocjami, m. in. Biedronellę. Mój mały braciszek nazywał biedronkę "bidotą", naturalnie, kiedy był mały.Myślałam o Iskrze Życia, Iskrze Bożej, palcu wręcz, kiedy czytałam o Zatoce - a iskra na wodzie to mógłby być ten podróżnik w helikopterze. Ja z kolei napisałam (na blogu jest) kiedyś balladkę na temat nie lubianego przeze mnie tv , ale ostatnio miałam parę "otwierających " doświadczeń, niby trywialnych. Balladka - "szara i przydługa" kończy się wnioskiem, że moja gitara , zepsuta tak naprawdę - sprawiała kiedyś ludziom i mnie dużo więcej radości, spełniała jako ośrodek życia społecznego w historii i mojej i bodajże każdej role, do których "powołano" instrumenty muzyczne. Patrzę an kotka, naturalnego i śpiewającego kocie piosenki z kocurkiem kiedyś, którego nauczyłam śpiewania razem z muzykalnym pieskiem z sąsiedztwa. Zwierzaki bowiem nie straciły świadomości, że zabawa, ,zbieanie się i wspólne śpiewy, tańce służyły grupie, życiu towarzyskiemu i czemuś,kco kiedyś można było nazwać kulturą, a dziesiaj te obrzynki z tv nazywamy po niemiecku "Unterhaltung", czyli zajęciem, zabawą. Nie ma tego wyrazu w polskim, pilottp tylko rzecz, ale wyśmiałam zjawisko telekomunikacyjne, które w samotności wydaje siępotrzebne. Tymczasem przestaliśmy się otwierać naprzeczucia, sny, drugiego człowieka. Pamiętasz "Desperado"? Pilot zginął naprawdę, nie tylko ten w wierszu, ja szyję teraz kieckę, bo pomysł i duchowe odczucia płynące ze sfery duchowej jakby nie powiązane ze sobą "dojrzały", projety umieszczone w fantazji, temperament Tabulki i moje wizje senne (związane z cyklonami) złożyły się na obraz poprzedniego wcielenia, właśnie kiedy piszę to wszystko. Moje rabaty i kotek z "darmowym "telewizorem, który za te rabaty kupiłam, wizja w tle z Ameryki łącińskiej - prześliczne tango na zdęciu - to u mnie wyraźnie występuje na dniach. Myślę, że te depresje, które mam miną,bo problemy dziś i z poprzednich wcieleń, zaczynają przybierać u mnie formę jaśniejszą, no i sprzęt się "sam " naprawił przed chwilą.
    Ja miałam nie tylko sny o wojnie - przeróżne, bo w trakcie napięć to się gromadziło, ale wojna u mnie powinna wyglądać inaczej,w naturze agresja jest skierowana na zachowanie gatunku, a film z żołnierzami z Pentagonu świadczy o głębokim poczuciu bezsensu walkiw Iraku i wykorzystania żołnierzy. Obejrzyj te materiały, może one powiedzą ci, jakie przeżywasz "satori". ,otwarcie duchowe. Ja już piąte przez dziesiąte kojarzę symbole, które do mnie przychodzą, przeżywane chwile, sny o burzach i katastrofach które się sprawdzały, (m. in. ta z Borów Tucholskich). Cyfryzacji współczesnej i Trzaskowskiego, który też okazuje sięmarionetkąpewnejkliki, co widać - a miał niby funkcję ministra - i to cyfryzacji. Faceta "bez jaj" - w mojejopinii. Nasze rozmowy z rozsypką, o polityce,męczącej - bo w sumie liczyliśmy na efectum naszych działań, tymczasem dwie stare kliki tylko posługują się nowymi laleczkami w rodzaju Szydło,Trzaski czy Kopaćz. Zrozumienieże to wcieleie i nasze dary - a także powiązanie z jakąś rolą, ewolucją społeczną (albo nie), misją duchową przyjdzie moż później dociebie i wtedy fragmenty tej układanki będą dla ciebie jaśniejsze. U mnei tym bardziej zaznacza sięo przez aspekty Neptuna - bolą też gnaty tam gdzie "karma" była 40 lat temu.I nowe doświadczenia,tansów,i chorób - stany zapalnekręgosłupa w dziwnym do określenia miejscu, niepodobnymdo żadnej choroby. Byćmoże nasza Kundalini przeciskasię przez "nadis" -u mnie kiedyś były one widoczne na zdjęciach z "Aura2000". Znaki "z nieba". U ciebie łuna popsuła klawiaturę. U mnie zadzwoniła "luną", hiszpańskim akcentem przypominającpiękne strofy o Księżycu, Plutonie i Neptunie - bo te w moimhoroskopie odgrywająnie byle rolę, aczkolwiek powodująmasę kłopotow,myślęże i małżeńskich bo z Wenus są ściśle powiązane. Wręcz brk logiki czasami, zwłaszcza jeśli idzie o sprawy kobiece - sztukaza to jest wyrażeniem tych napięć.
    Kedyś jako szaman pobiegłbyś do miasteczka i twoje sny kogoś by w Leicester uratowały, gdyby była to dawna społeczność.Być może twoje popredniewcielenie tak wyglądało, ale dziś masz do dyspozycji jedynie internet i ...nas. Kombinuj pan teraz.
    Mój kotek też się symbolicznie udzielił - już tu jest i "pisze " ze mną, czując co się święci - niedawno "modelka" pokazywała" że telewizor, mimo że jeszcze nie chodzi będzie oglądała z panią - siadła na stole i czekała, aż modelkę sfotografuję "oglądającą telewizor" , Nauczyła się też bez trudu używać samowyzwalacza i statywu. Doskonale wie, gdzie się patrzy "na ptaszka" i czeka na trzaski z aparatu. To niewątpliwie jej część tej dziwnej "misji". Gra w skojarzenia skończyła się na łososiu,którego wcinam z nią i promo mleka z automatu i braci Koral w Biedronce. Neptun, nic ino . Rozumiesz, powiązania porzednich wcieleń - kiedy to miało sensdla nas, ludzi o rozwoju i intuicji przekraczających nomę - wtedy by się "spraawdziły" Dziśte"sprawdzone"metody dają o sobie znać, Dlaczego - u siebie - wiem,u ciebie - no, niejestem tobą.
    Ale również nasze rozmowy o polityce "koncentrują się" na poczuciu dyskomfortu i "związaniu klikierni" :Giertych z Tuskiem iSikorskim, Kaczyński - Szalony Jaromir z łopatami (nie z szablami). To wszystko trudno zastosować gatunkowo. Na blogu korzystałam czasami z popularności "gazety" i swojego bloga, żeby kliki zaczęły się wywiązywać z obowiązków. Ale łapię jakby całość kalejdoskopu zdarzeń - podobnie jakw filozofii, - odmianie semantyki - związanej z zastosowaniem kontekstówwcześniejszych do "tu i teraz" - jak Szymborska się stara, ja też próbuję - widząc bezsens tych zmagań gatunkowych z innej pozycji próbujemy pomóc ludziom dookoła w jakiś sposób, a swoje wizje poukładać sobie w głowie.
    Czego ci życzę, bo promo łososia się skończy, a kotek głodny. I wydepczę 10 Giga ścieżki z moją otwierającąsię 20 lat temu (a może i 200, i 2000,i ....20000000...) Kundalini.
    Świadomie, jak najbardziej.
    Na blogu prównuję osoby z kłopotem karmicznym - aura czerwono - czarna. Ehm?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka