Dodaj do ulubionych

Partnerski- interpretacja

12.01.19, 08:55
Czy ja prawidłowo interpretuję rozkład partnerski dla Pani i Pana Y, jakby ktoś mógł spojrzeć co ich łączy. Pokłócona para, od dawna w impasie, każde przekonane że to drugie strona jest winna i żadne się nie odzywa a uczucia kipiąwink
Pani:
1. Postawa 3 denarów
2. Uczucia giermek mieczy
3. Myśli królowa kielichów
4. Co wnosi do relacji 6 mieczy
Pan
1. Postawa królowa mieczy
2. Uczucia 9 mieczy
3. Myśli cesarzowa
4. Co wnosi kochankowie
Wynik cesarz i 7 denarów
Edytor zaawansowany
  • liu.jo 12.01.19, 09:14
    Pani skupiona jest obecnie na pracy, tłumi uczucia, z blahej sprawy wielka wojna i pani chciałaby to wyjaśnić i iść dalej. Wnosi gotowość pojscia do przodu, szuka kontaktu i zbiera informacje (giermek) by sprawdzić "Co dalej" nie wiem, karta brama, ktora słabo tu czuję.
    Pan hmm albo królowa oznacza była partnerkę albo pan przybiera postawę zdystansowaną, analityczną, wnosi swoje rozterki wahania, niezdecydowanie jakieś. Myślę że ma poczucie winy w stosunku do Pani, wyrzuty sumienia jak się zachował, Ale nie wie jak postąpić, dużo analizuje, przezywa. Myśli o pani jako kobiecie z którą mógłby być (pytanie było co ich łączy, jakie uczucia są między nimi więc myślę że myśli o pani a nie innej), atrakcyjnej. Wynik - zastój, nic się nie dzieje i prędko nie zadzieje, żadne się nie odezwie pierwsze. Nie wiem co o tym sądzić, nie do końca rozumiem uczucia pani, na pewno czuje złość, są w konflikcie i uważa że to on powinien przeprosić Ale 6 mieczy? Oznacza w sumie odejście przecież, odchodzenie wnosi a wygląda to na chęć wyjaśnień, rozmowy..
  • camaretto 12.01.19, 13:00
    Dla mnie to ona ucieka przed uczuciem, on chciałby miłość kontynuować, ale jeśli nie odwracasz, to trudniej będzie zinterpretować, czy jej tak naprawdę nie rani. Kochankowie to romantyczna karta, wątpliwośćie tu nie ma, ale w ...którą stronę, jeśli ona się celowo od niego oddala?Gdyby chciała wabić, co dla faceta jest i tak atrakcyjne, to by ci nie wyszedł GMieczy w drugim punkcie, osoba, niezbyt doświadczona, nie chce iść "na całość", cojego wprowadza w pomieszanie.W myśli ma wzorzec Kobieta - Mężczyzna, stąd casarz - i postawa "wszystko ci dam" - o ile nie będzie to zła inwestycja (7denarów) . Ona z 3 Denarów - chcialaby "dowodów miłości" ale w postaci biżuterii,perfumów, materialnych decyzji a tak go dystansuje. To go doprowadza do szłu, bo on chce w Kochankach zapewneseksu i pożycia, normalnej kobiety (Cesarzowa) dlaktórej mógłby być facetem,a nie wiecznie uciekającego i próbującego celu - K Kiel, 6 mieczy,G Mieczy. Nie wiem jak stawiasz, ale na pierwszy rzuttak mi to wygląda.
    Cam

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile
    stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  • liu.jo 12.01.19, 14:14
    Wow Bardzo bardzo ciekawe jest twoje spojrzenie na te karty, muszę to przemyśleć.
  • lampone 12.01.19, 15:50
    3 denarów nigdy nie pokazała mi "dowodów miłości" w postaci biżuterii, perfum czy innych korzyści materialnych. Ta karta zakłada zawsze uczciwość w relacjach, tu trzeba coś dać od siebie, żeby coś dostać, dlatego to karta pracy. Pokazuje stosunki koleżeńskie albo chęć porozumienia tak, żeby obie strony były zadowolone. W uczuciach paź mieczy to zranienia i brak wiedzy na temat zamiarów drugiej osoby.
  • camaretto 15.01.19, 13:20
    Mi też nie. Byliśmy pokoleniem lat 80, biedy i kryzysów. Nie dla nas było 500+ czy 300 + więc jak ktoś nie miał dużego kieszonkowego, to nie robił innym prezentów. Niestety, do dziś panuje taka mentalność, bo faceta na bezrobociu stać albo na perfumy z marketu, albo nie stać na herbatę, bo mu nie dadzą inni kasy. Np. ...żona, od której jest ciągle zależny.
    Ale faktem jest, że jedna kumpela,k trochę łądniejsza, ciągle miała to perfumy za 100+ to ciuchy mini, w których mogła się pokazać. Druga - nawet alimentów. Zrezygnowała z ojcostwa,bo facet zastraszał. I bądź tu czleku mądry...

--
  • lampone 12.01.19, 16:31
    Liu.jo a czy nie jest to tak że ona uważa że on kocha inną- królową kielichów? 3 denarów, 6 mieczy- ona chyba tak myśli nie uważasz? Po jej stronie jest koleżeństwo. W jego postawie królowa mieczy.
  • liu.jo 12.01.19, 21:06
    Kobieta która chce być tylko koleżanka nie pytalaby o sytuację uczuciowa między nimi smile tak na zdrowy rozum. Nie wiem, myślę że bierze taka opcje pod uwagę, wyszedł paz mieczy ona obecnie nic o nim nie wie, nie ma informacji czy się z kimś spotyka czy nie i tak niewiadomo co jest między nimi czy to przerwa na przemyślenia czy facet już inne życie sobie ułożył.. 🤔
  • lampone 12.01.19, 21:38
    Tak na zdrowy rozum jakby myślał o niej jak o kobiecie z którą mógłby być to chyba byłaby pierwszą osobą która by się o tym dowiedziała?
  • liu.jo 12.01.19, 22:00
    Nie wiem.
  • lampone 12.01.19, 23:40
    Trójki to osoba trzecia w tle a w myślach królowa pucharów więc ona może sądzić że jest inna kobieta na której mu zależy. Nie będzie walczyć jakby to było prawdą. On cierpi chce porozmawiać coś wywalczyć. Spytaj koleżankę o czym oni rozmawiali może nie mówi Ci o wszystkim i jest jednak inna kobieta. Kochankowie to nie jest zawsze propozycja związku a czasem trudne wybory, brak decyzji. Jak on się nie odzywa to jednak nie jest taki pewny czego chce.
    Jest też inna możliwość. Koleżanka sprawdza kolegę a tobie nie podaje szczegółów sytuacji albo pośredniczy i pomaga innej koleżance co często pokazuje 3 denarów. Chce być dyskretna więc pomija ten fakt i karty ci wyszły niedopasowane do sytuacji bo pokazują nie tą kobietę co trzeba.
  • lampone 12.01.19, 23:47
    Paź mieczy by znaczył że to ona bada sytuację koleżanki (czy koleżanka wie o tym?) i jest nią królowa pucharów ale to ona wyszła w kartach a nie koleżanka którą ma w myślach.
  • lampone 12.01.19, 23:55
    Jeśli podgląda ją bez jej wiedzy to źle się z tym czuje jak szpieg (paź mieczy).
  • liu.jo 13.01.19, 11:25
    Bardzo cenne są Twoje rady lampone, przeanalizuję to z koleżanką i wrócę z weryfikacją wink
  • lampone 13.01.19, 17:23
    3 denarów często pojawia się w rozkładach na pary rozwodzące się i problemy z dogadaniem się w kwestii alimentów na dzieci itp. Zwykle angażują kogoś z rodziny lub obcego żeby pomógł im się porozumieć. Jak będziesz kłaść karty rozwodnikom to zwróć na to uwagę.
  • camaretto 15.01.19, 13:04
    Dlaczego? Duże alimenty to dobry start, jeśli w kombinacji ze Sprawiedliwością, to OK. Również 9 Denarów sugeruje stałe wpływy. Gorzej jak ich nie ma a facet ciągle bezrobotny...jak to zwykle w Polsce. - np.5Denarów, 5 Mieczy, odw. 5 Buław - bez konkurencji na rynku. Nic tylko płakać - 5Kielichów big_grin
    A wy jak myślicie?

--
  • liu.jo 15.01.19, 18:42
    Trochę zboczyłyśmy z tematu widzęsmile pan jest rozwodnikiem, alimenty myślę płaci, niewykluczone że ich wysokość go przytłacza ale pracę stałą ma. Pani pyta w imieniu swoim, rzeczywiście chodzi przede wszystkim o to czy pan kogoś ma bo jeśli tak ona się wycofuje totalnie i będzie szukać szczęścia gdzie indziej, na razie wierzy że to nieporozumienie i jeszcze się może sytuacja między nimi wyjaśnić chociaż póki co uważa ze pan jest niedojrzały na poważną relację. Z jej strony jest nadzieja że może się ułoży i ubocznie dodam że na ile ją znam to prezentami by nie pogardzila wink I to chyba tyle wyjaśnieńsmile
  • camaretto 16.01.19, 22:08
    Czyli "na spółę" zgadłyśmy?
    Jak to zwykle bywa,karty kartami,ale jak pytasz czasami to dzwoni do forumowiczek tych które zgadną na podstawie choćby przeszłych zdarzeń, już miałam nieraz sytuację, gdzie okazywało się,że forum to co innego i grupa ciekawie dyskutuje. big_grin Sam na sam to o wiele krótszy temat, no i klienta widzisz i masz do dyspozycji big_grin
    Poszukuję rozsypanki i tematu z dziadkiem, ale nie pamiętam gdzie on był.. sad
    Zastanowiła mnie z kolei ta 9 Mieczy w twoim rozkładzie, jakby ta cała sprawa przyprawiała go ostry ból głowy...
    I potrzeba miłości między nimi, podczas gdy układa się niejako stricte materialnie...

--
  • rrozsypana80 16.01.19, 23:27
    Chyba tego tematu Szukasz Cam
    forum.gazeta.pl/forum/w,253851,164282085,164282085,idac_sladami_przeszlosci.html?pelna=tak

Czytam Was ale nie mam teraz głowy do aktywności na forum.

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • liu.jo 18.01.19, 16:16
    Cóż..zachował się głupio, bardzo głupio i dziecinnie w stosunku do niej. Może ma poczucie winy z tego powodu ale nie okazuje tego. Może to ten typ co woli stłamsić w sobie ale za nic nie przyzna się że coś zepsuł i za nic nie przeprosi 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
  • lampone 18.01.19, 20:00
    Ma poczucie winy a nawet moralnego kaca w tej 9 mieczy. Królowa mieczy- będzie się bronił szukał winnego gdzieś indziej. Zachował się głupio i dziecinnie, ale to jej wina- cesarzowa (albo byłej żony). On przecież jest kochającym facetem do rany przyłóż- kochankowie. Teraz będzie czekał aż ona go przeprosi za swoje zachowanie- cesarz i 7 denarów.
  • lampone 18.01.19, 20:41
    Zapomniałam o niej. Ona podejrzewa że stoi za tym inna kobieta przyjaciółeczka królowa pucharów. Czuje że coś tu nie gra całe to dziecinne i niepoważne zachowanie- paź mieczy. Popyta znajomych czy się komuś zwierzał albo zaangażuje kogoś żeby coś z niego wyciągnął- 3denarów. Chce żeby on się zmienił 6 mieczy albo go zostawi.
  • liu.jo 19.01.19, 01:24
    Obydwoje zatem czekają aż to drugie przeprosi 😂 wygląda na to że pan nie jest zbyt dojrzały, pani to wyczuwa i już jest jedną nogą w łódeczce (6 mieczy) wink
  • liu.jo 19.01.19, 01:41
    Chyba że on czeka na okazje żeby to wyjaśnić, może nie przeprosi ale chce wyjaśnić (cesarz i 7 den w wyniku, co z podsumy daje świat) a świat to chyba też wyjaśnienie sytuacji
  • lampone 19.01.19, 10:06
    Jak kończy się 7 monet to nie będzie wyjaśnień moim zdaniem. Tutaj kobieta musiałaby coś zrobić. 6 mieczy to potrzeba zmian- samemu lub we dwoje. Jak on woli 7 monet i uważa że zrobił już co mógł to się rozminą. Każde pójdzie w swoją stronę.
  • lampone 19.01.19, 12:42
    Powiem Ci szczerze co o tym myślę. Jeśli to małżeństwo to moim zdaniem ona już go przekreśliła. Chce tylko załatwić sprawy finansowe, alimentacyjne żeby nie być stratną. Ona uważa że on już sobie układa nowe życie i ma przyjaciółkę która może wpływać na sytuację np. nastawiać go przeciwko albo może lubi kasę i zablokuje jej roszczenia finansowe itp. On natomiast nie myśli o przyjaciółce tylko o tym żeby ratować małżeństwo. Cesarzowa i kochankowie. Ale jest bardzo trudnym człowiekiem. Popełnia błędy i nie będzie za nie przepraszał tylko chował głowę w piasek. Jest niedojrzały i boi się wziąć odpowiedzialność za to co zrobił. Obawia się że źle na tym wyjdzie że ona to wykorzysta przeciwko niemu albo będzie mu wypominać do końca życia. Chęci żeby coś ratować są jednostronne. Tylko u niego. Uważam że ona już nie bierze pod uwagę możliwości powrotu i chce tylko zabezpieczyć sobie przyszłość żeby jej ktoś nie mieszał w ustaleniach finansowych. Takie jest moje wrażenie. Czy się pogodzą- nie ma możliwości bo ona nie chce a on jest taki jaki jest. Myślę że ją kocha na swój sposób ale to miłość egoistyczna.
  • lampone 19.01.19, 13:26
    Królowa mieczy i 9 mieczy może nawet pokazywać że aby udowodnić żonie że mu na niej zależy byłby skłonny zrzucić winę na przyjaciółkę właśnie albo oczernić ją obrazić itp. To facet w desperacji który próbuje zatrzymać żonę która spisała go na straty. Przyjaciółka nic nie znaczy dla niego albo nie spełniła jego oczekiwań.
  • lampone 19.01.19, 13:39
    Ale się rozgadałam ale weź jeszcze pod uwagę pazia mieczy. Żona może go śledzić żeby mieć na niego haka to co zrobi facet który wie że jest obserwowany i zależy mu wciąż na żonie? Nie będzie się pieścił z przyjaciółką.
  • liu.jo 19.01.19, 13:41
    Ta dwójka dla której postawiłam karty nie byli małżeństwem, on ma była żonę która swego czasu rzeczywiście mieszała między nimi, ale to się jakoś wyjaśniło (nie wnikalam jak) z tym że facet może zwalać winę na była żonę. Nie są też od siebie zależni materialnie, żadnych alimentów ona od n9ego nie dostanie ani kasy bo i za co wink ja czuję w tym przypadku ta 3 denarów tak jak to widzę "Na żywo" - kobieta interesu, na tych interesach skupiona, na pracy, nawet pracoholiczka. Przyszło mi do głowy jeszcze że może patrzeć na niego czysto materialisycznie jeszcze, w sensie będą wspólnie pomnażać majątek bo to dość zamozny facet, do czego mi się nie przyznała, no bo kto mówi głośno o takiej postawie wobec ludzi wink A że pan jest niedojrzały, chowa głowę w piasek jak nabroił to moim zdaniem trafiłaś w samo sedno..
  • liu.jo 19.01.19, 13:50
    Myślę że tak właśnie jest, 3 denarów- ona by chciała z panem budować coś razem "materialnie", to ją jeszcze ewentualnie interesuje ale widzi że pan jest niedojrzały i taka 'niepewna inwestycja' Z niego wiec zamierza odpłynąć z tej znajomości a paz mieczy hmm może zranione uczucia trzymają? W sumie nie pytalaby o faceta na którym zupełnie jej nie zależy, ale zachował się dziecinnie czym ją zranił i pewnie chciała wybadać na czym stoi, czego moze sie po nim spodziewać. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, poza tym że jeśli on nie zrobi pierwszego kroku czy czegokolwiek to na pewno po znajomości.
  • lampone 19.01.19, 13:56
    6 mieczy pokazuje że nic nie chce od niego i w tym jest problem właśnie.
  • lampone 19.01.19, 13:54
    Wątpię żeby był zamożny jeśli przeciążają go alimenty. Tak sobie myślę że nic nie robi na żonie takiego dobrego wrażenia jak obrażenie przyjaciółki w jej obecności nawet jeśli przyjaciółka nic niewinnawink
    Cesarzowa i kochankowie to żona ale oczywiście piszę Ci o tym na wszelki wypadek jakby się karty pomieszały i żonę pokazały wink
  • liu.jo 19.01.19, 13:59
    Chyba się zgubiłam.. myślisz że on chce powrotu do byłej żony I obraża przyjaciółkę czyli moja koleżankę?
  • lampone 19.01.19, 14:04
    Dokładnie tak.
    "Cóż..zachował się głupio, bardzo głupio i dziecinnie w stosunku do niej. Może ma poczucie winy z tego powodu ale nie okazuje tego. Może to ten typ co woli stłamsić w sobie ale za nic nie przyzna się że coś zepsuł i za nic nie przeprosi"
  • liu.jo 19.01.19, 14:11
    No nie wiem.. dla mnie to już jednak nadinterpretacja będzie.. zachował się głupio i dziecinnie w stosunku do mojej koleżanki a ta była to od lat jest była.
  • lampone 19.01.19, 14:12
    Delikatnie to ujęłaś. Bardzo subtelnie i elegancko smile
  • lampone 19.01.19, 14:22
    I myślę że on jest bardzo naiwny bo sądzi że uratuje to co i tak tonie a jego żona kalkuluje co zabierze na pożegnanie. A przyjaciółka... tylko służy rozgrywce małżeńskiej.
  • liu.jo 19.01.19, 14:39
    Zaraz zaraz bo coś zbaczamy. W realu na pewno jest była żona (Z od dawna ułożonym życiem własnym), moja koleżanka i podejrzenie mojej koleżanki ze może być ktoś jeszcze skoro facet nawalił a się nie odzywa mimo to. I to są fakty z życia. Kim jest żona, co on ratuje, jaka przyjaciółka i kto jest workiem treningowym wybacz kompletnie nie rozumiem smile
  • lampone 19.01.19, 14:45
    Alimenty i powiązania finansowe to nie jest jednorazowa sprawa którą się raz ustala i wszystko potem leci według ustaleń. Jak są dzieci to powiązania trwają całe życie i np. walka o pieniądze na dzieci które mają swoje potrzeby i marzenia a do tego mogą dochodzić inne sprawy finansowe o których nie wiesz. Nie wykluczaj żony tylko dlatego że był rozwód. Ona jest i będzie o swoje walczyć. Nie wiem czemu mu zależy na małżeństwie w rozpadzie może nie mówi wszystkiego koleżance.
  • liu.jo 19.01.19, 14:59
    Bardzo możliwe i to z przyczyn czysto ekonomicznych. Alimenty wychodzą drożej niż codzienne koszty utrzymania, podział majątku zresztą też wink ale tutaj jeśli coś to tylko on musiałby wierzyć że to jest do uratowania czy ułożenia jakoś. Prędzej uwierzę w wojnę o pieniądze niż powrót smile Ja znam obecnego faceta pani ex i jakoś nie wierzę że zdecydowałaby się na powrót jak tak dobrze się jej obecnie żyje wink nie wierzę też jakoś że on do mojej koleżanki nic nie czuje, ale tak sobie teraz myślę że ja bym jej angażować się w to dalej nie polecała bo to jest za duży bałagan a i sam facet swoim zachowaniem pokazuje że nie warto..
  • lampone 19.01.19, 15:08
    Ale pani ex może chcieć kasę od niego co nie znaczy że wierzę że jest zamożny bo tacy panowie mają więcej klasy i nie zachowują się jak ciule.
  • liu.jo 19.01.19, 15:18
    Ex na pewno chce kasy, może jakaś podwyżka alimentów, może niedokończony podział majątku. Stan portfela się świadczy o tym czy ktoś posiada klasę czy nie, niejednemu nowobogackiemu słoma z butów wystaje wink myślę że nie chce jej dac tyle kasy ile ona by chciała, ale w powrót to jakoś nie wierzę. Jest niedojrzały, ale nie pusty.
  • lampone 19.01.19, 15:24
    Może się mylę ale zawsze mi się zdawało że kasę zdobywa się inteligencją a inteligenty facet nie robi z siebie ćwoka wink Jak tak patrzę na tych kochanków i królową mieczy to mi się zdaje że jemu się myli czy on walczy o kobietę czy z kobietą.
  • liu.jo 19.01.19, 15:26
    Czasem się dziedziczy, wtedy jedyne co taki może zrobić to nie rozwalić rodzinnych interesów (co przychodzi z różnym skutkiem) wink ale to już naprawdę zbaczamy z tematu wink
  • liu.jo 19.01.19, 15:24
    Już rozumiem o co Ci chodzi, ty uważasz że karty pokazały jego i jego była żonę i ich relację a moja koleżanka jest ta przyjaciółką. Wiesz co, nie. To się kupy nie trzyma. Prędzej chyba uwierzę że ja coś namieszałam w kartach
  • lampone 19.01.19, 15:34
    Moje myślenie jest bardzo proste. Uważam że jakby kochał twoją koleżankę to by się nie zachował jak świnia. Karty kartami a życie życiem.
  • liu.jo 19.01.19, 15:50
    W punkt. Życie życiem.. I pewnie gdybym nie była taka subtelna i na historię koleżanki zamiast "No trochę burak Ale chcesz to postawie ci karty" powiedziała "przecież to zwykła świnia!" to tego rozkładu tutaj nawet by nie było wink
  • lampone 19.01.19, 15:56
    Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Koleżanka na pewno wdzięczna zwłaszcza z tą szpiegującą ex na głowie wink Nie ma się jednak co martwić koleżanką bo ma śliczną 6 mieczy na drogę.
  • liu.jo 19.01.19, 14:22
    Tak sobie teraz w sumie myślę jaki jest sens stawiania kart skoro na zdrowy rozum i logikę wiadomo że jeśli ktoś zachowa się tak i tak a nie zachowa tak i tak to nic nie ruszy, nic się nie zmieni. Co na pewno pokrywa się w kartach, tym co piszemy i co mówi koleżanka- pan jest niedojrzały a jego stosunek do koleżanki, byłej żony czy swojej przyjaciółki jeśli oczywiście ją ma, czy wreszcie mojej koleżanki do niego - za mało rzeczywistych danych a za dużo zamieszania. Myślę że odpowiedź dla koleżanki i tak mam gotową - on wie że zrobił źle ale chowa głowę w piasek i nic w kierunku naprawy tego nie zrobi i nie jest to facet do budowania czegokolwiek co moja koleżanka by chciała.
  • lampone 19.01.19, 14:23
    Koleżanka pewno nie chce służyć za worek treningowy między małżonkami więc czas na podwójne pożegnanie wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.