Dodaj do ulubionych

Jak uwolnić się od zła? Temat 5 Den.

21.05.19, 21:46

...i nie klepać bidy z nędzą, bo oszczędności starczają, jak mówi adoto, do czasu.
5 Denarów była zimą, teraz nie wygląda lepiej, znów biore przeciwbólowe. Żeby zmienić opcje na lepsze przy tym rynku użyłam czgoś w rodzaju komercyjnego rozkładziku "The two ways",dwie drogi. Fałszywe drogi.
I tu zaczynamy od Sg, ale nie odkładamy jak 'nagietek' opcji oczekiwań niespełnionych, czyli jak nie będzie, tylko dwie drogi w bok na skrzyżowaniu dróg, te fałszywe, które się zarysowują nawet dość realnie u mnie. Kłopot - w tej jednej, bo tej nie jarzę za Chiny starożytne.
Fałsz, nawet kiedy pięknie świeci -
Sg- 10 Buław - jestem wyczerpana, chora, wszystko z rąk leci.Przedobrzyłam ze szkoleniami, patrzeć nie mogę,nawet jedzenie jest dziwną przygrywką, należy nie jeść, ale się odchudzići oczyścić organizm.
Dwie rzeczy,o których myślałam - 4 Buław, 8 - Sprawiedliwość.
Nawet ostro "niesie" w kierunku,ale tak naprawdę to Sg -ta 10 -stan rzeczy "rzuca na kolana" .
Okej,ale poprawniej - Król Buławiany. Czyli - poszukać mena,chciałabym, zle przy tym zdrowiu czy się nie położę? Zdecydowanie,siła...
Dalszaopcja,dobierałam drogę w tę stronę - G Buław. Wyczarowaćznów nowy pomysł. Teraz - uczyć się? I wejść ze zdecydowaną męską ręką gdzieś? Mam jako baba trochę dosyć odgrywania męskich ról,chciałabym mena materialnego, który mi obiad zrobi i z psem czy kotem wyjdzie.Naprawę niektórych rzeczy mogę zapomnieć,kasy brak.
Ale nie przesadzajmy z tą autoanalizą, opcja na szarym końcu megaodchudzanie i wyzdrowienie, 4 Mieczy są złotym wyjściem,pewno jak i sama rada, tylko co ona znaczy?
Murphy's Law - "Człowiek jedyne logiczne wyjście wybierze na końcu"
Edytor zaawansowany
  • tabularasa22 21.05.19, 23:24
    Wiesz co Cam, a zajrzyj ty do horoskopu, co tam w progresjach ? jak to się ma do natala ? Coś Tobie tam nie wlazło do 2 domu ? jakiś aspekt paskudny, nie daj b.. saturnus ? Co on w ogóle teraz porabia ? jak w tranzytach ? Co się dzieje w 6 ze zdrowiem, w 7 - odbiór ludzki Twojej osoby ? Gdzie Wenus ? Co na MC się dzieje? Popatrz tam co tam przeszkadza a co może pomóc, może to jakoś naprowadzi i dopowie do kart. Pięknie to potrafi uzupełnić. Ja mam w 2 saturna - parszywe położenie, pogodziłam się że ciułacz już ze mnie będzie. Na MC łyso, władca Mars w Raku 12 natalnie więc ogólnie lipa, ale odkąd Mars progresywny wszedł na ASC to uwierzyłam bardziej w siebie i udaje mi się wywalczyć jakieś podwyżki. Spróbuj popatrzeć w kółko , tam będzie co masz teraz na tapecie, jakie są przedziały czasowe.
  • camaretto 22.05.19, 14:51
    Patrzę, i widzę coś jak Saturna z Plutonami niewiernych big_grin...lecz naiwnych. U mnie opozycje już minęły i kwadraty główne ze znaków kardynalnych. Pozostałości w postaci nowych papierów zawodowych i gołych ale czystych już ścian (obrzucono nas z kotą chemikaliami) widać. Obiecałam jeszcze jednej dziewczynie, też z branży ezo, więc pomyszlę ;D A ty też z Wawy, tabulko? Bo gros ludzi z forów powyjeżdżała, za granicą jeślki już nie ma związków i pracy jedyna opcja.
    Widziałam na tych nowych wordpressach wewnętrzny temat o roślinach,atakowanych agresywnymi myślami i słowami przez uczniów i drugiej, idento podlewanej - ale ze stymulacją pozytywną. Jedna zwiędła, zgadnijcie - któa. Piękny eksoeryment, będzie fajnie pogadać.
    Cholerka, a klientom, nawet online to się wydaje takie proste powróżyć - wiadomo,praktyka czyni coś innego z człeka...

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile
    stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  • tabularasa22 23.05.19, 10:38
    A skąd, ja z Wrc smile nigdzie się nie wybieram smile starych drzew się nie przesadza. Poza tym przychówek do szkół chodzi więc mieszkam sobie w Pl i jakoś za zagranicą nie tęsknię. Najeździłam się, napatrzyłam, pomieszkałam i wolę tu. Mam Słońce w 4 domu, blisko przodków mi najlepiej smile
  • camaretto 23.05.19, 12:55
    Fajno,że masz przynajmniej przychówek, jeśli nie stały partner, to cieszy człowieka, maleństwa są radosne. Myślę, że dlatego dziewczyny decydują się, mimo kłopotów ze zdrowiem czy pieniędzmi . Gorzej, jak masz 7 dom obłożony... niby szczęściem ponad miarę, i związki i w ogóle, barabara. TO niewątpliwie zachodzi, każdy tam jakieś dowiadczenia ma. Ale trzy baby z Saturnem w 7, tzn. my, mimoróżnych prób ibłędów, czasamina ślepo znalazłyśmy w życiu zdrowie, znaczy ucieczkę poprzez pracę,partnera, różne rzeczy , tylko nie ... przychówek.I to zwariowało wszystko, koleżanki też z wrocka,i no i radzimy sobie z tym światem, z wieloma innymi w komplecie jakoś, bez dzieci. Nie wiem już czasami, niby u nas Saturn, ale często nawet horoskopów nie widzę, ale zapadli ludzie albo na chorobę "praca", albo dzieci mieć nie mogą bo im nie wychodzi... Zegary sobie, a my cieszymy się z tym Saturnem że przetrwałyśmy, mogło być gorzej. Same żeśy się ratowały, bo w nieskończoność pozornie nasz stan nie zwracał uwagi otoczenia do 35. Później nagle, mój były zmarł, a na dniach okazało się,że jesteśmy zmuszone do sztucznej stymulacji.
    Niby okazał się kawaler obok też samotny, wolny i przystojny, (pisałam), ale co tam, jeśli i bezrobotny, i blondie, i bez...pomysłów na życie. Widzałaś zresztą, to ten A. No i nie tylko, chłopaki mi znane meldują tylko, że są po rozwodzie, albo przed. Koszmar, wszystkich NA PEWnO rozłożyła ekonomiczna syt. narodowa, zresztą to miało być moim zawodem, więc zwracam czasami uwagę, a sąsiedzi pełni pytań, pytają mnie i innych z czego tu żyć? Obawa o jutro koszmarna, trochęsię nakrzyczeliśmy w imieniu znajomych i rodziny też, słyszałam właśnie o jakimś nowym 500+, koleżanka by dostała, gdyby sobie załatwiła rentę 1 gr, ale nie rozumiem inaczej, jak obciążone MC, które każe się zastawić, aż do granic.
    Fajowe te rozkłady, aczkolwiek inne trochę, może i nazmyślałam nazwy? Kurka, nieważne jakoś tak to było. Zaczynam stosować dietę internetową pod niejedzenie i co ?I chudnę, a co za tym idzie, i kręgosłupowi będzie łatwiej. A najlepiej to nie jeść, tylko przez internet gadać i zamówienia zbierać.

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile
    stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.