Dodaj do ulubionych

W ko艅cu pozytywne karty 馃槉

04.06.19, 19:17
Ale niestety nie moje

Pytanie kole偶anki, kt贸ra mia艂a sprzeczke z ch艂opakiem: co on teraz zamierza zrobi膰 z tym co us艂ysza艂?

3 bulaw + krolowa kielichow + krol kielich贸w

Ano we藕mie sobie do serca, poczuje nowy wiatr w zaglach, zacznie od pocz膮tku a potem... No c贸偶 love in the air...
Dawno takich kart nie widzia艂am. Az podziel臋 si臋 nimi z Wami.

--
Dostrzega膰 swoje b艂臋dy ? to inteligencja. Przyznawa膰 si臋 do nich ? to pokora. Wi臋cej ich nie pope艂nia膰 ? to m膮dro艣膰
/T.Edison/

* czyli m膮dro艣膰 to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • tabularasa22 04.06.19, 21:02
    Jakie 艂adne ! A偶 si臋 cz艂owiek u艣miechnie smile Sprzeczki to nic wielkiego, a tu wida膰 偶e si臋 pogodz膮, i to w gor膮cych okoliczno艣ciach.
    Zazdroszcz臋 smile Bo ja przegi臋艂am z pytaniami i wiem 偶e nic nie wiem o tym co tu z moimi romansami pocz膮膰.
    Jak ja bym chcia艂a takiej jasno艣ci ehhh
  • rrozsypana80 04.06.19, 23:13
    馃槀 Podobne mia艂am odczucia Tab.

--
    Dostrzega膰 swoje b艂臋dy ? to inteligencja. Przyznawa膰 si臋 do nich ? to pokora. Wi臋cej ich nie pope艂nia膰 ? to m膮dro艣膰
    /T.Edison/

* czyli m膮dro艣膰 to kolejny step do zdobycia /ja/
  • camaretto 07.06.19, 12:03
    Fajne, tyle 偶e nie moje. Dobrana para, uczucia kieliszkowe..

U mnie to poprzednie to 2 Kiel, ku sprawdzeniu. Zakochanie, romans, dobrana parka w wielkim 艣wiecie z艂udze艅, konkubinat, parnerstwo.

Te偶 tak chc臋. Tyle 偶e mnie wychodzi: rozwa艂ki sekt,podr贸偶ez elitami kt贸re zabi艂y, ale gdyby 藕le wr贸偶y艂o, wcale bym nie pojecha艂a.. Niby cha艂a nie jest, ale wr贸偶bita inny zakres wydarze艅, a plany jak pan/i B贸g ma u nas, s膮 szczere i 艣wi臋te.
    Tak naprawd臋, to inni cz臋sto nie musz膮 si臋 przejmowa膰,my mamy do艣wiadczenia,cz臋sto ostre, ale i 艣wiadomo艣膰 inn膮.

Pocieszam si臋, moja nawiedzona kole偶anka, tolerancyjna chrze艣cijanka - 艣wiadoma 偶e ci臋偶ar pieni臋dzy d藕wiga przez 偶ycie, tak膮偶 ballad臋 napisa艂a. Rzeczywi艣cie, jest jedn膮 z najbogatszych kobiet w kraju, mia艂a znalaz艂a z jupiterem w 7d. przystojnych kawaler贸w, nieg艂upia babeczka, pracuje na karier臋, fakt, ale egoistka bez 偶enady, u ojca wierzyciele przed domem. I co robi膰,je艣li kto艣 ma "dobry horoskop"? Ja mam z 7 d.same trygony, ludzie mi 偶yczyli dobrze, mili sympatyczni warszawiacy.Saturn... mi艂a planeta, nie pozbawiona swoich ogranicze艅, w tych samych domach. I co ? Wida膰, sama jestem, i jeszcze mam 艣wiadomo艣膰 "lekcji do艣wiadcze艅", ale za co tak mam? Pytaj mnie jeszcze. Nie wiem.
    Teraz patrz臋 - lukrusia na "Szk贸艂ce" - przemi艂a m艂oda kiedy艣 osoba, to samo co my po 30, sama,chce partnera.Pop艂aka艂am chwil臋, jako 偶e z forum mnie wylano za niewinno艣膰.

Dacie jak膮艣 zagadk臋 dla nudz膮cych si臋?

--
    To nie karty s膮 nietrafne tylko interpretator do kitu smile
    stare przys艂owie Staro偶ytnych Rzymian
    Od wr贸偶enia z flaczk贸w jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 wypowiedzi zamieszczanych przez u偶ytkownik贸w Forum. Osoby zamieszczaj膮ce wypowiedzi naruszaj膮ce prawo lub prawem chronione dobra os贸b trzecich mog膮 ponie艣膰 z tego tytu艂u odpowiedzialno艣膰 karn膮 lub cywiln膮. Regulamin.