Dodaj do ulubionych

Krolowa mieczy as mieczy Diabeł

02.07.19, 21:06

Z czym Wam się kojarzy taki układ kart?
Zaborczosc, manipulacje, toksycznosc, ktoś mocno wpływający na innych?

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • admiralll 03.07.19, 11:39
    Chłodna kalkulacja?
  • tabularasa22 03.07.19, 12:03
    Uhm, zależnie od pytania smile zimny analityczny umysł, makiaweliczne pomysły, duża inteligencja, ale też jednak karta żeńska w tej królowej. Kojarzy mi się w tym zestawie z zemstą.
  • camaretto 03.07.19, 14:15
    Mi się kojarzy z Cesarzową mocno Yin. Mówiąc krótko, z żeńskim archetypem, gdziepani przyjeżdża, np. jak moja babcia. Przegląd wszystkie szafy.Czy coś się nie zgubiło. Przegląda papiery po b.zięciu,które mama dumna i blada, parzechowuje w skrytce. Przeglądafinanse całej rodziny, bo przecież zięcia i cudów nie ma, za kurtyny zagląda Śmierć, Wieża i pieniądze płaci rodzina. Przegląda moją garderobę. Przegląda... warszaffską prasę codzienną typu Angora. Daje Veto w postaci tego, że nie pójdzie na żadne finansowe ugody z rodziną, na Sylwka albo ta sukieneczka albo żadna inna. Wtej do pracy chodzisz. Babciu, nieee... Takkkk!
    Królowa matka (ja ją już dawno nazwałam Królówka Matrix) wydała jeszcze parę poleceń.Idzie do sąsiadki na Sylwka parę pięter wyżej, jednak.
    Ja swoje, nic nie mówiąc ubrałam jednak inną sukieneczkę, tą "do pracy", w któej ładnie moim (!) zdabniem wyglądałam.
    Zgoniła jak zwykle wszystkie żerujące zwierzęta z blatów gdzie miały miseczki "bo to niehigieniczne".
    Zobaczyła mnie w normalnej lnianej ostatniej sukience indygo oprócz 500 szmizjerki pod color blue w którą nigdy nie wejdzie z racji wieku.... i ... Niemożliwe! Nigdzie z tobą nie pójdę!!! No takie coś!!!
    Miałam wówczas 25 lat, figurę, fajną pracę,faceta i dużo w głowie.
    Nieee, babciu, chrzanisz...
    Taaaa?Zaraz miałam się dowiedzieć o JEJ planach na najbliższą przyszłość z rodziną:
    Niggdzie z Tooobą nie pójjdę!!! Seeerce! Och!!!Juuutrooo wyjeżdżam, o 5 ranooo!!! (już nigdy mnie nie zobaczycie!Do następnego roku!!!)
    Nie poszła, oczywiście na Sylwestra do sąsiadów.
    Zamiast czekać do 5 nad ranem wyszłam z psem. Sąsiedzi odmówili mi praktycznie wjazdu na parę lat, bynajmniej nie z powodu kiecki, tylk z powodu psa, który miał pierwszeństwo przed niedoszłą chrzesną ciotunią.
    O 5 nad ranem wrzask. Zgoniłam muchy z głowy i kaca, i poszłam zobaczyć co się stało, po drodzę potykając się o rozwalonego w przedpokoju psa.
    Babcia: "Te koooty! Wlazły i nasikały mi na głooowę!!!Musiałam myć włooosyy!"
    Wyjechała.
    Ufff!!!

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • donbas 03.07.19, 21:07
    Mobbing?
  • rrozsypana80 04.07.19, 12:40
    No to pięknie...
    Taki układ mi wyszedł na pytanie o odbiór mojej osoby.
    Generalnie chodziło o to, że wyraziłam swoją opinię na temat poglądów kolegi. Moje opinie zwykle są szczere i na zasadzie to co w myśli to na języku. Kolega jest ostatnio bardzo mocno pod wpływem różnych osób manipulujacych samorozwojem i wszystkie teorie łyka jak młody pelikan i zaczyna się nimi dzielić z innymi. Brzmi to jakby rozum postradał albo był pod wpływem sekty, która ogranicza jego percepcję. Powiedziałam mu otwarcie co myślę (pewnie inni tego nie robią tylko udają, że słuchają a potem zawijają się i tyle ich widzieli).
    W sumie nie powinny mnie te karty dziwić bo finalnie okazało się że wpłynęłam swoją wypowiedzią na jego wibracje i że energetycznie mu cos popsułam jak wirus jakiś. Także ten...
    Nie mobbing, nie zemsta ale zaburzenie energetyki

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• camaretto 04.07.19, 16:47
    To coś ja ciebie przez moment wyłapywałam, podejść musiało po tym Diable jak po Cable. Mianowicie te zaburzenia energetyki. Już miałam pisać, mam nawet wróżbę, trochę pochrzanioną, bo nie odważyłam się w tym stanie wróżyć w potrójną kostkę, tylko rozbiłam kafelki na Krzyż i wyszły nieco porąbane. Poszło o kłótnię z kumplem, pisałam w opowiadaniu o " Kocie w składzie porcelany" trochę o nich, trochę w ogóle o elicie i kierowcach polskich, o mojej (naszej) wygranej, acz ryzykpownej walce z seciarski, nieco seksistowskim nastawieniem współczesnej prawicy politycznej, i katolickich ugrupowaniach.
    Tak że w sumie to nie masz się może czego wstydzić. A mojababcia to osoba kiedyś b. inteligentna, tyle że ona w małym środowisku a ja w dużym musiałyśmy na te pomysły wielkomiejskie zarobić no i ona w tej pracy - jak widzisz,małomiasteczkowym robotem się stała.
    Być może on też nie ma dobrze poukładane,w końcu nie chciałaś , ale dziś masz pewno jeszcze koniunkcje i kwadraty , bo pruje coś naturalne wibracje jeszcze i układ astro.
    Ja mam zresztą też kłopocik, oprócz szyby i rury do wymiany, braku grosiwa - zapomniałam "Detektywa"ze sklepu. Chciałam zobaczyć ten numer ze zwierzakami i uczniami i bęc - jest na rachunku, niestety,a torbie już nie.
    Rozzi, Donbas coś nie widzi naszej zagadki .

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 04.07.19, 18:28
    Ty też mnie Cam wyłapywałaś w mieczach?
    To chyba jakieś zmęczenie materiału albo cuś bo na ogół (tak mi się wydaje) nie ma we mnie mieczowej logiki za to są buławiane emocje. Nawet trochę tej zimnej logiki mieczom zazdrościłam.
    No ale dzisiaj pewnie (jakbyś zgadła) mieczowe koniunkcje u mnie bo roboty po pachy, nadgodzin w chust i musiałam być asertywna... Inaczej bym klepała do późnej nocy. Pewnie niejeden dziś szepnął za mną "zimna suka" jak się mieczykami od cudzej roboty odgrodziłam 😉
    Morał z tego chyba taki, że w każdym z nas jest trochę miecza, trochę denara, kielicha i kija i w zależności od koniunktury to się uaktywnia.

Nie będziemy zmuszać Doni do zagadek. Może next time będzie chciała 😊 bo to różnie bywa z tą ochotą sama wiesz.
    Rozwiązanie wrzuce wieczorem niecierpliwcu jeden!

--
    /T.Edison/

• camaretto 04.07.19, 21:04
    big_grin
    Very good.My Cat Lady have times of meowing now, I cannot sleep through over 3 nights now . I'm tired, too.
    Wrzucaj!!! Kości zostaną wrzucone, tak jak i nasze słowa, żeby ich nie zgubić.
    A pisemko się nie odnalazło, niestety. Ktoś niewinnie siedział przez 18 lat w Polsce, póki nie wykryto autentycznego sprawcy.Kowal był winien, a Cygana powiesili.
    Chciałam to i o zwierzakach koniecznie przeczytać, jako że jeden z kolegów, milczek okropny, ma chyba w horoskopie fatum jakieś niewidoczne, mianowicie po blisko 20 latach znów w areszcie, tym razem banda spowodowała,że najęli iluś taksówkarzy do wywożenia kobiet do Austrii, i ich zamknięto, na czas spraw siedział w więzieniu. Wrócił coś po roku, zimny i blady, jeszcze bardziej małomówny niż już był. Tera wszyscy się boją, czy nas mafia nie ściga, a ja, zawiadomiona o masakrze przez zwierzęta, chyba mam najgorszego pietra.

--
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka