Dodaj do ulubionych

Rydwan karta dnia

03.07.19, 21:04
Rydwan dziś objawił mi się:
- urazem w kostkę przy wysiadaniu z busa
- uwaleniem się w palucha na tarce
- oparzeniem przy odcedzaniu
Nosz...k.😕
Edytor zaawansowany
  • camaretto 04.07.19, 11:30
    Tomusił być tzw. odwrócony Rydwan. Dlatego lubię karty tzw. odwrócone, i mimo rozbudowanej niekiedy symboliki trafia jak w mordę je..ża. W zagadkach np. - Rydwan miałam u kity123 i jej rodziny, która w latach 80'tych chciała z rodziną firmnę założyć. Niby zaczęli od ogórków, które np. w folii u nas się zaśmierdzaiały rodzicom, czy coś...Rzeczy oczywiste, teo ogórki to był hit i przebój. Oni mieli jednak autko, i chcieli założyć firmę transportową. Rydwan - kariera, sława, firma, pieniądze, kokosiki, hit (warzywniaki), transport (samochód), sprzedaż, sukcesy społeczne.
    Negatywnie - niemożność wyjazdu, osiągnięcia dojrzałości, "inicjacji murzyńskiej" , sukcesu, szybkości,prawa jazdy, zrobienia wakacji czy też sromotna porażka przy prostych czynnościach, która nie tylko wypadkami i uszkodzeniami ciała daje o sobie znać.
    Sprawdź aspekty, czy to nie Uran z Marsem, bo coś mi świta, że miałam koleżance - Lewkowi też z ezonetu przesłać horoskop że do jej planet zbliża się Mars z Merkurym i Wenus a Saturn i Pluton siedzą na Koziorożcach w opozycji.
    O, mam to na"kółku" :Zdziwisz się, bo myślałam o kwadratach i opq.Mars - Uran właśnie, sprawdziło się u mnie wiele razy, rodzina ma tego rodzaju aspekty i ie pogadasz, mieli już ze 3 wypadki i kasację autem autostrady.
    Mars 1'32'Leo
    Mercury 3'58 Leo
    Moon 3' 28 Leo
    Uran 6'01' Tau
    Reszta małe lecz szczęśliwe piwo, stąd to może i tak źle nie podziałało.
    Ale kto wie, co u innych.
    Na dniach zmarł Maciej Parowski, pisarz i dziennikarz znany z "Fantastyki".
    Niewątpliwie to wielkie arkana tak, a ja moc kart często widzę dopiero na" Kartach Medytajci Dnii i Nocy", bo takich zwykłych "co będzie na obiad" to nie stawiam, jak panie na szkółkach, wolę sama prowadzić szkółkę, mam już resztą 28 letni staż...

I jeszcze mi wyszło z chłopakiem, ale z drugim to ja sama czegoś tu nie rozumiem, niby po raz pierwszy, ale nieobiektywnie dotyczy to chłopów...

Widać u mnie w horoskopie za to te " szczęśliwe małe", co to niby 5 Denary się sypały zaoszczędzone w grudniu po poołudniu, kotek uzbierał wtedy na promocji patrząc na reklamy Gogli : 345+200 co najmniej na cenie - 545 zet do wydania w klubie, wyszedł z tego rabat na telewizor i patelnia za darmo, oraz dla kota pranie mebli, jeszcze tego nie próbowałam robić,bo ja jak kot do jeża ;D
    A chodzić nie mogę już jakiś czas. Zator w nogach. Jak tam wieści od kotów, Donnie? A'propos podróży to ja miałam kiedyś koleżankę w Doniecku, z miłą Tatianką pisywałyśmy za szkolnych lat kartki na wymianę.

Jakie karty przewidujesz na zbitą szybkę w szafce, bo nieostrożnie poprzestawiałam w oczywisty sposób parę spraw,i kran mi cieknie w łazienkowych...z Tarota dałam se zagwozdkę ostatnich lat...Na wszystko kasa poleci, to jasne

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 04.07.19, 12:23
    Czyli odwrócony Rydwan jak mówi Cam

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka