07.07.19, 13:16
No właśnie po wyciągnieciu przesłań dla Was wyciągnęłam sobie. No i mam. 10 mieczy. Znaczy, że co ja mam zrobić w tym tygodniu? Odpuścić sobie to i tamto dla świętego spokoju bo nie wygram?
No powiedzcie mi, że to jeszcze nie totalna katastrofa.
Dociagnełam do tego 2 mieczy. Więc chyba chodzi o myśli...

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • camaretto 07.07.19, 17:44
    Niezupełnie tak mi to wyszło, ale nie wiem czy się to tyczy tylko tygodnia. Bo ja dla siebie w tym tygodniunawet bym się nie spodziewała, że u mnie wszystko potoczy się inaczej niż zwykle, ale to tylko takaintuicja się mnie trzymała, w tym tygodniu ktoś zaingerował, ktoś się zdzwonił, coś się nachlastało odwrotnie niż zwykle... wiesz, ja mam na końcu miecha święto, i jakbym jeszcze nie wierzyła, to uwierzyć w te prezenty "z góry"musiałam.\
    Tab ma szczęście w parach niby połowiczne, tak naprawdę to chyba jej zazdroszczę najbardziej, ale przynajmniej sama się nie czuję, inni też są sami, otrzeźwiałam trochę po tym szoku.

Ty masz za to po kwadratah, są obecne w ostatnim dekanie w Koziorożcu i sprawdziłam. Bo 10 nie należy olewać. Wszystko wskazuje na to,że coś może ci się powalić jeśli chodzio plany finansowe, ie chcę kojarzyć tego z żadnym projektem wink, a bynajmniej z tym, który miałaś skończyć a zapomniałaś w pracy wink
    ...ale wskazuje na koniec z jakimiś układami finansowymi,które nie podchodzą i gdzie na końcu 5 Mieczy /- ,Sprawiedliwość/- , 4 Kiel /- pomiędzy źle poukładanymi Pentaklamitworzą nerwową atmosferkę, i niezbyt spokojową energię.Po prostu się czara przeleje, inaczej niż u innych, a więc kojarzy mi się to z twoim horoskopem. Zajrzyj tam, bo Baranki mają inaczej niż Strzelec/ Koziorożec albo Lew,gdzie ja mam aspekty, a gdzie rytmy np. koleżanka jak miała nacisk z Wagi I dekan - to ją wyrzuciły z pracy. Ale to było 10 lat temu, to wolno idące planety, i dokładnie, cholera.
    wskazuje na to,że są/będą umowy dot. pieniędzy, że mimo decyzji podjętych,niewątpliwie dobrych widoków (aktywne Buławy, Kielichy dojdą do koniuszka w 4 i 10/-, a Sprawiedliwość pacnie koło KPentakli/- , gdzie założyłaś sobie zbyt wiele, i nastąpił koniec pieśni, trzeba się wykazać, a tu dobrze, jak wszystko zostanie po staremu z 6 Kielichów) Takie umnie karty, jak piszę u mnie inaczej w tym tygodniu,jak kredytowo to z szerokim gestem. Aż się cieszę, że mnie coś jeszcze powstrzymało i Bozia chyciła zarękaw, żeby zalatwiać w chwilkę później. Ale popatrzeć w ten chory Rydwan muszę, i lusterku usterki

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 07.07.19, 19:07
    Powiedz mi więcej o tych kwadratach Cam.

Właściwie to jest coś co zakończy się w tym tygodniu finansową klapą. Bardziej dla mojej mamy niż dla mnie ale wiesz mnie to po części też bardzo tyczy. Mama odda swoją część z ojcowizny. Ale ot wiesz jak to jest z rodziną. Najlepiej się wychodzi na zdjęciu i to też nie zawsze. Oby to o to chodziło a nie o jakąś większą katastrofę. Mama strasznie to mieli w głowie i stawia się w pozycji ofiary. Aż się zaczęłam bać czy ona to przetrwa.

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• rrozsypana80 07.07.19, 19:10
    Apropo Twojego zazdroszczę... Wiesz ja myślę tak, że nam się często wydaje, że tylko my mamy pecha albo tylko my się z czymś borykamy. Prawda jest taka, że każdy się z czymś boryka.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 07.07.19, 20:59
    Postawiłam karty jak to z tym odpisem wyjdzie i tak źle nie wyglądają Krol kielichow + 4 bulaw + Papież. No to ciekawe kto się okaże tym królem, który salomonowo rozwiąże tak, żeby wilk był syty i owca cała. Wprawdzie kart rodzinnych nie ma więc pewnie trwałości powiedzmy rodu razem w kupie utrzymac się nie da. Ale ten układ odczytuje jako ruszone sumienia i bądź co bądź bezpieczeństwo

--
    /T.Edison/

• camaretto 08.07.19, 08:40
    Wiesz, 4 buław brzmi znajomo. Z Papieżem i Królem bym tak nie eksperymentowała, on Salomon się nie nazywa, tylko salon, gdzie mama lat ok.70 czyli dajmy na to tyle ile moi rodzice, zasiądzie u notariusza, zapłaci z kosztów procesowych czy jak tam ze 2000 i wyjdzie, biedniejsza o miedzę. A że człowiek stary, to mu i tak głupie myśli przychodzą do głowy, vide moja 90 letnia rodzinka. Raz by dali,innym razem się kajają, kiedyś miałam na wnusia,że by pół wsi się tak przeszło i nie wyszlo z kwitkiem.. Mam nawet parę historii "nauczkowych", bo nieraz mi babcie taki numer wycięły, jako opisywałam, a nawetgorszy, bo babcia prawie że rozdała majątek wioskowy ,który pokradła cichcem ode mnie, raz się mamusia zaćpała dokumentnie ;D, a wiesz, one z tego pokolenia co to narkotyków nie widziały a alkomatu do ust nie brały, bo to chore. Nie będę więc morskich opowieści już ciągnąć, bo tobie wychodzi KPentakli źle postawiony i ta Sprawiedliwość co to do góry nogami niezbyt skora do rąbania równo. A jak się już zrobi coś to...
    Ja też, chodzić nie bardzo, bo mam lumbago, ale między prezentem a połakomieniem na promocję trudno rozróżnić. Niby rabaty, ale człowiek bądź co bądź biedniejszy sporą kwotę,choć porównać do oryginału trudno, bo zapuszczony telewizor trzymać zakurzony...i babcię nie można wziąć, bo "co ona będzie, w dużym mieście..."Wzięłam, i w ramach rabatów "kupiłam kotkowi", ona fanka, zdjęcia reklamowe lata i robi, w kocim szaleju jest przecudna, bo lubi zwierzęta oglądać na ekranie.Karty już poukładałam i nie zapisałam, więc trudno będzie odtworzyć, ale wydaje mi się że coś jest zaniedbane, KPentakli też - w kartach oznaczałby zwykle notariuszy i prawników.Kieliszkowy mógłby pociągać z Kapłanem za sznurki, bo uczuciowy i romantyk czasami, "cesarzowi co cesarskie", lekarzem dusz jednak jest, jak się nie odwraca go wcale. A tu - 10 kielichów,rodzina rzeczywiście, ale na odwyrtkę i to jak wyżej, w towarzystwie. Buławy ok, ale zapytaj może co ty możesz zrobić, bo jesteś przytomniejsza i łatwiej ci będzie zapanować nad Kapłanem, -guru zawodowiec też jest znany oszust w postawie odwrotnej, u mnie nie wyszedł, i mam Neptuna dobre aspekty, z Byka to samo, babcie ustabilizowałam, więc jadę na razie i Bogom dziękuję, ale jak widzisz,trzy kwadraty i rozkładają cały horoskop na proszek,czasami. Trzym się, a zadaj zagadki jakieś, dla ochłody ;D Albo utrzymania nerwów w ryzach...bo niemałe kwoty wydałam aż się sama siebie przestraszyłam. Wiara w cuda to wszystko co mam,rozzie sad Wszystko...i nic.

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 08.07.19, 11:23
    Notariusz się zgadza. Koszty notariusza płaci nabywca czyli nie jest to moja mama. Biedniejsza o ojcowizne wyjdzie na pewno bo sprzeda ja poniżej kosztów rynkowych. Wartość sentymentalna też będzie na minusie. Stąd poczucie straty 10 mieczy. I ty Brutusie przeciwko mnie? 10 mieczy w plecach to rzecz oczywista.
    Gdyby tego nie sprzedała to koszty są takie, że zostaje z ziemią za daleko od domu, żeby coś samemu z tym robić ani sprzedać bo za dużo właścicieli, obrażonym rodzeństwem i bez tej kasy co ma dostać aktualnie a która przeznaczenie już ma (jak jej nie będzie to trzeba wziąć kredyt). Ot i co. Przymusowe ugranie jakichkolwiek korzyści.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 08.07.19, 11:29
    No mnie też miota 10 mieczy bo czuje ze poleglysmy w tej walce. To takie 1 przeciwko wszystkim. Zablokować nic nie mogę bo odetne mamę całkowicie od rodzeństwa a to niekoniecznie jest dobry moment żeby ją wrzucac w totalna samotność.
    Mam ochotę jeszcze dowalic po fakcie. Na zasadzie dobra skorzystałas ale ten twój zysk teraz uszczuple. Skarbówka pewnie zerknelaby na to inne urzędy hmmm no też by się mogły zainteresowac. Tylko czy warto być świnią? Sama nie skorzystam i drugiemu nie dam.
    Ciekawe od kiedy ja taka wyrachowana się zrobiłam.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 08.07.19, 11:32
    Po prostu oddać zapomnieć i nie zatruwac się energia z 10 mieczy. To jedyne wyjście.
    Nie warto mscic się na swoim zdrowiu przez głupotę innych

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 10.07.19, 13:55
    Miałaś rację Cam była próba oszustwa. Nie przeszło. Transakcja nie została zawarta.

--
    /T.Edison/

• camaretto 10.07.19, 21:02
    ;D Zyguzyg

--
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka