Dodaj do ulubionych

Przesłanie na kolejny tydzień ☀️

15.07.19, 09:23
Wybierzcie sobie symbol wieczorem wrzucę karty

1. 🦎
2. 🐬
3. 🐞
4. 🐒

Niech moc będzie z Wami w ten poniedziałek 😊

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • tabularasa22 15.07.19, 12:59
    Oj trudny poniedziałek. Coś spać nie mogłam. Roz mało widać te zwierzaki, to ostatnie to małpa ? Jak małpa to ja biorę, bo robię małpie figle big_grin
  • rrozsypana80 15.07.19, 23:06
    1. 🦎 Jaszczur
    As mieczy. W tym tygodniu uda się podjąć mądrą decyzję bądź wyklarować sprawy do tej pory niezbyt jasne. Siła intelektu da ci totalną jasność sytuacji. To dobry moment na rozmowy. Spróbuj komunikować się jasno, stanowczo tak, żeby druga strona miała szansę zrozumieć Ciebie bez cienia wątpliwości. Bądź asertywny ale w konfliktach działaj rozważnie i odrzuć potrzebę zemsty jeśli takowa ci w głowie zaświta. Tydzień sprzyja dobrym pomysłom. W uczuciach chłodno i można się rozczarować.

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• rrozsypana80 15.07.19, 23:13
    2. 🐬 Delfin
    W tym tygodniu bądź ostrożny. Ktoś w Twoim otoczeniu nie ma pozytywnych zamiarów. Możesz paść ofiarą kradzieży bądź oszustwa. Sam też możesz mieć tendencje do blefowania aby nie wyjść na durnia. Przyglądaj się wszystkiemu dokładnie i nie daj się zwieść grze pozorów. Nie wszystko złoto co się świeci. Jeśli unikasz szczerej odpowiedzi na zadane ci pytanie to zastanów się czy ta przezornosc jest faktycznie konieczna?

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 15.07.19, 23:13
    7 mieczy

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 15.07.19, 23:28
    3. 🐞 Biedrona
    Słońce. To będzie bardzo optymistyczny tydzień. Pełen radości i sił witalnych. Będzie ciepło, radośnie i przyjemnie. Spędzaj ten czas w gronie rodziny i przyjaciół niech ci nie przyjdzie do głowy zamykać się w czterech ścianach. Jeśli jesteś z kimś skłócony to jest idealny moment na zakopanie wojennych toporów. Wszystko czego się dotkniesz będzie w tym tygodniu zamieniać się w złoto. Jedyne na co musisz uważać to swoje ego, niech nie odlatuje zbyt wysoko bo kiedyś cieplarniane warunki mogą się skończyć.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 15.07.19, 23:39
    4. 🐒 Małpka
    Świat. W tym tygodniu masz szansę zakończyć sprawy, które gnębiły cię od dłuższego czasu. Wszystko ułoży się po twojej myśli. A jeśli nie będzie po twojej myśli to nie martw się bo jest to dla ciebie droga do głębszego zrozumienia samego siebie i odnalezienia prawdziwego "domu". Poza mentalnymi podróżami możliwe podróże realne, w końcu to wakacje.... Bądź spokojny to będzie tydzień pomyślny w każdej dziedzinie życia i nie dostarczy trosk na przyszłość.

--
    /T.Edison/

• tabularasa22 16.07.19, 12:37
    Ekstra ! W tym tygodniu deadliny w robocie bo w poniedziałek wyjeżdżam za granicę na wakacje smile Więc już zaczynam przygotowania, plus gości mam ze świata, i wszystko sie bardzo szybko kręci smile
  • camaretto 16.07.19, 16:06
    Wesz,daj na tydzień, minimków 2

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto 16.07.19, 16:18
    No i sprawdziło się na kolanie, ja najpierw napisałam ślicznego bloga i naużalałam się nad kwadratem Urana do opozycji, mimo że mój sprzęt domowy działa jak zwykle, jedynie siłą myśli. Rozchorowałam się od wczoraj . awyzdrowiałam. Narobiłam literówek w założonym wpisie, poprawiłam na blogu. Pomyślałam, że nie warto się tek blokować, przecieżi tak mi klrujesz, a ja to wiem, tylko że ... moje male raczka "jeziorko przyjaciół" było i jest po prostu ... kochane, miłe i uczciwe. Bardzo wiele mi ci ludzie pomogli, to wypróbowani przyjaciele, po prostu,stąd blokada jak stąd do Kaukazu. Oprócz raczej skorupki, oczywiście.
    Wszystko się zgodziło mi, więc ... rąbnełam telegram... i, gafioso - mafioso - minimoso - nagle zauważył wpisy o zwierzętach.
    Chyba już pasuje, nie?
    No i z tym Uranem, cholera, też gra. Powróżę jeszcze na zaćmienie....

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka