Dodaj do ulubionych

Pourlopowa zagadka

21.08.19, 22:25
No to zgadnijcie gdzie żem była. Podpowiem Wam, że wodne mocno miejsce i w kraju.

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • camaretto 22.08.19, 12:36
    Wodne to owszem.Resztę przeczytalam że byłaś w raju...big_grin

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 22.08.19, 16:01
    Hahahaha w kraju ale raju 😁
    Wszystko się zgadza

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• camaretto 22.08.19, 20:24
    Hange out Man, mam namalowane pięknie, pani włada i macza nogi gdzieś kołokamieni, w głębi suche samotne, "zwisające" drzewa,jak plażowe sosny nadmorskie,również przepięknie foka - kobieta - 7 Kielichów,wyłaniająca się z morza. wizje i widoki, piękno przyrody, na moje ukryte pytanie - nie był to raj na jeziorach - zatrzymana energia Anioła Umiaru, Pani z Jeziora na wizerunku.
    Wschód - ujemna 8 Pentakli - nie miałaś kasy tam, więc chyba nie dałaś rady, choć też piękne Wybrzeze, wszystkiego naraz mieć się nie da.
    Zachód - daleki, jak Ustka czy Wolin - znów moje ulubione strony, zwyczaje mnie wzięły stare tarotowe,żeby wykluczyć moje ulubione miejsca, bo tu człowiek chce się zasugerować. Ujemnie 10 Pentakli wpłynęła - nie czułabyś się tu zadomowiona,ja bardziej, podobnie w miejscowościach jak Jastrzębia czy Karwia, Lisi Jar - nie widzisz atrakcji. Towarzystwo by nie chcialo błądzić po Mazurach ani tam gdzie ja z kolei jeździłam regularnie.
    Znana miejscowość z - 6 Bułąw, wygranych z dawnych czasów, tryumfów i władzy. Hołd Pruski? Coś okazałego jest w tej miejscowości,pewno nie pamiątki rodzinne.
    Skojarzenie ze złymi decyzjami, ujemną 2 Mieczy, nic ino Prusy i okolice Krzyżackie, ale może nie dało rady podziwiać zamków malborskich,są piękne, ale zostawiłaś je na później - dziewicza Kapłanka/odwraca się i pokazuje figę, Pan Samochodzik nie tym razem/. Dobra, pojęcia więcej nie mam Gdańsk i Trójmiasto? Czy miejsca historyczne po pobycie królów i rycerzy z tamtych czasów i wojen wygranych z Krzyżakami?
    *używałam pięknej talii Fatasy Creatures czy jakoś podobnie, znanej tarocistki i akwarelistki amerykańskiej Lisy Hunt.

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 22.08.19, 20:46
    Oj Cam... 😊 Podziwiam Twój kunszt ale rozwiązanie potem.

--
    /T.Edison/

• camaretto 22.08.19, 20:54
    Oj, nawet nie wiesz jak bardzo bywam i jestem ciekawa rozwiązania, aczkolwiek procesem rzecz jasna się zadowolę ;D

--
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto 25.08.19, 09:42
    Ktoś chce jeszcze

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 02.09.19, 21:55
    Oj przepraszam Cam zapomniałam o tej zagadce. Nikt inny się nie zgłosił więc rozwiążemy bo odpowiedź Ci się należy 😊
    Karty nie głupie tylko ciężko je w całość złożyć.
    Interpretacja prawie, prawie. Za bardzo się tym morzem zasugerowałaś i troszkę zbiegłas z kierunku.
    Mazury a konkretniej mówiąc mazurska wioska. Blisko jeziora, w którym Starakowi życie uszło. Głównie było plażowanie bo ja to pływać nie umiem więc jedynie stopy w jeziorze zamoczylam (Umiar w punkt). I miejsca historyczne się zgadzają. Twierdza Boyen (Krzyzacka bądź co bądź) i Wilczy Szaniec bunkry Hitlera.
    Suma sumarum uważam, że trafiony zatopiony chociaż Gdańsk mnie rozczarował. Dobra robota.

--
    /T.Edison/

• camaretto 02.09.19, 22:04
    Oj, a ja mam Panią Jeziora na jednej z kart.... A na Wisielcu maczanie nóg w spokojnej wodzie!

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 02.09.19, 22:34
    No mówię, że trafiłaś tylko zasugerowałaś się morzem.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 02.09.19, 22:35
    No mówiłam że trafiony prawie zatopiony bo niepotrzebnie ten Gdańsk wsadziłaś.

--
    /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka