Dodaj do ulubionych

Przesłanie na ostatni tydzień sierpnia

24.08.19, 23:37

Wybierzcie sobie owoc. Jutro podam przesłania.
1. 🍍
2. 🍉
3. 🍒
4. 🍏

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • camaretto 25.08.19, 05:12
    Jabko poplosę...

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • lola1104 25.08.19, 07:16
    arbuz
  • rrozsypana80 25.08.19, 17:41
    1. 🍍
    Wieża.
    W tym tygodniu na pewno nudzić się nie będziesz. Suma zdarzeń i informacji zdobytych teraz nieodwracalnie zachwieje Twoim światopoglądem. Jednak nie martw się na zapas bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zrujnuje się tylko to co było na piasku budowane. Przejrzysz na oczy i zobaczysz kogo warto docenić lub też, że dotychczasowa droga nie była tą właściwą. Wstań z gruzów niczym feniks i rozejrzyj się dookoła bo to nie koniec a zaledwie początek. Początek czegoś lepszego...

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• rrozsypana80 25.08.19, 17:47
    2. 🍉
    As denarów
    Tydzień minie pod znakiem pieniądza. Być może otworzą się przed Tobą nowe perspektywy lub też okazje. Przyjrzyj się im uważnie bo raz dane szanse nie lubią się powtarzać. Trzymaj portfel przy sobie i uważaj na drobne wydatki wprawdzie od nich nie zbankrutujesz ale kieszeń może je odczuć. Tydzień zapowiada się pomyślnie bez większych zaskoczeń.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 25.08.19, 17:54
    3. 🍒
    Diabeł
    W tym tygodniu zdecydowanie wpadniesz w sidła swoich własnych namiętności a że pokusa będzie wielka to pofolgujesz sobie. Jako, że diablisko lubi trzymać na smyczy to lepiej będzie uważać. Zakazany owoc zwykle nie jest taki pyszny i żeby się nie okazało, że zostaniesz wypędzony z raju.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 25.08.19, 18:00
    4. 🍏
    Wisielec
    Tydzień będzie się wlókł niemiłosiernie. Sprawy, które masz w toku nie będą się posuwały ani odrobinę do przodu a nawet mogą się opóźniać co da Ci niewygodne wrażenie zawieszenia. Da to Ci niepowtarzalną okazję przyjrzenia się wszystkiemu z wielu stron i perspektyw. Uzbrój się w cierpliwość.

--
    /T.Edison/

• lola1104 25.08.19, 19:51
    dzieki 😍🤩
  • camaretto 25.08.19, 20:38
    Lola, dlaczego nam wychodzą sprawy, o których mówiłyśmy na sieci?Ja mam wisielcze myśli, nie mówiąc o mafii w ogóle, i wskazuje że ta rodzinna która to niby w kartach zwykłych wychodziła, jest najgorsza. Nie podawałam wielu osobom mojego adresu strony, maila nawet. Zakodowałam im wszystko, a sama jestem przecież tylko półoficjalnie, ze względu na wystające sekty i inne "godne zainteresowania" kliki, również te niby władające kiedyś, teraz na bruku ,które z wrogiem publikującym, rzeczywistym cackać się nie lubią. A ja chcę czasami wychrzanić, jako osoba znana i stała w sieci, kij w ryj, tylko , jak to mowią o mnie,może niezupełnie OK, ale jedwabnym pantofelkiem.Mimo wszystko się zastanawiam też, czy ta naleśnikarka nie "zadziałała", że aż przesłanie masz, powiedzcie? Bo się aż boję,ja też uwielbiam naleśniki, dlatego rzuciłam warzywka do zupy, bo chcę się dalej odchudzać...Można na teflonie chyba bez tłuszczu gotować je...Dzięki, rozzie,a które ty masz? Dwie Wieże Gondoru?

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 25.08.19, 21:05
    Mój wybór był jak u Lolci. Ale to chyba wydatki związane z początkiem roku szkolnego.

--
    /T.Edison/

• lola1104 25.08.19, 21:32
    ja nie zdążyłam jeszcze tej naleśnikarki kupić, nie miałam do tego glowy, ta afera z kisajnem, i w ogole ..... na spokojnie jak znajdę chwilę to wejde w internety i poszukam sprzetu
  • lola1104 25.08.19, 21:34
    póki co 7 .09 jade na upragniony urlop, czekalam na niego rok. na 12 dni. ufffff trza dychnąć trochę
    i tez się odchudzam bo chce jakos takos w bikini sie prezentować
  • tabularasa22 26.08.19, 10:12
    Ja wybrałam Arbuza, chociaż lubię czereśnie big_grin
    Jestem dziewczyny i będę powoli odgrzebywać wątki bo ostatnio mam jazdę bez trzymanki i brakuje mi na wszystko czasu . Gdyby doba miała o 10 godzin więcej... przynajmniej byłabym wyspana.
    Będę się rozglądać za jakąś szansą wink
  • camaretto 26.08.19, 18:39
    Ano, widzicie?Wieży nikt nie wierzył...
    Fajny pomysł... Ja próbowałam kiedyś też "rzucać" na astroznak,czy coś podobnego. Rodzinka ukochała kiedyś "Zegar" , układ personalny, osoba dostaje na rok - każdy miesiąc, licząc od kładzenia, po karcie. Świetne były porównania z astrologią, mama była k. 45 jak ja dzisiaj, a ja - przed 20. Robiłam dla rodziny kalendarze, jakiś się zachował, żeby może zdzierżyła ogromny napór życiowy i ...udało się,ale opozycję Jowisza, Sprawiedliwość i sprawy sądowe tam widząc dziś...;/ Metodą z TV i tak nic w Tarocie nie wychodzi, karty to nie żonglerka.Ale czasami myśli człowiek, że będzie co innego niż w życiu.
    Kota mnie za to odchudziła ponad 6 kg, jaki ja ją,kiedyś. Teraz tylko zatory jeszcze, ale NAD - wagi tłuszczowej, nawet w granicach niby wiekowych,mieć nie będę . I zdrowy kotek , i pani będzie zdrowsza. Cieszę się , dzięki Tabulko,pchnęłaś siłą jakieś koło zamachowe u mnie. Tarot to samo - patrząc na miesiące zimowe, to odkrycie, że będę zmuszona oszczędzać (wy też, o ile pamiętam) to zrobili wtedy wszyscy, a ja postanowiłam ekonomicznie pooszczędzać razem z firmami - no i megarabaty były, Sprzęt już się spłaca, zdrowie mi uratował - nowoczesne AGD kontra stany zapalne i połamany kręgosłup zrobiło swoje, teraz mi 100% lepiej,kasa się powolutku zwraca z tego. Tak że jakoś odetchnęłam wtedy, i dzięki kartom zaakceptowałam "przymusowe "leżenie,no i pomyślunek ruszył, to takie efekty "Aha" które mi przy kartach na ogół przychodzą do głowy, no i częściej już wyciskały mi "katharsis" z oczu, uwolniły od problemu i napięć, i pozwoliły życie inaczej potraktować, w czym wasze rady nadzwyczaj pomogły.
    Może dlatego wzięłam się kiedyś za rozwiązywanie trudnych sytuacji też u innych,bo sama w takiej byłam - i z kartami - doradztwo i bioterapia sprawia mi wiele przyjemności, no i efekty tego są. ;D
    Wulkany i trzęsienia gruntu są spore, a w Wawie jeszcze metro do tego.
    Ja czasami całymi nocami spać nie mogę,widzę że coś i Lola wstaje i np. o 7 rano ;D Też tak mam, ale nie wiem, dlaczego?
    Powodzenia na urlopach, Lolu!

--
    www.oczary.wordpress.com
  • lola1104 27.08.19, 07:13
    mówisz ze masz kolo 45 teraz, jak mama kiedyś, a na ile sie czujesz, tak wewnetrznie ?
    ja sie czuje na 80 lat
  • lola1104 27.08.19, 07:18
    przez ostatnie lata czułam sie stale na 60 jakos, ale ostatnie wydarzenia zyciowe tak powbijaly mi sztylety w dusze, ze posunelam się migiem o 20 lat
  • camaretto 27.08.19, 09:47
    Wiesz, cały picnatym polega. Wnętrze nasze odpowiada raczej na twój"zew z mozgu", tu masz rację. Ja po wydarzeniach - takich jak rozzie miała ostatnio- czułam się ja ok. 50, mimoże miałam z 30+. A wyglądałam długo młodziej, bo ładna, zadbana, nie "doprawiana" koszmarem z reklam, tylko ziołami cera i włosy,robiły swoje, tak jak i siłka czy rowery. Miałam urodę modelki, ale pochorobach - mydło jeszcze doprawiło źle na cerę,w oczach bakterie (wtedy napisałam "Śmietnigródek" na bloxach), kręgosłup zaczął wodę ściągać i kortyzol... W mig zaczął się horror. Cały tłumek osób zidentyfikował mnie jako osobę "pomocową", było śmiesznie ale i czasami tragicznie (bloxy - "Opowiadanie zgrozy miejskiej" - humoreska -felietonik, z archiwum X i Feng Shui w tle).
    Tak że na te 50 które się czułam to się śmiali,a jpłakałam, że to doświadczeniażyciowe. Teraz młodnieję - faceci z mojego rocznika znów mi "cześć" mowią, bo myśleli przez moment chyba, że ich oszukuję. Tak naprawdę ważne jest czasami,jak wyglądasz, żeby się podnieść i walczyć,jak Tabulka nam pomogła,i już wyglądasz i czujesz się młodziej. Bo ja wiem, co zrobić, żeby wizualnie się postarzyć na 40, wystarczy "zły" kosmetyk i jużmasz problem zwłosami czy cerą. Kiedymama byla choraja - żeby uzyskać "akcept" ,autorytet u lejkarzy,to robiłam taki numer, bo takto by mnie mieli za wnusia. Tak że - jako designer, własnych ciuchów, jeszcze jak się odchudzę na 44 znów - mój kotek działa ;D - tomam nadzieję, że "chłopców" podniesie i znów przyjdą adoratorzy itd.
    Tak to na starego babsztyla nikt patrzećnie chce, wszyscy mają wrażenia jak do rencisty.
    Odpowiedziałam ?
    A na ukrytepytanie - nie obraź się , Lolu , chciałam zrobić eksperyment, ale w pewnym momencie samanie wierzyłam w to co mówisz, i wszystko było jedno - Tarot.
    "Jak wyglądamy" - Lola - 10 Mieczy ;D - jakby cię z krzyża zdjął
    U mie 6 Kielichów,też prawidłowo - retrospektywnie, a nawet jakoś dziecinnie... Cholewka, nie wiedziałam, będę jakoś zakładać częściej okulary słoneczne, to ukryję zmarszczki, reanimacja szybciej pójdzie...
    Rozzie i reszta nie wiem, ale jak będą chciały to mogą się "dokleić", stawiam pomocowo babom w tym wątku ;D

--
    www.oczary.wordpress.com
  • lola1104 27.08.19, 11:55
    oj tak, dokładnie .....
    bardzo mi sie podoba Twoje wylosowanie 6 kiel, idealnie pasuje do tego, jak opisalas pokrótce swoja historie
    no nieźle, nieźle z tymi 10 mieczami 😝
  • camaretto 27.08.19, 19:05
    ;D
    Piszcie,baby -to nic strasznego dowiedzieć się,że "grasz jak własna babcia" - wtedy na reklamie trzeba batonik zjeść i pomaga ,a my... mamy i Maga może w tle?
    Ktoś karty postawi, ktoś piwo czy setę...

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 01.09.19, 21:57
    U mnie to chyba jednak powinna ta Wieża stanąć.... Mama miała wypadek i jest połamana. Chyba, że ten denar wywrozyl mi zapieprz jakich mało. Pracuję zdalnie, mama jest mocno niesprawna i pod moją opieką plus dzieciaki w domu. Poziom zmęczenia lvl hard i nawet kasze przypalilam. No nic, no nic byle mama wróciła do sprawności. As bulaw i rycerz bulaw jej stoi więc myślę, że obojczyk się zrosnie ładnie.

--
    /T.Edison/

• lola1104 01.09.19, 23:18
    3mam kciuki, pozdrawiam
  • camaretto 02.09.19, 18:43
    A jakątem3 oka uchwyciłam "obojczyk", ale początkowowięłam tąinfermację za naszgo grupowego kotka,który został pobity,więc się zasugerowałam historiami zwierzaków i filmami reality typu "surgery". Nie przyszło mi do głowy, nic oprócz tego że masz...takie ",na co najmniej tydzień wolne". Dwa razy była Wieża...jakby uzupełnienie naszych owocków..
    Dostałaś zwolnienie na opiekę? Ponoć można teraz takie wziąć, ale się nie pytałam, jak to zrobić, wiem tylko że kiedy kolega miał lumbago to żona miała wolne.
    U nas wWawie tak chlorem śmierdzi, że mdlejemy, też zatrute wszystko.Nie wybrałam Wiezy nr. 2, ale ja mam wodę z bidonu dla siebie i miaukunów.
    I tak - śmierdzi okropnie,raz tym raz tym.
    Na zrastanie polecam/y z taką koleżanką co miała wypadek, galaretkę żelatynową robić, i pić np. Maslo i śmietankę nie na miksie z margaryną, wodę - lepiej z bidonu, bo wodociągi w Łodzi nie jestemj pewna, czy lepsiejsze niż w Wawie...
    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

--
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto 02.09.19, 18:50
    Tfu, Diaboł, nie wieża. Na zatrucia wszelkiego rodzaju pasuje,na katastrofy typu g ... w Wiśle też.

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 02.09.19, 20:19
    W Łodzi woda dobra ponoć najlepsza w kraju 😏
    Zelatyne wiemy dzięki

--
    /T.Edison/

• camaretto 02.09.19, 20:42
    Ja z tymi wodowciągami w Polanicy, choć płatne, to bym nie eksperymentowała.U mnie w aglomeracyi, to jak był kwaśny żółty siarkowy descyk co to psa prać musiałam szamtoonem, choć wilczurów się nie pierze, to rzund podawał przez radiou ze u nas w Polszcze to "najczystsza stolica juropejska", aż mi się chiało radiou sprać tym cy tamtym.
    Serek ci tera Piątnicy znów dobry zapodają, i śmietankę Klimeko eko dowożą... U was tyz jest bio - zywienie? big_grin
    Rodzina w górach to ma takie jak na Kałkazie żarło, co to wsystko można jeść i się nie zatruć, u nas w Wawie -to jak znalazł - naleśniki, i wis, u którego gospodaza jajca kupujes...
    A jak jej się ten obojczyk złamał,pod ciężarówkę wpadli, jak my kiedyś, czy pieszy to był wypadek?

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 02.09.19, 20:51
    No nie ciężarówka ale autobus. Ktoś wszedł na jezdnię autobus gwałtownie zahamował i mamę wyrzuciło z siedzenia jak z torpedy.

--
    /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka