29.08.19, 08:33
czy pis wygra wybory październikowe

10bulaw glupiec rycerz buław

z kart wnioskuje ze nie

kazda z nich osobno jest pozytywna jakby to ująć.....hehheeh..... ale razem..... tworzą jakieś niepowodzenie w realizacji, czy wy tez to tak widzicie ?
Edytor zaawansowany
 • camaretto 29.08.19, 10:15
  Twoje karty mówią o tym chyba, że mamy Pislandu dosyć, Głupiec - że chcielibyśmy coś zacząćnowego, i mamy wszystkich głupków, Rycerz Buław, że zyskali sobie jakieś miejsce, ale naródnie jest pewien bo to niepewna sprawa, ten Rycerz, to niedojrzała banda szkodnikow, którzy "przekupują" naród podarkami 500+, a nie rewaloryzują rent i emerytur. Albo - niektórzy,zwłaszcza chorzy i słabi - ciągle mają 880 zł emerytury, bo nie potrafią nawet dojść,głusi czy ślepi, żeby ktoś imwypełnił wnioski o podwyżkę. Na blogu opisuję moje spotkanie ze Stromboli,i chorym,półgłuchym dziadkiem. Po operacji uszu skarży się jeszcze na bóle głowy,lekarze mają jego zdrowie i autorytet na sumieniu, a przemiły sąsiad z kotkiem ma te trzęsienia ziemi i ryki modlińskich silników codziennie. Kto o tym ma wiedzieć? Prezydent Du Da?Ojcia,powiedziało mi się, ale muszę iść, żeby wziąć talię drugą, te karcioszki - też Buławy - i to 9 - były coś do medytacji, nie ma chyba pewnej partii,każda oszukiwała, Lolu, a "gracze", np. pokarana Szczudło,obtłuczony w Wawie lanser Jaki i Tusek Donnie Daki,święty Dakiń z jakiegoś euroklasztoru poszli klakierzy do euroczerczu. Tak że -gramy w niewiadome.
  Dobra, mimo wszystko, ta talia też chciała coś powiedzieć.
  2 Kielichów na wybory jesienne, Polacy znajdą coś dlasiebie,choć ja widzę przed sobą lanserów, nie partie. A dlaczego (oprócz mojej prywatnej wersji?). wiesz, na to pytani,to nawet mój kiziu dostaje nagłych bólow brzucha.
  PiS - 5 Mieczy , odwrócona, zgrała się ta klika, i nie ma szans.
  PO - Waisielec , też odwrócony,trza widzieć, że nie uhapią,nie ucapią. Prędzej będą wisieć, niż ktoś im da pomanipulować drugi raz. NaTuskaprezydenturęjuż stawiałam, wg. moich kart nie ma szans.Nic dziwnego, że poszedł do eurobiznesu.
  Inni, "fuksiarze" - 4 Pentakli odwrócony, - by chcieli mieć ... mocną pozycję. Ale niestety, takich mistrzów nie ma.
  Powiem szczerze, nie wiem, ale chętnie zobaczyłabym na rozstrzygnięcia u innych. Moje karty coś za bardzo mi znajome...

  --
  To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
  Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
  www.oczary.wordpress.com
 • rrozsypana80 01.09.19, 21:50
  Hmmm Glupiec tam stoi a wiadomo, że głupi to ma szczęście 😉
  2 kielichow u Cam wróży no jak zwykle dwie i tylko dwie opcje do wyboru. A reszta to jakieś marne ochłapy. Malo zaskakujące co nie?


  --
  Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
  /T.Edison/

  * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
 • donbas 01.09.19, 22:22
  Bez Tarota wiadomo, że wygra. Słuszniejsze i ważniejsze było by pytanie czy zdobędzie większość konstytucyjną ( bosze strzeż nas).
 • lola1104 01.09.19, 23:19
  Donbas....nadzieja umiera ostatnia..... stad moje pytanie do tarota
 • donbas 02.09.19, 20:52
  buhahahahaha
 • camaretto 02.09.19, 21:29
  Lepsiejsze nieznane dobro, niż znane zło...Tak więc metodą zła mniejszego.... a nawet bardzo niewielkiego wzrostem, w opcji że Szczudło już wywędrowała zkraju... to nic nie wiadomo jest...
  Ja jak w kawale, wybiorę chyba Janosika.... bo w małego rycerza to nie wierzę, a wojen w Iuranie i o iuran to nie chcę prowadzić. Nadzieja, że Trampek nas puści samych gdziekolwiek, umarła, prędzej zgnijemy w Israelu, niż w Polsce będzie choć jeden żołnierz z powrotem.
  Szkoda,bo coś przystojnych miałam kolegów - zawodowców, teraz po latach, to niby Owieczkę wspominam jak brata, ale płaczę po innych...
  No i - już na blogu kiedyś napisałam,że Pislam do chrześcijaństwa ma się tak jak cyrkowy klaun do żonglera z kieliszkami.

  --
  To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
  Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
  www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka