Dodaj do ulubionych

Drugi tydzień września

09.09.19, 08:51

Wybierzcie sobie symbol

1. 🎼
2. 🎨
3. ⚽
4.🎭

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • lola1104 09.09.19, 23:03
    czworeczka
  • camaretto 10.09.19, 08:10
    Daj paletę,chociaz i tak wywróżyłaś katstrofę Wieżową i Dajmona ostatnio. Może ludzie się zakładali poza forum?

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 10.09.19, 08:45
    1. 🎼
    5 denarów
    W tym tygodniu będziesz odczuwać brak. Nie będą to raczej braki na płaszczyźnie fizycznej a egzystencjalnej. Zastanów się za kim, za czym tęsknisz. Czego tak naprawdę Ci potrzeba? A potem rozejrzyj się dookoła i zobacz, że tak naprawdę nie jesteś sam. Nie obawiaj się poprosić o pomoc. Zawsze to łatwiej z kimś przejść tą ciężką drogę. O wiele częściej piątka denarów pokazuje grzech zaniechania niż faktyczne braki. Nie bądź tym co nie widzi. Rozglądaj się uważnie. Jest ktoś kto wyciąga dłoń. Tylko musisz zauważyć.
    Nie podejmuj ważnych decyzji finansowych, nie podpisuj umów, nie wchodź w układy ani nie zaciąga kredytów. Tydzień temu nie sprzyja.
    Niech moc będzie z Tobą!

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• rrozsypana80 10.09.19, 08:53
    2. 🎨
    Koło fortuny
    Czujesz, że życie wymyka Ci się spod kontroli? Masz wrażenie, że wszystko leci na łeb na szyję i nie jesteś w stanie tego zatrzymać. Nie próbuj. Daj losowi zrobić swoje. Nieważne jak będziesz próbować nic nie powstrzyma pędzącego koła, conajwyzej spowolnisz jego bieg. A wtedy wydarzenia będą bardziej wyraziste, dłuższe i dotkliwsze. Bieg koła wyjdzie Ci na dobre. Po każdej burzy przychodzi słońce i po słońcu burza. Poddaj się losowi. Niech w tym tygodniu cierpliwość i pokora będzie Twoją cnotą.

--
    /T.Edison/

• camaretto 11.09.19, 09:52
    Weryffka ze środka
    Nawet karta dnia/ dni wyszła na "nie", nie mogę, jak chciałam, pochwalić się znajomym odzyskanym zdrowiem, karty sąprzeciwne wydatkom, zwłaszcza, że podejrzanie na tą katastrofę wydałam i wyrzuciłam w błoto, znaczy do śmieci, masę kasy.Ulubione rzeczy się... rozszczelniły , nic już nie mówię, słoiczki śmierdziały innym zapachem niż zwykle kiedy się popsują. Coś dawało znać, że jest nieco inne niż zwykle ale kicia odwalczyła mnie z tych kilosów tłuszczowych,nie tak długo a wejdę (na skali procentowej), rzecz jasna, w kanony sztuki rembrandtowskiej. Również projektowanie ciuchów "trzyma" w łapie kizia. Będę się więc na dniach - leczyć i(4Mieczy) noi nie pojadę nawet na piffko ze znajomkami (3Kiel/odw). Do tego trzeba trochę pokory,bo los panuje czasami jednak nad naami w sposob widoczny.
    Ciekaw, a dalabym już znów "glowę"-i położyła chyba - że "wszystko da się" bo już już czułam się nieźle...
    Jacy my jesteśmy ...ludzcy...
    Poniżej, jakieś "zrządzenie" razem zakwalifikowało głośne wydarzenie sejmowe. Zupełnie jakby Pawłowicz - z tym "mówi poseł" przeczytała paseczek u góry - twój komentarz do 7 Bułąw;D

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto 12.09.19, 09:04
    Przeczytaliście te nowinki o bankach i oszukiwaniu?
    Staliśmy się niechcący, będąc obiektem działania oszukańczych metod - również i powodem, bo ja chcę dowieść już paru "fiszerom", o których pisałam, ich niewielkość...z policją, zresztą, która mi pomogła, w swoim czasie, o czym pisałam.
    Teraz, od 14 i Unia, i banki w Polsce będą zobowiązane podnieść bezpieczeństwo klienta banku, i słusznie. Tak, że jak macie gdzieś w internecie interesy, korespondencja z banków dalsza, zmiany na platformach, ochrona dodatkowym kodem albo inne pomysły.Afera się rozkręca, złodzieje ztą nagonką, wyraźnie mają tyły tarotowe. KołoFortuny wsygnalizuje często, że poniekąd "wozisz się"na poootężnym mechanizmie obrotu, aniekiedy jesteśczęściąjakichś przemian. Wszystko się zgodziło. Utrudnione będąmieli złodzieje, ciekawe, rozzie , że te wróżny jakbynie było się kompletują jakoś. Może znów się ktoś założył?
    Kurczę, ja po tym wariackim spływie szamba do rzeki, jakoś chora jestem, brzuch boli mimo że nie piję tej wody, to mam kłopoty, nawet krwawienia ,musiały zaszkodzić obrzynki tego g...
    Uważajcie, lepiej kupić wodę niż chorować.Kiedy oni to "zrobią?... Ja już kiedyś "nakryłam" ich kiedy pisałam na blogu tekst "Śmietnigródek", jasne się stało,dlaczego Hanna G. płaci "za dużo " Janosikowego - po prostu, latami nie naprawiane rury wodociągowe były zainfekowane.Dobre,nie? Takst "podziałał".
    Eventy też jakby dały większy luz, zobaczymy jaksytuacjasięrozwienie. Czasami "przyklejony" wampir energetyczny może mieć silnie rozwinięty "astral". Trudno sobie daćradę, bo np. brał uział wtzw.seansach - hipnotycznych, spirytyźnie, i "czepia się"osoby,którąmaza "dawcę" czyli - np.bioterapeuty, czy -jak się z Lolą zgadało -sexi woman, psychotyków w tym mieście nie brakuje,tym bardziej, jaksię wydaje,żę ma ładne ciuchy, czy "wyrzuca kasę", w pojęciu tzw. "byraka". Czy też- jak koleś opowiedział, co to nie ona, albo jak do śmieci wywalała pudełka po AGD (jak wielu innych) - zamiast,przyzwoicie, jak zadomowieni emeryci,usiąść na śmietniczce z wózeczkiem, odpocząć, zabrać odzież z "śmieciowej pakamery", obsłużyć się darmowym chlebem ze stolików na stacji "M", kupić ziemniaki za 1,5 zł/kg ...Obrazek z wczora wieczora. Popołudniowa pora.
    Czytałam też nowość o "podniesieniu pensji" najniższej do ... 4tys. Mrzonki,nie mają ejlektoratoo, jak już nie zatrudniają nawet rodziny w firmach, i nie masposobu,żeby przez to rynkowe"ucho igielne" przejść, to teraz...jak tu podwyższyć podatki żeby i te 500+ było i nie było, i do cen benzyny i euro dokoptować jeszcze i tom głupotę.

Nie mówiąc o wywalaniu z Polski Niemiaszków, za co musiał zapłacić Francuz i reszta.
    Że też w Europie nie widać ... smrodu obory i głupoty tych z Polski,to dziw, ale to nie ekonomiści, nawet z ich krajów, tylko normalni Zieloni,w tym Europarlamencie.

Karty na "ekonomię" 4 Buł, odw. 2 Pent. Kto zdolny i wykszałcony, i tak będzie miał, najwyżejwyjedzie. Reszta na mordę.

--
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto 12.09.19, 09:12
    Sory, forumki , za te błędy przeokropne literowe - ale przeglądarka "zapamiętuje tekstnierównomiernie, zato z "sprzed " -wysyła wiernie.
    Wyszedł mi kiedyś tekst "kot Bobo,co ona zrobiła" itd. Jaja,ale ja w przeglądarce miałam inaczej.

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 10.09.19, 08:59
    3. ⚽
    7 buław
    Wydaje się, że w tym tygodniu Twoja pozycja, gdziekolwiek jesteś, będzie zagrożona. Śmiało weź buławę do ręki i stań do walki. Masz w sobie tę moc więc nie ma co chować głowy w piasek. Nie zważaj na konwenanse, nie wstydź się niczego. Dasz radę, racja jest po Twojej stronie a Ty wiesz jak ją obronić.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 10.09.19, 09:07
    4. 🎭
    As denarów
    Wygląda na to, że w tym tygodniu staniesz przed jakąś wartościową szansą dla siebie. Czy ją wykorzystasz czy sprzeniewierzysz? Tego nie wie nikt poza Tobą.
    Poza tym as denarów przypomina koło fortuny z losowoscią zdarzeń. Spróbuj nie przegapić szansy bo zanim koło się znów obroci to sporo czasu może minąć. Wszystko zależy od Ciebie.
    Drobne wydatki dadzą o sobie znać w Twojej kieszeni. Niby nic ale jak je zsumujesz to będziesz zaskoczony.

--
    /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka