Dodaj do ulubionych

Są ludzie jak ludzie...

15.09.19, 12:40
Są ludzie jak psy....
Psy mają swoich panów
Są ciągle głodne - są ludzie jak psy...
W tym roku, też zastrzelony, został wilk Kosy. Osierocił szczeniaki w Roztoczu. a w zeszłym miał miejsce podobny event , wilczur podobnież zginął z ambony.
Wilki bieszczadzkie wróciły do Polski, ale na starych łowiskach zaczęto im mometalnie robić problemy. Jak by było możliwe, żeby przeflancować je na makaron b.p. prezydentowej marki Lubella...PiSerski rzond oraz prosił wręcz o petycje dot. "odstrzału" i wyjęcia "zbrodniów" spod ochrony. Wilcze stado jest ostatnim polskim dużym stadem liczącym jużtylko ok. 100osobników, i reprezentującym coraz mniejszą pulę genetyczną. Zachowują się też dość dziwnie - zamiast tworzyć rodziny, tworzą coś w rodzaju wielkiej gromady, gdzie rozmnaża się para alfa, a reszta -"ciotki i wujkowie "- karmią szczenięta przetrawioną zdobyczą.Opowiadali leśnicy,bo w Polsce, jak się okazuje, jest szczególnie trudno zwierzętom przetrwać. Parę ruszyło do LasówChojnowskich. Znany był też w Warszawie wilk Bari, którego wyleczył i oswoił pewien biznesmen warszawski.
Ostatnio jednak dominują prowokacje prasowe, to przeciwko kotom, to przeciw psom ... jak ta z Łódzkiego parku.
Co myślicie,i co u was mówią karty? Nie tylko drapieżne zwierzęta zostały zaatakowane, ale i żybry, i inne gatunki chronione.
Czy to pi.z... erskie, przepraszam, pozerskie mordownictwo z nagonką kiedyś się skończy? - Podpytuję karty:
wilki...choć nie mają najlepszej ochrony, 5 Mieczy/- nie wróży w końflikcie z rzondem najlepiej,będą chcieli ciągnąć temat - to w nabliższej przyszłości jest 6 Pentakli, ludzie będą przychylniej ustawieni,są zresztą współczujący i organizację opiekujące się wilkami.
Konflikt rządu PiS i gatunków chronionych - 7 Rydwan/- na minusie wskazuje,że to ich wielka słabostka, ta "relacja" ze środowiskiem nie pojedzie dalej, lękliwie ustosunkowane biur...y będąc chcieć walczyć z wiatrakami.
Kto może mieć "interes" w rozwalaniu polskiego środowiska?
4 Pent. - chciwi "pseudomyśliwi" w I rzędzie, ludzie którzy dla kasy zjedliby własną babcię i "wrypali" cyraneczki i perkozy. (tacy teżzostali "pojmani")
KPent K Mieczy - jakaś loża "zmyślnych i bogatych", taktyków i biznesmenów ???? Bzzz, puls podskakuje.
Na wydarzenie w Łodzi w parku
RMieczy - swada większa niż zycie. CHłopak był zdecydowany na wszystko.
Reakcje internautów - 8 Pentakli,9 Pentakli - widzą to i poprawnie, i jakiś interes za tym,mieli rację wyśmiewając panikarzy.

--
To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
"Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
www.oczary.wordpress.com
Edytor zaawansowany
  • camaretto 27.09.19, 22:22
    No i mamy... szakale i 150 możliwych ofiar z pozwoleństwem debili z PiSu. Awantura, bo pozwolono na zło.
    Widać, za to,jakmaifestująsię WA - ten Rydwan... przybrał nieco na wintensywności... sad
    Akurat, jak pocieszali miłośników wilków,że tyle naliczono w stadzie, niby znakowanym.
    Mówiłam, mieliśmy oswojone w Wawie wilki, w zamian za wyleczenie .. przyzwyczaiły się do ludzi.
    Rozmawiałam z nimi,jak to ja...miłośniczka wilków i owczarkow niemieckich, z któregoś pokolenia Wolf... i nie tylko.
    W naszych stronach na Śląsku publikowano na Youtubie powitalne wideo,że szczęśliwie wróciły na stare łowiska.
    Tymczasem debile z nierządu raczą pozabijać niedługo i nas - Dudziak dał d... Trampkowi.
    Dobrze, że aMerykanie mają vs. wojen lepiej w głowie i wszczęli impeachment, może ich zdążymy powyrzucać w październiku i zablokować wycinanie pomników przyrody. Po co Polsce, znienawidzonej przez trampki, i żyrynowskich ,w ogóle jakieś pomniki?
    Lezie w oczy, tak czy owak.
    Sorry, ale rozlatuję się jak widzę to prześwietne towarzycho w następnej "akcji".
    Na wilków sprawę,wyleciała mi 10 Pentakli. To nasz dom,nasze łowiska. Apocaliptico może mieć tu podwójny sens, na mazowiecczyźnie udało się zablokować polowania ... spacerując po lesie. To samo 6 Pentakli/o , niedobra karta dla dzieci i młodzieży,bo wilki i szakale właśnie się oszczeniły,a z tą pulą genetyczną trudno jest przetrwać drapieżnikom . Może jednak ludzie dojrzeją i wyjdziemy -bo musimy - z kryzysu?
    Jedną - dwie pary o najlepszym genotypie "utrzymuje całe stado" ciotek i wujków - mówią znawcy tematu w "Echach leśnych".
    Leśnicy też pokazują, jak bardzo ,niedźwiedzie wilki i żubry ,są oswojone. Reagują na tupanie znajomych im ludzi, nawet polując nie robią im krzywdy.
    Coś podobnie jak moje gołębie, niby to wychowane na wolności, w praktyce, odchowane przez nas, białe rude i szare mieszańce.
    Kiedyś królowie nadawali za zasługi ziemie,ale kazali być odpowiedzialni vs. przyrody otaczającej, w pańskich lasach nie wolno było wszystkim polować, a dobrostan "nie wiedzieć czemu" arystokraci spisywali,robili buchhalterię, zarządzali w czasie pokoju,leczyli domowników... jak trwoga była, to moja babcia z wykształceniem wszystkim zastrzyki robiła,ja też mam ten instynkt . Szlachta to były "pewne" osoby, zasłużone w historii, a nie byle g...rze, zacofani, nietolerancyjni i ciemni. Wg. scenariusza idealnego,naturalnie. "Czarowali" i zdolności różdżkarske mieli wszyscy w rodzinie, podobnie jak zainteresowania chemią czy astrologią. Jak również polowali w złych czasach, czy hodowali pszczoły. Ale nie w ten sposób....
    Kurka, rozpisałam się znów. Ktoś ma jakieś dodatkowe zdanie?
    Impeachment - znów 10 Pentakli,podstawa dla RPentakli. Ale tu się czuję zakręcona, bo wskazano interesy ekonomiczne
    Trampka w jednym z tekstów.Może jednak zrobią i ograniczą go wyrzucając z posad? Czy widziciew tym biznesmena górującego nad innymi ? Miała być to wróżba dla przeciwnika...tym bardziej,że chcą żeby Polska płaciła za okupację i wojnę,która nas nie interesuje, a gdzie polscy żołnierze są zmuszeni walczyć w Israelu..

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto 28.09.19, 11:17
    www.o2.pl/artykul/powod-szokuje-zubr-zabity-w-zachodniopomorskim-6429071624669313a
    "Pieprznęło" na dniach... widocznie Rozzie też ma takie doświadczenia. Kieyś mi się wydawało, że to taka Instant - Karma, ale wóżby czasami szokują... dokładną datą. Ale jak chciałam stawiać z zamiarem, to mi pogmatwal karty i talie, i całąprecyzjęwieloletnią...diabli wzięli, również drugi raz stawiane, jakby za karę. No - information team "AniołStrósz.com" i Włatca. móch.com.pl został ukarany ;D
    Stawiajcie, mną się nie przejmujcie, ja jeszcze chwilę ponadaję topiki, później będę stawiać, bo na kolanie czasami wychodzi bez pudła, ale tu trzeba poważniej podejść.
    U mnie na bloksie to był temat "Tralala, karta dnia", tyle że na wordpress jeszcze tego nie pocięłam,jast, ale w jednym wielkim kawałku, gdzie się zgubiłam.

--
    www.oczary.wordpress.com
  • donbas 30.09.19, 16:40
    Ludziom kurna wdzystko przeszkadza. Ale żeby myśliwy pomylił rodzimego wilka z szakalem to już przegięcie. Albo to pomyli dzika z dzieckiem. Kto tym debilom dał broń do ręki?
  • camaretto 30.09.19, 17:20
    Właśnie się zatananawiam, kto widział aż 4 szakale w Polsce, i kto podliczył znakowane zwierzęta do ilości 100 w stadzie? I co ma wspólnego prowokacja PiS z tym liczeniem?
    Nic, ja mam nadzieję, że wywalą z Eurobizznesu Szydło i da się zagłosować na kogoś innego niż stara klika. Ci "wyłomowicze " wyglądają po prostu na prowokatorów.

--
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka