Dodaj do ulubionych

Dyskusja o ESP

19.09.19, 15:40
Hej, ja typowo, kiedy nikt nie ma czasu.
Przed chwilą wychodziłam , było dość ciepło i słoneczko, ale żaden z płaszczy mi "nie pasował". Nawet ten z kapturkiem. Późinej uznałam wzięcie parasolki za absurd.
Na końcu została na wieszaku tylko kurtka przeciwdeszczowa. Wzięłam z musu, bo już i tak używam, prawie całkiem serio, nawet się zastanawiałam, bo to tylko pół godziny. Pół godziny zastanawiałam się w którą stronę pójść, bo po tej stronie nie ma bankomatow. Poszłam sprawdzić w Biedronce. Był. Wracam w czasie kluczenia po blokowisku- na głowę deszcz leje, burza,pioruny, zachmurzenie duże z opadami ;D
Też "tak macie"? Przecież wzięłabym chętniej płaszczyk,bo już zimno ?

--
www.oczary.wordpress.com
Edytor zaawansowany
  • tabularasa22 20.09.19, 10:11
    Ano nima nima czasu, wpadam szybko , buziaki kochane moje wróżbitki, mam taką kołomyję od początku roku że nie mam 5 minut nawet żeby odsapnąć i się uspokoić o kartach nie wspominając. Ale myśle o was codziennie i wysyłam pozytywne energie smile
  • camaretto 20.09.19, 11:59
    A jednak po tym czy innym takim doświadczeniu jestem prawie że przekonana,że w połowie przypadków chodziło o tzw ESP, "COŚ" odciągnęło mnie od płaszczyka wełnianego bez kapturka. To samo COŚ pogoniło w stronę parasolki, której na codzień nie używam,bo za...ciężko się w torebce robi.Nie pomyślałabym też - jak początkowo,pod kątem wyboru na temperaturę, bo że chłodno jest, to wiadomo,ale że będzie za minutę lało, nikt by nie pomyślał. Pogoda była w Wawie wiosenna.
    TO było inne niż wszystko inne, jakby było jasne, że przy błękitnym niebie i słoneczku... spodziewałam się opadów, tylko nie miałam zbytniej ochoty się nanosić. Tak jakby - no dobra, WSZĘDZIE nie będę wciągać kart, wahadełek, ani Anioła żadnego, Stróża czy nie.Wybrałam optimum, miałam przy tym rzecz jasna pełne poczucie tożsamości, niezależnej decyzji,wolnej woli - ale moje"Niższe Ja" chyba się podporządkowało Wyższemu. (feedback? Czego tylko małą literką, bo mniejsze?Dużą pisz, jak Long,dużą...)
    A ja też nie mam jak odetchnąćmimo bólów kręgosłupa też się nie nudzę, regeneracja nie tylko kuchenki konieczną jest... siedzę, już jeans ukochany, spodenki stare przerobiłam na nowe, dostałam nie tylko jeden fajny błamik, więc ozdabiam trochę ładniej, i adaptuję do teraźniejszości.Moda wchodzi nowa,ale kota odchudziła mnie "tylko" prawie 10 kg... tłuszczyku,któryprzez ostatne 10 był jakby nie do przezwyciężenia,a głodówki kojarzyły się,nawet przy dużych obciążeniach, z kłopotami.Zdawało się też, że ten kryzys zdrowotny,m.in.wywołany przez... długą głodówkę będzie wiecznie trwał.Tak, że bynajmniej bezrobotnie nie czekam na laur nieróbstwa, chociaż wyzwania inne.Przypominają się za to historie z ESP,no i ... "Stróże Anioły". Ktoś zna fajne historie?

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka