Dodaj do ulubionych

Karta na następny tydzień września ;D

20.09.19, 20:50
... dla wszystkich w ogóle i w szczególe.
G Kielichów - w pozycji prawidłowej.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dobra studencka i uczniowska karta, szczególnie dla artystów. Magisterki przybiorą być może bardziej realne plany, długie wyczekiwanie na miejsce w szkole artystycznej, dla wielu osób będzie się kojarzyło teraz z ruszeniem z kopyta.
To samo jeśli idzie o ...gotowanie,albo po prostu...wodę z kranu,jak w Warszawie.Być może ,po diabelskim okresie katastrof i manipulacji charakterystycznym dla poprzednich tygodni,jak jasno wychodziło u koleżanki Rozespanej w końcu nastąpi koniec niektórych, toksycznych afer i układów.Giermek pomoże nam wejść w nowe układy,kształcące i zdrowe, razem z końcem września możemy mieć ochotę na świeże kontakty i poznawanie nowych miłych miejsc i chwil,bez ciążących ograniczeń poprzednich tygodni.
Dla osób o dojrzałym charakterze czy zaawansowanych wiekiem nie jest to najlepszy moment na pokazywanie i kontynuację "drogi doświadczenia", artyści mogą się czuć za bardzo ograniczeni, za to na nowości i poprawę samopoczucia momet wyśmienity.
Możemy tęsknić za pozytywnym myśleniem, teraz właśnie jest czas, żeby wprowadzić pewne bardziej stałe,pozytywne zmiany w życiu
Świetna karta na początek nowych, miłych dróg, znajomości, wycieczek, "ładujących" zapasowe akumulatory.
--
To nie karty są nietrafne tylko interpretator ;D zapił -stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Miodu,miodu, miodu!- zakrzyknęła pszczółka, robiąc same kółka
www.oczary.wordpress.com
Edytor zaawansowany
 • camaretto 20.09.19, 21:41
  Również dobre dla osób romantycznych,poszukujących partnera. Nawiązywanie nowych kontaktów i wspólna zabawa ze znajomymi, czas na imprezy,grille,wspólne wyjścia.Nowe znajomości mogą się szybko przerodzić w coś jak przyjaźń czy miłość.
  Na sile przybiorą teraz plany posiadania dzieci/

  --
  To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
  Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
  www.oczary.wordpress.com
 • lola1104 20.09.19, 22:07
  ja sie osobiscie wzdrygam na widok pazia kiel
  to tak mala "wroblica franca cwaniara"
  marchewka uciekająca przed kroliczkiem
  ułuda w krzywym zwierciadle
  cos czego nie ma, a widzimy to oczami naszej duszy

  uciekająca fantazja
 • camaretto 21.09.19, 14:42
  Nie lubisz jego negatywnych stron,lolu, ale karta niekoniecznie się odwraca. Widzisz,ja miałam zderzenie kiedy ktoś mnie próbował oszukać, karty pokazały Paziem, że tak jest - i to było nawet w rodzinie, za ścianą. Telefon który zadźwięczał podsłuchałam pod wpływem kart, no i okazało się, że chciano mi ukraść ze 2 pensje stażysty, wtedy to było sporo pieniędzy. Tak,że nie dziw się, ja odwracam karty, właśnie dlatego, żebynie było, że nie wiem. Jak coś jest nie tak, tokarta by ła odwrócona, a jak jest OK, jak teraz, to nie. To facet - artysta, młody student - kochanek, albo dziecko, czasami "w drodze".Karty nie odwracane,stawia się inaczej, podobnie jak i Lenormandy - są różne systemy.
  W niektórych ważne jest oddalenie kart, inne - jak ja z reguły wybieram- w Lenormandach składa się znaczenia czasem trzech kart, to moje ulubione
  Ale panie na Szkółce kładą i nie mówią. Lukrusia ma własnysystem, który znam,bo mi powiedziała,własny i w nawiasach, ona do trzech "dobiera".Ja czasami - medytuję z kartami,i często nie odwracam, ale jak mam zagadkę to tylko się wróżbitapołapieo co chodzi. Aważnejest towarzystwo, które ci nie przeszkodzi bardziej niż coś innego, bo nap. kita123 kładła "w kółeczko" a ja piszę anwet dookola kartki. To kwestia osobowości, jak kreatywnie się wyrażać, nie podręcznika,czy głupkowatej/go "guru".
  Dla Suligi np.3 Buław: np. podróż, samopoznanie.nieznane horyzonty, handel. Będzie się stary guru zaklinał, sam napisał,cytuję.
  Odwrócony - strata w handlu,niemożność zrozumienia siebie,brak perspektyw, działanie z ukrytym zamiarem.
  Ja: na "egzaminie" takim kazano mi powróżyć, szło o pracę i TV.
  Osoba sprawdzająca zadawała pytanie o znajomych, no i wróżbici musieli się wypowiedzieć na podstawie kart. Wyszła 3 Bułąw, jamamnainnej talii nie pałeczki bynajmiej. Powiedziałam, że przypadek się tyczy osoby z kłopotem ze zdrowiem, mimo że karta nie była odwrócona. Po prostu popatrzyłam na rysunek i "Wiedziałam". Zgadzało się, kłopoty na tym polegały.Pani nie udaje.
  Ale nigdzie w podręczniku tego nie znajdziesz, również w mojej historii. ;D
  Inny przypadek: babowa,osobowość kobiety z ABCTarota, też ta karta.Nauczycielka w mlodszych klasach,kłopoty z ludźmi,nieco znerwicowana,3 dzieci - zweryfikowane,zdrowa, pełna "siły fizycznej" (3x matką być...zgadza się). Rozijająca się "łokciami" - była terrorstka - moderatorkabyła usunięta i ze Skółki, i skompromitowała się wielokrotnie na forach nachalnością,także wymogła zbanowanie mnie i apre z ABC. Nic żeśmy nie robiły złego. W końcu w internetowym niebycie nickutonął, alena piewszyrzutoka nic nie świadczy o niezrównoważeniu osobowości, mimo że kobieta pisze bez wielkich liter. Może za to... ma za dużo "energii fizycznej " i nie ma jej jak rozładować? Za te gdybaniadostałyśmy zresztązAprepope bana-banana. ;D
  Nieprzejm9uj się zatem,co kto i po co,ważne jest - PO CO stawiasz karty, po co ci wyrocznia, jakją traktujesz? Na bzdurne pytania dostaje się bzdurne odpowiedzichoćby był to Tarot Wielkich Pytańnamalowany przez samą Wróżkę Ukulele i zaznaczony własną krwią ;D

  --
  To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
  Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
  www.oczary.wordpress.com
 • lola1104 21.09.19, 17:55
  przekonalas mnie w tym poscie do odwracania kart
 • rrozsypana80 21.09.19, 22:21
  A ja tam lubię giermka kielichow. Nawet cienie u niego wydają się przyjazne. Nie ma on przecież zbyt wielkiej mocy bo to przecież paź zaledwie i wiele przed nim do króla. Mnie ta karta pokazuje przyjaźnie, drobne przyjemności, komplementy i ciepłe słowa i ogólnie taką fajną atmosferę.
  Fajna karta na ten jesienny tydzień. Może faktycznie kończąca złą passę jaka padała w moich przesłaniach. Będzie po prostu przyjemnie.
  No ale w moim przypadku czy to możliwe? Dopadł mnie brak słońca i jak to się mówi jesienna handra. Dni się wleką niemiłosiernie okraszone łzawymi deszczami za oknem a i wiatr i temperatura... No nie moja bajka. Po prostu bleh. Sezon na zimno mi w stopy juz się rozpoczął. Dni krótsze. Byle do wiosny.... No chyba, że ten paź niesie piękną polską jesień w żółci, brązach i czerwieni to.... ooo taaaak.
  PS. Cam jakbyś trafiła. Rozespana... Mogłabym właśnie zapaść w sen jak niedźwiedź i obudzić się wiosną 😉

  --
  Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
  /T.Edison/

  * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
 • camaretto 22.09.19, 11:24
  Mam właśnie dziwne poczucie że będzie chłodno,zima ostrzejsza niż ostatnio,nie wróżyłam, odchudzam się na tych temperaturach,czarnej kawie przy kotku, ale chodzę w półkożuszku,który na wiosnę modnie se strzeliłam. Koty za to na balkoniku sierść nową długą hodują, jak zwykle zresztą,zwierzęta modę mają jesienno - zimową


  --
  To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
  Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
  www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka