Dodaj do ulubionych

Przesłania na tydzień 23-29.09

22.09.19, 14:40

No to wybierzcie sobie pojazd

1. 🚜
2. ⛵
3. 🚲
4. ✈️

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 23-29.09 22.09.19, 14:43
      Albo wehikuł.... Może komuś się trafi wehikuł czasu i jak młody Michael Fox popodrozujemy do przy(prze)szłości 😁

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

• camaretto Re: Przesłania na tydzień 23-29.09 22.09.19, 16:36
      Ja traktorem, zawsze chciałam mieć uprawnienia na ciągniki coś jeszcze, kat. C i A. No,ale nie każdy podzielał w rodzinie fascynację dziadka rolnictwem i pracą w ogóle, a ojciec, mimo że jeździł na tym wszystkim, to obtłukującsię po życiu,zrobił się kimś w rodzaju Kiepskiego. Najlepiej znająca rodzinę babcia wiedziała najwięcej o tych manipulacjach całej swojej cyganerii, ale milcząca wymierzała kary zaocznie. Ja z koleijestem inna, jeśli językit toa min. 5 jeśli dyrektor - musi mieć staż w zawodzie,podobnie podchodzą do życia moi kumple, ale są to ludzie, często bogaci, którzy pracują na swój sukces. Natomiast filmowe sny jak "Samotność w sieci" uważam za pomyłkę, albo oszołomstwo.
      Najbardziej ulubione przeze mnie szafy chcieli od razu kupić kloienci, pytali nwet, za ile moja, musiałamsięprzyznać, że selfmade... Ciekawe,lukrusia pisze o sobie podobnie, no i znam budujących bab całą masę.
      Wehikuł źle mi się kojarzy, bo wyłałam w przeszłość Rydzykowe androny w humoresce na blogu. . Mimo,że lubię MichaelaJ. Foxa.
      Teraz będziesz losować, skoncentrowana na przesłaniach dla nas?;D

--
      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
      "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
      www.oczary.wordpress.com
    • rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 23-29.09 22.09.19, 18:08
      1. 🚜
      Król denarów
      Nie da się ukryć, że tydzień minie pod znakiem finansów. Chyba król denarów jest najbardziej finansową kartą, w moim odczuciu, ze wszystkich. To czas mądrych decyzji. Wykorzystaj go na zabezpieczenie tego co masz. Szukaj promocji, umieść pieniądze na lokacie, obejrzyj się wokoło czy nie będzie wsparcia finansowego dla projektu, którym się zajmujesz. Tydzień niezwykle pomyślny. Powinno się wszystko udać tak jak zamierzasz a potem cóż... tylko zbierać plony.

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 23-29.09 22.09.19, 18:14
      2. ⛵
      Głupiec
      Zaczynasz coś od nowa. Stoją przed Tobą szanse, w które wejdziesz spontanicznie i bez zastanowienia z radością dziecka. Możesz badać, doświadczać i na zdrowie bo każde doświadczenie zdobyte jest na plus. Towarzysko powinno być równie spontanicznie i przyjemnie. Jeśli nie planujesz dziecka to w tym tygodniu zabezpiecz się szczególnie bo to czas sprzyjający niespodziankom.

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 23-29.09 22.09.19, 18:23
      3. 🚲
      Król mieczy
      Tydzień w którym trzeba będzie użyć umiejętności logicznego myślenia, taktyki jak i również swojego uroku osobistego. Być może jest to sprawdzian dla Twoich umiejętności. Nie rozważaj zbyt długo bo w królu mieczy łatwo wpaść w pułapkę niezdecydowania. Lepiej będzie oddać problem w ręce specjalisty niż przekombinować. Za to Twoje pomysły w tym tygodniu będą błyskotliwe i zapewne spotkają się z entuzjazmem.

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 23-29.09 22.09.19, 18:29
      4. ✈️
      Królowa kielichów
      W tym tygodniu Twoja uwaga będzie skupiona na uczuciach. Możesz być bardziej himeryczna i skłonna do płaczu i byle pierdoła dotknie Cię do żywego. Spróbuj pohamować instynkty. Słuchaj swojej intuicji ona podpowie Ci najlepiej. A do ludzi bądź nastawiony pozytywnie ale nie pozwól, żeby weszli Ci na głowę.

--
      /T.Edison/

• camaretto Re: Przesłania na tydzień 23-29.09 23.09.19, 13:42
          Widzisz, lolu, Kielichy wsparły cię "podwójnie", zaczęłaś się "łamać"przy Giermku ale Królowa,chimery czy nie, pewno przemówią do ciebie językiem symboli, bo w końcu, jak nam nie odpowiada wróżenie, mogliśmy się zainteresować czym innym, choćby robieniem szaf lub gotowaniem.Chybaże umieściliśmy gdzieś w tej kwestii "inną" kanapkę, która źle spadła na wypasiony dywan.

Ciekawe, że ja siebie jako artycha chciałam też "gdzieś" umieścić, po tych wszystkich zakupach od 1.01.19, z rabatem dla kota na nowe TV, obiektywem, (też wam pisałam) to ta katastrofa i popsuta kuchenka znów jakoś tak "automatycznie" mnie zakwalifikowała do grona ludzi poszukujących raczej KASY...podstawowych dóbr...ekonomiczna czysto robota.
          Nawet gołębie nie przylatują, nie ma co fotografować, ozdabiam i robię nowe ciuchy ze starego, loty jakby albo uczniowskie,czeladnicze, albo finansowe. A nęcił i samolocik, nęcił, w końcu zdecydowałam się na dożynki i roboty drogowe...Nic, poleci Promo wfotografii, może też przeszedł w Warszawie pomysł na giełdę krawiecką,rzemieślniczą albo ... demo poprawek przy slużbach miejskich???

Mam takiego gościa na forum "bioterapia i ezo", olka13, co to nie wiadomo co tam robi, oprocz psucia ludziom zabawyw magię, rytuały, małżeństwa i -podobne. Napisałam wprost, że nie wiem co robi na forum "zainteresowany ezoteryką", a on do mnie, że on się nie interesuje.(tylko się ma za supermana?)Podejrzewamswoich byłych sekciarskich znajomków, bo oni nawet z Yogi zrobili badziewie. Mimo fajnych książek na te tematy...
          ;D zgadza się, u mnie też jakiś "fajny " ten ostatni "letni" tydzień. Koty już OK miauczą na futherko, teraz dłuższe,no i - zwierzaki powoli zapadająwse zimowy,kaloryfery w blokowisku grzeją... Nic, tylko oszczędzać ;D

Kupić "dwójkę" czy lepiej ocenianą i tanią płytę nastawną - "jedynkę"?
          Karty mi z "grubej rury walą coś o 7 Mieczy, manipulacjach Demona Chaosu nawet, a ja jak idiotka "wrabiam się " w ...przewróżenie, jak to Rozzie nazwała pięknie ślicznie. Tyle, że karty się powtórzyły, ,no i... niedobre, tak jak wtedy,kiedy dałam się"wrobić" przez SpecaNostrę, z 7 Mieczy,9 Mieczy, 10 Mieczy, Śmiercią kuchenki i...odwróconym Rydwanem. Znaczy, ja nie mogłam dojechać, ale jego "było stać" na mietro. Wszystko,co najgorsze w Tarocie mnie spotkało,bym powiedziała,żektoś siedzi niewinnie w "trumnie" prędzej, u klienta, albo w obozie zagłady ;DAle za to się nam płaci od 50 do 250 ;D i jesteśmy zobowiązani,znależć oprócz tego radę,szczęśliwe numerki do totka, i "nastawić pozytywnie". Cóż, rzeczywiście "należy się" 3 razy więcej.
          To TERAZ - dla nas i dla mas - coś pozytywnego ;D

Zresztą, "u nas" na forach,takie rzeczy przed takim "eksperymentem" jak ten, wróżenie i kontakt z "Outer Truth" bez żenady raczej testujemy, nie???

--
          To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
          "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
          www.oczary.wordpress.com
            • camaretto Re: Przesłania na tydzień 23-29.09 25.09.19, 11:01
              Pomyślałam, że wybiorę osobno opiekacz z rożnem,jest świetny pomysł, aosobno tą dwójkę,naprawdę to praktyczne,masz rację, ale chrzanią,że im się nagrzewa za szybko.
              Fakt,jedynka to połowa tych watów,mówią też o tym, żeby nie włączać piekarnika przy rozgrzanej płycie.A ja - chyba zrobiłam tenbłąd, wkońcu z tą ocynkowaną, nieemaliowaną stalą,to może na jedno wyjdzie?
              Obejrzę,jak będę miała kasę, co mają dobrego w sklepik,może się na coś zdecyduję.
              Teraz się wychłodziło , to znów nie działa, tylko świeci. Termostat, cholera.
              Dead.

--
              www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka