Dodaj do ulubionych

Zaginiona -1

28.09.19, 11:28
Paulina, lat 31 wyjechała i nie wróciła.
Mnie by też być może ktoś kiedyś tam wywiózł, ale na portalu "gowork" , niby "pewiejszym" poczytałam adres internetowy - ja i taki kolega Anglik- jako ściemę murowaną.
Poszukiwano niby to hostess, ale już na pierwszy rzutoka,dla ekonomisty znającego warunki pracy i wyjazdów to był absurd. Równocześnie mój kolega, dobryjasnowidz, dostał prawienerwicy,mówi - nie dotykaj się nawet do tego,to jest "false".
Dwa tygodnie później zgłosiła się"La Strada" z ...ostrzeżeniem przed bandziorami,uprowadzającymi kobiety do burdeli. Część złapano w Anglii,jednaz Polek, taka Monika,nie została nawet odnaleziona, zmylono też i pogoń.
www.o2.pl/artykul/londyn-zaginela-31-letnia-polka-rodzina-prosi-o-pomoc-6425493017577601a
--
To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian

www.oczary.wordpress.com
Edytor zaawansowany
  • camaretto 29.09.19, 12:47
    Tu się "działo " w moich kartach o wiele więcej. Wyleciała z talii odwrócona Sprawiedliwość i 8 Pentakli,jakby pani miała na głowie niekorzystne układy finansowo -prawne.
    Z przełożenia - 7 Mieczy/- ,niemożność ucieczki,rozwoju w kontaktach z otoczeniem: 7 /- (Rydwan)
    Przeszłość sugeruje jej przepłakane łzy, 5 Kielichów, nie istniejący dom choćby i materialny 10 Pent/- i chęć wyprowadzki, zmiany środowiska i miejsca zamieszkania w rBuł, nowe znajomości i romanse, miłość 3/ Kiel. 2 Kiel. przeciwko bidom w dotychczasowym miejscu - odw.6 (Kochankowie) odw.5 (Kapłan)
    12 (Wisielec) - nie chce zostać ofiarą tych układów których nic jej nietrzyma i wyprowadziła się.

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 01.10.19, 21:29
    Co się stało z Pauliną?
    Koło + 6 mieczy + 4 mieczy. Dociagniety giermek kielichów.
    To mi akurat źle wygląda bo ślepy los i przekroczenie bramy... A zobacz co za bramą? 4 mieczy. Unieruchomienie totalne. Albo jest chora w jakimś odosobnionym miejscu (porwanie) albo zimny trup. Giermek kielichów może wskazywać, że wpadła w to przez własną niefrasobliwosc albo zbytnia ufność wobec przyjaciół. Przyjaciół w dużym cudzyslowiu. No nie wiem, nie wygląda to na porwanie do burdelo bum bum. Ktoś miał raczej inny zamysł.

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • rrozsypana80 01.10.19, 21:33
    Czy się odnajdzie? 10 mieczy + Koło + 9 kielichow
    Moim zdaniem odnajdzie sie ciało. Kiedyś tam przypadkiem.
    Zwróć uwagę na to że Koło się powtarza. Przeznaczenie.
    I pisze posty na raty bo w całości mi nie wchodzą... Why?

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• camaretto 02.10.19, 10:24
    10 mieczy na ogół pogrzebowe,u mnie raz dziwne pogrzebanie informacji o babci znaczyło w życiu,opisywałam, ale znalazłam członka rodziny, całkiem przez przypadek, symbolicznie to takie same karty wtedy by mi wyszły, bo ciążysz ku twoim personalnym doświadczeniom, umówmy się,że to konieczny zabieg.

6 mieczy; charakterystyczne karty przy przekraczaniu jakichś bram; W pierwszym przypadku u mnie np. 4Mieczy to neg/poz wypadki dot. zdrowia , 6 oddalenia,ale już np. dla amerykańskich" aAsów tarota" to "trzymanie głowy (czas. ledwo)ponad powierzchnią,na jednej z talii mam wodęi kanoe, więc patrząc na Gabriellę z Xeną jeden będzie miał na myśli wiosłowanie pagajem po rzece, inny kij ;D
    Chyba rozumiesz, że tak zakręcone talie to ja używam od czasu do czasu, większość to panicznie proste rysunkowo, albo historyczne talie,inaczej zgubiłabym sens, no i taroteka mi dziś do głowy przyszła rano przy medytacji, bo byśmy nie widzieli nigdy nawet katalogów , żeby coś sobie wybrać dla siebie.

Co nam się powtarza? Ewidentnie, symbolika:BRAMY (Rydwan/-), 7 Mieczy/- , obie karty dot.PODRÓŻY,unieruchomienie jakieś, zamrożenie poruszania się... U mnie jednakże wsparte od Kochasiów i RBuł, u ciebie jest 9 Kielichów, atrakcyjność sexi lady / jej brak. U mnie romance jest patrząc na ostatku też - 2 Kielichów zwykle oznacza nowy, inny związek, zainteresowanie,tak jakby też chciala się wyprowadzić niedaleko, do nowego mena.Może ją jakiś gościu zaatakował albo w tej Anglii wzięła udział w randkach w ciemno?Tak jakby chciała się "dać się uprowadzić",bo sama tej możliwości jakby nie miała, wyglądami też iu ciebie na kłopot z poruszaniem się w ogóle,albo manipulację,na Wait'cie jest facet,który kradnie miecze z komory.
    Żebyśmy tylko nie "przewróżyły" ;D

Nie wchodzą, bo moższ mieć przeciążony Cache,w "Ustawieniach " to ciasteczka. Ja miałam trollującą stronę, która mi spowalniala pracę przeglądarki, ale już zidentyfikowałam ataki z Internetu i bramki,przez które ktoś mi się do kompa podpiął; na stronie sklepu z modą.

Burdel przyszedł ci do głowy pewno przez te Kielichy.
    Zauważ, że wg. rodziny to ona już tam jakiś czas przebywała,bodajże przez 4 lata mieli z nią normalny kontakt telefoniczny..

--
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 02.10.19, 12:16
    Właśnie odcinam się od teorii o burdelu. To na pewno nie to.
    Natomiast bramy mówią same za siebie.

--
    /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka