Dodaj do ulubionych

Zaginiony - 2

28.09.19, 13:32
Miałam kolegę o podobnym nazwisku, rozdzielczość myli ale depresywne zachowanie raczej niemożliwe, sezon grzybiarski w pełni. Zaraz postawię karty. Morze to miejsce,gdzie jak nigdzie w Polsce bywają mafie poszukujące organów do transplantacji

wiadomosci.wp.pl/swinoujscie-piotr-sarnecki-zaginiony-wyszedl-na-grzyby-i-nie-wrocil-6425002812721281a
--
To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
"Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
www.oczary.wordpress.com
Edytor zaawansowany
  • rrozsypana80 28.09.19, 14:56
    Popatrzę i ja. Zobaczymy co nam z tego śledztwa wyjdzie i jak to się kiedyś tam zweryfikuje.
    To żadne tam śmichy z cudzego nieszczęścia ale przemknęło mi przez głowę, że w razie co mamy szansę się na detektywa przekwalifikować. Nawet jak będziemy bredzic to pewnie i tak wyjdzie to lepiej niz jazda na fejmie detektywa z szczotką na głowie

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • camaretto 28.09.19, 16:20
    Fak... a piszą co złe psy potrafią... To pure life and streetlife, to trzeba przeżyć ten agresywny atak z pierwszej strony "gazety". Zresztą,chciałam się kiedyś i zatrudnić,razem z moim wilczurem, ale musiałamsię zdecydować na opiekę nad inwalidą... i pomysł padł. Nawet jeśli się we własnym domu opiekujesz, to musisz siedzieć 24h/dobę.
    Teraz też niestety wiem, co przeżywacie przez te literówki, jedna przeglądarka jest też szybsza, a druga wolniejsza. Zanim załadująsię wszystkie aktualne gif- y i wyskakujące okienka i serwer zapisze skrypty,mija parę minut, a to co ładujesz wraca do postaci sprzed 30 sekund. Koszmar, jeszcze jak ja szybko piszę, bo pracowałam w sekretariacie...I nie zupełnie działa dobrze spacja...
    Co to takiego fejmie?
    Bo na stronie były "złe psy" molestujące?
    Zaraz też coś wrzucę, wygląda jakbym musiała lepiej pomieszać, no i się uspokoić.
    Adopto chciał jeszcze z Iwoną Wieczorek temat,ale nikt nie znalazł śladów.

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 29.09.19, 07:07
    Moje karty chyba oszalały. Na pytanie co się stało z tym Panem odpowiadają mi: krol kielichow + 6 buław + as kielichow dociagnieta Kochankowie. Yyyyyy.... No tego się nie spodziewałam. Wygląda na to, że facet po prostu chyba wpadł w ciąg alko (król) i teraz świetnie się bawi (6 bulaw) bez myślenia o jutrze i bez trudnych wyborów. Taka jest pierwsza historia. Druga historia jaka by mi z tego wynikała to Pan opuścił rodzinę i zaczął nowe życie.
    A trzecia historia jest taka, że karty mi głupoty gadają bo nie zdążyłam się wyzwolić z własnych emocji
    Co myślisz Cam?
    Pokaż co tam Ty masz bo teraz mam zagwostke jak nie wiem.
    Fejm to angielskie Fame - sława, tylko w tych dziwacznych słowotworczych spolszczeniach

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• camaretto 29.09.19, 12:27
    Nie wiem ,mnie wyszły takie mieczowe,wiesz? Coś jak przybijająca atmosferka w 10M /-i 9M/- 8 M/- ;
    chęć uwolnienia się od wszystkiego jest,ale ja to do teraz widziałam jako jakieś samobójcze narowy,narozrabiały u mnie jescze 6 M/- i Rb/-,wsparta o 2M czyli dobrą jakąś decyzję . O kłopotach trwających już jakiś czas z ludźmi i środowiskiem, miałyby wiedzieć żona i dzieci lub rodzina,najwięcej - QKiel/-, R Pent/-, bliscy znajomi, którzy go wspierali psychologicznie - 3Kiel.
    Karty krzyknęły jednogłośnie, że 6Mieczy /- i RBuł/- to nie jest przebywanie bardzo daleko, albo wyprowadzka,zresztą u babki na odwrót.Zaprawione 7M/-, czyli niewyjazdem jakiś.
    Natomiast byłam rozedrgananieco, bo kary jakoś razem się pokleiły,kłopot w takich układach,że nieszczęścia chodzą parami, a on na tych grzybach mógł ściemnić nawet całą wiochę ludzi.Nie powiem zresztą,słaba rozdzielczość zdjęcia robi swoje, a panów w rodzinach,których się " ciepło rozumie" masa cała, co jakiś czas jakiś szaleje,jak u nas naforum widoczne,bo my później zbieramy padłe z wrażenia panie i usiłujemy na forach wesprzeć, zzanim się zracji dziwnego zachowania partnerów czy rodzinki na kozetce nie znajdą. Wyglądało mi na utratęrozsądku w każdym bądź razie,RM/- GM/- , dziwna spadochronowa 9Buł dokładado ognia,byłniegdyśszanowany i zdobył jakąś pozycję, może też nie chciał jej stracić i spanikował?Odleciał w niebyt? Nic nie słychać o śmierci- (jedynie o pogrzebie... ;D), No i o plątaninie dookoła miejsca zamieszkania całe mnóstwo.
    Bym zaczęła od bliskich rejonów i ludzi wywiad.

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 29.09.19, 14:32
    Ale to wcale nie jest głupie Cam... I nawet karty się by pokrywały nam. Zobacz u Ciebie 2 denarów u mnie Kochanki. Tam gdzie u Ciebie miecze u mnie krol kielichow.... Jakby to samo ale z innej bajki.
    Interpretacja jest po środku. Idziemy niby jednym tropem, choć każda inną drogą. Wieczorem jeszcze coś dorzucę bo mam niedosyt w tym temacie kart.
    Ale muszę z doskoku ponieważ wiesz ja mam strasznie napięciowy czas. Chciałabym powiedziec więcej w różnych wątkach nie tylko w tym. Mam w głowie mnóstwo odniesień ale powoli bo mi się dużo akcji pod nogami plącze.

--
    /T.Edison/

• camaretto 29.09.19, 16:25
    <<14 września 2019 roku, około godziny 11:00 Piotr Sarnecki wyszedł na grzyby przy ulicy Krzywej. Jak podaje policja, mężczyzna nie posiada przy sobie telefonu komórkowego, dokumentów oraz środków płatniczych.

Mężczyzna był ubrany w spodnie jeansowe w kolorze granatowym, czarną koszulkę oraz szarą bluzę dresową. Ma 47 lat. >>
    W dodatku bez płaszcza,tylko w dresie...

Gdyby od tego czasu posłużył się kartą, albo podjął większą ilość pieniędzy, żeby wyjechać,policja by to "sprawdziła" najpierw.To nie kot,każdy zakup i connection telefonu jest widoczne na kompukompu.Dwa - już jest zimno,w bluzie od dresu to on daleko nie zaszedł. Jak chciał potankować, co sugerujesz,to umówił się u kolegi...Może jest rzeczywiście,na melinie,i stąd takie karteluszki. Moja kota się tak znalazła u nas po tygodniu chlańska sąsiadów,bo zaczęli roznosić rośliny z okien i znalezione kocięta po całym domu.
    A znajomemu policjantowi ,to gardło poderżnęli kumple "w cugu", i na środku parku, tam gdzie rozbijał się były Górniakowej..

W ogóle , donnie mi się przypomniała,gdyby znaczyła kota najpierw, choćby za darmochę,a później kastrowała,miałaby go pewno już z powrotem. Podjrzewam,że szedł strumieniem i przebywał dookoła liści i krzewów, a później go ktoś "przygarnął"albo chciał po ataku psów ze wsi "wyleczyć" i oddał gdzieś daleko.
    Koleżanka nawet z psami z Wawy do Częstochowy jeździła jako wolontariuszka. Nie powiem,nic nie pisze, ale jednego nie wróżyły karty, a mianowicie,że go w ogóle znajdziemy.U mnie było wręcz wyraźne "NIE". No,albo ... długo "nie", jak napisałam.

Rozzie, mnie się zaczęło układać przy robieniu herbaty te dwa teksty, no i 2 Mieczy,nie Pentakli,zresztą dla mnie one by sugerowały konflikt finansowy, brak stałego pracodawcy, i chęć "załatwienia" czegoś nawet z sąsiadem. A to - decyzję,i to - dobrą decyzję. Ale nie wyjazd,chyba że chciał się pozbyć pogoni. Wtedy ktoś musiałby mu pomóc.
    Karty "jadą" więc "z tekstem".
    On jest blisko,agresja możliwa,a AW ... SĄ "mocne".

Ale on też nie byłnastawiony na jakieś działania finansowo - prawne, nie miał przy sobie nic, nawet karty, którą czasami się dla ubezpieczenia bierze,jakby chciał człowiek nawet coca - colę, on planował powrót na chatę szybko. Albo wcale.
    U mnie to jakieś takie,jak kumpela,którą musiałam od depresji uwalniać, ona doszła do siebie, nawet dzwonila dzisiaj, i chciała dalszego ciągu o kuchence,zresztą całkiem inny człowiek teraz, wcześniej podchodziła do ludzi i bezradnie pytała nt.chłopca, który ją zostawił.Odjazd.
    I "wpada" mi ta Moc w drugą stronę.Może go ktoś po głowie ciepnął.Albo jak w Łodzi, pies napadł.

Notabene,to powinna ta dama wytresować je przynajmniej na gwizdek, jak już...Nie kijem...Ja miałam smycz z łańcucha,i autorytet, ale nie zakładałam jej na ogół,i rzadko używałam,a zwierzaki osiedlowe mnie słuchały i lubiły... nie wyobrażam sobie że dobry trener tak by do rzeczy był podszedł, jak w tym artykule.U nas zwierzęta są... wytresowane,na spotkanie z tchórzofretką czy kotem na smyczy też.

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 01.10.19, 09:18
    Czy ten Pan się znajdzie? 7 kiel + 10 mieczy
    Czy to samobójstwo? 3 bulaw + Cesarz
    Twój trop jest bardzo prawdopodobny. Decyzja, była poważniejsza niż mi się wydawało.

--
    /T.Edison/

• rrozsypana80 01.10.19, 09:27
    Mam ogólnie poczucie, że karty nam się zazębiają. Tylko nie wiem czy weryfikacja będzie możliwa bo to co siedziało na tamten moment w tym człowieku nigdy nie wyjdzie na światło dzienne.
    Uważam, że jeśli dokonały się rzeczy ostateczne to nie było w tym udziału osób trzecich. Wszak i Tobie i mnie wyszła decyzja.
    To co zinterpretowalam jako pójście w tango mogą być jego emocjami. Zresztą taki nadmiar dobrych niby kart wydawał mi się dziwny.

--
    /T.Edison/

• camaretto 01.10.19, 18:31
    Karty musząsię zazębiać, bo muszą być oparte o realność.
    A niby na grzyby, a niby po papierosy jak kiedyś,wyszedł i nie wrócił jeden z moich znajpomych,raz mu się zdarzyło w sobotę zapić, no i przyszedłdo pracy "pachnący", więc go wyrzucili z jedynego zakładu, jaki znał...Poszedłsię powiesić na gałęzi o 100m od domu w miasteczku , osierocił dwoje dzieci.
    Ja w tym czasie "załatwiałam" pracę przez kolegę,który miał wyża w pracy po 15h/ dobę i dyski rozwalone. Pojechali za granicę, no i be zle żywa "przetrwałam nerwowo" do następnej kadencji rządowej, która wtedy trwała po dwa lata. ;D
    Wszystko zgadza się...ye ye
    A ona? Spójrz please, póki działa strona

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 08.10.19, 07:05
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25279467,strzelce-opolskie-72-letnia-grzybiarka-znaleziona-martwa-trzy.html#s=amtpc_FB_Gazeta
    Coś z tymi grzybiarzami ostatnio jest

--
    /T.Edison/

• camaretto 08.10.19, 12:46
    Patrzyłamna quiz - mądrości gatunkowebyły nam dane wielelattemu, przy czym ja nie ruszamoprócztych zebranych przezkogoś,znajomych albo z atestem.
    Pokój jej duszy.

--
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka