Dodaj do ulubionych

Wynik badań biopsji gruboigłowej

30.09.19, 16:32
Czego mogę się spodziewać po wyniku z tej biopsji?
1.Wisielec
2. 6 Mieczy ( dociągnięte 8 Kielichów)
3. Gwiazda ( doc Q Monet)
Taaaa... jest sprawa w zawieszeniu. Od wielu lat brak diagnozy ( pacjencie lecz się sam😊). Trzeba będzie poczekać na wynik. No tak. Będzie i strach i wewnętrzne napięcie, ciachanie i martwienie się przez jakiś czas ( pływające uczucia i myśli). Ale być może te 8 kiel to przejście od Wisielca do odrodzenia- na wyniku Gwiazda z Q Monet , a ta przecież to mała Cesarzowa.
Tyle tylko że z sumowania ( bez dociągniętych) to...XIII czyli Śmierć?
Ale z dociągniętymi XVII czyli znów Gwiazda.
Mam nadzieję, że wynik będzie jednak dobry czyli negatywny?
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Wynik badań biopsji gruboigłowej 30.09.19, 17:13
      Hej, widzę ze kotki cię coś ściągnęły na forumka sad
      Jak tam koty? Coś miałam wrażenia jednoznaczne po tych wpisach, gdzie oddalenie rosło, a uwieszony był wynik, no i - pzewróżone dla kocurka,mi się zaraz udało mojego wtedy odnaleźć, ale znacznik doprowadził raz "niewidzialną rękę" na miejsce. Jak tam ich sprawa?
      U mnie A Buław,więch myślę że tak.
      A jak pacjent martwi się od wielu lat , to myślę,że zaleczył/a stan zapalny.Wisielec to nie tylko syndrom ofiary w negatywie, ale , to 40 dni na pustyni, Herkules w mitologii europejskiej.(haha, patrz jak to koreluje z Buławami ;D)
      Również badania kontrolne sąpod "dobrą gwiazdą" z moją 7Pentakli można "zainwestować" dużo ,wygląda na badanie "na wyrost", ale czasami przesiew jest konieczny. ;D
      Ta 8 Kielichów to świadomość tej sytuacji, a Gwiazda todobre aspekty i... wyniki, Nadzieja, miejmy nadzieję
      Nie mnóż "bytów ponad miarę" (tzw. "Brzytwa Ockhama")! Zawsze jak się parę razy doda i odejmie,to wychodzi coś "nowego".

--
      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
      "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
      www.oczary.wordpress.com
      • donbas Re: Wynik badań biopsji gruboigłowej 30.09.19, 19:00
        Kot się nie odnalazł. Ale....wszyscy mi mówią, że ktoś go zaopiekował. Hmmm. Aż, ale i dopiero 4 m-ce, więc nadal szukamy.
        Co do badań, to rzeczywiście stan zapalny ale zaleczany i powracający jak bumerang. Diagnozy brak, nawet pi MR, więc gruboigłówka konieczna podobno, bo " nikt nie wie o co chodzi" a nie chodzi o pieniądze😊. Dociągnęłam tę kartę do Gwiazdy, z pytaniem czy ona to dobry wynik ( mając na uwadze, że Gwiazda to czasem te nadzieje li tylko). Uważam, że Q odpowiedziała mi pozytywnie. Nie mam wprawdzie jakiś złych wewnętrznych przeczuć, ale uspokoiłam się nieco i pójdę może bardziej wyluzowana, (tym bardziej, że badanie przed samą pełnią, więc trochę się obawiałam). No i emocje mam trochę rozjechane, bo moja koleżanka powoli przechodzi na drugą stronę😥. Tak, że tak mi trochę jednak nieswojo jest.
        • camaretto Re: Wynik badań biopsji gruboigłowej 02.10.19, 15:51
          Wiesz, mój jeden kotek to się włóczył paręmiesięcy,zanimprzyszedłdo psiego zapachu,uratowaliśmy go w chwilę przed koszmarem,miał nie tylko lęk przed atakującymi kocurami,był mniejszy wzrostem, ale i inwazję tasiemca, musialam go leczyc najpierw. Koszmar, który został zaleczony dzięki człowiekowi,jego wiedzy i poszukiwaniom. A początkiem była... ciekawość świata ;D. Jak pisałam, miał dość "dworu", miał jeszcze kociakiz mojąkoteczkąi wszystko skończyło się jak na tamtą chwilę happy endem.Życzę ci naj- ;D Napisz o tej biopsji jak wyszła;D

--
          To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
          "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
          www.oczary.wordpress.com
    • rrozsypana80 Re: Wynik badań biopsji gruboigłowej 01.10.19, 09:33
      Gwiazda jest kartą z przeznaczenia. Sugeruje, że nie masz wpływu na to co się zadzieje bo zadziac się musi. Ale wymowę suma sumarum ma pozytywną. Widać lęki, strach i zawieszenie albo odwrócenie więc życia do góry nogami. Ogółem to wszystko jednak wychodzi na plus. Nie wiem czy ten wynik będzie dobry ale wiem, że wyjdziesz z tego obronną ręką.

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
      • rrozsypana80 Re: Wynik badań biopsji gruboigłowej 01.10.19, 09:35
        Nie trać nadziei bez względu na to co będzie. To mówi tarot moim zdaniem.
        Ściskam Cię serdecznie i wspieram myslowo Doni. Niech dobre energie Cię otulaja.

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
        • camaretto Re: Wynik badań biopsji gruboigłowej 01.10.19, 18:38
          ;D Też mam nadzieję,że tak. Karty są dobre.

--
          www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka