Dodaj do ulubionych

Karty na kolejny tydzień

05.10.19, 12:13

No to voila wybierajcie postać literacką tym razem
1. Hrabia Drakula
2. Scarlett Ohara
3. Pani Dulska
4. Pan Kleks

Czytania tym razem z przymrużeniem oka co by pozytywne energie tygodniowi nadać. Wszak jesień taka depresyjna to podbijajmy nastroje (nastroje - nas troje na forum nomen omen)
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Karty na kolejny tydzień 05.10.19, 13:12
      Vlad Dracula, hrabia z Transylwanii
      Reszty - no, dulszczyzna, Gipsy - Kleksy i romantycznaScarlett - to nie moja bajka.
      Notabene - uwielbiam starą Dulską - oczywiście,nic nie sugeruję! - z aktorką znaną z 40 - latka, p.Anną Seniuk

--
      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
      "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
      www.oczary.wordpress.com
      • rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 05.10.19, 13:44
        Ooo tak Ania Seniuk jest po prostu genialna. Madzia z 40latka też ma cosik z dulszczyzny no nie?

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 11:09
      1. Hrabia Drakula
      2 mieczy + 9 kielichow

Czas podejmowania decyzji najwyraźniej zmierza ku końcowi. Twój umysł jeszcze pracuje na wysokich obrotach ale Ty już wiesz co masz zrobić. Decyzja jest mądra i bezpieczna a Ty powoli przechodzisz w stan błogiego zadowolenia. Za chwilę ze spokojem spojrzysz w niebo, wyciągniesz ręce i pozwolisz, żeby całe dobro wszechświata spłynelo po Tobie od głów aż po stopy. Niech moc będzie z Tobą. ☀️

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 11:16
      Scarlett Ohara
      9 denarow + krol denarow

To co na Ciebie spłynie w tym tygodniu będzie nazywało się obfitość. Niczego Ci nie zabraknie a już na pewno pod względem finansowym. Będziesz wiedzieć jak to mądrze ulokować, żeby dobra passa się nie skończyła. Pieniądz rodzi pieniądz. Ze spokojem patrz w przyszłość. 🍀

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 11:24
      Pani Dulska
      giermek buław + krolowa denarow

Choć energia Cię rozpiera i nosi Cię w te i wewte. Choć bywasz niefrasobliwy i dziecięco naiwny. To i tak wszechświat ogarnie te wszystkie Twoje nadenergie i osadzi Cię w strefie uziemienia. Będziesz pewien tego co masz. Będziesz znał co masz i uparcie się tego trzymał. Bo wiesz, że to dla Ciebie dobre. Tylko czasem "głupie" serce Ci podszepnie jak w piosence Rodowicz "ech mała zaszalej..." 🐞

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 11:35
      Pan Kleks
      2 mieczy + 10 mieczy dociagniety rycerz denarow

Twoje decyzje zburza wszystko co do tej pory znałeś. Najpewniej tak się musiało stać bo sam wiesz, że to co za Tobą Tobie nie służyło. Stoisz teraz na gruzach ale nie załamuj rąk. Los już do Ciebie pomyka z małym szczęściem w darze.... Tyle, że jest pod postacią najwolniejszego rycerza na świecie. Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Dobro do Ciebie jedzie ale nie kłusem tylko ciągnie powoli i odciężale ❤️

--
      /T.Edison/

• camaretto Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 14:47
      Fajnie, że ta 9 kielichów to najfajniejsza obok 10 kartaw talii.Przeważnie oznaczają radość, milość, otoczenie inspirujących przyjaciół. Dzięki,Rozzie,ja w tym widzę moją inspirację do odchudzania się i odnawianie domu,wielkie remonty to nie będą, ale jak na razie, i na dobę, to skorzystanie w mega ilościach kupionego z megarabatem żarcia, starczy na całą jesień,zimę,i będzie procentować, bozia nie miała na tym karmicznym rozwalonym przez kolejną partię rządową innej drogi, żeby kieszonkow emi spłynęło do kieszeni, ale rozwalila się jeszcze armatura, znów koszty i cała niezmywana podłoga teraz niby to oczyszczona, to było drażniące jeszcze na cerę i oczy.
      Starałam sę nie korzystać z rzeczy , AGD, dosłownie niczego, teraz te uszczelki to "NIC", ale potwierdza się co to BYŁO.
      Fiszerzy to wydaje się przy tym teraz niewiele, ale moją przeglundarke spowalnia jakaś strona internetowa.?????
      Kurka,może się zakocham?

--
      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
      www.oczary.wordpress.com
      • rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 16:55
        😂 😂 😂 Może Cam... Ale sama widzisz. Jest w końcu dobrze. I karty to wspierają. Zakochasz nie zakochasz ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że gra gitara.

--
        /T.Edison/

• camaretto Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 17:55
          W medytacji - pełna para.
          A swoją drogą - co to było z tą nieszczęsną rosemaryn i fiszerami? Wiesz - nic nie zrozumiałam,kompletnie. Czasami jest tak,że człowiek regionalnie podchodzi, każdy region np. dla mnie,bo może znam"od wewnątrz", te strony,gdzie rodzina mieszka, czasami inaczej ktoś coś rozumie niż ty,bo taki jest i robi sięz tego czy innego afera.
          Raz jeden kolega nie załapał,dlaczego poruszam z nim w rozmowie sprawę Ewy Tylman. I myślałam że zrozumie bo mówię,a ten czy się w nim nie zakochałam?
          Zero kontaktu,mimo 15 lat przyjaźni u nas w klice.
          A że chudnę, i ładniej wyglądam,to stąd i gdybam,na razie pierwsze 10kg , awitaminozy i ...moja własna twarz!!!. Górą nasi!!!

--
          www.oczary.wordpress.com
          • rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 18:10
            Z tymi fiszerami to bajka była taka, że wypłyneła korespondencja i ktoś zaczął używać słów tudzież motywów z tej korespondencji, nie adresujac wprost tylko pod pretekstem wrozby dla siebie, tudzież swojej historii. To zaczęło płynąć zewsząd, różne nicki, różne fora i pozornie różne bajki. Straszna manipulacja i gra pozorów.

--
            /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 06.10.19, 18:22
              Ktoś po prostu w białych rękawiczkach rzucał temat niby niewinny ale w taki sposób, żeby dać jej do zrozumienia, że to o nią chodzi. Słowa klucze. Ona je rozumiała i reagowała piekląc się. A że to w wielu wątkach to i piekliła się w tych wielu wątkach nie?
              Zwykły odbiorca nie widział motywu ale widział furię i ataki poszkodowanej, jakby od czapy. Stąd prosty rachunek - paranoiczka. Rezultat taki, że nikt jej nie wierzył a i ona wpędzona w kozi róg i zaszczuta, samotna w walce zaczęła już wszystko wyłapywać jako prztyczek do siebie.
              Motyw jak z "Dziewczyny z pociągu".

--
              /T.Edison/

• camaretto Re: Karty na kolejny tydzień 07.10.19, 15:16
                Wiesz,rozzie,to wypisz wymaluj moja sytuacja, nawet zapomniałam co takiego ci opowiedziałam, no i "po co". Byłam mianowicie ciekawa, co takiego będzie się działo kiedy w/ w. osoba/by zrobią,kiedy się dowiedzą tzw."wszyscy". Na forum / ach przebywa mianowicie, hipotetycznei, parę osób grzejąc od lat stare miejsca, wielu się nie odważa po prostu pisać, bo albo za abmbitnie,albo nie ich ulubiony temat,zwłaszcza karty, do których moim zdaniem trzeba mieć powołanie.Inni niespecjalnie wierząc (albo odrobinę za bardzo) forom hobbystycznym, zwierzająsięprzeróżnym wróżkom e soich kłopotów,inni prowokują... Widzisz, amaranta wykorzystała zapewne podwójnego nicka. To samo Apre,ona ukryła się za swoimi w wątku rozmaryn,ja czytałam go tylko pobieżnie i nie wiedziałam wtedy u rozmaryn, co zaszło,ale objaśniła mi Apre, że wypowiedziami naprawdę ktoś manipulował,dekodując swoją zasłonę.W końcu jednak Kosmiczna Informacja skleiła moją porąbaną głowę inie tylko w jedną całość. Rownież prowokacje, i reakcję Uniii i Banków,i fiszerów, którzy odpłynęlijak na ten miesiącw ogóle,nie pozostawiwszy korespondencji,i przestali "molestować" koledzy,bo prominentni czy nie,żyli za 1 zł dziennie w Ikei,jak i my, na hotdogu.

Bo rzeczywiście, opisywałam ci, i na blogu, że wszystko skończyło się bójką. Nie tylko tą w samochodzie, z bloxa."Kot w składzie porcelany", no i opis "jazdy elit" do ...piekła czy też 4 RP przy dźwiękach Grechuty. Niby nie wypada pytać,czy kolega był naprawdę prominentny,bo moim zdaniem był ,o czym świadczyły bodajże zdjęcia.. z lustrzanki mojego kolegi, no i mojej komóry, ale mężczyzna w sile wieku i jak zapuści brodę, to go nie rozpoznasz.Miałam więc wątpliwości co dotożsamości,do której się nie przyznawał, no i do innych prominentnych, trudno za to nie znać ...własnego ministra.Zwłąszczanastanowisku w konsulacie. Jak piszesz o koledze,grube ryby mają i chwiejne karty, sąsiad z najdroższego salonu świata, jak go żona z domu wylała, nocował mimo miejsca w "carze" u mnie pod drzwiami na kozetce.A mógł cholera popilnować tego swojego wozu. Po co zresztą, kiedy u mnie było milej i wygodniej, no i nie oskarżali o gwałty, bo sąsiedzi mili i uświadomieni, nawet narkomana by przyjęli jak w kocie Bobie.
                Tak że nie myśl sobie, Morskie Opowieści trzymają się kupy, większość osób i rzeczy potwierdzona, a ja nie potwierdzałam informacji "dwójkowych Pent." nie dlatego, że fajne umowy są np dotyczące umów leasingowych, co wymyśliły już dawno niezłe w ekonomii wróżki europejskie.

--
                www.oczary.wordpress.com
                • rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 07.10.19, 16:07
                  Cam Apre Ci objaśniła sytuację?
                  Ta sama Apre o której ja myślę? I która odżegnuje się od jakichkolwiek kontaktów z Tobą?
                  Hmmm chyba w takim razie istnieją dwie Apre. Apre dobra i Apre zła.
                  W każdym razie w historii, którą ja znam Apre zajmuje obrzydliwe miejsce.
                  I z tego co ja przerobiłam tutaj z osobą podpisującą się tym nickiem to bardziej prawdopodobne jest niestety, że to główny stalker w tej całej fiszerskiej historii.

--
                  /T.Edison/

• camaretto Re: Karty na kolejny tydzień 07.10.19, 18:44
                    Wiesz, ta sama i nie ta sama. Bo ta z ABCTarota to niby ta sama co i aniamiszczak ze szkółki,a która odjazdowo coś dodaje,coś odejmuje . ...czego nie rozumiem,ktoś to widocznie Gurunowo opublikował, i bęc, podobnie jak doniczki.
                    Ale jak popatrzysz na karmę, to staje się jasne dlaczego ktoś to czyta,a ja olewam. Ja mam nie girlandę,jak rodzinka z lat 30-50, i nie "Katowski Krzyż" też jak "tamte lata" 50 -70 - ale i niepodobnedo współczesnych aspektów,któreukogośwyglądałyjakkoniunkcjei "doniczki",jakby planety ktoś w koniunkcjach "nasadził". Wręcz zatem rocznikami ikarmicznie to leci.
                    No więc Apre ...zaczęła moim zdaniem knocić, jak to wrażliwe emocjonalnie Raczki , które udają gierojówi ... i często nie mają sobie równych w tym względzie.
                    To jestzatem chyba dyskusja, gdzie zadymystare"czyściłyśmy", ale po cichu rzecz ujmując.
                    forum.gazeta.pl/forum/w,46080,166959956,166959956,Wrozby_z_Tarota_to_czysty_przypadek.html
                    Tobie też opowiedziałam już wiele, wiele wie tylko i wyłącznie Tarofides,bo z nim prowadziłam ,włąszczao Iwonie -Ivanie - korespondencję "priva", zresztą nie zawsze bezpieczną, bo czasy okraszone były kiedyś winami moralnymi braci kaczkowskich. Głównie dlatego, że jej podejrzanemu nickowi"gabinecik"na sieci ..skasował.Niestety, tak jak i dowody ,też.

Inaczej nie byliby ,jak na gazecie np.Olek13 i lara9636 - znów aktywni i ... bezczelni...troszeczkę. (moi byli ezo - znajomkowie wypierają się nicków,ja ich nie ścigam,ale trudno było trolling słuchać)
                    Dobrz zatem,ze sięznamy,Apre jest tam myślę... znów sobą ,a taką Apre znam i ...lubię,jest serdeczna,chyba że się "spina", więc pomyślałam,że oczyszczę trochę "krew" społeczną,bo toksyn było co niemiara.
                    Sylwia i leda,oraz babowa,kpublikowały zwróżbmożeniezbyt wiele,chciały trochę zagrać, trochępograć,trochę "poanimować" foruma,no i często przyznawały się zapędzone,albo przyzywały nicki -które kontrolowały, jak hoaxx czy bronxi. Podejrzewam więc mimo wszystko ledę o naście nicków podobnych dpo siebie, tymczasem - leda-is-one.Sylwię o bycie Algarią i amarantą, nie jestem pewna redwine...kto tojestwrozbitawojciech nie dowiemy się zapewne nigdy...l bo chodziło o kasę i Allegro ...Maciej to araksol,jasnowidzzka7 i przykładowa niunia coś tam, łatwo za to rozkodować dlaczego nie pisuje już.I tak dalej...

_____________________________________________________________________________________--
                    Szukajcie,aż znajdziecie ;D

--
                    www.oczary.wordpress.com
                • camaretto Re: Karty na kolejny tydzień 07.10.19, 17:41
                  I nie obawialam się bezpodstawnie, końcu z VAT naprawdę,jak i wtedy Tarot, wszyscy musieli się tłumaczyć. Tak że ja nawet do końca nie wierzyłam w swojewróżby,ale taki właśnie dom prowadzę, i taki temperament mam, i znajomości,od pycybuta ;D do ...prezydenta.
                  No i ogólną jedynie wiedzę prawniczą,ale przez parę krajów, bo spędziłam na salach sądowych, ja i moi adwokaci trochę czasu. Teraz jednak już ich nie mam, fiszing za to ścigamy.... z policją,nieco intuicyjnie,również i banki, bo masowo ktoś ich wykorzystywał, opisywałam ci, jak czasami można zajść "za podszewkę",przez czysty przypadek, po prostu ktoś zaatakuje. Często "ściga" imiennie, już wam opisywałam, teleadresowo,ale czasami ... niekoniecznie się" łapie". Można takie rzeczy sprawdzić, a ludzie zaangażowani w to dopiero "po latach"puszają "farbę",bywają przez speców w końcu zdezinformowani albo są zmuszeni uciec, czy ulec. Tak że intuicyjna informacja to tylko pewien feedback,który jest i tak,ale nie zawsze ten sam i u tych samych osób.Dlatego zawsze sprawdzam logicznie bowiem naszą pod- świadomość łatwo oszukać,no i trzeba osłon mentalnych,albo, też - jak już kiedyś opisywałam - i tych materialnych ostrzeżeń. My z sąsiadami taką respondencję mamy prawie zawsze,równieżpolicjęnie "wciągamy" bo "przystojne chłopaki"tylko dlategomże ktoś pod adres np.skan karty wysyła upierdliwie i dopiero po paru miechach dowiadujęsię - nie tylko o fałszywce, ale że akcja jest sieciowa.
                  Okradziono więcparę banków,podszywali się pod firmę prawniczo -dłużniczą już od 2009- 2010, ale nie u mnie akurat, a teraz rozbili nawet po ostrzeżeniach firm i banków - jakieś Watergate,no i winny był internet, co ustaliłam w końcu z rodziną. Oni mianowicie nie mająInternetu ,a nikt nie miał opuszczonego firewalla, nawet z sieci korzystałam kodowanych tylko,więc mam monitoring, i działalności internetowej (wysłąno trojany) i ataku na osłony bankowe. Alior i inne bowiem też któśsiępołakomił. Na skutek bodajże różnych interwancji to nie jest pierwszy bank, gdzie gubię już 50 przestępcę, nie związanego jednak mentalnie. Dlatego dopiero teraz, po parudniach,wyłączyłąm się zsiecicałkowicie, żeby nie było ataków na nieistniejący fizycznie numer, rozumiesz, mam możliwosć odłączyćrónieżwirefire i inne "dojścia" i takdopieo przesiewam informację.
                  Musiałamto zrobić, bo trojany atakowały, i tu też znów mając kontrolę, zablokowałam, bo hasło dla robota to pecha. (dopiero google go złapało).
                  Widzisz, nie wszyskie banki były wypasażone w osłony sms i podobne, więc przypuszczono atakmalware'owy,przed tą zmianą UE, bo od meisięcy ma firewakl tylko9 jeden bank,inny go opuszcza, inny źle koduje...wiesz, już mając któryś bank dla porównania, a jestem klientem,jakto biznesmeni, niewiernym, aleskrupulatnym i bezczelny, to widziałam mnóstwo różnychrzeczy. Czasami wręcz stojąc jakiejś nowej miłej twarzy ...z biurkiem, i kontrolując monitor. Podobnie jest z moimi historiami od operatorów,czy innych,gdziemam po prostu ... znajomków, no i dlatego udaje się nam czasami w banku nakryć fiszera,czasami oszukanego.. nie są to jednak historie niepewne czy wyssane z palca, ale jak nie jesteś klientem, albo nie wdepnęłaś na trojana ,to nie będziesz nic wiedzieć, to logiczne.

--
                  www.oczary.wordpress.com
                  • camaretto Re: Karty na kolejny tydzień 07.10.19, 18:02
                    Sorry za zwariowaną ostatnio klawiaturę, poprawiam tekst, ale ona była naprawiana,no i ie zawsze"łączyL albo skrypt łąpie. Koszmar,bo muszę zmienić klawiaturę laptopa,ale i systemy nie są - windowsy 8 i 10 pewne,meldowało wikileaks.
                    Strzela coś obudowa po tych naprawach, ale wolę starego laptopa teraz,niż Eschellona.
                    Zwłąszcza żeodjazdowiec Trump,mając"brońśmiercionośną" i żoneIvankę-Rosjankę walczy z ... Unią Europejską Poczekamy zatem, kiedy zacznie walczyć z NATo, tymbardziej, że już wiele wróżb mi sięsprawdziło. Pod ICinga radę i wyrocznię starożytną, lecz sensowną wywalono Macierewicza,który się, pajacyk, zbłaźnił, no i Szydło.Którą chce teraz ktoś wywalić i resztę europosłów z PiS z europarlamentu.
                    Znów się sprawdza,wyskoczyła bowiem ta 5 Mieczy,tak mi się wydaje.

Przypomniałam sobie za to o rozmarynie w olejku na włosy i o dziurawcu na zimowe depresywne czasy - bo mamy z Wagi nie zawsze "marketingowe"aspekty.
                    Ty z kolei masz też tutaj kwadraty big_grin jak i ja,Waga i Koziorożec to znaki konfliktowe z naszym Słońcem. Ichyba mojej koteczki - bo jak przyszła do nas w październiku,brudna i zawszona,z uwięzienia piwnicznego - to miała 3mies

--
                    www.oczary.wordpress.com
                    • rrozsypana80 Re: Karty na kolejny tydzień 07.10.19, 19:24
                      Ale jakie kwadraty?
                      Ja tylko spytałam czy myślimy o tej samej osobie co Ci wytłumaczyła. Jakoś mnie nic już nie zdziwi... 😂
                      A tym bardziej kolejne twarze wyrastające z jednej szyi.
                      Wiesz tak naprawdę to nie chce mi się rozpatrywać od nowa starych jaj. Tylko Twoje fiszingowe wpisy mi się skojarzyły z tym co już kiedyś widziałam.

--
                      /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka