Dodaj do ulubionych

Apropo zaginiec

06.10.19, 20:45
Cam co powiesz na to?
Historia stara. Piecioosobowa rodzina znika jak kamfora. Nikt nie wie gdzie, nikt nie wie jak. Raczej nie będzie weryfikacji ale historia mega

weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23803695,bez-sladu-w-xxi-wieku-w-polsce-piec-osob-znika-i-nikt-nie-wie.html
--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Edytor zaawansowany
  • camaretto 07.10.19, 06:56
    Wszystkie są fajowe, część "Archiwum X "mam w starych detektywistycznych pisemkach.
    Pisałam już kiedyś w wątku " polskie Archiwum X",moja teoria jest taka że zostali wykorzystani jako "słupki" do wyciągnięcia z banków kasiory, gościu miał ich przemycić może do rodziny do Niemiec,a może dalej, chcieli zacząć nowe życie,wzięli sporo ze sobą,zresztą,komórka nawet została ponoć kontakcie. Znajomek zjawił się nagle, nalegał.W lasku zatrzymał "hol" a może ciężarówkę, może żeby sie... łatwić i rąbnął ich po cichu. Zresztą, babcię i dwoje młodych w leśnym"kibelku" to nietrudne.
    Nigdy jużnikt ich nie zobaczył.Krzysztofi, i jego żona na pewno nie żyje,reszta - obawiam się,też.
    Ze słupkami w tym czasie miałam inną ciekawą historię. Mianowicie, jasnowidzezreguły... no ,coświdzą. Problem z kolegami tyczył sięjedynie,jakie słupy: "na słupa", rzeka"Słupia" czy jezioro "Słupia"? Postanowiłamszukaćteż kołojeior,to na częstochowskim przedpolu okazało się zwykłym akwenem postodkrywkowym,bez zarośli. Ale....
    Resztę okropnej historii pod Człuchowem odktył"Fakt", zawszena tropie dziwnych zjawisk.
    Otóż w tych latach popełniono w tej okolicy ...5 SAMOBÓJSTW.
    Wszystkie,wg.redaktorów "Faktu" w rogu rozpinającego się pentagramu.
    Znak "złego" był jasny i klarowny,nic dodać,nic ująć.

Cam

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 07.10.19, 08:04
    Jeśli nie żyją to kiedyś to wypłynie. Przypadkiem. Jak się ukrywają to może nie wypłynąć nigdy.

--
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

• camaretto 07.10.19, 10:12
    A myślałam że odwrotnie? Bo że Krzysztof nie żyje to jasne, w koncu to on miał kasę, to ta tajemnica pewnoze strychu,którą nagle przestali spłacać.. Reszta może i wyjechała,a może są w morzu... Wystarczy odwrócić bieg zdarzeń.
    Karty - nr. 5 - Kapłan, wyszedł mi szaman -guru

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto 07.10.19, 10:19
    Rozzie,widziałaś ogłoszenie na którymś forum że... po prostu KAŻDY papier załatwią. Niestety,na moje zainteresowanie zieloną kartą do USA ;D nikt sięnie zgłosił ;D

--
    www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 07.10.19, 11:49
    No widac zielona karta to nie taki "każdy papier" 😂😂😂
    Powinnaś być cierpliwa to wymaga czasu

--
    /T.Edison/

• camaretto 08.10.19, 14:42
    Ale eee... przy Kubie, Hońdurasie i Guatemali wizy znieśli, tak długo od naroda uwielbione, i dyplomancja ruska, wyrzucona przez Obamę,jedna Trumpa Ivana i mała Ivanka została, i Gazprom ma w końcu richtig konkurencję...

--
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka