Dodaj do ulubionych

Komitet Komitywy ;D

11.10.19, 21:33
Amnie wszystko boli, czasami chodziłam mimo bólu zkorektorem na kręgosłup i mobile,ale mi się przeglądarka zawiesza, mobila niet,kasy po tym wszystkim niet, a Tarot wróży, że jak "boi kot " to nie idzie, w końcu dla pijanych, chorych , nic nie widzących, pod perspiratorem i w szpitalach, obłożnie chorym, katolom ekstremistom itd, nic nie słyszącym i małpkom Breugla, oraz grzesznym powino się tego ;D
Po co więc się tłumaczyć z braku frekfencji w moim wydaniu, nie mogę znaleźć nawet interesujących mnie partii,atakują mi bank wirusami, jestem tylko zainteresowana, czy bozia mi pozwoli wszystko namalować, bo muszę siedzieć dla zdrowia sztywno, w poniedziałek włączę może Przegląd Satyryczny.
Kurczę, boję się, że znów zaczną te informatyczne rozrachunki ,to nie przelewki.
Istnieje blokada "robotów", ale ten przełamuje się przez część danych, niestety.
Mam również "złodzieja" od pseudohormonów krwotoków itd . -to najprawdopopdobniej zupki instant i skoagulowane produkty jak kiełbaski parówkowe, o serkach nic nie wiem, chyba są czyste, sprawdzamy niektóre rzeczy z sąsiadami.
Kartyna wstrzymanie się po latach od głosu i brak karmy w nadchodzących "wyborach"m. Pis a Lewakami bez jednego znajomego działacza na liście - Koło Fortuny, i parę pozytywnych kart dot. pomysłu, żeby potrzymać małpki Breugla w sza...e
Chorzy mają swoje prawa, tak wyszło z kart.

--
To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
"Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • lola1104 Re: Komitet Komitywy ;D 11.10.19, 23:25
      napisałaś po co sie tlumaczyc z braku frekwencji w moim wydaniu

otoz brak uczestniczenia to tez oddanie glosu i to jest najbardziej przerażające

twoj brak glosu oddaje proporcjonalnie większość glosu na partie prowadząca w wynikach , uslyszalam to obliczenie matematyczne w jednej śniadaniowce dwa dni temu, teraz nie umiem tego dokladnie powtorzyc, wymieniali w ulamkach podzial głosu którego nie zlozono

brak oddania glosu to tez glos, matematycznie rzecz ujmujac

i to wlasnie przeraza
      • camaretto Re: Komitet Komitywy ;D 13.10.19, 03:17
        A, to znaczy ze jednak myślą że ja myślę, a nie że się wstrzymuję? Kurka, to znajomy mi dawno powiedział,żeby nie podrabiali,kurka wodna.A ja zaPiSem to nawet być nie mogę, bo nie ta religia,nie jestem od dzieckamianowicie członkiem KKat.
        Czyli walkower.
        Dobra,zwlokę się, mam dzisiaj pochrzanione, moja babcia wiek 90 to też walkower? I mam jej dowód zabrać, żeby uwierzyli, że się "postarzyłam", jak pewna "nasza" ś.p 80 - latka od "nagietka"?Albo moja mama, chora obłożnie? Lolu, przez to kurczę z grilla to się nie zdążyłam włączyć, zresztą jakbyście nie miały opcji bezpieczeństwa przed atakiem wirusowym, jak u mnie, bo tu ktoś korzystał z IP operatora żeby "przemycać wirusy", to jedna z przglądarek na M ma tryb anonimów sieciowych.

--
        To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
        www.oczary.wordpress.com
        • camaretto Re: Komitet Komitywy ;D 13.10.19, 06:10
          I patrząc na te sprawy,to moi bogowie,że mnie przed sprawą całą pozbierali na nogi, albo dali o tym w mojej wierze informacje,jak i tobie,albo że...choćby dajmy na to, i wyście się włączyli...
          No satyra w poniedziałek tego,jak już myślałam, pójśc musi,znow będą rysunki na blogu, bo już mam pomysł po tych świetnych kartach.Przy okazji zawodowy design się zmyśli.
          Znaczy,na unicestwienie nikogo nie wysyłają...Ale z misją komisją...

--
          www.oczary.wordpress.com
    • camaretto Re: Komitet Komitywy ;D 14.10.19, 14:24
      Karty na wygraną partii liderskej i przyszłość rządów PiS
      Wąż, Pies, Słońce
      16 - Wieża - Brama Sodomiou i Gamorionu ;D
      As Mieczy
      QBuław - poz. negatywna,hamująca.
      Wyrocznia właściwie się nawzajem potwierdza, użyte po 3 karty zsyntetyzowane, wiadomejuż na forum ,negatywy wpisałam, o komments upraszam. Lola,tak w ogóle, to pociągnęłaś mnie nate wybory, nawet osobę na wózku inwalidzkim
      widziałam w sali

--
      www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka