Dodaj do ulubionych

To pod tą pełnię i nie tylko..

13.10.19, 18:49
Który numerek wybieracie?
13
21
58
36

🧡🍁☀️

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 14.10.19, 14:38
      Daj 13, najpiękniejszy dzień mojego to 13 luty,kiedy mój rudy kocurek przyszedł, a raczej spadł mi z nieba, tego dnia - 12 pażdziernika przyszedł do mojego domu też i czarny Czarrek. Rocky teżcoś październik,alejuż nie identyfikuję tych radosnych dni ;D

--
      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
      "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
      www.oczary.wordpress.com
    • rrozsypana80 Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 14.10.19, 17:59
      13
      10 bulaw + 5 mieczy
      Czy to ataki z zewnatrz powodują Twoje przesilenie? Czy wręcz odwrotnie Twoje przesilenie powoduje ataki?
      Energia marsowa z księżyca niczego Ci nie ułatwia. Nie myśl tyle. Ucisz serce. Pomedytuj, afirmuj, oderwij myśli... Każda karta kiedyś się odwraca Twoja też. Przerób inteligencje miecza tak, żeby zdjąć z barków ciążace buław...

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

• camaretto Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 14.10.19, 21:04
        Rzeczywiście,merkury razem z wenus w skorpionie,więc wodne dzieci mają labę neptuniczną ;D
        Patrzyłam już naaspekty, dzięki, mam opcję,że wszystko w domu, mogęsobie patrzeć, i wybierać,alewykończonabateriawwannieznównie działa, mimo że naprawiła się wg. śmiesznego Loli przepisu , kuchenka.
        WAirusy już wiem skąd i po co.
        Dzięki,rozie, ja odzyskałam spokój,astro mam dobre,wg. horoskopu.
        Księzyc był z Barana, ale ja mam trygony z tego miejsca. ;D Odzyskałam wigor na dniach..

--
        To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
        www.oczary.wordpress.com
        • rrozsypana80 Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 14.10.19, 22:24
          Ksiezyc już odpuszcza zresztą...
          Chyba wszystkim powinno być lepiej

--
          /T.Edison/

• camaretto Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 15.10.19, 16:46
            Taa.. Oś obsadzona Rak - koziorożec.

--
            www.oczary.wordpress.com
    • rrozsypana80 Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 14.10.19, 18:03
      21
      Głupiec + 9 kielichow
      Jesli tylko potrafisz wykrzesac z siebie spontaniczność i otworzyć się na nieznane to zrób to bo samozadowolenie stoi przed Tobą otworem. Krwawy księżyc Tobie mówi porzuc co stare i otwórz się na nowe. Nawet nie wiesz na jakie góry jesteś w stanie się wdrapac.

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 14.10.19, 18:10
      58
      Cesarzowa + 2 denarow
      Siedzisz sobie na tronie i nawet z tym Ci by było bosko i królewsko ale rogata dusza podpowiada, że to chyba zysk zbyt niski. Oglądasz te swoje monetki, balansujesz nimi w powietrzu i chyba sama nie wiesz co Ty chcesz. Życie pcha Cię gdzieś bo trony Ci się znudziły i jakieś mało przygodowe są. Chętnie byś zrzuciła koronę ale najpierw musisz wiedzieć po co...

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 14.10.19, 22:18
          Gna Cię bo denary niskie a to nie zysk dla Cesarzowej. Tak jakby nuda powiewalo i ona z tronu ziewa. Potrzebuje odnowy. A opcje są.

--
          /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: To pod tą pełnię i nie tylko.. 14.10.19, 18:16
      36
      Giermek kielichów + 2 denarow
      Przyjazna z Ciebie dusza i w swej naiwności lgniesz do wszystkich. Jednak nie wszyscy są przyjaźni jak Ty. Wybór opcji, który stoi przed Tobą wcale nie musi być korzystny. Baaa w ogóle opowiedzenie się po którejkolwiek ze stron może wpedzic Cię w kłopoty. Więc lepiej żongluj możliwościami tak żeby wilk był syty i owca cała. Czasem brak wyboru jest najlepszą opcją.

--
      /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka