Dodaj do ulubionych

www. żal. pl

13.10.19, 21:30
moje serce peklo dzis , tego wieczoru wyborczego
fuj .
fuj. fujsko.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: www. żal. pl 14.10.19, 14:41
   Kto podrabiał?
   Karty obok w moim starym wątku,nie zauważyłam, że piszesz o tym... samym. Skomentuj gdzie chcesz. wygląda bosko nieatrakcyjnie.

   --
   To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
   "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
   www.oczary.wordpress.com
   • lola1104 Re: www. żal. pl 14.10.19, 17:10
    ilu mamy nauczycieli w Polsce? tych co strajkowało ??
    gdzie sa te kobiety czarne parasolki, ci opiekunowie niepełnosprawnych, uczestnicy wszytskich marszow równości , comiesięcznych wieców pro konstytucja ?????
    naprawdę jest ich za malo ? 4 mln ? a za wygranymi idzie 8.7 mln ?????

    ze what the fcuk ?!?!?!

    horror ! thriller chickocka
    • camaretto Re: www. żal. pl 14.10.19, 20:40
     Lola, oni może myśleli jak ja...;D
     Boi kot ;D był kiedyś najlepszą formą samo - obrony,i nie tylko ja musiałam sięnauczyć,że tak naprawdę, to życie jest grą,wg.PrawMurphy'ego - nie możeszjej wygrać, nie możesz przegrać,nie możesz nawet wycofać się z gry.
     Chciałam jak mi karty podpowiadały, wycofać się,ale rzeczywiście, podrobić niezmarnowane papierki łatwo, a ja itak co roku usiłuję dojść do tego,gdzie właściwie podziali się Zieloni, doszłam po chwili,że kapitulacja i tak nie ma sensu.Muszą się dogadać względem partii,tm bardziej, że wotum nieufności w stosunku do posłów do europarlamentu PiS i tak było, i tak.Tym bardziej, że Śląskchce tak naprawdę zablokować Schetynę, a Warszawa "ukryć" Kaczyńskich i brak reprezentacyjnych dyplomatycznych osób, bo Szydło przebrała miarkę już dawno.
     Popularność PSL w środowiskach wiejskich niedziwi, wyniki miasta i wioski są tu diametralnieróżne,tylko że na Śląsku na Schetynę ...teżbym niegłosowała,bo to mój...prawie sąsiad, z którym są utarczki. Tu jest mitologia fałszywych Kaczyńskich, ale i porachunki z Biedronkami, i afery Tuska, stądpoparcie niepewne z dwóch stron.Większość to kobiety,w dodatku smotne,urzędniczki,pracownicy gastronomii i sklepów sieciowych; 16 kobiet na 1 mężczyznę.
     Poza tym lepsze mniejsze zło (nie będę się wyrażać na temat wzrostu) lecz głupsze. Tusk i Europa jest złem, którego trzeba się obawiać, Biedronek nie trza,, discountery to jedyna praca jak i w Europie Za to mechanizm namacalny, finansowy,większość znanych firm tam sprzedaje.
     Stąd też PiSnie jest tak straszny, myślą że nie dosięgną ich skutki podwyżek, bo oni są producentami, nikt nieorietuje się z "dziejków" że Schetyna nie ma prawai dostępu do euro, ale że stoi za tym oczywisty szwindel Komorowskiego i Tuska, to jasne.
     I tego wię wieś bardziej niż nahajów,boi, bo liczy że z kjościołem sobie, swoimzwyczajem, poradzi. My sięzkolei boimy że .... stracimy pracę w europeizujących się układach.Dość jasne więc odniesienia.
     Popatrz na tą Wieżę, i ten podwójny język gadziny, PiS JUŻ zapomniał o obietnicach wyborczych, zresztą jak i PO u nas w dzielnicy, walczyliśmy o każdy kawałek podłogi, i na Kopie Cwila.Z naszej inicjatywy,jeszcze wróżby robiłam, ipisałam na bloxach "Śmietnigródek"- powstałBudżetObywatelski,projek ustawy o podwyższonych emeryturach podałalewica, o uwolnieniu ZUS do dobrowolnych składek jest już dawno petycjaobywatelska,nie jest bynajmniej to pomysłb. Unii Wolności,a ci chcą blokady kobiet, bo Korwin się starzeje, kary śmierci, bo nie maczym zwrócić na siebie uwagi. Pewno, po co się leczyć na głowę, Tuskowi i Obamie wystarczy zez, a Kaczyńskiemu nowe środki piorące mózg od psychiatry.
     Kota należy ratować.

     Impeachment sprawdzałam kiedyś, ale nie pamiętam kart.
     I za Doni mogę tylko pomedytować, żeby skończyły się"ustawy" PiSmakerów oraz pseudonarodowe bzdety.


     --
     To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
     Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
     "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
     www.oczary.wordpress.com
     • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 14.10.19, 22:12
      A ja nie jestem rozczarowana tym wynikiem. Mnie on nawet pasi. Opozycja w rozłamie a to już jedno zło mniej. Teraz kolej na Pismakow. I rosnący wskaźnik u Korwina daje mi nadzieje.
      Lola pytasz o nauczycieli.... Ja na ich miejscu nie zagłosowalabym na Koalicję. Przecież to oni ich w gruncie rzeczy sprzedali. Czy mi się tylko wydaje? Że pan Broniarz poddał strajk i po prostu wypiął się na to co się z nimi stanie. Wielu z nich za swoją głupotę zostało bez pensji. Oooo zdziwienie wielkie to było. Bo jakże to? A także. Demokracja. Nie pracujesz nie zarabiasz. Rachunek prosty. No chyba, że komuś się marzy powrót do komuny... A marzy się jakże, no marzy się... Tym co najgłośniej krzyczą o reżimie. I ooo jakże to ludzie wsi i małych miast zdecydowali o wyniku? A także to. Demokracja moi mili. Demokracja o którą walczycie od 4 lat z jakimiś OTUA na piersi. Co mnie w sumie nieco śmieszy.
      Grześ Schetyna.... Rozpitolił Koalicję. Jakoś nagle się okazało, że 8 lat rozsprzedanego pokątnie kraju i rozkradzionych filarów, że niby ZUS tonie, nikt nie pamięta... Ale wypowiedzi Grzegorza przy tym okazały się nie do przejścia. I poszły głosy na SLD bo w obliczu klęski to o przypomina się, że kiedyś była taka partia. Liberalna przecież w porównaniu z Kaczorem.... Lepiej to wygląda niż Wiosna bo na wiosnę ludów to nie jesteśmy gotowi i takie publiczne całowanie chłopa to nie na naszą mentalność.... Więc powrót do łask SLD... PSL wysoko uplasowały... Chociaż wcale nie wśród włoscian... Bo wieś bardziej w kaczyzne uderza... A jednak PEŁO nie takie mocne. A zacietrzewione jeno. Zupełnie jak przy próbie reelekcji śmiesznego Bronka Szogunie coś tam co to języka ojczystego jakby zapomniał. Ale to przecież wciąż elita... Jak noblista elektryk. Elita narodu. A tfu z taką elitą. Dobrze, że to się rozbiło. Jarek trzymający twardą ręką sznurki zza kulis jednak ma nieco więcej oleju w głowie. Mam nadzieję, że kolejne wybory nie będą już przeciwko tylko za. Za temu co w duszy gra. I że skończy się ten sztucznie wyprodukowany przez obydwie partie rozłam w społeczeństwie. Sterują sobie ludźmi jak małpkami. Używając hejtow i propagandy. Manipulują faktami. Jak za komuny. To co widoczne to przykrywka - igrzyska dla gawiedzi. Żeby się było czym zająć. Prawdziwa polityka rozgrywa się po cichu. I tu jest odpowiedź na Twoje pytanie Lolcia gdzie ci wszyscy ludzie z wieców, strajkujący, kobiety na czarno.... A w dupie. Bo to figuranci. Nie wierz w słowo mówione. Mówić można co się chce jak i pisać. Papier cierpliwy wszystko przyjmie. A ludzie lubią hejt w necie bo tak, bo mogą swoje frustracje wyładować bez kosztów. Koniec końców przy urnie wychodzi. Klęska opozycji ma źródło w fałszywych klakierach. Teraz czas na drugiego szkodnika z Żoliborza.
      I oby nigdy więcej ciemny lud nie dał się podejść na rozłam.


      --
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

      * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
      • lola1104 Re: www. żal. pl 15.10.19, 07:30
       napisałaś w drugim zdaniu ze ci pasi wynik. mnie absolutnie nie pasi. nawet sie nie łudź, ze przeminie rozlam. tak jak tobie nie przestanie kaczor pasic, tak mnie nie minie chęć wolnosci. na tym polega cale sedno rozlamu wsrod gawiedzi
       • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 15.10.19, 08:26
        A widzisz źle mnie zrozumiałaś. Nigdzie, w żadnym zdaniu nie powiedziałam, że kaczor mi pasi. Tylko nie potrafisz wyjść poza schematy i zobaczyć, że nie wszyscy, którzy nie popierają Koalicji są fanami PiS. To myślenie narzucone przez propagandę i walczyć z tym się nie da. Ja patrzę swoimi oczami. I co widzę? Widzę Polskę czarno- białą. Bo albo PiS albo PO. Jakoś niewiele ludzi potrafi się wznieść ponad to. I widzą tak jak widzisz Ty. W mojej wypowiedzi było dwukrotnie o tym, że uważam PiS za szkodnika i że na jego rozłam również czekam. Aczkolwiek jest to w tym momencie mniejszy szkodnik niż Koalicja. Wybór Koalicji spowodowałby odwracanie od nowa tego co się zadziało. A ja osobiście nie chciałabym powrotu do gimnazjów, kolejnych podwójnych roczników, zamieszania z egzaminami i przystosowania szkół od nowa do kolejnego widzimisię kogoś tam. Mam dzieci w wieku szkolnym i wiem co podwójne roczniki oznaczają. Wprawdzie gimnazja mnie nie sięgły ale 6 lat temu pięknie przerobiłam na własnej skórze podwójny rocznik w przedszkolu. W zasięgu wzroku 3 przedszkola. Do żadnego się nie dostałysmy. Bo nie przeszliśmy progu. A jaki to próg? Oboje rodzice pracujący ale... No cóż nie byłam matką samotną, nie miałam niebieskiej karty za przemoc w rodzinie więc mi nie przysługuje. Za mało punktów. I wtedy się okazało, że gro dzieci ma mamę, babcie niepracujaca Gro dzieci korzystało z przedszkola do godziny 13 - bezpłatne godziny a potem już nie bo mama, która była na zasiłku, alimentach, utrzymaniu męża tudzież tam czymś innym mogła pozwolić sobie na to, żeby to dziecko po 4 h odebrać. Ja nie. Ponieważ mój dzień pracy to godzin przynajmniej 8.I nie tak jak nauczyciel, że ileś tam minimum a resztę pracuje z domu na godzinach, których nikt nie wylicza. Moje składki i podatki są i były normalnie odprowadzane. Mamy siedzącej w domu nie. To nie PiS był wtedy u władzy. Nie było pincset plus ani socjali. A jednak patologie były rządowo poniekąd wspierane. W ten czy w inny sposób. Słucham sobie teraz jak programy socjalne są szkodliwe i jak wspierają patologie. Serio? Patologia wesprze się i bez socjali. A założysz się? Oni zawsze sobie poradzą bo mają to we krwi. Ludzie nauczeni patrzeć na cudze ręce i mówić dej bo mi się należy bo to i tamto. To nie PiS ich wyprodukował swoimi programami. Taka prawda. Socjale są w całej zachodniej Europie. W UK i Irlandii ludzie potrafią żyć tylko na tym, że mają dzieci. W tym wielu Polaków, którzy kiedyś tam wyemigrowali. Niemcy są bystrzejsi bo zanim dostaniesz ich kindergeld coś musisz zrobić. Mam taką koleżankę z lat szkolnych. Tu zapuscila się do takiego stopnia, że z dwójką dzieci na rękach, z 5 zł w kieszeni spitalała w ciemno do UK. Bo smród długów by jej w PL żyć nie dał. To było 18 lat temu. Nigdy do PL nie wróciła bo jej się nie opłaca. Tam ma socjal, który dał jej dom, piniondz na dzieci. Jakoś je odchowała. I nie musiała się martwić jak tu, że fanaberia w postaci wieży i nowego tv zamiast rachunków odetnie jej prąd. Tu miała wieżę za ostatnie pieniądze i tv funkiel nówka ale co z tego jak po ciemku i dzieci chowane na parowkach od sąsiada. Myślisz, że tam zakasała rękawy i wzięła się do roboty? Otóż nie. Najpierw dobrzy ludzie wsparli potem socjale rządowe. Dziś dzieci jakoś wyrosły i mają się świetnie. A tymczasem u nas nagle oooo socjale no tragedia, wina PiS.... Wspieranie patologii. Czemu nikt nie wspomni o tym, że cała Europa wspiera podobnie patologie i jakoś tam ludzie tak nie pieją? Nie ma hałasu o odbieranie wolności. Tylko każdy po cichu sobie korzysta i modli się żeby dostać jak najwięcej.
        No tak. Przykład z przedszkolami to nie wspieranie patologii. Nieee bo oni nic im nie dają. Nie ma to wymiaru pieniężnego defacto to nie wspiera się patologii. A przyzwolenie na matki żyjące z alimentów niby z gachem u boku, którego nie wykazują, żeby było miejsce w przedszkolu bo mama te 4 h musi odpocząć... Nie... To nie patologia. To samo życie przecież. I zaradnosc życiowa. No przecież ona się musiała nakombinować.

        --
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

        * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
        • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 15.10.19, 09:12
         Śmieszy mnie fakt, że ludzie tak wpatrzeni w zachód, dążący do europeizacji kraju krytykują socjal, który akurat z Zachodu jest wzięty.
         Krotkowzrocznosc, której zazdroszczę.
         Ja mam szersze perspektywy i widzę więcej niż popularny argument bo oni dają pincset plus....
         Ja bym się chciała zapytać co z służbą zdrowia? Wegetuje od lat. Jakoś nikt nie daje mądrej recepty jak uzdrowić system.


         --
         Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
         /T.Edison/

         * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
         • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 15.10.19, 09:36
          Dalej co z rodzimą produkcją? Co zrobić z tym, że rolnikom nie opłaca się hodowla za to opłaca się trzymanie ugorów wspieranych ze środków Unii? Co zrobić z tym, że opłaca się masowka ściągana z Chin a nie wyrób rodzimy? Co zrobić z tym, żeby Azja przestała zalewać Europe? I nie mówię o uchodzcach. Mówię o gospodarce.
          Zamiast odpowiedzi na realne bolaczki słychać tylko "moja macica", "wolne i niezawisle sądy". No nie o taką wolność mi chodzi. Nie o wolność gdzie będę mogła decydować czy poddać się aborcji czy nie w kraju, w którym nie będzie lekarza zdolnego tą aborcję przeprowadzić.
          Rozwiązania na te bolaczki nie przyniesie Koalicja, nie przyniesie również PiS. Ale z obu stron barykady. No sorry ale lepszy teraz PiS z tym co już jest niż Koalicja wykraczająca ze swoimi porzadkami od nowa. Bo to rzecz pewna. Najpewniejsza na świecie, że wywala wszystko. Wprowadza swoich kumotrow na stanowiska jak i PiS zrobił (co mu się wypomina zresztą). Nepotyzm i te inne sraki są wpisane w politykę. Niezależnie od struktur - partia na czele to robi.

          --
          Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
          /T.Edison/

          * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
          • camaretto Re: www. żal. pl 15.10.19, 11:41
           Rozzie,a przypomnij , o ile cośpamiętasz - lata 80 gdzie żarliśmy trawę, koniczynę i nothing morechannel, nie było tvm uprawiało się sporty zimowe przy zamarzniętej pokrywie lodu rzek i jezior, środowisko było czyste bo nie było jeszcze samochodów i internet to ja byłam gwiazda, bo znałam worda i pisałam prawiejak sekretarka, bo tak i pracowałam. O językach nie wspomnę. Tak wychowywaliśmy naszeyvh braci i siostry,które wzięły śluby dlatego że "zachód"nie przeszedł" w Polsce,bez ślubu każdy się bał żeby mieć dzieci. Pierwsze kredyty załamywały, bo luki bankowe dozwalały na dowolne procenty.
           Ja musiałam podpisać, że nie będę przez 10 lat próbować (za uznanie matury w obcych krajach, bo nie wiem co jeszcze, może za wiedzę ogólnoświatową rynkową ;D )pracować na rynku zachodnim po dyplomie. Zanieukończony dylomspłacać niemieckiestypendium.
           Zato uczono mnie niemieckiego prawa,tylko w definicjach objętościowo, to na pamięć wryj parę niemieckich kodeksów, oczywiście w Polsce nie bardzo potrzebnych. Podczas kidy ja się sądziłam w 2 krajach, ale na prawie polskim, jak wolno obywatelom obcych krajów było.
           Tylko opłaty za najdroższych adwokatów w Europie były normaforma, i na to było moją rodzinkę podejrzanie stać..hahaha ;D
           Tak notabene,rozzie, rolnikom wcale Unia nie opłaca ugorów,ktoś cię wrabia w dużym mieście,potrzebna jest dobra kultura rolna, kontrolowana systematycznie nawet w Parkach Krajobrazowych właśnie w październiku albo jeszcze w sierpniu, ale na ogół jak i Oktoberfest,czy dożynki ,czyli okresowo.. Wtedy deklaracje są popierane, bądź też nie,ale nawet łąki musisz w Unii zadeklarować,no igdie masz ryby,gdzie pieczarki pod folią, gdzierzepak,gdziekwiatki, gdzierabatki.Musisz to potwierdzić przez zdjęcia sat. To co słyszałaś, może od jakiegoś wiejskiego pijusa,to mogła być renta strukturalna,którą stopniowo przepijał, widziałam i takich. Tak, to każdy gospodarz musi u nas pracować na roli, jeżeli chce "zarobić" narentęa nie "narozrabiać " w karczmie,za przemianowanie gospodarstwa na młodych.Znam i takich,ale nie polecam,prędzej czy później nawet sukcescja naturalna ci zarośnie.
           Tak się składa, że w moim /naszym- ze zwierzętami/ streetlifie byłam i na SGGW.
           A. Jeżeli będziesz zbyt długo ugorować ojcowiznę,to mogą ci cofnąć dopłaty ;D.
           Dodajcie od siebie coś do tych kart,widząc Wieżę i Gawdzinę to wymiękłam.
           Panie Boże,pozamiataj!
           Oh,my Godness!

           --
           To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
           Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
           "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
           www.oczary.wordpress.com
           • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 15.10.19, 12:09
            No to widzisz ojcowizny ugorowanej od lat 20 z hakiem nikt nie zabiera 😁 i ni ma zdjęć sat a puste dotacje są. Wprawdzie nie są to wielkie pieniążki bo schodzą się do zera z kosztami utrzymania chalupki ale nie jest to na tyle opłacalne, żeby ktokolwiek z zstepnych próbował coś z ojcowizna zrobić. Choćby głupie krówki albo kurki. Bo zachodu za dużo więc po co. I to nie jest odosobniony problem. Bo gdziekolwiek jak okiem nie sięgniesz niby wieś a ani krów ani koni ani pól zasianych. Wszędzie lasy i łąki bo prościej. Rolnik, któremu jeszcze się chce pole pełne brzoskwiń, które obrodziły tego lata. Brzoskwinie gniją. Bo? Bo nie opłaca się zawieźć do skupu. Czemu się nie opłaca? Bo brzoskwinia niewymiarowa a to trzeba by przejrzeć żeby spełniała normy UE. A do tego trzaby ludzi zatrudnić. A ludzi nie ma. Ale ba to tylko Góra lodowa że ludzi nie ma. Ludziom trzeba zapłacić. A z czego rolnik zapłaci skoro skup daje za to co się nada grosz z którym niewiadomo co zrobić. A reszta owoców i tak do wywalenia. Więc lepiej jak zgnije bo sam nie przeje i tyle nie rozda... A tymczasem my zjadamy dzemy z brzoskwiń unijnych. Ot polityka. SGGW do tego nie trzeba. Wystarczy wiedzą z własnego podwórka.

            --
            Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
            /T.Edison/

            * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
            • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 15.10.19, 12:18
             A dziś są Erazmusy i wymiany i inne kapitały, które na codzień siedzą obok mnie i do których codziennie gadam tu sobie po angielskiemu bo oni polskiego to nie. I nikt z nich się stąd nigdzie nie wybiera pomimo kaczora. I granice otwarte. I jeździmy wszędzie. A Szwedzi np za pracę w Pl maja płacone u siebie rozlakowe i u nas też. I dodatki i pensje przekraczające nasze. Podczas gdy Niemcy płacą lepiej swoim obywatelom a tym bez obywatelstwa to po macoszemu. A i tak okazuje się, że u nas nie ma co inwestować bo choć Europa Wschodnia tańsza niż Zachodnia to i tak taniej jest w Azji.
             A Ty mi mówisz o powrocie komuny.... Bój się Boga. 😂


             --
             Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
             /T.Edison/

             * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
             • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 15.10.19, 12:32
              W ogóle tak na codzień to ten strach przed reżimem wydaje się być zakorzeniony tylko w naszej świadomości bo ci co tu są spoza granicy jakoś zdają się tego nie zauważać.

              --
              Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
              /T.Edison/

              * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
              • camaretto Re: www. żal. pl 15.10.19, 16:32
               Dziecię moje ja cię nie straszę PRLem,tylko przypominam o tym,że z epoki liczydeł skoczyliśmy właśnie do górnej półki na której Europa siedzi od dawna. A ja nie piszę cudzego doświadczenia,tylko ze swojego.
               Pensji"Niemiaszki" nie ukrywają, pracę mają ale np. za 1 EUR.,a mój brat w Kauflandzie uczy się..tam tłumaczeń z polskiego, bo to Niemiec, tak jak i reszta rodziny, mieszane są języki obywatelstwa i pochodzenie...sięgające bodajże i Ameryki. Informacje od Unistów z różnych rejonów też blogerów.Moje chrzanienie blogerskie o tolerancji to moje doświadczenia szkolne z Niemiec i z polskiego uniwerka, bo ja tu z trabami i Irańczykami mieszkam, z mułzumanami chodziłam na religię...katolicką (ja iniektórzy onni- niewierzący) i paliliśmy fajki z ... z radiem Józek i co-Maryja też. Z Murzynami siedziałam w szkole, różni doktorzy mnie uczyli jeszcze w LO, co z tego że nikt nic nie rozumiał, za to czytaliśmy "na odwrót" zawodowo. Z burmistrzem i europosłamy znamy się od dziecka ;D... niekoniecznie z Wawy. Tak że Rosie,nie ma sprawy, ale nie kłamię...OK,dołożę do tego bajania jeszcze fakt,że jako heavymetalowiec grałam rocka w ...kościele. Nie tylko nikt mnie jednak nie wyrzucił, ale jszcze pytano,który to psalm.
               Jak komu pisane....

               --
               To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
               Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
               "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
               www.oczary.wordpress.com
               • camaretto Re: www. żal. pl 15.10.19, 16:43
                Arabami, nie trąbami.
                Cholera,pisałam dokładnie i co?

                Komment do poprzedniego posta dołożę - moim zdaniem to sztuka życia, coś jak buddyjska karma. Ja to po prostu ciągnę dalej od czasów LO, i to jedziezamną,jestem tylko trochę zszokowana,że nie zostaje w miejscowości, gdzie wyładowują się siłowo na sobie np. Niemcy i Arabowie.

                O retto 14.10.19, 14:24
                Karty na wygraną partii liderskej i przyszłość rządów PiS
                Wąż, Pies, Słońce
                16 - Wieża - Brama Sodomiou i Gamorionu ;D
                As Mieczy
                QBuław - poz. negatywna,hamująca.
                Wyrocznia właściwie się nawzajem potwierdza, użyte po 3 karty zsyntetyzowane, wiadome już na forum ,negatywy wpisałam, o komments upraszam. Lola,tak w ogóle, to pociągnęłaś mnie na te wybory, nawet osobę na wózku inwalidzkim widziałam w sali
                Komment do rocka i feministek -
                Po prostu,moim zdaniem,zależy ...jak się gra ...

                --
                To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                www.oczary.wordpress.com
                • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 15.10.19, 19:42
                 Ja pierdziele... Czytam Cię Cam i nie wiem dlaczego nucę sobie pod nosem "Jolka Jolka pamiętasz lato ze snu..." nie wiem skąd takie skojarzenia...
                 A Koalicja gdyby się Grzesia pozbyła to coś i ugra. Zmiana lidera jest koniecznością. Inaczej się nie podniesie.

                 --
                 Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
                 /T.Edison/

                 * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
                 • camaretto Re: www. żal. pl 16.10.19, 10:53
                  ;D Rozzie,nie przypominaj chłopców którzy odjechali,czasami do Afganistanu czy Iraqu, czasami na zawsze.Gdzieś poetycko napisałam, że iluś wojaków mi się pożeniło i ma dzieci,a jeden przystojniak zmarł na moich rękach, koło 35. To znaczy wybór.. nie wzięłam go za męża, samawidezisz, wróżki tak mają, wizję i karty pogrzebu,zamiast kart ślubu. crying
                  Znów uderzyłaś w TE momenty, nie zapomnę, jak za niepopularność wychrzanili z lewicy Millera. Poszedł mianowicie artystyczny odcinek Strefy11 z kompromitacjąOleksego,Millera,nie tylko Jakubowskabyłapowodemwięc, alejeszcze nieezpiecznasekta w rządzie.
                  Ale polityków to nie rusza, żłób skądś być musi, nie tu, to tam, więc Miller startował za 100 000 jako "jedynka" zŁodzi (ej, toNIEjest omyłka!!! )z listy "znienawidzonej" Koalicji,mianowicie Samoobrony.
                  I weź ty że Konstytucja RPjak na razie nakazuje ujawnianie finansów partyjnych przez Państwo, atym samym uniemożliwia kradzież ze Skarbu, i pranie rudnych pieniędzy,jak to megaafera była z Kaczyńskim,któremu partia finansowała kiedyś kampanię.
                  Ktoo miałby nam sfinansować kampanię?
                  Albo jak ty miałabyś stworzyć własną partię, choćby nawet oryginalną?
                  Polacy po tych aferach wojennych mają utrudnione właściwie wszystko. Prawo, rynek (wszyscy boją się zemsty Putina, Żyrynowskiego - niewielu zna tego gostka jako ekstremistę w stylu Korwina, ale kto u nas zna "radziecki" ? Może paru tłumaczy, jak ja czy kumple,którzy kontaktowo umieją się w tych językach na równi z "amerykańskim " JESZCZE po 30 latach wyrażać). Leży polityka, informawołao litość, bo Internetjest zależny od wpływów Microsoftu i Pentagonu, czysty zysk 500 zł na nowe systemy, ile na nowe programy??, a u nas właśnie dewaluujesię 500+ Też "nowy" temat, PLN spadła przed wyborami na rynku bardzo. Kredyty frankowe, podrożały do niemożliwości, ale wróżki na to nie poszły.Moje wpisy o OFE poparły kiedyś mianowicie koleżanki ;D.Tam ,online, na ABC "tropimy "noweafery,mnnie wyszło,że EUR i lokaty w znane europejskie OFE zlecą z krzeseł, no i było "na dniach" żniwo Czarnego Czwartku. Kto to mógł oprócz kart przewidzieć?
                  A Schetynaj. w. Mam te same przemyślenia, zresztą już go podejrzewano, bo chciał konkurować niby w Warszawie z Błońską.
                  hihi
                  Nie

                  --
                  To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                  Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                  "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                  www.oczary.wordpress.com
                  • lola1104 Re: www. żal. pl 16.10.19, 21:52
                   milcze bo brak mi słów. moglabym pisać i pisać i pisać..... ale po co. po ch uja wafla, skoro wszyscy w swoim mniemaniu sa naj naj naj i nie przegadasz i nie pogadasz, panie.
                   turcja i wegry nadchodzą, panie, co tu dużo gadac
                   • camaretto Re: www. żal. pl 17.10.19, 09:50
                    Zobacz na paseczek w dolnej strefi ekranu gdzie się moim zdaniem te sprawy zaczynają, lolu, bo tak, chyba zdajesz sobie sprawę, możemy utkwić palec gdzieś na mapie i przez wyd...ie, albo inny przypadek wuja Sama i tak nie będzie tam demo(n)kracji. Tak było już przy ostatnich rządach w wielkim kraju Białego Człowieka, i w Lechistanie też tak byćmusiało, teraz, zaraz,natychmiast.
                    Dam zresztą chyba jakąś zagadkę, ale nie wiem, czy na tematy mrożące krew żyłach wolno, te byłyby znane i z historii nowożytnej, niektóre z tych "koszmarów " jeszcze trwają.
                    A o laratoryjnych "świnkach" warto materiał obejrzeć, choć okropny i drastyczny,my z kotą oglądałyśmy, kotek siedział gdzieś zboku, bo ryby internetowo łowił, śmieszne sytuacje ogląda z panią, ato - choć nieśmiesznie - byłoby może i jego udziałem, tylko pani, widząc jak dookoła"technokraci -administratorzy" i hycle trują i mololestują zwierzaki,zamknęłakiedyśkotka w domu, bo nam wytruto koty , akurat na koszt gminy wykastrowane,i karmione. Mój teżzginął, więc niemieliśmy wyboru, resztę oddaćwalowerem, albo wietnamcom, albo molestowiczom z osiedla.
                    Psy i koty zatem utkwiły zatem w domach i na krótkich smyczach,bo nie szanowano nikogo i niczego, zresztą, miałam parę takich sytuacji, gdzie... no dobra, zanim zagadka powstanie, pomyślę czy opisać,czy zgadywać,bo też drastyczne.Wojujemy tu z takimi od lat, razem nawet z urzędnikami z UM i innymi "zielonymi" wolontariuszami ;D

                    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25315168,niemcy-dramat-zwierzat-za-zamknietymi-drzwiami-laboratorium.html#s=amtp_pnHP_foryou


                    --
                    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                    www.oczary.wordpress.com
                   • rrozsypana80 Re: www. żal. pl 17.10.19, 12:29
                    Turcja i Węgry... Hmm Turcja radzi sobie nienajgorzej 😁 Nawet rzeklabym, że lepiej niż Francja i Belgia razem wzięte, nie wspominając o Niemczech.
                    Pajdokracja.
                    Srutututu. A spojrzyj Pani na tendencje ogólnoświatowe? Trumpowanie np, Putinowanie i Oooo Cam właśnie dzięki za przypomnienie o Panu Z.... Skadsik to się bierze nie? Może stąd, że świat się zmęczył dawnymi układami?
                    Świat się zmienia na naszych oczach w mega tempie. Zobacz 20 lat temu co było co jest teraz... Za chwilę ludzka praca zostanie zastąpiona przez roboty. To już się dzieje. Już w tej chwili. Dużo stanowisk przestanie istnieć a ludzkość znajdzie sobie niszę w innym kierunku. Także ten. Demokracja powoli przechodzi do historii... Jak feudalizm, socjalizm, kapitalizm... To ewoluuje w nowym kierunku i trendy są ogólnoświatowe. PS. Rosję powinno się wykluczyć jednak bo oni jeszcze w demokracje nie wskoczyli i chyba ten step ich pominie. Wskocza od razu w nowy etap siup.
                    Polska jest tylko odzwierciedleniem trendów światowych a nie inicjatorem a Zachód.... broni tego co zna ot i co.


                    --
                    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
                    /T.Edison/

                    * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
                    • camaretto Re: www. żal. pl 17.10.19, 15:36
                     Dokładnie, do tego stopnia,że egzaminu obywatelskiego nie zdająsami Niemcy. Niemcy bowiem zrobili egzamin,zwłaszcza widząc ilość pieniędzy, jaką ludzie ze Wschodu płacą za fikcyjne małżeństwa, quasi piratów somalijskich,czy niewolnictwo nigeryjskie, arabskie , inne..że pytają czy jest ktoś świadomy tego,że np.kobiety w Europie mają prawo takie jak mężczyna...
                     Głowa boli,ja zdałam,ale jak nie znasz kutury można"oblać".
                     To samo na przywrócenie prawa jazdy...wszyscy przyjeżdżają do Polski, bo tu "łatwiej" ,alkomaty niemieckie różnie, papiery...nie wychodzą...punkty....błeeee
                     Zerknij na zaginionego, i powiedz jak cite karty?Mnie twoje w ogóle nic,moje do mnie jak chłop krowie na rowie, i tak mają...

                     W polityce, w sumie osiągnęliśmy równowagę,partiezostaly "zaspokojone" nieco, ale PiS wyrucasłabe ogniwa,Gowinowi nie ufa,aZiobro sięskompromitowałkiedyś,a zrobiłtylko coś jakFalenty .
                     Może się mylę? Poprawcie,please.

                     --
                     To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                     Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                     "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                     www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka